"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

evik19
13. únor 2012

@lola024 Tak s těma prsama to máme podobně, až na to, že mě tenhle měsíc právě nebolí - nebo aspoň ne tak, že bych si toho všimla, kdybych se nesledovala. Bříško trošičku cítím, ale to může být stejně tak přicházející MS. A měla jsi na testu hned dálnici? A už jsi to řekla partnerovi, nebo to necháváš k Valentýnovi?

harley26
13. únor 2012

@gabuli202 ja to mam uplne stejne jak ty, budou to muka vydrzet az do te nedele a netestovat predtim 😀

barbulinka1
13. únor 2012

@lola024 je to bomba to srdíčko, tluče straašně rychle 🙂 jsem zvědavá, jak bude miminko velký a jak bude vypadat, bude to krásný 🙂 chceme pak jít na ten 3D tak to bude větší zážitek 🙂

barbulinka1
13. únor 2012

@terulilinka no vidíš to, to vyjde !!! 🙂 já jsem pvní měsíc neměřila a nevyšlo to, druhý jsem začala a hned // 🙂 🙂 tak držim pěstičky 🙂 ono je to fakt super, zvykla jsem si, manža se taky ptal a sledoval se mnou a pak jsem chvíli testovala ještě v těhu :- D ale nemělo to cenu, teplota byla pořád stejná 37,2 😀

barbulinka1
13. únor 2012

@lucille85 No to bude šok, až ho uvidim, doufám, že tu bude manžel, a bude moct jít se mnou 🙂 ty jo, to jdeš ještě dřív, se máš 😀 on má můj dr předtim dovču, tak jdu o týden dýl, ale to už je fuk, ten týden 🙂 🙂 ale už se strašně těšim, ne že ne 😀

gabuli202
13. únor 2012

@harley26 musíme to vydržet!! a tentokrát to oparvdu vydržím 🙂

lola024
13. únor 2012

@terulilinka Diky 😀 Jo jo, manza uz to vi, kupoval mi test on a vlastne me do testovani donutil, pry citil, ze to vyslo 😉
@evik19 tak to je zvlastni, ze te tenhle mesic prsa nebolely, no zitra se dozvis na cem jsi...mas MS pravidelnou? Me na testu naskocila dalnice okamzite, nez jsem si vytahla kalhoty, byla tam 😀 Manzel to uz vi, jak uz jsem psala terulince 🙂
@barbulinka1 ten ultrazvuk 3D to musi byt teprve zazitek, sestrenka jednou vypomahala na 3D ultrazvuku a rikala, ze za mesic co tam byla breceli dojetim vsechny maminky i tatinkove 😉

terulilinka
13. únor 2012

@barbulinka1 děkuju! 😵 kdyby jo, tak je to zázrak 😀 akorát jednou jsem se nemohla trefit a pak u toho ještě usnula 😀

lucille85
13. únor 2012

@terulilinka v HMku jo? no to budu muset brzy vyrazit,ale na mě se kalhoty sháněj blbě, mám velkej zadek a ted už teda i břicho...Na ty úřady jsem musela, aspoň že jsme to objeli autem a vyřídila, jinak bych musela cálovat sociálce sedm litrů na zálohách i když jsem už loni tou dobou,co mi zaúčtovali, nefakturovala...

evik19
13. únor 2012

@lola024 Za normálních okolností mám MS úplně pravidelnou, ale minulej měsíc se mi to nějak rozhodilo, takže počítám s tou delší variantou, čili 31-32 dní.

terulilinka
13. únor 2012

@lola024 ti chlapi mají šestý smysl ne?😀 nejsi první u koho manža cítil že to vyšlo 🙂

barbulinka1
13. únor 2012

@petinkas bylo to krásný, mohla bych ho poslouchat každej den 🙂 naštěstí už přes týden cítím pohyby, takže jsem klidnější, když to zlatíčko cítím kopkat, je to krásný 🙂 je to pěknej živel 😀 krásně se střídají intervaly kdy spinká a kdy sebou mele 🙂 jee, tak to sem pak musíme hodit fotečky miminek, jak už je máme velký, to jdeme kousek po sobě 🙂 🙂 fakt si nechete nechat říct, jestli chlapeček nebo holčička ? to já bych asi nevydržela 😀 😀

lucille85
13. únor 2012

@barbulinka1 mně už te´d ani neřekli jak je velký, že už je moc velký a nejde to změřit, už měřili obvody hlavy, hrudníku,délku stehenní kosti a řekli váhový odhad...a kam se chystáš na to 3D? já vůbec nevím kam se na to objednává a v jakým týdnu to má smysl?

