"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

trolleey
20. led 2012

@barbulinka1 děkuji, jo, úplně se mi ulevilo. 🙂 no, on právě říkal, že je mimi větší, že to bude asi ten 14. týden, tak jsem zvědavá, co mi řeknou 14.2. 🙂 to je jedno, který týden, hlavně, že je vše v pořádku. hned jsem byla nakoupit dupačky a blbinky. prostě jsem musela. 🙂 a nedalo mi to, a koupila jsem jedny růžové dupačky, i když ještě nevím, co to bude... 😀 ale s manželem jsme tak nějak přesvědčeni, že to bude holčička, tak uvidíme. 😀 jinak ostatní věcičky jsem koupila neutrál béžové. 🙂
Tak to popichování v bříšku budou určitě fazolky. to nebude nic vážného. já jsem se tak trápila po kyselém zelí. Ale já jsem teď na zelí závislá, takže ho stejně jím, i když mě pak bolí břicho. 😀 a záda už možná bolí z bříška, ne? už hodně porostlo? kdby to nepřestávalo, tak si raději zajdi k dr.
jo a ty hodnoty jsou. Downův S: 1:17814, Edwarsův S: 1:29528 a Patauův S: 1:140620 🙂

barbulinka1
20. led 2012

@trolleey přesně tak, hlavně že je to zdravé 🙂 no to se nedivim, že jste nakupovali, my jsme taky museli koupit dáreček, jak nám miminko udělalo radost 🙂 🙂 taky mam doma ruzovy dupačky,ale i modry 😀 já taky pořád tak tajně doufám, že to bude holčička a nějak i vnitřně mi to říká holčičku, ale určitě to bude kluk 😀 😀 no uvidíme, uvidíme 😀 já zatim nenakupuju hadříky, jenom nějaky bodynka jsem si ted objednala, ale chci si užít holčičku ruzovou, chlapečka modryho, zelenýho, tak si ještě ten měsíc počkám 🙂 🙂 no zelí taky můžu a jablíčka, to je nej tedka 😀 tak i po nich možná to je 🙂 bříško roste jako blázen, tedka nějak vylezlo zase, zítra vyfotim a dám ho sem, ale nevim se zádama jsem měla problém vždycky, tak doufám, že až si dám spršku a vyspim se, že to bude dobrý :( jinak hodnoty máte kráááásný 🙂 to je úleva co ? a jdeš na ty tripple testy ?

pajiskazemlyna
20. led 2012

Ahojky kočky 🙂
Tak jakpak se tu máte ?
Koukám, že těhulinky velmi dobře, gratuluji k pěkným výsledkům testů 😵
Já se pořád tak nějak nemůž vzpamatovat z toho, že to zase nevyšlo, ale tak to prostě je no ..
Strašně mě mrzí, že mám ty cykly tak louhé, přece jen 45 dní, to už není sranda ... pořád jen msím na něco čekat .....na ovu, menses ... a hlavně pozitivní testík 😀
Tentokrát to třeba KONEČNĚ vyjde .....
Přijde mi, že jsem tu z těch skoro původních holčin snažilka jediná 😀

twistinka123
20. led 2012

@pajiskazemlyna určitě jediná nejsi neboj!

trolleey
20. led 2012

@barbulinka1 no dneska to bylo poprvé, co jsem něco koupila. 😀 já jsem se zařekla, že do screeningu nic nebudu kupovat, tak teď už můžu. 😀 já to mám přesně jako ty, myslím si, že to bude holčička, ale určitě to bude chlapeček. 😀 😀
o těch tripple testech mi nikdo nic neříkal, tak nevím, a to se chodí v kterém týdnu? a to je přesně co teda? 😀

trolleey
20. led 2012

@pajiskazemlyna hlavu vzhůru!! vyjde to neboj!!! havně neztrácet naději. miminko si cestu najde, neboj. 😉 moooc držíme palečky!!!!

terulilinka
20. led 2012

@pajiskazemlyna Pájí, já taky, ale už jsem jen nakukuju 🙂

pajiskazemlyna
20. led 2012

@twistinka123
@trolleey
Děkuji moc, já můžu prakticky jen doufat a znásilňovat přítele 😀 Nic jiného dělaat nejde no ...
Snad tentokrát probíhá ms naposledy 😀 😀 hehe 😀

terulilinka
20. led 2012

Holky, nevím jestli si to pamatuju dobře, ale bylo tady někomu po sexíku divně??? já včera měla pocit, že ovu je, ale test nic.. tak fakt asi byla už toho 13.kdy jsem nic necítila a přitom test byl pozitivní (jenže pak byl i 16.😀) Ptám se jen ze zvědavosti 🙂

pajiskazemlyna
20. led 2012

@terulilinka
Terezko, tentokrát už to vážně musí vyjít, viď? ....
Jakpak se vůbec máš ? Kolikátý jsi den DC ?? Už byla ovu ? 😵

sedivka
20. led 2012

@twistinka123 ahoj, no ja zacinam mit odpo a vecer nafoukle bricho. Tak se tam zacina asi delat misto ;) ted uz mi neni tak soufl jako bylo. Tak zalezi jestli se to jedte nevrati 🙂 jinak mam min energie, nez jsem mela vzdycky. Jinak vse ok 🙂 v ut jdu zase na kontrolu. Tak at se ti dari dobre 🙂

twistinka123
20. led 2012

@pajiskazemlyna moc ti to přeji!!!

