"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

wann14
8. únor 2012

@krista1 jj presne drstkovou polivku vari manzelova mama, tak si ji dava u ni...jinak ja ma vnitrnosti rada snim vse jen ne ty ledviny
myslim, ze kdyz jste je dali zamrazit tak to nicemu nevadi...my je taky meli predtim mysim zamrazene

@misam no vsak uvidis, kdyz je neochutnas tak se taky svet nezbori ... no tak by to bylo i u me ja bych se nekam vydala a nic by nebylo..no tak priste, uz to vyjde neboj 🙂

krista1
8. únor 2012

@misam aspoň ses prošla a tak udělala něco pro své tělo 😉 Já jsem dneska šla na zkoušku v tom mrazu,25min tam a zpátky dalších 25min,taky tělocvik 😀

lucille85
8. únor 2012

@krista1 to psala twistinka, že tipuje, já to zatim řikat nechci...ale jestli nám to potvrdí tak intuice mi teda nefungovala 🙂 ale já budu nejvíc happy když to bude úplně zdravý, co bude či nebude mezi nohama je mi vcelku jedno...
@wann14 😉

wann14
8. únor 2012

@misam jj zkus krevety jsou fakt dobre 🙂

misam
8. únor 2012

@wann14 😀 no aspoň jsem se prošla. Dršťkovou mám ráda bez drštěk 🙂.
@wann14 @krista1 ...holky, díky za super pokec. Já končím, začaly mne bolet očka, tak jim chci dát pauzu. Dobrou a užijte si večer s charismatickými muži 😀

krista1
8. únor 2012

@wann14 No já mám rotoped,20min šlapu před televizí,pak 10min na zadek před televizí a pak 10min s balónkem mezi nohama,posiluju vnitřní stranu stehen a pak 5min na břicho...ale už bych měla začít,ať se můžu koukat na toho Mentalistu,jinak na posilování břicha mám doma takové to něco jako abrocket takové to polosedátko s těma válečkama je to modré a to je teda záhul i těch 5min...no takže snad se k tomu dneska dokopu,začínám být z toho sezení u kompu unavená...při tom ještě skládám spodní prádlo...ještě pořád na etapy...teď ho jdu uklidit,snad jsem tě navnadila 🙂

wann14
8. únor 2012

@lucille85 Luci, je mi to jasne, ale to zjisti asi kazda z nas, po tom vsem po tech vsech testech a strachovani se jestli je vse ok, tak si pak rekne, ze je to uplne jedno, jestli je to kluk nebo holka a nebo zrovna to co si vic prali, ale hlavne ze je to zdrave 🙂

wann14
8. únor 2012

@misam no ja ma rad tuhle drstkovou a les hlivou ustricnou misto drstek 🙂, jinak nemas zac, taky jsem rada pokecala..tobe preji taky hezky vecer s tvym charismatickym muzem 🙂

krista1
8. únor 2012

@lucille85 taky si myslím,že je jedno co se narodí...hlavně ať je mimi zdravé a zbytek je nepodstatný 😉 Taky je mi jedno,až budu těhotná,co budu mít...jestli holku nebo kluka nebo i dvojčata...je mi to šumák...hlavně,ať už jsem těhotná a čekám zdravé mimi,udělám pro to všechno!Aha,tak jsem si nečetla celou diskusi,myslela jsem si,že už si to tady psala...tak se nech teda překvapit,ale myslím,že ve tvém týdnu už by to mělo být vidět,takže si myslím,že to bude asi kluk taky...no hlavně,ať se ti daří i miminku...jdeš na ten 3D ultrazvuk?

krista1
8. únor 2012

@misam dobře,tak dobrou noc,taky už půjdu všem přeji dobrou noc a krásné koukání na Mentalistu...pa pa wann a míšo

wann14
8. únor 2012

@krista1 hele tak rotoped, mam doma taky a to vse ostatni bych mela taky zvladnout, ted se jen donutit 🙂 asi nad tim zacnu premyslet 😀

wann14
8. únor 2012

@krista1 dekuji, taky preji hezky pokoukanicko 🙂 a at jde dobre cviceni 🙂 Dobrou noc a hezke sniky 🙂

lucille85
8. únor 2012

@krista1 no na 3D nevim jestli to dělají u Apolináře nebo jinde, to jsem zatim nezjištovala, času dost....tak dobrou všem 😉
já jak jsem doma tak mám úplně rozbitej režim, spát chodim tak ve dvě a vstávám po desátý 😅

wann14
8. únor 2012

@lucille85 Luci, ja jsem taky doma a nemam problem jit spat treba v 10, napr. vcera s manzelem a vstavat treba kolem pul desate...nekdy mam pocit, ze spim jak mimino, cely den 😀

