"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

silvaaa
10. led 2012

Pavla........14tt..........kontrola 19.1.2012..................TP................14.7.2012
hanickaa.d......9tt....kontrola 23.1...................TP..............22.8.
Silva.................8tt....kontrola 17.1...................TP...............28.8.2012
Lucka........6tt............kontrola 11.1.2012.................TP................7.9.2012
Šedivka.....6tt............kontrola 10.1.2012................TP.................8.9.2012
Gabi.........36DC....9DPO.....3.měsíc snažení
Pája 2 .....34DC....3DPO.....5.měsíc snažení
Žaneta... .20DC... 8DPO... .2.měsíc snažení
Jana.........12DC....xDPO.....6.měsíc snažení
Eva............2DC......xDPO.....4.měsíc snažení
Míša.........1DC.......xDPO.....5. měsíc snažení (a doufám že bude poslední )
Péťa.........1DC.......xDPO.....3.měsíc snažení

sedivka
10. led 2012

@hanickaa.d no s tou cystou nic. Sex budem delat opatrneji, uvidime jak to bude vypadat pristi tyden. Na bublinu to pry vliv nema, je to cysta zrejme od prasknuti folikulu, zapouzdrila se tam tekutina. Mela by se vstrebat, tak verim ze to tak bude 🙂

maybay
10. led 2012

@sedivka ona se vstreba neboj. Ja jsem mela jednou cystu, praskla mi a desne me bolelo bricho az jsem musela do nemocnice, dali mi kapacku a bylo to ok.Loni jsem mela dalsi a ta se sama vstrebala. Vetsinou se vstrebaji

sedivka
10. led 2012

@maybay urcite! Ja jeste cystu nemela. Diky 🙂

gabuli202
11. led 2012

Ahoj holky, tak mám zase po ránu šoky. Testla jsem, za 2min. příjdu a nic, tak jsem se zase přišla podívat o pár minutek později a nějakej ten dušík vylezl 🙂 je sice pořád pidi, ale znatelnější než včera ráno, dá se i vyfotit. Jen se bojím, jestli by už neměl být dušík větší. Ale možná, že jsem otěhu den, dva po ovulce, takže je ještě hcg nízký 🙂 Kéž by to klaplo! Tady máte fotečku, ať se kouknete taky, jestli tam vůbec něco je 🙂 Jo a ve skutečnosti je vidět víc, než na fotce, nevím, proč to tak zkresluje 🙂

gabuli202
11. led 2012

Tady je to možná vidět o kapku víc 🙂 A když ho mám před sebou, tak ještě trošku zesílíl! Bohužel na fotce to není vidět

harley26
11. led 2012

@gabuli202 Já ho tam vidím, Gábi!!! 🙂

harley26
11. led 2012

@gabuli202 super zpráva hned po ránu, co? 🙂

gabuli202
11. led 2012

@harley26 No jo, pořád ho mám před sebou a koukám na něj 🙂 Škoda, že na těch fotkách není tak vidět, já čárečku krásně vidím!

harley26
11. led 2012

@gabuli202 ted uz se nebudes moct ucit tim tuplem 🙂) ale kdyz se podari neco tak krasneho - tak malickosti, jako je skola musi jit proste stranou, co? :D

harley26
11. led 2012

@gabuli202 uzivej si te krasne noviny! Doufam, ze se ji taky brzo dockam 🙂 a uz vis, kdy to reknes manzelovi?

petanevesta
11. led 2012

@gabuli202 super Gábi, taky dušíka krásně vidím, určitě to klaplo 😉

gabuli202
11. led 2012

@harley26 prosím tě, mám tady před sebou kupu papírů na zítřejší zkoušky z finštiny a pořád koukám jen na ten test, jesli to není přelud, tak nevím, jak zkouška dopadne 😀 manže mi včera šel pro testíky(chudák 😀 ), takže už něco tušil, takže úplné překvápko to nebude, ale to nevadí 🙂 Doufám, že bude sílit, ještě to nechci zakřiknout!

gabuli202
11. led 2012

@petanevesta peti, modlím se, ať sílí!

petanevesta
11. led 2012

já holky taky ráno testovala, jenže pak jsem zase měla na WC na papíře trošku krev, tak nevím, jestli teda špiním, menstruuju nebo co to je, ale už je to špinění 7.den ( divný je, že mám trošičku krve, třeba jednou denně a jinak nic, jenom hnědé vlásečky a to fakt málo pak po zbytek dne, navíc trošku té krve vidím až od pondělka)...každopádně nevím, jestli si to namlouvám a tlačím to tam očima, ale přijde mi tam malinký náznak dušíka 😅 tím pádem nevím, jestli jsem 3DC a nebo 43DC 😀 jsem z toho srna brna, testnu asi bu´d ještě odpol nebo zítra ráno 😝

barbulinka1
11. led 2012

@gabuli202 Jeee, super, potichoučku gratuluju 🙂 taky ho tam vidííím, uvidíš bude sílit, kup si zásobičku a sleduj čárečku, to je super, moc gratuluju. Jen tak dál holky, at se pořádně rozrůstáme 😀

