"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

wann14
18. únor 2012

@krista1 Ahoj Kristi, jj uz jsem se zaregistrovala, teplomer mam, normalni digital na co meri na dve desetinna mista, a te strance jsem se zorientovala dobre, koukla sem co kde a jejak jsem an to prisla, jak se zapisuje atd. Takze dobry, poradila si mi dobre, diky 🙂

kora1
18. únor 2012

Ahoj holky, ja mela dnes rano BT 36.9. Ale na tech strankach co tu dala link @terulilinka (mimochodem hodne dobry popis, palec nahoru) ta pani rika, ze kdyz vecer pozrela alkohol, tak rano byla BT vyssi. A ja vcera pozrela 🙂, jsem chtela oslavit konkurs, co jsem vcera vyhrala v praci. No a padly 3 sklenicky vina. Tak jestli proto? mate s tim nekdo zkusenost, ze si date alkohol a druhy den rano se zvysi BT?
To jsem zase spekulant, ze? Vcera rano jsem mela 36.7. No a spravne to merim teprve 2 dny, takze zadne info z toho nevykresu 🙂
jinak jsem rada, ze jste me to naucily 🙂
hezky vikend vsem! 😵

eficenka
18. únor 2012

ahoj holky, tak se Vám sem jdu vypovídat a vybrečet....
Vůbec nechápu co se stalo... Nejde o mě, ani o mimi... Ale o manžela
dneska se prostě neuvěřitelně rozčílil, vůbec nevím co ho to popadlo, nikdy jsem ho takhle neviděla...
Jeli jsme ráno nakoupit pečivo, do lékárny... Dokonce kdyř jsem byla v lékárně tak mi koupil růžičku 🙂 prostě takovej jakej jindy...
Dojeli jsme domů a volala jeho mamča, že jestli u nás může na zítřek přespat, tak samozřejmě že ano, máme spolu velmi(s tchýní) dobrý vztah.... Tak jsem manžovi řekla, jestli uklidí obyvák a já udělám koupelnu a kuchyň...
Od rána sem nic nesnědla, tak jsem si sedla na gauč a vzala suchej rohlík a začala jíst... Najednou manžel začal nadávat, jakej tady mám strašnej bordel, že bordel udělat můžu ale abych uklidila, tak na to je mi prej strašně špatně... že dřív i ženský rodily na poli a já nedělám nic....
Začal mi shazovat všechny věci ze stolu co tam podle něho nepatří, žadal nadávat i v kuchyni, že není od včera umytý nádobí, že proč mám ve špajzce narovnaný sklenice na zavařování, že zavařuju jednou za rok a dělají tam bordel!!!! Prostě vůbec to nechápu, celou dobu co jsme spolu tak se takhle nikdy nezachoval... I když jsme se někdy pohádali, tak ne takto... Už jsem si i říkala, koho jsem si to vlatně vzala, já fakt nevím co se stalo.... A když se zeptám, co se děje tak je jenom sprostej... 😢 😢 😢 vůbec nevím co ho tak mohlo podráždit.....
Já to vůbec nechápu ☹ jednou sem zažila, že se takhle choval jeho otec, ale to snad geneticky není, ne????

harley26
18. únor 2012

@eficenka to me moc mrzi :( a netrapi ho treba neco v praci? Mozna ma nejaky problem, ktery v sobe uz dlouho dusi a ted to proste vygradovalo ... Ale takhle rvat a vysilovat by nemel, hlavne by mel brat ohled na tvuj stav. A on je nejaky pedant pres poradek nebo tak neco?

harley26
18. únor 2012

@kora1 ahoj 🙂 gratuluju k pracovnimu uspechu!!! Si sikula. Ja sem vcera taky pozila cca. 3 sklenicky vina a taky mam dneska vyssi teplotu. Ale zase sem ji merila o 4 hod pozdeji nez normalne, takze to na to ma asi taky vliv.

