"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

wann14
8. únor 2012

@lucille85 Luci, tak dobrou noc a at se ti dobre spi 🙂 ..skocila jsem se jeste ted o reklame 🙂,a le jak to skonci, tak jdu chrnet 🙂 Dobrou noc a hezke sniky 🙂

maybay
8. únor 2012

@gabuli202 ten pocit ze vsichni tu otehotni a ja ne mam taky 🙂

pajiskazemlyna
8. únor 2012

@maybay
@gabuli202

I já ten pocit mám ...

Jsem tu skoro původní holky, už půl roku .... ☹

maybay
8. únor 2012

@pajiskazemlyna kdyz sleduju holciny, ktere meli svatbu loni jako mi tak skoro vsecky uz jsou v tom 🙂

wann14
8. únor 2012

@pajiskazemlyna Tak s tim pocitem nejsi sama i nam to trva uz tak dlouho ☹

harley26
8. únor 2012

A nam to trva uz 7 mesic :(

harley26
8. únor 2012

holky, zitra v pul pate jdu na folikulometrii myslete na me a drzte mi palce! Dneska z toho snad ani neusnu.

pajiskazemlyna
8. únor 2012

@harley26
@wann14
@maybay

Holky, nesmíme si to asi tak brát ...
Myslíte si, že na to tak myslíme a proto to nejde ?
Nedokážu si představit, že bychom měli nějaký zdravotní problém, kvůli kterému by to nešlo ...

P.S. Dnes jsem si objednala v lékárně kontryhelový čaj a zítra zajdu pro ovu testy, prostě věřím, že tentokrát to rozhodně vyjde ! A Vám taky !!! Držím nám všem snažilkám pěsti a i z testíků se // od holčinek z naší diskuze se těším stejně, jako by ty // čárečky byly moje 😀

pajiskazemlyna
8. únor 2012

@harley26
Držím moc moc palečky !!!!!!! 😵

Kolikátý budeš DC? .. polovina cyklu ?

harley26
8. únor 2012

@pajiskazemlyna ja popravdě v ovu testy neverim vubec, nebo aspon netusim, ktere jsou opravdu kvalitini .Ty co mam doma (objednane z internetu mi prijdou naprosto nespolehlive) kdyz by se na ne vycural manzel, tak by mel snad vic pozitivni test nez ja 😀 aspon takovy z nich mam pocit. Ja nemuzu rict, ze bychom na to nejak uprene mysleli. Spis sme to ze zacatku brali ciste sportovne. Ale ted je to jine, kdyz vim, ze je nejaky problem, tak se mi hlavou honi ruzne veci. Navic ctu spoustu katastrofickych scenaru tady na netu a chlapi si to tak vubec neuvedomuji si myslim ... maji to lepsi 🙂

harley26
8. únor 2012

@pajiskazemlyna no ja sem zitra 14 den cyklu - mela sem ho po 32 dnech, tak je to pry idealni doba na kontrolu - mam ted prvni cyklus s clostilem - ktery sem zacala brat 3 den cyklu. Tak sem zvedava, jak ten ultrazvuk dopadne, vkaladam do nej vsechny sve optimisticke nadeje, tak asi tak nejak 🙂

wann14
8. únor 2012

@harley26 Budu na tebe moc myslet, ale verim, ze foliky po clostiku budou dostatecne velke a pani dr nebo pan dr. ti rekne kdy asi bude ovu a hned na to skaknete s manzelem a uz bude zadelano 🙂

@pajiskazemlyna Paji, nemyslim, ze je to o tom ze na to moc myslime, jako myslim si kazda holcina co tady je, at jsou to snazilky nebo uz nase tehulky, tak na to myslely nebo stale mysli ...o tom to neni...proste holt nekdo ma to stetsi a vse mu funguje jak ma a nekdo si holt musi pockat dele, ja byla v pondeli na gynde a pani dr. moje zlata, me uklidnovala, ze je to zcela normalni neuspech do pul roku, ze to proste trva nez se ty vajecniky zpamatuji po brani HA ....proste nekdo to holt ma rychle u jinych to trva ....ale verim, ze uz se nam vsem taky zadari 🙂