dashyyy
11. led 2012

@gabuli202 Gábi já ho tam taky vidím!!! 😉 Sice pididušík ale je tam.. no zítra každopádně pošli další testík, ale podle mě je to jasné 😉 potichounku gratuluju a dál držím všechno, co jde 😉

gabuli202
11. led 2012

@barbulinka1
@dashyyy No holky, doufám, že to není planej poplach, ale včera byl dušík skoro neviditelnej a dnes ho krásně vidím i z dálky, bohužel foťák to tak nevyfotí. Tak a teď budu zase napnutá do zítra do rána, jestli sílí. 😒

gabuli202
11. led 2012

A jinak mi je teda blbě, pořád mám pocit, že se mi motá žaludek a prsa bolí festně. Ve fotoblogu mám ještě jednu fotku, tak je dušík vidět víc.

dashyyy
11. led 2012

@gabuli202 naprosto chápu Tvoje obavy ale tři dušíci na mamatestech nejsou náhodou😉 důležitý je že dneska oproti včerejšku zesílil a prsa jsou taky jasný příznak a jestli chodíš kontrolovat na záchod mrchu tak tohle Tě neopustí po celé těhotenství já se dívám pokaždý když tam jdu 😉 jen bych se teda v Tvojí situaci nechtěla učit já když viděla svýho prvního dušíka neudělala jsem v podstatě za celý víkend vůbec nic

gabuli202
11. led 2012

@dashyyy Tak budu doufat, že zítra bude čárka silněší a dám vám vědět. Celou noc už přemýšlím nad tím, jak budeme mít miminko a všechno kolem toho, ale nechci se na to upínat, ale samozřejmě chci taky myslet pozitivně. 🙂 No, myslím, že tomu učení dnes moc nedám, jen do toho koukám a nic, myšlenkama úplně někde jinde 🙂

zzaneta
11. led 2012

@gabuli202 Gábi je tam, gratuluji 🙂 🙂

zzaneta
11. led 2012

Ahoj holky.. tak já jsem dneska 10DPO a nic, test je negativní :(

zzaneta
11. led 2012

@petanevesta Peti no nekecej, dušík? To by byla pecka 🙂 Držím pěsti i dál 😉

petanevesta
11. led 2012

@zzaneta no hele fakt nevím, možná ho tam jenom hypnotizuju, ale přijde mi, když to nějak natočím na světlo, tak tam něco vidím 😀 myslíš, že mám dělat další testík až zítra ráno nebo zkusit dneska odpol znovu? 🙂

zzaneta
11. led 2012

@petanevesta Já osobně bych zkusila zítra ráno, hned z ranní moči, ale některým holkám to třeba ukázalo více odpoledne. Já na tom svém sněhobílu nevykoukám ani dušíka :( a jem i dost blbě, asi pojedu k doktorce dneska. Pořád mne táhne na jednom místě v podbřišku, hlavně když se nějak rychleji pohnu, nevím co to je.

petanevesta
11. led 2012

@zzaneta tak to radši zajdi, věřím, že to je nepříjemný....no já jsem fakt zmatená, protože pořádná menstruace nenastala, břicho mě sem tam pobolívá, ale žádný křeče jako obvykle nemám, tak se taky bojím, abych si nedělala naděje a jenom neměla nějakou cystu nebo tak něco 😒 uvidím, jak to vydržím, jestli odpol nebo zítra ráno, ale radši testnu ještě jednou...předtím jsem právě měla testy sněhobílý, kde to bylo jasný, ale tady mě to mírně mate, třeba je to prostě mírně narůžovělý jen od toho, jak se nasákla ta moč a já jsem slepec, kdo ví 😀

zzaneta
11. led 2012

@petanevesta No ja mam hlavne asi chripku, vsechno boli, svaly,klouby, vecer i teplota byla. A do toho ten podbrisek a to mi dela uz tyden.
To je divný Peti, cysta snad ne, no uvidíš, počkej pár dní a pak bych být tebou asi zašla k doktorovi.
Já znovu zkontrolovala test a rovnou jsem ho vyhodila :D nic tam nevykoukám :D a v noci se mi zdálo že byl pozitivní, ach asi už na to zase myslím moc :(

petanevesta
11. led 2012

@zzaneta z toho si nic nedělej, jak se blíží termín, že člověk tuší, že by něco mohlo na testu být, tak se to nedá na to nemyslet 🙂 neumím si představit, že by nám to nešlo třeba 2 roky a já si každej cyklus dělala naděje a pak by přišlo to zklamání...musí to být na palici ☹ a budeš ještě testovat, třeba zítra nebo za dýl? Já se z té chřipky taky nemůžu vykřesat, chodím už od včera do práce, ale pořád mám rýmu i kašel a jsem dost unavená.

zzaneta
11. led 2012

@petanevesta asi to zkusim jeste za 2dny,nevim. Uz se mi do toho moc nechce. Ja mam prave dovcu ale asi z toho bude nemocenska. No uvidime odpo.