"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

lucille85
27. led 2012

@gepe takze kdyz se zadari budete mit mimco pod stromeckem,to je hezky.No tak hlavne aby Te dali doktori do kupy,s lekama to neni sranda.Ale dneska uz existuji setrne i pro tehotne...Urcite se zadari,na jare az bude teplo a hezky,to pujde samo...
@harley26 no tak asi jak kde,ale me tohle rikali nezavisle na sobe tri doktori,delaj u Apolinare...jako asi to nevadi,jen ten duphaston je lepsi...

eficenka
27. led 2012

@krista1 já jsem 4DC měla 36,2 😉 pak mi postupně stoupala, držela se a pak spadla okolo ovulace... Uvidíš, vyzkoušej to tento měsíc... HLavně měř pořád na stejném místě pokud možno ve stejný čas... A navíc vždycky si ten teploměr dám do úst, nechám tak 2minutky až se zahřeje a pak ho teprve zapnu....

eficenka
27. led 2012

@krista1 taky moc držím palce! jednou se to určitě povede!

krista1
27. led 2012

@eficenka díky za radu,já bohužel ale nemůžu vždy ve stejnou dobu,někdy ráno před ranní,dělám dvanáctky a někdy budu muset po noční,až se vyspím...takže je to takové o ničem,ale bude to vždy v posteli a vždy po spánku...tak uvidím...

krista1
27. led 2012

@eficenka díky,taky v to věřím,no zítra mám zrovna ranní,celý víkend,tak pomalu půjdu,přeji vám krásný víkend holky a zase zítra,teda pokud budu mít čas.Ještě tu budu tak dvacet minut,ale pak už jdu do hajan 🙂

barbulinka1
27. led 2012

@krista1 Tak aspon víte, že to není tak hrozný a že miminko se podaří 🙂 zkus si měřit tu teplotku a miminko si nadje ten pravej čas 🙂 Přeju ti at brzo najdeš //, už by jste si to za takovou dlouhou dobu teda sakra zasloužili 🙂

lucille85
27. led 2012

schvalne si dejte do googlu " provera nebo duphaston",je tam dost info.

krista1
27. led 2012

@lucille85 já ti věřím,no můj doktor má přes padesát,já mu to pak v březnu navrhnu 😉 díky

eficenka
27. led 2012

@krista1 tak dobrou noc kristi, četla jsem, že pokud pracuješ na směny, tak by měli před měřením být alespoň 3 hodiny tvrdého spánku 😉 Jsi moc pozitivní a energická (aspoň tak na mě působíš) tak to Vám mimi musí jednou vyjít!

krista1
27. led 2012

@barbulinka1 díky moc,taky doufám,že to výjde přirozeně,nechtěla bych na umělé,ale kdyby se nedalo nic dělat,věřím,že tentokrát bude mít manžel dobrý spermiogram,že už bude doktor řešit jenom mě.

krista1
27. led 2012

@eficenka díky moc,tak přeji dobrou noc a krásný víkend...tak ahoj holky,jo já myslí skoro pořád pozitivně,alespoň se snažím myslet 🙂

lucille85
27. led 2012

@krista1 no zkus mu to rict,lepsi fakt duphaston nebo utrogestan,ted sem cetla ze tam jsou hormony prirozenejsi a blizsi tem co vyrabi normalne vajecniky...nechala bych si udelat poradny ultrazvuk a nabrat hormony stitne zlazy,muze to byt naprosto bezpriznakove a vliv to mit muze...ale drzim palce abys tam sla kvuli // a to co nejdriv! napr. pre-seed,na ten jsou good reference!
A zkusila bych ty lubrikacni gely co pomahaji spermiim-at jim trochu pomuzete!

krista1
27. led 2012

@lucille85 jj,neboj,zkusím mu to navrhnout,snad mi to napíše,tu Proveru doberu,stejně mi moc nepomáhá,měla jsem druhý cyklus s ní až za 41dní a teď zase za 30,takže mi to nepomáhá.No snad to výjde!Díky a dobrou noc

hanickaa.d
27. led 2012

Ahoooj holky, tak tady vlezu po dvou dnech, dočítám co můžu a jsem zklamaná....co se týče gepe tak dle mého byl dotaz opravdu nevhodný, nemístný, rýpavý a naproto zbytečný...no ale nemohla si pomoct, tak co naděláme. Nálada díky tomu opravdu spadla, souhlasím se sedivkou slovní přestřelky jsou zbytečné a některé z nás jsou zbytečně chytlavé. Pokud se tady chce někdo hádat, opusťte diskuzi, doteď to byla pohoda a fajn záležitost. Uzavřená není diskuze z toho důvodu, že sem spousta holek chodí sem tam a my rádi poradíme....ignorujte prosím stupidní a nemístné připomínky některých členek...