@terulilinka a tobě taky☹ mrzí mě že to nejde všem tak lehcejako mě 😒

twistinka123
20. led 2012

@sedivka nazdárek🙂 jo to bříško mám taky🙂 taky padám do postele dříve než jindy🙂 já jdu na kontrolu v pátek 27.1 v 9,30🙂 to budu 8+0.

trolleey
20. led 2012

@twistinka123 @sedivka já jsem byla první dva a půl měsíce úplně mimo - strašně unavená a nic se mi nechtělo, jen spát. Pak to naštěstí přešlo.. ale to k tomu začátku asi patří. 🙂

terulilinka
20. led 2012

@twistinka123 moc děkuju!! to Tě mrzet nemusí!!🙂 mě spíš přijde dost nespravedlivý, že mají děti ti co je nechtějí 🙂

terulilinka
20. led 2012

@pajiskazemlyna jistě!! 😵 viz příspěvek nad tvým 😀 jsem 23DC a ovu buď byla 13.,16. nebo včera 😀😀 ale je mi to nějak jedno, protože jsme se milovali fakt podle chuti a krásně to vycházelo ob den dva 🙂

barbulinka1
20. led 2012

@trolleey pocit holčičky a bude to kluk, jsem zvědavá, jestli to tak fakt bude 😀 😀 no ty se dělají v 15 nebo v 16.týdnu a je to vlastně to samý jako tohle, ale je to jenom z krve a často bývají falešně pozitivní a pak se ženský zbytečně stresujou plodovou vodou a doktor mi řekl, že když se dělá tenhle screening v tom prvnim trimestru, že ty tripply nedělá, že tyhle jsou mnohem přesnější, takže jestli ti nic neřikal, tak to bere taky tak 🙂 zbytečný stres, když tyhle vyšli v pořádku 🙂 🙂

pajiskazemlyna
20. led 2012

@terulilinka
Tak uvidíš, moc bych ti přála, aby to tentokrát vyšlo !!! 😵 Držím strašně moc palečky .. !! 😵
Já to mám teda ještě za dlouho 😀 😀 😀 😀

@twistinka123
Luci, vůbec tě to nemusí mrzet .. prostě to tak je, k nám mimi ještě asi nechtělo/nechce ...
Až se rozhodně, že jsme připravení a že se mu k nám zachtělo, tak dorazíííí !! už aby to bylo 😵

trolleey
20. led 2012

@barbulinka1 aha, tak asi je taky nedělají, když screening vyjde dobře. 🙂 to jsem ráda, protože bych se zase nervovala.. 😀 tak to jsem fakt zvědavá, co budeme mít. 😀

twistinka123
20. led 2012

holky snažilky, moc vám to přeju!!!! 😎

barbulinka1
20. led 2012

@trolleey jj, doktor říkal, že dřív dělali oba, ale tedka stačí tyhle a jsou mnohem přesnější, tak jsem taky ráda, že se nemusím stresovat 🙂 tedka bratránek měli falešně pozitivní tripple testy, museli na plodovku a šílený stresy, protože v dubnu přišli o miminko v 7,5 měsíci, tak ted se chudaci stresovali znovu, ale byli falešně pozitiní a čekají zdravé miminko 🙂

trolleey
20. led 2012

@barbulinka1 to je šílené, takové stresy... a jak to, že přišli o mimi až v 7,5měsíci? jestli se teda můžu zeptat?

barbulinka1
20. led 2012

@trolleey Já to taky pořádně nevim, byl to šok pro celou rodinu a nikdy jsem neměla odvahu se jich zeptat, máme skvělej vztah, ale vždycky když jsem měla odvahu, tak jsem se na ně podívala a řekla jsem si, že to nechci znovu ty strašné vzpomínky obnovovat a že a tom stejně nezáleží proč se to stalo...jen vím, že jí nic nebylo, cítila se v pohodě, prostě jen miminko v bříšku umřelo, musela ho porodit a museli ho normálně i pohřbít, je to šílený, čim si prošli,ale jsem ráda, že se jim hnedka podařilo další miminko a jednu cácoru už mají doma, tak to jim taky hodně pomohlo 🙂

trolleey
20. led 2012

@barbulinka1 to je jasné, že se o tom těžko mluví. Hlavně, že se jim znova zadařilo. 😉

trolleey
20. led 2012

no nic, děvčátka, jdu lehnout k telce.. 🙂 hezký večer a krásné sny. 😉

barbulinka1
20. led 2012

@trolleey a hlavně že mají zdravého chlapečka 🙂 Dobrou noc a hezký sníky, já jdu taky, tak papa a ještě jednou gratuluju 🙂

terulilinka
20. led 2012

@pajiskazemlyna děkuju, já tobě taky!!!!!!!!! 😵

twistinka123
20. led 2012

holky taky jdeme s bublinkou spinkat. tak se mějte hezký víkend přeji!!!paaaaa

hanickaa.d
20. led 2012

ahóój holky, zdravím vás, nestíhám, měli jsme zápisy a dny otevřených dveří atd. já se mám dobře, jsem v 10tt, v pondělí se jdu domluvit na screening. Bříško pomalinku leze, ale ještě to nejde poznat. Počítají se mnou do 1. třídy, tak jsem to vybalila v práci, ale jen zástupci...už se těším až začnu po screeningu nakupovat 🙂 mějte se všechny fajn a užijte si víkend

petanevesta
20. led 2012

@pajiskazemlyna neboj nejsi jediná snažilka, taky ještě čekám na // 🙂