"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

wann14
17. led 2012

@pajav Tak za sebe bych taky rekla, ze holcicka 🙂

pajav
17. led 2012

@barbulinka1
@pajiskazemlyna
@wann14 holky jestli máte pravdu, tak to bude pecka :D Nevím proč,ale pořád se cítím na kluka,ale je pravda,že baštím samé sladké a pupínky se mi udělaly jak na obličeji,tak na zádech i trocha v dekoltu. Myslíte,že mi to může říct Dr. už ted ve čtvrtek,když budu teprv 14+5? Asi néééé co ☹

wann14
17. led 2012

@sedivka Je tak to je super, tak at hezky rostete a vse je v poradku 🙂

wann14
17. led 2012

@pajav Jáko co tady ctu, tak prej kdyz je sikovny doktor, tak to dokaze poznat uz i ve 13 tt, ale radeji bych s tim moc nepocitala, at pak nejsi zklamana, ze to nevis. Taky muze byt spatne otoceny a nepujde to videt. Ale pokud se ti udelaly pupinky, tak by to mohla byt holcicka, rika se, ze ta bere krasu ...

pajav
17. led 2012

@wann14 tak já s tím moc nepočítám že by to už mohl vidět ale zkusím se zeptat,za to nic nedám 🙂

wann14
17. led 2012

@pajav Jj to je jasne za zkousku nic nedas a zeptat se kazdopadne muzes, treba budes mit stesti 🙂 a ty by sis vice prala holcicku?

pajav
17. led 2012

@wann14 noo já jsem pro holčičku a manžel pro kluka,ale samozřejmě i kdyby to bylo naopak,tak už se moc těšíme 🙂 Manžel si zvyká už ted,kdyby to měla být holčička a já se už smiřuju s tím,že je to kluk 😉 Hlavně at je zdravé a at už je tady s námi 🙂

wann14
17. led 2012

@pajav jj presne jak pises, hlavne at je to zdrave miminko. U nas je to stejne, ja bych si moc prala holcicku a manzel chlapecka. Ale kdyz vidim, jaky problem je to vubec udelat miminko, tak mi to zacina byt asi jedno a taky si rikam, at je to hlavne zdrave 🙂

silvaaa
17. led 2012

Ahoj holky,tak jsme podle UZ 7+3tt (asi jen o 4 dny mensi nez podle MS) ,mame 1,2cm a srdicko! 😵 😵 😵

sedivka
17. led 2012

@silvaaa super. Tak to jsi presne o tyden vic nez ja 🙂 taky mam ze dnes potvrzene srdicko 🙂

silvaaa
17. led 2012

@sedivka A kdy jdete na dalsi kontrolu?My 7.2.i na krev a uz dostaneme prukazku 🙂

zzaneta
17. led 2012

@petanevesta Peti držím palečky a by se to brzy rozseklo 🙂 Jak se jinak máš? Já jsem dnes po týdnu v práci, to jsou radosti :-/

sedivka
17. led 2012

@silvaaa jdu za tyden. To budu jako ted ty

petanevesta
17. led 2012

@zzaneta jéé ahoj, děkuju za palečky...no jsem z toho pořád taková zmatená, včera mi to právě před spaním všechno běželo hlavou, až jsem z toho nemohla usnout 😀 třeba to dostanu a bude po ptákách tenhle cyklus, ale když ne, tak asi opravdu prubnu ještě jeden testík, ať mám jistotu, jestli tam přece jen něco není 🙂 jo tak už pracuješ? a jsi už zdravá nebo je ti alespoň o něco líp? já jsem teprve včera začala pociťovat, že už skoro nesmrkám, ale táhlo se to se mnou fakt celých 14 dní 😒

barbulinka1
17. led 2012

@sedivka
@silvaaa Moc gratuluju k fazolkám a hlavně k srdíčkůům 🙂 🙂 opatrujte se 🙂

zzaneta
17. led 2012

@petanevesta to chápu, musí to být o nervy a těžké nemyslet na to, nebo spíše nepřemýšlet.. Dej tomu čas a kdyby ani o víkendu nic, asi bych testla 🙂 Já jsem dneska 28DC a jsem zvědavá jak dlouhý cyklus bude tentokrát.. Jojo, už jsem v pohodě, jen tu toho mám docela dost a do toho mám jeden vedlejšák, takže se do víkendu nezastavím, přijedu z práce a budu zase makat, pěkné vyhlídky.