eficenka
18. únor 2012

@harley26 no nevím jestli něco v práci... prostě od tý doby co jsem doma na neschopence je to jiný....
Právě že jako pedant nikdy nebyl - vždycky jsme měli vyhrazený čtvrtek jako uklízecí den, jindy nevadilo že na stole byli časopisy, moje léky a tak... a z ničeho nic po dvou letech tohle.... fakt nevím co se stalo, ještě ráno jsme byli v pohodě, dostala sem růžičku, objímal mě.... a teď? radši jsem si zalezla do pokoje pro hosty a nechám ho ať se uklidní sám.... třeba mi to pak řekne ☹ ještě že si můžu s někým popovídat... Už mi taky leze na hlavu, jak jsem pořád na neschpopence doma a všechny kamarády a rodinu mám 300 km daleko...

misam
18. únor 2012

@eficenka Ahoj, a nemá nějaké problémy v práci? Je divné že se tak nikdy nechoval a teď najednou takto vyšiloval. A jak jsi reagovala? Můj se takto nevyjíždí, to spíš já 🙂 ...ale když má občas nějaké připomínky k tomu že není umyté nádobí, tak mu s klidem odpovídám, že je to i jeho nádobí a že já tady nejsem v domácnosti za uklízečku. Takže z toho je pak spíš sranda, že se nádobí nechce samo umýt. Ale u vás to asi takto v humor obrátit nešlo, že? Třeba to byl jen takový úlet co už se nebude opakovat.

harley26
18. únor 2012

@eficenka vis, obcas se v tech muzskych hlavach honí veci, ktere my zenske proste nikdy nepochopime 🙂 treba na nej dolehlo i to tehotenstvi, treba si uvedomuje tu zodpovednost, co ho ceka a mozna je z toho vyvedeny z miry. Kaazdy chlap to ma jinak. A taky mit na stole casopisy a leky, to podle me neni bordel. Bordel si predstavuju uplne jinak - nejakou stoletou špínu. Tohle je proste normalni provoz domacnosti. Malokdo ma vsechno uhledne skryte v šuplících apod. Urcite si uvedomi, ze fakt prestrelil a omluvi se to a vsechno si vyjasnite. A taky mu rekni, ze pro tebe neni jednoduche byt doma na neschopence, odrizla od sveta. At si to uvedomi, ze to neni zrovna vyhra v loterii.

eficenka
18. únor 2012

@misam mi jsme oba pracovali na stejném pracovišti, takže občas jsem měla v rozhledu co se děje... ale sem na neschopence, takže už do toho nevidím.... Reagovala jsem - no jsem teď cilitvka, tak jsem se rozbrečela, řekla jsem ať se uklidní a zalezla do pokoje pro hosty... Hádat se asi nemá v tomto stavu smysl..... Tak jako nádobí jsme se vždycky střídali.... a když vařím nějaký honosnější oběd, tak nádobí umývá manža ..... Je domluveno - já vařím, on myje... a nikdy problém nebyl. Občas nádobí umyju taky... Já fakt nevím...
Však ho to do večera přejde, než přijede jeho mamča 😉 snad

eficenka
18. únor 2012

@harley26 tak to máš možná pravdu, peníze teď vyjdeme taktak, ale nějak to vždycky půjde.... No nechám to do večera vyšumět a uvidíme.... oběd je uvařený od včerejška, tak jest má co.... Já si zas vezmu suchý rohlík a je to...

