"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gabuli202
14. únor 2012

@heaven_angel jé, tak to pak dej echo, o co šlo! Já miluju překvapení 😀

hance09
14. únor 2012

@gabuli202 ale kdybych věděla,že něco dostanu,tak taky nějakou maličkost seženu, ne že ne 😀

eficenka
14. únor 2012

holky, tak už jsem z toho jelen... volala jsem si na sociálku jakže je to teda s tou neschopenkou a s těma vycházkama a paní mě skoro seřvala, co dělám na neschopence když mám pouze rizikovou práci...
Že si ji mám okamžitě zrušit a zaměstnavatel mi musí umožnit práci v nerizikovém prostředí a když mi to neumožní, tak musím zůstat doma a brát od zaměstnavatele průměrnou měsíční mzdu..... Tak a teď babo raď, co dělat... chjoooo

sedivka
14. únor 2012

@eficenka no tahle info od socialky zni celkem logicky...pro tebe by to bylo lepsi, vic penez, min nudy 🙂

eficenka
14. únor 2012

@sedivka asi tak... ale asi si ještě musím nechat potvrdit od mudr fyziologické těhotesntví a že moji práci shledává jako rizikovou... zaměstnavatel bude asi nadšenej 😀

lucille85
14. únor 2012

@maybay Ahoj, předně Ti chci říct, abys nic nevzdávala a že Ti moc držím palce! U Apolináře jsou skvělí doktoři, jistě vám pomůžou! Nevím zda se to dá z jednoho odběru takto natvrdo říct? A vím, že jsou i preparáty, které by na AMH měly mít vliv (kotvičník, DHEA kyseliny)...Neboj, udělají se pořádně všechna vyšetření a budeš moudřejší...A pokud by potvrdili že to bez darovaného vaajíčka nejde, nic se neboj a jdi do toho, miminko si odnosíš a bude Tvoje! Dneska už umí zázraky! Drž se holka!!!

lucille85
14. únor 2012

@eficenka No jo na socce co úřednice to jinej názor...Mě taky jedna tvrdila že nemám nárok na mateřskou a že když jsem na neschopence a skončí mi smlouva tak musím na pracák...no a včera mi samozřejmě potvrdila jiná paní, že to tak není...Prober to se zaměstnavatelem, bylo by dobrý kdybys brala normálně mzdu a byla doma...

Jinak my na Valentýna jdem většinou na véču a dáváme si jen blbosti...Ale letos teda pro muže nic nemám, protože se nikam sama nedostanu...Ale já už jsem ráno dostala hezký hrneček a pak takový rámeček na fotku z utz (jestli znáte ty šedivý medvědy metoyou-já je mám ráda, tak s tím motivem)...a já prý mám nejhezčí dáreček v bříšku, ale řekla jsem že teda ten vydám až v červenci 😀

hance09
14. únor 2012

@maybay Vím,že se nám to lehko říká,ale neházej flintu do žita....bude to složitá cesta,ale určitě se šťastným koncem.Držím palce!

krista1
14. únor 2012

@maybay tak to mě moc mrzí,že to takhle dopadlo a nejde to nějak udělat,třeba vyvolat hormony?

krista1
14. únor 2012

@eficenka Ahoj,no tak snad to pořešíš nějak s doktorem a pak se zaměstnavatelem,i když pochybuju,že tam u vás je nějaká práce neriziková,takže určitě zůstaneš doma.Jinak jsem se vrtátila od té kámošky a podařilo se mi žuchnout ze schodů,takže tento měsíc asi ten tvůj bacil nepomůže,tak snad ten příští...není všem dnům konec,no jo já jsem ale šikovná,co?! ☹ Držím pěsti,ať všechno dobře vyřídíš 😉

twistinka123
14. únor 2012

@maybay ahojky, nehaž flintu do žita, ono to půjde, neboj se! u Apo jsou dobří a zvládnete to!!!moc ti držím palečky!!!

