"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

eficenka
26. led 2012

@petit.a.nge někdy se to povést musí......

harley26
26. led 2012

Holky, tehotnym udelam chute a snazilkam dam inspiraci, vyfasovala sem od babicky domácí vaječný konak a ted si tu davam do nosu, je vynikajici 😀

petit.a.nge
26. led 2012

@eficenka : Určitě se to povede, přestala jsem to řešit, až to příjde, tak to příjde. Chlap je stejně pořád pryč, takže trefit se do Ovu je opravdu problém.....

zzaneta
26. led 2012

@petit.a.nge
@aluskaasimon holky vy jste zlate,dekuji vam 🙂

eficenka
26. led 2012

@petit.a.nge jsou i případy, že žena otěhotní a pomilují se jednou za měsíc těsně před MS... uvidíte🙂 A jednou taky bude mít třeba dovolenou....

gepe
26. led 2012

@zzaneta protoze mi to vrtalo hlavou uz nejakou chvili a chtela jsem se na to zeptat 🙂
@harley26 i @aluskaasimon ahoj holky, dekuju 🙂 jj jsem to stale ja 🙂

@petit.a.nge to asi manzel nebude mit moc radost 😉 😀

sedivka
26. led 2012

@aluskaasimon ahoj a jak se vede u tebe?

petit.a.nge
26. led 2012

@eficenka : přesně tak, brzká dovča je v plánu 😉 ..........

krista1
26. led 2012

Ahoj holky,tak koukám,že ste tady měly dneska živo a veselo,docela mě to pobavilo,nechápu takové baby 😀 No jinak jsem se dnes rozhodla,že nenechám nic náhodě a koupila jsem si ovu testy(i když jsem na to nechtěla ani pomyslet,tak mi to furt vrtalo v hlavě),když jsem si pak četla,že to tady docela pomohlo,tak to zkusím taky a tak si měřit teplotu,sice pozdě,ale přece...zkusím to 🙂

krista1
26. led 2012

@zzaneta ahoj,už si byla u doktora?

petit.a.nge
26. led 2012

@gepe : to už by potom bylo na úkor starostí z miminka, to už si musí zvážit sám 😀, co je pro něj důležitější

eficenka
26. led 2012

@petit.a.nge
tak hlavně na dovči na to nemyslet a třeba to půjde uplně samo 😉

krista1
26. led 2012

@petit.a.nge neboj,ono se to povede když to budeš nejmíň čekat,třeba se trefíte,uvidíš 😉

zzaneta
26. led 2012

@krista1 byla,tehu test pozitivni,uvidime za 2tydny 🙂

krista1
26. led 2012

@eficenka jsem stejného názoru jako ty,taky si myslím,že se může stát,že otěhotní i když spolu budou málo,to je větší pravděpodobnost,než když se někdo vyloženě snaží každý den 🙂

krista1
26. led 2012

@zzaneta takže ještě nebylo nic vidět?Tak pak sem dej obrázek,až budeš mít 😉

krista1
26. led 2012

@zzaneta nemáš zkušenosti s ovu testama?nebo si je vůbec nepoužívala?

pajiskazemlyna
26. led 2012

Ahojky holky, jakpak se tu máte ? 😵
všechno jsem přečetla, ale nechce se mi odpovídat jednotlivě, tak ve zkratce :D
@pajav Tééda, ty už máš krásné velké miminko !Gratuluji, neboj s manžou to bude zase dobré .. hlavně se nestresovat !
@zzaneta Myslím na tebe a držím palečky, aby bylo vše v pořádku ! určitě jsi těhulka ! 😵
@gabuli202 Gábi, snad ovu brzy dorazí a vy se trefíte snaženíčkem, aby mohly být sílící // !!! 😵
@twistinka123 @sedivka Holky, těhulky, jakpak se cítíte ?
@barbulinka1 A copak vy ? daří se dobře ? Bříško krááásně roste !!
@gepe Mně se náš název líbí a infantilní mi nepřijde vůbec... některé se tu o mimi snažíme už docela dlouho, známe se a povídáme si každý den ... Nikomu název diskuze zatím nepřišel divný 🙂