harley26
18. únor 2012

urcite to vysumi a vse bude zase ok! 🙂 ja jdu obedvat tak papoa

kora1
18. únor 2012

@harley26 Harley, nejsme my dvojcata? 😀 ja taky o 4 hod pozdejc cheche A kolik mas? o, ze se ptam, nech me hadat...36.9? 🙂
@eficenka Evicko, to je mi lito, musi ti byt hrozne, ti chlapi proste nekdy neodhadnou miru toho, co je jeste v limitu a co uz prilis..nebud smutna, to se spravi, teda za sebe si myslim, ze to je nejaky vylev, ktery se prezene, no, kazdymu nekdy utecou nervy..Vis treba ma nejakej fakt problem (jak rekla harley26-souhlasim), v praci nebo s kamaradem, s penezi a proste mu prdly nervy... Nebo je jen blazen na poradek (takovy byl i muj tatinek) a byl zvykly, ze jsi byla hodne aktivni (jak jsem si vsimla, vstavas o 6, uklizis, perese, varis, staras se, vse zvladas a nejsi nikdy unavena-takova super zena 😉 - myslim to hezky) a skakala jsi i kolem nej a najednou uz par dni mas jine starosti a zjeho pohledu se soustredis jen na mimi a sve zdravotni zalezitosti a chlapi to nekdy nechapou (nemaji na to geny, aby to pochopili a nemaji na to hormony jako my haha) a tak vybuchne, ale neboj, on si zvykne. Pokud bych mohla si dovolit poradit, zatlac slzicku, dej se dop uplne nejake jine cinnosti, ktera te odreaguje a nevsimej si ho, at se vyzuri a prejde ho to, nemas ted zapotrebi na sebe nechat kohokoliv jecet nebo si nadavat...
On se uklidni a sam prijde ti to vysvetlit, podle me to v zurivosti nema cenu, jako snazit se ho na neco ptat a tak podobne. Hodne sily !!! drz se

misam
18. únor 2012

@eficenka Až se uklidní, tak to bude v poho. Jsem zvědavá, jestli se k tomu ještě nějak vyjádří nebo omluví. Já bych se k tomu osobně vrátila i kdyby on nechtěl, že jako tohle si dovolovat nemůže, navíc když jsi těho a měl by brát větší ohledy.

kora1
18. únor 2012

@eficenka vidim, ze jsi mezitim napsala to stejne, co jsem se tu snazila rict 🙂 Tak super, a napis vecer, jak to vypada, jestli se zklidnil 😉

eficenka
18. únor 2012

@kora1
@misam
@harley26
dík holky, zvedly jste mi náladu 😉
zítra se ozvu, jdu začít plést, prvně asi šálu 🙂 Díky!!!!!

misam
18. únor 2012

@eficenka 😀 ať se šála podaří 😀 jaké bude barvy - růžová, modrá nebo neutrál?

terulilinka
18. únor 2012

@krista1 Děkuji, jsi hodná! ještě je brzo na nějaký závěry🙂 Tobě ale taky držím moc palečky!! Noo, bylo mi hrozně líto, ale taky jsem byla trochu naštvaná 😀 Nemohla jsem spát, pořád vzdychal, takže jsme oba jak mrtvolky 😀 Tvrdí, že tam měli zkaženou colu 😀 Já cucala celý večer nealko, a pak jsem se odhodlala, že si dám skleničku vína ( já normálně fakt vůbec nepiju, max.koktejly) nooo a jsem bábovka a už po tý dvoudecce se mi motala hlava 😀😀

terulilinka
18. únor 2012

@eficenka Ahoj Evi, to mě moc mrzí :( a už za Tebou byl a omluvil se ti?? Ty to určitě nedělej.. On pochopí, že to přepískl.. Achjo, měl by chápat, že jsi na nemocenský a že prostě potřebuješ víc času když ti je špatně :(

terulilinka
18. únor 2012

@kora1 já včera měla dvě skleničky vína, a dnes byla vyšší, ale jen z 36,8 na 36,9, to zase takový skok není jako u Tebe 🙂 Já myslím ale, že pár skleniček neublíží, pokud si neměla tvrdej 🙂

