"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gabuli202
29. led 2012

Holky, tak jsme byli včera s manžou a rodinou plesovat a při rozhovoru s mojí švagrovou jsem se dozvěděla, že se o první mičo snažili rok, taky jí bylo dvacet v té době. Říkala, že to nemá vůbec řešit a mám se doslovat vyprdnout na nějaký měření ovu atd. Že si zatím máme užívat život a nemyslet na to tak moc, že to určitě příjde. Jim se to povedlo za rok, jak jsem psala, vbec to neřešili. Druhý mimčo se jim povedlo pro změnu hned 🙂 tak mě celkem uklidnila 🙂

eficenka
29. led 2012

@sedivka no ono jsme se kvůli nečemu nepohodli na naší svatbě a od tý doby to jede... Ale naštěstí je tu máme tak 4krát do roka a jde to 😉 Nejsem vztahovačná, mívám většinou dobrou náladu a tak tohle mě fakt nerozhodí 😝
Znám i horší tchýně a tchány!

eficenka
29. led 2012

@gabuli202 vidíš, až se to povede, tak si budeš říkat, žes to taky neměla vůbec řešit 😉

twistinka123
29. led 2012

@eficenka ahojky já jsem tu chřipku nakonec ale měla a pak dokonce angínu, to nebylo jako že se jen cítím já jí měla🙂

twistinka123
29. led 2012

jinak holky moc vás zdravím. jsem zpátky v praze🙂 tak rodina už to ví, a radost byla ohromná. 🙂 tak snad vše bude i dále ok🙂

harley26
29. led 2012

@twistinka123 tak to je super! 🙂 no a jak to probihala, udelali jste to jak jste planovali, ze jim vezete nejakke fotky? 🙂

twistinka123
29. led 2012

@harley26 jj našim jsme dali jako fotky a mamka moje to vytáhla a už věděla🙂 a radost byla, vypila se flaška magistra🙂)) a u jeho rodičů jsme to napsali tatkovi do přáníčka - měl svátek...a on to odložil a nic, tak ho tom musel pobídnout at to rozbalí....chvíli bylo ticho, koukal na to jak puk🙂))) a jak povídá, ty jo to je novinka a ostatní prej co co, tak přání kolovalo a radost byla taky ohromná🙂)) u nich padla flaška slivovice 😀

harley26
29. led 2012

@twistinka123 tak to je super 🙂 dneska z toho ani nebudou spat 🙂

harley26
29. led 2012

@twistinka123 a co jste nakonec do toho pranicka vymysleli za vzkaz? 🙂

twistinka123
29. led 2012

@harley26 nijak jsme to nehrotili, napsali jsme přeje Tom, Lucka a budoucí vnoučátko a úsměv🙂

harley26
29. led 2012

@twistinka123 🙂 v tomhle pripade se nic extra nemusi ani vymyslet, ono je to samo o sobe extra 🙂

twistinka123
29. led 2012

@harley26 🙂 jj a co ty jak je?

harley26
29. led 2012

@twistinka123 ja v pohode, vikend byl fajn, ale jako vzdy silene utekl. Zitra se chystam na nakupy do Brna, tak se tesim. No a dneska sem si dala na snidani svou prvni tabletku clostilu, tak doufam, ze zabere a budu patrit do klubu tehulek 🙂 Nevis, jestli jsou nejake vedlejsi ucinky? Dneska se citim uplne v pohode, ale prvni den asi ani clovek nemuze cekat nic jineho, ze?

eficenka
29. led 2012

@twistinka123 uplně mi to vykouzlilo úsměv na tváři, jak píšeš jaká byla ohromná radost!

barbulinka1
29. led 2012

@twistinka123 To je krásný, to jste měli moc krásný víkend 🙂 🙂

maybay
29. led 2012

@harley26 na co je ta tabletka?

harley26
29. led 2012

@maybay abych mela ovulaci - zjistila mi totiz po pulrocnim marnem snazeni, ze mi nedorustaji foliky jak by mely a tim padem nemam ovu

twistinka123
29. led 2012

@harley26 ne, neměli by být žádné!🙂 neboj se! a určo to zabere, si piš!!!

