"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

eficenka
14. únor 2012

@hance09 😀 my máme štěně, takže někdy je to zajímavý, ale stačí párkrát okřiknout, hodit ufo a je to 🙂

kixi
14. únor 2012

@eficenka ahojky, koukam ze jsme na tom stejne, ja dnes 5+4, ale mimi bude mladsi protoze ovu byla pozdeji...na kontrolu jdu zitra 🙂 taky jsem zvedava jak se bublinka zvetsuje, na srdicko je jeste brzy.

zzaneta
14. únor 2012

@eficenka Určitě je všechno v pořádku. A aspoň uvidíš změnu u bublinky, i když nebude srdíčko, to bude příště. Je vidět že si Tě paní doktorka hlídá 🙂
Já se určitě smát nebudu, taky mám v plánu naučit se to, ale já začnu od těch šál 🙂 Nebo háčkovat čepičky. Jen se musím obrnit trpělivostí, to je můj nedostatek 🙂

maybay
14. únor 2012

holky, jen jsem vam chtela rict, jak jsem dopadla u dr. Je mi z toho nanic, takhle spatnou zpravu jsem necekala ani pri nejcernejsich myslenkach. Dr mi udelal AMH test a zjistil hodne spatne vysledky, jsme poslani k Apolinari - objednali nas az na zacatek dubna a budeme se pokouset o IVF, je mala sance, ze se zadari jinak budeme uvazovat o darovanych vajickach. Ja v podstate zadne vajicka nemam. Takze i kdyz ovu test dopadl tak, ze ovulace byla, byla bez vajicek.... je mi hrozne

zzaneta
14. únor 2012

@maybay To mne moc mrzí, moc 😒 Věřím ale že to nakonec výjde, i když vaše cesta není úplně jednoduchá. Držím palečky, všechny co mám!!

eficenka
14. únor 2012

@maybay ahoj, nechci litovat, spíše Tě povzbudit! Jsou i případy, kdy doktor řekne že nemůže mít pár děti a najednou je žena těhotná.... Nebo vám vyjde IVF!!!! Moc držím palečky....
A dá se i vzít darované vajíčko 😉 Nezoufej, s manželem se Vám to jednou povede a je jedno jak!!!!!
Myslím na Tebe!!!

sedivka
14. únor 2012

@maybay Uf...drž se...ale musíš věřit, že se to povede!! Musí!! (Co je AMH test?)

maybay
14. únor 2012

@zzaneta
@eficenka diky taky v to doufame, ale je mozne, ze s nasim vysledkem nam IVF ani neudelaji... pak pujde jen darovane

maybay
14. únor 2012

@sedivka antimullerian hormon - zda zraji vajicka

eficenka
14. únor 2012

@maybay doufám, že se Vám to povede.... Hlavně že máte oporu jeden v druhém a nějak to určitě půjde, ještě že v dnešní době to jde 😉 ! držím palce!

petanevesta
14. únor 2012

@maybay taky tě chci povzbudit, i když chápu, že je to strašně těžký myslet pozitivně....určitě se miminka dočkáte neboj! 😉

gabuli202
14. únor 2012

@maybay drž se! věřím, že vám to výjde! mimi příjde, když to budeš nejmíň čekat, neboj se!

gabuli202
14. únor 2012

Tak vás zdravím holky, na toho slavného Valentýna 😀 Dáváte si s manžou nějaké dárky či maličkosti, nebo na to "nehrajete"? 🙂 Já bych se na to vyprdla, ale manža mi řekl, že pro mě něco má, tak jsem ráno musela jednat 😀

lola024
14. únor 2012

Ahoj holky, tak jsem vas konecne zase docetla 🙂
@lucille85 na to kafe od Nestle mrknu, to by mi urcite smakovalo, ale nevim nevim, jestli tady u nas bude 😒
@kristi jeste se vratim k tem ovu testum. Kamoska pred 3 roky taky testovala a taky z toho byla cela hotova, protoze nikdy uplne pozitivni test nemela - merila asi pul roku! No a uz ma doma 2 letyho chlapecka 😉 Proto ja jsem testy na ovulku vubec nekupovala, protoze si myslim, ze nejsou zas tak presne...I kdyz @gabuli teda ovulku ukazali paradni, to zas jo 😉 Taky Ti posilam ten tehu bacil, ted to musi vyjit, jsi pojistena 🙂
@zuziiiiicek jeeee, ty taky budes jeste tento mesic testovat, tak drzim moc palce, at to vyjde! Tfuj Tfuj 😉
@maybay je mi moc lito, ze jsi u dr dopadla tak jak jsi dopadla. Ale nezoufej, neni prece nic ztraceno. Musis byt optimista a verit! Dnesni medicina je uz na takove urovni, ze dokaze i zazraky, moc vam preju, at se to povede a netrva to dlouho!