hanickaa.d
27. led 2012

no a jinak se mám dobře a na všechny těhulíny myslím, ať je vše v naprostém pořádku a snažilkám brzy velký úsměv na tváři 😎

pajav
28. led 2012

Dobré ráno holky 🙂 Jak se máte? Co je nového..nějak nestíhám dočítat 😔

zzaneta
28. led 2012

Ahoj holky 🙂 doufám že máte fajn víkend. Já dneska spala jak mimi a ještě by to chtělo, vzbudil mne náš malej pejsek že chce ven 🙂 Konečně mne přestalo bolet břicho, ale myslím že to co jsem měla večer už nemohlo být špinění, tak uvidíme jak se to dál vyvine. Budu na sebe dávat pozor, ale nějak mám pocit že těhu nejsem, že příznaky co byly jsou pryč. Tak se necháme překvapit po dovolené a případně budeme snažilkovat dál 🙂 Krásný víkend vám přeju kočky, opatrujte se těhulky a snažte se snažilky, ať máme spoustu nových // 🙂

zzaneta
28. led 2012

Holky tak jsem prošla net a píšou že hlavně nesmí být čerstvá krev, to nebyla. A taky psali že kolikrát si i ženy myslí že mají ms a přitom je to jen silné špinění a vše je pak ok. Takže už to přestávám studovat, budu opatrná a po dovolené se to rozlouskne 🙂 A vypustím to z hlavy, teda kromě toho že se budu šetřit, nebudu o tom přemýšlet a užiju si dovču. Jak já se těším 🙂

pajav
28. led 2012

@zzaneta Ahoj,tak já budu držet palečky 🙂 A pokud to nedej bože nevyšlo, příště už na 100% vyjde 😉 🙂

zzaneta
28. led 2012

@pajav Díky Páji 🙂 Jak je Tobě, vše v pořádku?

pajav
28. led 2012

@zzaneta Noo stále netěhotně 🙂 Na to,že začnu za týden 5. měsíc je mi pořád podezřele dobře,když jsem to řekla mému Dr.,tak se jen zasmál 🙂 Vše je v pořádku, už zase koukám na bazárek a objednávám bodyčka :D Je to mánie.. včera jsme byli na večeři s manželem a po jídle jsem si dala banánový koktejl a myslela jsem,že mi praskne břicho :D Ale přírustek na váze stále 4kg.
Kdy budeš vědět více?

gepe
28. led 2012

@lucille85 diky, jsi mila 🙂 uvidime.. mozna jsem ten racionalni typ, kdyz jsem radsi na kontrolach u lekaru sdelila, ze bychom chteli letos nejak zacit snahy o potomka a oni dle toho jednaji dal, pozadali me nezavisle na sobe o poseckani. Jsem astmatik, co mj. 2x denne dycha kortikoidy - mozna uz mam chlupaty plice i prudusky za ty roky 😀 nemluve o dalsich zdravotnich strastech, zbytecny rozepisovat 🙂 uvidime jak to vsechno dopadne, mame jasno v tom, ze nic hrotit nebudeme a proste uvidime. Gynekologicky jsem v poradku, teda aspon co vim, 30. jdu ted na kontrolu po delsi dobe 😕 😀
@hanickaa.d ahoj, taky Te rada poznavam 🙂 a tesi me, ze je dobre 🙂

eficenka
28. led 2012

ahoj holky... Tak jak užíváte víkendu? My se po obědě chystáme zase na běžky. Doufám, že až se nám podaří otěhotnět, tak nebudu muset běžky vynechat 😉 Běžkujete někdo i s pupíkem?

zzaneta
28. led 2012

@pajav Tak to je dobře, že netěhotně a není Ti nijak zle 🙂 No až 9.2. nejdříve, takže si chvíli počkáme.

zzaneta
28. led 2012

@gepe Ahoj gepe, tak držím palce aby to bylo v pořádku. Kortikoidy budou muset asi snížít na minimum nebo úplně vysadit? Já je taky brala, ale naštěstí už rok je nepotřebuju, takže tohle jsme neřešili, ale moje kamarádka má to samé jako já a vím že bude podstupovat to co ty a vůbec se jí do toho nechce. Takže držím palečky, s nemocema to není žádná švanda. 😵

gepe
28. led 2012

@zzaneta ahoj 🙂 diky, ono toho je u me vic, napr. musim i na gastro ve stredu a to fakt nemam rada 😠 ale tak zase ten raus po oblbnuti je fajn 😀 ono prave asi vysadit moc nepujde, pneumolozka mi bude delat jeste dalsi vysetreni nejaky, tak uvidime, doufa ze ji neotehotnim zatim 😀 mam stredne tezky pruduskovy astma rezistentni, vcetne gen. predispozice, dalsi veci nechci rozvadet, jen doufam, ze deti nebudou takovi chcipaci po me 😀
@eficenka hoj! 😉 podle me s pupikem se da jit na bezky i s vetsim, ale to uz chce nejakej sokl na pridrzovani pupku 😕 😀

eficenka
28. led 2012

@gepe ahoj 😉 tak já neplánuju běžkovat až do porodu.... Jen mě tak zajímalo, jestli někdo jezdí ( zatím jsem tu u nás na horách těhulku nepotkala...)

gepe
28. led 2012

@eficenka ja myslim ze klidne muzes, pokud to nebudes prehanet fyzicky, davat pozor na pady - tj. vyhybat se kopcum a rizikovejsim mistum 🙂 je to stejny jako s ostatnimi sporty v tehotenstvi, vseho s mirou s ohledem na zdravotni stav. Apropo mozna jsi potkala, jen pod oblecenim treba nebylo poznat, ze je tehotna 😉

eficenka
28. led 2012

@gepe dík 😉 tady na horách je těžko vyhnout se kopcům, ale máme už vybraný svoje okruhy, který se dají jezdit docela bezpečně... Žijeme v jedné vesničce a když potkáš někoho na běžkách, tak ho znáš, tak vím že holky těhotný nejsou 😉

terulilinka
28. led 2012

@harley26 tak nám to asi vyjde nastejno, jak dlouhý máš cykly? no já se k ní tak těšííííím 🙂 a nepřipouštím si, že by něco mělo být v nepořádku a i kdyby, vždycky se to dá nějak řešit 🙂