@barbulinka1 jj víkend byl krásnej a bylo hezký koukat na ty rozzářený očička🙂

twistinka123
29. led 2012

@eficenka 🙂

maybay
29. led 2012

@harley26 aha, tak jeste, ze jsi zasla k dr. My taky cekame na vysledky od dr, moje i manzelovo, tak jsem zvedava, jake budou....

zzaneta
29. led 2012

@twistinka123 Ahoj Luci, tak to muselo být moc fajn 🙂

Holky já si dělala Clearblue a je negativní, takže to nevidím nijak pozitivně. Když si zpětně vezmu ty bolesti co jsem měla, tak je to jasný. Jinak ale MS nějak moc nebyla, spíše větší špinění, tak nevím. Zítra jedeme na tu dovču tak snad příjdeme na jiné myšlenky. Cestou zpátky se stavíme v mém rodném domově, za babi a taťkou s rodinkou tak se těšíme.

harley26
29. led 2012

@maybay verim, ze dobre! vy se snazite uz dlouho?

twistinka123
29. led 2012

@zzaneta jj bylo🙂
to je mi líto že to neklaplo☹ ale užijte si dovču a pokud ani pak to nebude pozitivní, tak se vrhnete na další snažení. a zkus to brát jako ne snažení ale prostě se milujte že máte chut a užívejte si to! a uvidíš že i tak to klapne🙂

maybay
29. led 2012

@harley26 5 mesicu

harley26
29. led 2012

@maybay tak to je jeste v pohode. Z toho se nenervuj, ale je dobre, ze to uz nejak resite, aspon neztracite cas 🙂

maybay
29. led 2012

@harley26 Jsem taky rada, ze se to resi, ale zatim jsem v nejistote, jak dopadnou vysledky. Neco se dr. nelibilo na me sliznici a cipku, tak snad to nebude nic vazneho. Uz bych rada ty vysledky vedela, aby se to nejak rozjelo....

zzaneta
29. led 2012

@twistinka123 Takhle jsem si to uzivala i naposledy kdyz to klaplo, takze v tom budeme pokracovat 🙂 Smutno mi je, lhala bych kdyby ne, ale dovca nas z toho dostane - manzel je taky smutny - a jedeme dal 🙂 Vime ze to jde, jen se trochu bojim aby problem nebyl u mne. A zpetne mne zarazi i chovani meho doktora, tak uvidime 🙂 Neveril ze jsem mela pozitivni testy, pry byvaji casto vadne, ale az ten jeho po x minutach vysel pozitivni, rekl teda ze tehotna jsem a spineni neresil. Bolely mne i streva tak nevim jestli to nesouvisi s Crohnem. Kdyz jsem se ptala jestli to nemuze byt ranny potrat tak rikal ze ne. Ale uvidime, ted to resit nebudu, na kontrolu zajdu a jedeme dal..
Kazdopadne vsem vam tady dekuju za podporu 🙂 Jste uzasne holky

barbulinka1
29. led 2012

@zzaneta ahojka, tak to mě moc mrzí, ale užijte si krásně dovču, přijdete na jiné myšlenky a neboj, víte, že to jde a že to příště vyjde 🙂 držim pěstičky, at se příště bublinka drží jako klíště 🙂 a ten doktor, to mě taky zaráží, měl ti dát utrogestan a trochu víc to řešit :( Moc si užijte dovolenou, závidím 😀 🙂

twistinka123
29. led 2012

@zzaneta ty jsi taky úúúúžasná!!! pěknou dovolenou!!!
já půjdu pomalu na kutě, zítra mám odpo a manžela jsem nechala na jihu - zůstal tam pracovně. tak budu sama, chjoooooo☹ mě se bez něj tak blbě spí☹

krista1
30. led 2012

@twistinka123 Ahoj Luci,tak to je super,že to v rodině byla skvěle vzali a jsou určitě šťastní i za vás.Tak ať ti to dneska v práci utíká.Já mám volno a mám před sebou zkoušku...takže se musím ještě učit.Přeji krásný den. 😉