lola024
18. únor 2012

@krista1 zatim jsem popravde po zadnem doktorovi poradne jeste nepatrala. Manzel ma jednoho klienta co ma tehotnou zenu a pry se mu uz kdysi zminoval, ze chodi k dobre doktorce, tak az ho uvidi, zkusi z nej nenapadne vydolovat kam chodi 😉 Na kontrole jsem jeste nebyla, ale chtela bych se objednat tak koncem pristiho tydne, nebo zacatkem toho dalsiho. Dneska bych podle MS mela byt 5+3, to by tam jeste asi moc videt nebylo 😉 Zatim to tehotenstvi nejak zvlast neprozivam, rikam si, ze dokud to nebudu mit potvrzene a nebudu 100% vedet, ze je vsechno v poradku, nebudu se predcasne radovat. Jinak je mi porad fajn, jen vecer me obcas poboliva brisko, ale po chvilce to vzdycky prejde. Jo a udelal se mi silenej opar pres celej spodni ret 😒 Co ty, jak se mas? Cetla jsem, ze Ti klesla teplota? Kdy to mas dostat?
@eficenka je mi moc lito, ze se manzel takhle predvedl, snad se uklidni, omluvi se a bude to zase fajn! Mozna je tech zmen na nej najednou moc a je z toho nervozni. Tehotna manzelka, na neschopence, blizici se mimi...chtelo by si v klidku sednout a vsechno pekne probrat...takovy vylevy prece nemaji vubec smysl. Zeptej se ho co se stalo, co ho trapi a proc udelal takovou scenu, urcite se to nejak vysvetli. Drzim pesti at je vsechno ok!

lola024
18. únor 2012

@terulilinka prave jsem se mrkla na Tvuj graf a musim rict, ze to vypada hoooodne nadejne 😉 Kdy ze to hodlas testovat?

terulilinka
18. únor 2012

@lola024 děkuju, tak to jsem zvědavá 🙂 nejdřív v den ms, tedy 24.2. 🙂 dřív určitě ne 🙂

lola024
18. únor 2012

@terulilinka tak moc drzim pesti at to vyjde! 😉

terulilinka
18. únor 2012

@lola024 děkujuuu ♥

krista1
18. únor 2012

@wann14 tak to jsem moc ráda,že se v té stránce už nestratíš,teň jen počkat na ovulku 😉 Nemáš zač

krista1
18. únor 2012

@eficenka No Evi,tak to mě moc mrzí,ale většinou se děti chovají stejně jako rodiče,věř tomu,že ho to přejde a pak příjde s prosíkem...snad tohle nebude dělat často.A jak dlouho jste spolu?

krista1
18. únor 2012

@lola024 Ahoj,tak snad mimi se udrží a později dojdeš k té doktorce a řekne ti dobrou zprávu a budeš se moct radovat,držím pěsti.Já to čekám ve čtvrtek,tak jsem zvědavá.No teď mi zase stoupla o desetinu teplota,takže uvidíme a drží se,no ale spíš asi ne.

wann14
18. únor 2012

@eficenka Evi, to je mi lito, ze se manzel takhle zachoval, ale verim ze to chce cas, je mu se to rozlezi v hlave a prijde si i omluvit, drzim pesti, at se to brzo vyresi a vse je zase ok

krista1
18. únor 2012

@terulilinka tak toho moc nevypiješ,já většinou vypiju tak litr a půl...vína...za večer,ale pak je to nášup a pár sladkých panáčků a to se dobře paří,ale tak víno není moc škodlivé,takže celkem v pohodě,ale myslím,že to stejně tento měsíc nevyšlo,břicho nemám nafouklé nic,jako většinou mívám před MS nafouklé,no teď to asi bude později,jen mě pořád bolí prsa,ale to s MS zmizí.Držím pěsti...už ať je čtvrtek a u tebe pátek,co?!Tak už je vám oběma líp?Nebo aspoň manželovi?

wann14
18. únor 2012

@krista1 Ne, chvili jsem si klikala a pak na to postupne dosla, kde i co zapsat apod. Takze super, fakt moc diky 🙂 Ted mam jen dotaz, rano jsem merila teplotu ....jsem dnes 7 DC a teplotu jsem mela 36,75 °C neni to nejak moc vysoko, ja jsem myslela, ze kdyz jsem na zacatku cyklu, ze ta teplota by mela byt nizsi? Tak se jen ptam, jestli je to divny nebo....uvidime zitra 😉