krista1
8. únor 2012

@wann14 jo přemýšlení je důležité,teď si nastartuj mozek a koukni se na nějakou vypracovanou ženskou...a řekni si,takhle chci vypadat...nebo alespoň přibližně a představ si,jak budeš pro chlapa sexy a nespustí z tebe ani oči a bude si tě hlídat a budeš se cítit skvěle,navíc já když cvičím,tak se potom cítím víc nabitá a zlepší se mi nálada,přemýšlej o tom.Tak holky fakt už jdu,taky mě bolí oči....tak pa pa a dobrou noc,snad se mi bude zdát o miminku...jé to by byl sen 🙂

lucille85
8. únor 2012

@wann14 taky jsou takové dny...ale už jen občas, zato ty první týdny, to jsem okamžitě po příchodu z práce šla spát a víkendy jsem prochrněla celý...

sedivka
8. únor 2012

@lucille85 uzivej. Pak se nevyspis 🙂

lucille85
8. únor 2012

@sedivka no jo musim se naspat do zásoby.....ale tak nějak doufám v hodné a spavé miminko... 😀

sedivka
8. únor 2012

@lucille85 hele spanek zavidim 🙂 ja mam odpoledni krize v praci. No jo no, neudelas nic 🙂

wann14
8. únor 2012

@lucille85 jj, ted se naspi do zasoby 🙂 jinak si vzpominam jak si to tu psala, ze v tom pocatku jsi byla uplne ko a jen jsi chtela spat, tak si to ted uzivej, treba se pak uz moc nevyspis, ale preji ti aby mimonko bylo hodne a spave 😉

sedivka
8. únor 2012

@wann14 jojo, potvrzuji, zacatek je hodne unavny. Doufam, ze to polevi 🙂

wann14
8. únor 2012

@sedivka No tak snad to brzo polevi, jinak si to dokazu predstavit, jaky to asi je kdyz to cloveka bere v praci ńa spani presne na poledne, to je asi jako kdyz sedi ve skole na prednasce a predstira zajem ale ve skutecnosti se mu chce desne spat 😀 ... tak snad taky bude cas na nacerpani energie pred porodem 🙂

sedivka
8. únor 2012

@wann14 presneeeee, takovyhle krize jsem mivala na nudny podnikovy ekonomii. To jsem se musela jit vzdycky projit abych neusnula. Ted mam to samy v praci, kde navic jeste nikdo nic nevi. Snad to polevi, aspon to vsude pisou 😉

wann14
8. únor 2012

@sedivka No vidim, ze to je vsude stejne...(s tema prednaskama) ... myslim si ze , ze ta unava , prejde, jen budes muset jeste chvili vydrzet 🙂 ...no vim, ze jsi psala, ze v praci jeste cekas, nez to oznamis, ale tak snad prijmou v pohode a pak uz si budes uzivat pohodove tehu 🙂

sedivka
8. únor 2012

@wann14 no sefku klepne, protoze v nasem piditymu jsem treti tehule za rok a pul 🙂 ale neda se nic delat 🙂))

terulilinka
8. únor 2012

@petinkas já vím, že ještě nebyla 🙂 nejen podle těch teplot 🙂 já se v těch grafech prostě nevyznám :D

wann14
8. únor 2012

@sedivka ale neklepne, neboj, vis ono je to tezke, kdyby se mel clovek porad na neco ohlizet, tak vlastne zjisti, ze na porizeni toho prcka neni zadna doba vhodna, takze musi sefka pocitat s tim, ze jednou to muselo prijit ...

wann14
8. únor 2012

@sedivka Jdu koukat na Mentalistu, tak preji hezky vecer a dobrou noc 🙂

lucille85
8. únor 2012

@sedivka a Tys to ještě na sebe nepráskla v práci? to víš že budou mít radost, ze mě měli, už tam maj za mě te´d náhradu na brigádu...protože kolegyně sama nestíhá...a v březnu mi skončí doba určitá ☹...
Ale ten začátek je fakt náročnej a já jen spala, byla jsem vyřízená, kolikrát jsem usnula i v práci u kompu 😅 ještěže sem byla sama v kanclu....v metru jsem taky chrněla celou cestu domů...ale u mě se tam toho vyrábělo poněkud více....

lucille85
8. únor 2012

@wann14 tak pa, taky koukám na mentála...

Jinak mě už se te´d hůř spí, nevim proč, na zádech jak jsem spala dote´d mi to nějak vadí, nejlepší je levej bok, ale musim mít mezi kolenama deku, no manžel říká že prej kromě toho brblání ze spaní se teď v noci hrozně převaluju a dělám bordel 😀