holky moc vás zdravím po krevních testech🙂 hodila jsem vám do albíka fotečku mimi a co jsem koupila za to jak se drží🙂 po NT 28.2 třeba zase něco koupím🙂
¨byla jsem v gennetu a moc se mi tam líbí to prostředí, tak se těším...nebyl jste tam někdo?

sedivka
14. únor 2012

@twistinka123 ja mam screening normalne v Sante..zavidim, ze jdes o den driv, nevydrziiiim 🙂

kora1
14. únor 2012

@maybay ahoj, ja mam otazku technickou, jakoze to se neda napravit uzivanim nejakych hormonu na dozravani?
Promin, mozna je to ignorantska otazka...
Jinak litovat se nikdo nemuze, nepomaha to, a tak jen vyjadruji svou podporu a urcite v tom nejsi sama, tech problemu je okolo...ale vubec nevim, proc by to neslo s IVF, to nevahej, to vis, ze to jde..I kdyby s darovanym vajickem, to je toho uz soucast..
Drz se a uvidis, ze to chce cas to vstrebat a ze se pak do toho pustite s vervou..jako spousta paru..Jen preji hodne sili na prekonani toho meziobdobi ☹
Tfuj tfuj pro stesti!!!

eficenka
14. únor 2012

@krista1 už si přijdu jak simulant či co... každej to říká uplně jinak, no zaměstnavatel asi nadšenej nebude, ale co se dá dělat... Manža je taky fyzioterapeut a když by mě zaměstnavatel poslal někam, tak prý podá výpověď a to by zaměstnavatel asi neudejchal - už teď máme 2 fyzioterapeuty podstav 😀 a měl by 4 😀
To neznamená, že nemůžeš být těhu, když jsi spadla! jen na sebe dávej více pozor!!!!

maybay
14. únor 2012

@kora1 zatim vim jen to, ze ten vysledek je trvaly a dany uz od meho zrozeni, je tu moznost IVF ale to se dozvim az na te konzultaci v dubnu. Mozna ze me nejak ty vajicka vydoluji, ale je mala sance. Je to cerstvy takze je mi z toho nanic, takovy vysledek jsem opravdu necekala. Co se da delat, budemem muset bojovat.

kora1
14. únor 2012

@vsechnytehulky holky, prosim vas, mohly byste mi taky poslat bacil ci flusanec, nakazlivy pro tehotenstvi? DIKYYYY 😀 😀 😵

maybay
14. únor 2012

holky vsem dekuju za podporu

zzaneta
14. únor 2012

@kora1 :D
@tehulky vsechny nás snažilky poflusejte ať nám to tento měsíc výjde 🙂

kora1
14. únor 2012

@maybay samozrejme, ze zabojujete. Cloveku to strasne trva, nez to vstreba!!! A neni to konec sveta a zadna tragedie, tohle si musis uvedomit. Nechci, abys byla smutna. Fakt jsou horsi veci, ale vim,z e kdyz je clovek v tom momente na tofixovany, zda se mu to konec sveta, ale NENI 😉

krista1
14. únor 2012

@eficenka tak doufám,že u tebe v práci to dobře dopadne a snad tvůj manžel nepodá výpověď,to by bylo asi moc,je vysoká nezaměstnanost,tak to by nebylo moc dobré,leda že by měl nějakou práci vyhlídlou a v záloze.No budu na sebe dávat větší pozor,jsem prostě nešika 😀

krista1
14. únor 2012

@maybay věřím tomu,že ta šance tam je,že ti nějaké vajíčka objeví,věř tomu,doktoři toho nakecají,ještě je pořád šance musíš v to doufat 😉 Zázraky se dějí