petanevesta
17. led 2012

@zzaneta tak třeba se budeme za chvilku hecovat spolu, která testuje, pokud mrška nedorazí 😉 tak práci zdar a ať je brzo víkend viď? 😀 😉

zzaneta
17. led 2012

@petanevesta třeba jo, je fajn mít parťáka 😉 No já mám pracovní i víkend :D takže už ať je ten příští víkend, to mi začne týdenní dovča 🙂

twistinka123
17. led 2012

@sedivka ty jo tak si mě dohnala🙂 6+4 jsem dneska dle MS 🙂 na Uz jdu zítra v 9,30 tak mi drž! proč jdeš zase za týden????

sedivka
17. led 2012

@twistinka123 kdyz bude vse ok tak dostanu pristi tyden prukazku, dohodnem se o prvosemestralnim screeningu a zkontroluje jestli se ta cysta zase zmensila. Takze ted za tyden, dalsi za dva tydny. Drzim palce 🙂)

twistinka123
17. led 2012

@sedivka myslelas prvotrimestrálním vid🙂))))

sedivka
17. led 2012

@twistinka123 🙂))))) presne. Holt jsem zatim ve svym zivote pouzila vickrat slovo semestr nez trimestr 🙂

twistinka123
17. led 2012

@sedivka jo v poho, mě to jen tak rozesmálo 🙂

trolleey
17. led 2012

@pajav no, my jsme měli před 14ti dny 4cm, tak počítám, že v pátek budeme mít tak 6cm . už se těším. Tvoje bříško i tebe celkově bych tipovala na holčičku, tak jsem zvědavá, co to bude. hihi. já se taky cítím na holčičku, ale předevčírem se mi zdálo, že máme nádherného blonďatého chlapečka. byl v nádherně modrých dupačkách a strašně se na nás smál, tak nevím. 😀 už aby jsme to věděly, že?

@barbulinka1 já jdu na screening v pátek v 12h, tak mi držte palečky, bojím, bojím...

trolleey
17. led 2012

@sedivka moooc gratuluji!! 😉

barbulinka1
17. led 2012

@trolleey Neboj, to bude dobrý, dopadne to určitě dobře 🙂 🙂Já se taky cejtim na holčičku, tim jak vypadám a celkově, ale ze začátku jsem se cejtila na chlapečka, tak jsem zvědavá, co z toho za 5 týdnů vyleze 😀 😀

eficenka
17. led 2012

@petanevesta s tím testováním je to hrozný, dokud jsem měla nějaký doma, tak bych testovala pořád 🙂 i když jsem fakt skoro věděla, že přijde mrcha, ale radši jsem se testla :D a šup, druhý den mrcha.... Teď mám doma poslední testík - má ho schovanej manžel.... Jsem dnes teprve 10DC, tak se snažíme a snažíme a uvidíme co z toho bude či nebude 😅

terulilinka
17. led 2012

Ahojky holky, je možný, že bych tento cyklus vůbec neměla ovu? nebo to na sobě alespoň nepocítila?🙂 už jsem 20DC a stále nic 🙂

pajiskazemlyna
17. led 2012

@terulilinka
Terezko, já si taky myslela, že ovu nebude a přišla až 32 DC 😀
Dneska už jsem 42DC, 10DPO, test negativní a já zoufalá 😀

že by ani 5.měsíc snažení nebyl konečný ?? Už to začíná být chvílemi smutnééé......

harley26
17. led 2012

@pajiskazemlyna O tom mi nemusis vykladat :D taky bych chtela byt tehotna, si optimisticky predstavuju, ze kdyz se nam to povede v dalsim cyklu - tak to muzu dat jako prekvapeni manzelovi k narozeninam :D to sem ale magor, co? 🙂)