lola024
14. únor 2012

@gabuli202 ahoj 🙂 my si s manzelem davame nejake maliskosti, ja vzdycky neco upecu a vecer bud zajdem na vecu, nebo si prichystame nejakou romantiku doma 😉 Dneska jsem si na to peceni vzala dovolenou 😀 A jeste jsem nic nevytvorila 😀

nasaluca
14. únor 2012

@gabuli202 My na Valentýna nehrajeme, ale i když se mě včera manžel ptal, jestli má jako dneska něco koupit. Tak jsem mu řekla, že ne. Ale jak ho znám, tak si zase koupí nějakej párek nebo salám, s velkou slávou mi oznámí, že ho koupil jenom pro mě (já uzeniny skoro vůbec nejím) a pak to všechno vesele sní :D

hance09
14. únor 2012

My Valentýna ignorujeme, podle mě je to strašně komerční a tahají z lidí akorát peníze...

zzaneta
14. únor 2012

@gabuli202 Ahoj Gábi, my na to nehrajeme 🙂 Většinou si zajdeme někam posedět..

lola024
14. únor 2012

@nasaluca 😀

petanevesta
14. únor 2012

@gabuli202 my si taky dáváme většinou nějakou maličkost (nebo i něco praktického, když je zrovna potřeba)a jdeme třeba na véču...letos jsme si naplánovali donášku jídla z jedné pizzošky až do domu, koupili jsme šampáňo a budeme si to užívat, aspoň můžeme případně hned skočit na snažení, když budeme ve vlastním obýváku a ne v restauraci 😀

gabuli202
14. únor 2012

@lola024 Díky!! Snad od tebe chytnu bacila!!! Kéž by, ovulka byla a pojištěno bylo dost, tak teď už je počkat 🙂 My s manžou taky možná půjdeme na véču, uvidíme 🙂

@nasaluca
@hance09 já to beru, taky jsem na to nikdy nebyla 🙂 ale zase když mi manža ohlásil, že něco koupí, bránit se nebudu 😀 Alespoň jsem mu koupila voňavku 🙂

gabuli202
14. únor 2012

@petanevesta
@zzaneta to je fajn, manža taky navrhoval véču, tak uvidíme, s čím příjde 🙂

lola024
14. únor 2012

@gabuli202 myslim, ze jste to tento mesic pojistili az az 😀 A mas vyhodu, ze pojedete na ty hory a nebudes na to tolik myslet, jako kdybys byla doma a navic to utece a az se vratis, muzes testnout 😉 Proste sama pozitiva!

petanevesta
14. únor 2012

@gabuli202 já myslím, že každej důvod ke slavení je dobrej důvod 😉 😀

evik19
14. únor 2012

Můj manžel tyhle komerční svátky nesnáší, ale já to beru tak, že kdykoliv je nějaká příležitost slavit, tak je třeba jí využít. Dáváme si třeba čokoládu anebo třeba jenom vystřižený srdíčko z papíru...A pak třeba tancujem ploužáky po obýváku a líbáme se🙂

evik19
14. únor 2012

Jinak ještě hlásím, že dneska očekávám MS a těhu test mám negativní...

gabuli202
14. únor 2012

@lola024 Doufám, že mě na horách nepřekvapí mrcha, to by mi to trošku zkazilo ☹ NO budu doufat, že ne a uvidí se 🙂

heaven_angel
14. únor 2012

@maybay ahoj.. to je mi lito, takovy zpravy urcite na pozitivnim mysleni nepridaji.. ale jak rikaji holky, nadeje umira posledni, tak to nevzdavej a drz se.. mimi urcite prijde 🙂

eficenka
14. únor 2012

taky neslavíme... akorát mám trochu zakázanou čokoládu v těhu, tak upeču čokoládový dort 😉

heaven_angel
14. únor 2012

@gabuli202 u nas je vzdy valentyn prilezitost k tomu, jak vytahnout manzela mezi lidi nekam na veceri, jinak totiz moc spolecensky v tomhle smeru neni 🙂 jinak to taky neprozivame.. vcera jsme ale byli na nakupu a kupoval spoustu veci na peceni, tak jsem se ptala, co s tim chce jako delat.. odpovedel, ze prekvapeni.. tak budu muset fofrem neco vymyslet 🙂)