Jinak holky, já jsem dneska 8DC a docela mě bolí břicho, nevím, jestli by mohla být ovu takhle nějak brzy, když jsem ji měla minulý cyklus 32DC...Teplotu neměřím, nechci plašit jako vždy 😀
Nebo je to normální ? Bolesti v podbřišku těsně po ms ?? ..
Kéž bych měla cyklus jednou kratší než 45 dní :D

Snažilky do toho !! 😵 A těhulkám hlavně zdravíčko ! 😵
P.S. Jsem ráda, že vás tu mám 😵

gepe
26. led 2012

@petit.a.nge no prave! 😉
@pajiskazemlyna tak snazeni jako slovo mi prijde normalni, jen ta zdrobnelina... no cetla jsi 🙂

sedivka
26. led 2012

@pajiskazemlyna u me celkem ok 🙂 nevolnosti ustoupily. Ted Spis unava a naladovost... Do toho se ted stehujem, tak zahul 🙂 ale jen balim, nic nenosim 🙂

pajiskazemlyna
26. led 2012

@gepe
četla jsem, vůbec nemám nic proti tvému osobnímu názoru, mě jen překvapilo, že to někoho takhle zarazilo 😀
ale nemyslím to zle .. Jen, že prostě nám tu nejde vůbec o ten název, ale o to, že si tu pomůžeme, poradíme a tak a je nám jedno, jak se kdo vyjadřuje a jaký název naše diskuze nese ...
ale to už ti tu holky psaly dostkrát 🙂

petit.a.nge
26. led 2012

@gepe : snažilky jsou v podstatě podstatné jméno od slovesa snažit. Takže si myslím, že je všechno OK.
@pajiskazemlyna : pěkně napsáno : Snažilky do toho 😅

zzaneta
26. led 2012

@krista1 prave ze na to je jeste brzy 🙂 ja zkousela ovu testy a ted mi pomohly,ale nesmis pred testovanim pit,to pak zkresluje 🙂

harley26
26. led 2012

@gepe a jak se citis jako vdana pani? Kazdy se me na to pta a po pul roku muzu rict, ze zadna zmena nenastala, kdyz pominu prijmeni 🙂

barbulinka1
26. led 2012

@pajiskazemlyna ahojka 🙂 No cítíme se docela dobře, občas v břiše píchne, občas tlaky v podbříšku, občas únava, jinak je mi fajn 🙂 A strašně se těšim na další ultrazvuk, ještě 4 týdny :( co ty jak je ? ovulka může být klidně hned po ms, tak šup šup,hezky na to skočte 😀

pajiskazemlyna
26. led 2012

@barbulinka1
Tak to je fajn, proč jsou ty UZ po takové době, viď ? Je přeci jasné, že maminky chtějí svoje prďolky zkouknout co nejčastěji ! 😀
Ta ovu se mi nezdá, spíš si to přibarvuji, jak se mi to zrovna hodí 😀
Ale na miláčka stejně radši skočím dneska 😀 😀

pajav
26. led 2012

@barbulinka1 jojo magnesko je dobré právě na to bříško a o pohlaví jsme se nebavili 🙂 mrskal sebou 😀 takže by to snad ani nešlo 😀

gepe
26. led 2012

@pajiskazemlyna vzdyt v pohode, ja jim to taky napsala 😉
@harley26 presne jak to pises Ty, tak i u nas 😅 taky naprosto zadna zmena a prave tem dotazum jsme se dost nasmali a obcas i ted se nekdo pta, jestli uz nejaka zmena ci ne 🙂
@pajav co je magnesko? 😕

pajiskazemlyna
26. led 2012

@gepe
Pája myslela asi magnesium - hořčík .. 🙂

barbulinka1
26. led 2012

@pajiskazemlyna Taky to nechápu, proč jsou tak málo :( no ale už to vydržim, uteče to jako voda, snad 😀 já myslim, že když na něj skočíš ob den, tak tim nic nezkazíš 😀 at je ovu kdy chce 🙂 🙂mršky si počkaj 😀