lola024
13. únor 2012

@evik19 a kolikaty DC ze to bydes zitra? 🙂
@terulilinka no asi fakt jo! Kdyz moje segra cekala miminko, tak si manzel typnul, kdy se mimi narodi a segra v ten den fakt porodila 😀

barbulinka1
13. únor 2012

@lucille85 No já se nedivim, mě dělal minulý týden jen vteřinový UTZ aby mě uklidnil, že je miminko v pořádku, tak jen mi ukázal srdíčko a už se tam mimi nevešlo 😀ale byla to minuta, ktaže mě uklidnilo srdíčko a konec, taky mi ho mohl víc ukázat 😀 ale říkal, že za ty 3 týdny to dá tak půl hodiny ten ultrazvuk 🙂 my půjdeme bud do fakultky v hradci nebo do sanusu, asi kde je to levnější a já bych chtěla tak 28.týden, ale bude záležet, kdy bude manžel doma, ale tak nějak bych chtěla jít, to už je miminko hezky vidět 🙂

barbulinka1
13. únor 2012

@terulilinka 😀 to se nedivim 😀 já jsem se vždycky probudila, čapla teploměr a zase usnula a párkár se mi stalo, že jsem dlouho vzpomínala, jaká ta teplota vlastně byla 😀 ještě že se to ukládá na tom digitálním na chvíli do paměti 😀

barbulinka1
13. únor 2012

@lola024 mě ho dělali v tom 13.týdnu a sice bylo miminko malý, ale bylo to fakt úžasný, nádhernej zážitek !! takže se ani nedivim, manžel byla taky uplně vyjevenej z toho 😀 jinak mooc gratuluju ke //, hlavně se opatrujte 🙂

barbulinka1
13. únor 2012

@lola024 a jak se cítíš, nějaký příznaky už nebo ještě v pohodě ? 🙂 🙂

evik19
13. únor 2012

@lola024 Zítra bude 32 DC...anebo 1. den nového cyklu, když budu počítat se všemi pravděpodobnými variantami🙂

lola024
13. únor 2012

@barbulinka1 a jaky bylo miminko ve 13 tydnu? Co jste vsechno videli? 🙂 Ja praveze zadny priznaky vubec nemam, az se zacinam obavat, jestli je vse ok, kdyz mi nic neni, ach jo!

lola024
13. únor 2012

@evik19 vydrz jeste par hodin, zitra se to proste vsechno rozlouskne a budes vedet na cem jsi. Drzim pesti at to dobre dopadne!

evik19
13. únor 2012

@lola024 Díky, no však zítra zas napíšu, jak to se mnou vypadá...Je to fakt úleva, že se to tady dá s váma všechno pěkně probrat

lola024
13. únor 2012

@evik19 posilam tehu flusanec pro stesti 😉 Ja jsem taky moc rada, ze jsem tuhle stranku nasla, jsou tu moc fajn holky 😉

petanevesta
13. únor 2012

@lola024 ahojky, já taky budu testovat kolem 20/2 🙂 a tobě gratuluju 😉

lola024
13. únor 2012

@petanevesta tak Ty jsi dalsi 🙂 Tady se to za chvili bude hemzit samymi tehulkami, uplne to vidim! Diky za gratulace 😉 Drzim vam vsem snazilkam palce!!!!!

barbulinka1
13. únor 2012

@lola024 Viděli jsme všechno, hlavičku, ručičky, nožičky, tělíško, pupeční šňůru, bylo to prostě malý 8 cm miminko 🙂 🙂 neboj, ze začátku mě taky jenom bolely prsa nic víc, pak jsem začala mít častějc hlad a z hladu mi bylo špatně, ale nezvracela jsem, únavu jsem ani nepoznala, bylo mi fajn a stačilo mi trochu spánku 🙂 neboj, všechno je v pořádku !!!! 🙂

lola024
13. únor 2012

@barbulinka1 smankot, to musel byt zazitek, maly 8cm miminko, uzasny 🙂 Diky za uklidneni, snad vsechno je tak jak ma, ja jsem ze vseho tak vyklepana, ze to snad neni ani mozny...manzel me taky porad uklidnuje, ze je vsechno ok a ja jenom plasim... no uz abych sla k tom doktorovi!

lucille85
13. únor 2012

@lola024 neboj vše je jistě v pořádku a bublinka hezky roste...ono ty příznaky možná budou až později, až se zvýší opravdu velmi výrazně hladiny hormonů...ale záleží jak je na to kdo citlivý, já krom únavy fakt nic a jiný chudinky zvrací celý první trimestr...hezky se o sebe starej a vyhýbej se bacilům!

barbulinka1
13. únor 2012

@lola024 no bylo to krásný, ale bylo strašně hubený, protože ten podkožní tuk se ukládá miminku až teď, takže to bylo jak malý opičátko, můžeš juknout do mých fotek, tam je fotečka toho 3D 🙂 neboj, všechno je v pořádku az pár dní uvidíš toho malýho drobčka na ultrazvuku i se srdíčkem a hned se trochu uklidníš, že je všechno v pořádku 🙂 ale strach, ten bude pořád, to k tomu patří 🙂

lola024
13. únor 2012

@lucille85 Diky moc, tohle jsem potrebovala slyset, teda cist 😉 Ja jsem si vzdycky myslela, ze mi bude v tehotenstvi zle, protoze mamka to tak mela obe dve tehu...bylo ji hrozne zle a zvracela skoro celou dobu...no tak treba to nemusim mit po ni, ze jo 😉 Jeste jednou dik!
@barbulinka1 jak maly opicatko prej 😀 Divala jsem se na vsechny Tvoje fotky, je to nadhera! A jaky uz mas brisko, neskutecny!!! Stejne je to miminko zazrak 😉 A nevis v jakem tydnu by uz mohlo byt videt srdicko? Ja si radsi pockam a pujdu k doktorce fakt az dyl. Kdybych tam sla brzy, urcite by nevidela nic a ja bych do dalsi kontroly zesilela 😉