wann14
8. únor 2012
harley26
8. únor 2012

@wann14 holky, vite co me nejvic vrta hlavou, jak je mozne, ze nekdo dite nechce a nahodou otehotni v podstate z jednoho "vrzu" jak je to vubec mala pravdepodobnost!! Musime holt verit, ze vsechno dobre dopadne a hlavne budme rady, ze zijeme ve 21. století a veda uz je opravdu hooodne daleko. Si rikam, ze driv byly zenske fakt vyrizene, treba takova blbost, ze jim nedozravaly vajicka a ony deti nikdy nemeli. Dneska spolknete nejakou tabletku a muze to byt hned jinak 🙂

pajiskazemlyna
8. únor 2012

@harley26
Já na ovu testy taky moc nevěřím, ale beru to jako naději 😀
Při prvním cyklu, kdy jsem začala měřit BT, jsem si koupila vynikající digitální ovu testy se smajlíky - jsou bomastické, jen v den, kdy ovu probíhá je smajlík. Ale je to vykoupeno cenou - jsou šíleně drahé !

Zkusím si zítra koupit jen proužky a uvidíme .... :D
Doufám, že tvoje optimistické naděje budou naplněny, budu držet palečky, ať ti ta folikulo dobře dopadne !
Hlavně nám pak dej vědět, jak to s tebou vypadá 🙂

@wann14
Taky jsem si dřív nemyslela, že bych na to byla až tak upnutá, že by se kvůli tomu nedařilo, ale jiný důvod mě radši nenapadá, proto jsem se asi zařekla, že se od toho myšlení trošku oprostím - nepodařilo se stejně, takže na to prdím a zkusím ten čaj a testy :D

Třeba se zadaří, konečně !
😀

pajiskazemlyna
8. únor 2012

@harley26
Taky jsem nad tím dneska zrovna přemýšlela ! 😀
Jak to, že prostě holčiny můžou otěhotnět z jednoho šťouchu a my nic .. 😀

wann14
8. únor 2012

@harley26 No proste nekdo to tak ma, nektre zenske staci, ze se jen otoci klem chlapskych trenek a je v tom ....ale neboj na se to taky povede ...
no nic ja jdu chrnet, ale uz fakt 🙂 jeste musim do sprchy a desne se mi nechce 🙂 tak dobrou noc a zitra urcite napis, budu moc zvedava, jak jsi dopadla a co tvoje foliky 🙂

wann14
8. únor 2012

@pajiskazemlyna Paji, urcite se zadari uz brzo ..ja tomu verim...u me teda tak uplne ne brzo..ale u vas vsech jo....me totiz nejak ted nefunguje cyklus, jak by mel...tak ho musim spravit a snad uz to taky vyjde 😉 Dobrou noc

harley26
8. únor 2012

@wann14 Vite co je nejvetsi prdel - ze moje jedna znama - zaslouzila matka dvou deti - 4 roky a 5 mesicu - ktera otehotnela pokazde do dvou mesicu me dneska dosla rict neuveritelny drb! Dalsi nase spolecna znama se snazi o druhe dite uz HROZNE dlouho, je z toho i s manzelem hodne spatna. A ja rikam a jak dlouho se teda snazi? a ona mi s desem v ocich rika, no uz to bude 7 mesic!!! (ona samozrejme nevi, ze ja se s manzelem taky snazime o male) v duchu sem si rikala, ze 7 mesicu mi zase neprijde tak hrozne dlouho jak se ona tvari 🙂 ale asi to uz holky neni zadna prdel :(

pajiskazemlyna
8. únor 2012

@wann14
Doufám ...
Opravdu nám všem moc držím palce ..
P.S. Moje cykly taky nejsou zrovna ukázkové 😎

Snad se vše brzy spraví a budeme už řešit, já nevím, třeba rostoucí bříška 😀
Dobrou noc 🙂

harley26
8. únor 2012

@pajiskazemlyna nad tim radsi nepremyslet, nekdo ma holt stesti na prudce rychle oplodneni, jiny na to, ze mu vzdycky pred nosem vykoupi oblibenou zmrzlinu, to si clovek nevybere 🙂

wann14
8. únor 2012

@harley26 Hele, tak to bych tak nedramatizovala, 7 mesicu mi neprijde zas tak dlouha doba, kdby jsi napsla 2 roky nebo vic, tak nereknu....ale tech 7 mesicu jeste dobry...ja si nic nepripoustim ... brzo to vyjde a ty si tak nic nepripoustej...taky to vyjde brzo 🙂

@pajiskazemlyna No Paji vim, ze ty ty cykly, taky nic moc, ja takove dlouhe cykly nikdy nemela, tak jsem se rozhodla to resit..tak nad s eto brzo sparvi 🙂 Jj uz se tesim az budem resit rostouci briska 🙂

Dobrou holky 🙂

sedivka
8. únor 2012

@lucille85 nene, chci az po screeningu 😉 zatim do toho nikomu nic neni 🙂

lucille85
9. únor 2012

@sedivka taky sem to puvodne tak zamyslela,ale musela sem pak rict kvuli neschopence co a jak,to by nebylo vuci kolegynce fer,je to fajn zenska,vlastne je i vedouci 🙂.