eficenka
14. únor 2012

@krista1 prácí v záloze má několik, pořád ho lákají do hradce a do pardubic 😀 Ale myslím, že snad se zaměstnavatelem bude rozumná řeč, budu to řešit ve čtvrtek - musím si od mudr nechat napsat, že je těhotenství fyziol. a že shledává moji práci rizikovou.... Uvidíme, jak asi to manža prohodil jen tak 😉 mě by se teda z hor stěhovat nechtělo... Nějak to dopadne, uplně mizerně finančně na tom nejsme, tak se kdyžtak ještě v něčem omezíme....
Ze začátku našeho vztahu s Honzem jsem byla taky veliká nešika, nebylo dne aniž bych se neřízla, nebo mi spadl nůž na nohu, přibouchla jsem si ruku mezi dveře 😀 😀 a časem to přešlo!

evik19
14. únor 2012

@maybay chápu, že je ti dneska pod psa, ale až se zítra probudíš, už to bude lepší, věř tomu. Krom toho jsem za jedno s holkama, že z tebe určitě nějaké vajíčko vydolují a na super výsledek přeci stačí jedno🙂 A myslím, že i kdyby ne, tak darované vajíčko taky nadělá spoustu radosti - miminko si můžeš normálně odnosit a porodit. Co by za to daly holky, co otěhotní každý druhý měsíc, ale vždycky hned potratí. Tak tfuj tfuj tfuj, posílám hodně stěstíčka!

evik19
14. únor 2012

@eficenka Mám taky kamarádku fyzioterapeutku, která je na nemocenské od prvního dne, kdy zjistila //. Takže si fakt nemusíš připadat jak simulant a šéfík to taky jistě pochopí, koneckonců ani nic jiného nenadělá, máš na to ze zákona nárok.

eficenka
14. únor 2012

@evik19 no já taky dostala neschopenku, ale dle paní ze sociálky mám neschopenku zrušit a zažádat si u zaměstnavatele o jiné místo - což prostě na dětské léčebně jsou nemocné děti všude a tak mu nezbývá nic jiného než mi dávat průměrný měsíční plat a já budu doma 😅 na neschopenku by kecy neměl...

maybay
14. únor 2012

@evik19 dneska kdyz jsem se probudila, tak jsem si myslela, ze to byl jen zly sen. Take neni jeste zaruceno, ze kdyz se podari, ze nepotratim. To nemam jiste. Zkusim pro mimi vsechno. Pokud budeme muset pouzit darovane vajicko tak do toho pujdem. Ale boli to kdyz si reknes, ze nebude po me... Nadeji neztracim, ale do dubna je daleko pak se teprve dozvim vice

evik19
14. únor 2012

@maybay Do dubna se ti optimismus určitě zase vrátí...Naděje umírá přeci poslední. Kromě toho i z darovaného vajíčka by bylo mimi aspoň po manželovi a vlastnobřišně odnošené...A až se narodí, tak si na to podle mě ani nevzpomeneš. Stejně jako na to podle mě nemyslí lidi, kteří si mimi adoptujou. Představ si, že by ti teď někdo zazvonil na dveře a věnoval ti mimčo, nevzala bysis ho? Já teda jo a asi by mi bylo docela jedno, že není moje. Ale samozřejmě to máme každá jinak, tyhlety pocity.
Každopádně ti přeju, ať se ti splní všechno jak si přeješ a já věřím, že to vyjde a za rok, možná o kousek dýl, už si tady s náma nebudeš psát, protože budeš měnit plínky🙂 Tak bojuj!

lucille85
14. únor 2012

@kora1 taky taky je FLUUUUUUUUUUUUUUS! 😀

@maybay http://www.neplodnost.org/forum/topic802-velmi-... hele tady třeba ten doktor píše, že šance je a že pomáhá ta dhea, TAK NEVĚŠ HLAVU! mimčo bude!

kora1
14. únor 2012

@lucille85 diiiikyyyyyy 😵 😵 😵

heaven_angel
14. únor 2012

@kora1 jasne, posilam obrovskej plivanec 😀 na vsechny snazilky..