Holky nesmutnete,ja taky chodila na beremko a vsichni co sem znala do roka od svatby vozili kocar,ja sem se ucila na statnice,ted uz to budou tri roky od svatby a snad to dopadne a taky se dockam...Dneska je vyhoda ze pomuzou doktori kdyz je problem anebo priroda sama prekvapi.Moc vam drzim palce a prozivam to s vami!
@pajiskazemlyna @harley26 @wann14 🤐 🤐 🤐

petanevesta
9. únor 2012

tak jsem to děvčátka samozřejmě nevydržela a ráno prubla obyč mamatest, no a jasně negativní, viz foto...
aspoň je u něj ale zase jistota, že nehází falešnýho ducha - jsem 14DPO, takže buď se nezadařilo nebo bych musela být anomálie, který se to ukáže později, ale to pochybuju 😒 jinak jsem tu četla, jak jste včera probírali jména dětiček - mně by se líbila Nela, Tereza nebo Kristýnka a u kluka Vojtěch, Ondřej, Matěj, David nebo Patrik...nám přijmení začíná na Š, tak aby se to nějak hodilo 😎

maybay
9. únor 2012

@pajiskazemlyna No ja doufam, ze kdyz na to tolik myslime, ze to nebude na skodu. Uz jsem se trosku uklidnila, ale kdyz jsem zajdu a vidim ty pupiky tak uz bych tak moc chtela. Uvidime co nam rekne v pondeli doktor, nemuzu se dockat a zaroven se bojim...

maybay
9. únor 2012

@wann14 me taky doktor rikal at se vubec nestresuju, ze jsem mlada a ty co otehotni po vysazeni jsou vyjimkou (i kdyz me to tu neprijde) , ale kdyz se podivam zase na holciny, ktery cekaji roky tak ma asi pravdu

maybay
9. únor 2012

@pajiskazemlyna Ja jsem zacla kontryhel pit pred tydnem a neco a doufam, ze pomuze. Listovku uz neberu prislo mi, ze po ni kynu. I kdyz to bude asi vysazenim prasku, chjo

sedivka
9. únor 2012

@lucille85 no já přeci jen nechci, aby se to tu rozkřiklo i do dalších oddělení, čemuž pak nezabráníš a pokud by screening nevyšel dobře, tak s tím pak nějak nakládat veřejně... až budu vědět, že je to ok, tak už to tajit nebudu...doufam, že to ještě ty tři týdny vydržím, musím nosit volnější věci, aby to odpoledne nebylo vidět..uf 🙂

wann14
9. únor 2012

@lucille85 Luci, jsi hodna, ze nam drzis palce, jako ja jsem zatim v poho, porad si rikam, ze ten pul rok neni takova katastrofa, jako dr. me uklidnovala, ze je to opravdu normalni, ale nicmene, je to rozumna dr. takze jak to dostanu, tak jdu na krev, zjistit, jetli nemam nahodou zvysenou hladinu prolaktinu, ptz ten by pry mohl blokovat ovu a na upravu cyklu mi dala, duphaston, tak jsem zvedava, jestli se to podari spravit, ptz dnes uz jsem 47 DC a tak dlouhe cykly jsem nemivala a bohuzel i dr. konstatovala ze kdyz nechodi ms, tak se blbe tehotni, takze nastetsi necekala rok, ale resila to se mnou uz ted po tom pul roce...takze ja nijak nesilim, ale vis co, v diskuzi jsem temer od zacatku a hodne holek tady uz je tehu, tak me to vzdycky zamrzi, ale jinak dobry...samozrejme vsem ostatnim to preji ...a uz se tesim...na fotecky vasich drobecku 🙂

@maybay jj, mas pravdu, ze kdyz to vidim tady, ze se nekomu podari hned, tak to zamrzi, a rikam si ze proc to tak nemuze byt i u nas, ale zatim nijak nevesim hlavu, kdyby to byli uz roky tak nereknu 😉 ale verim, ze se nam brzo podari vsem 🙂