"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zzaneta
18. únor 2012

@kora1 Jéé to jsi hodna, ja jsem hrozne sebekriticka, takze si to nemyslim :D ale tento nazor potesi 🙂
Asi ani ne vyrozu jak unavu, vsechno mne zmaha a musim si hned odpocinout, bricho nesleduju ale mam trochu vice vytok 🙂 Jo a prsa, ta jsou silene citliva, nemuzu ani lezet na brise :D

kora1
18. únor 2012

@zzaneta Zany, nechame se prekvapit 😵

zzaneta
18. únor 2012

@kora1 Nechame 😵 ale uz abych vedela co a jak :D

terulilinka
18. únor 2012

@pajiskazemlyna ahojky Pájí, jak je?🙂

lola024
18. únor 2012

@krista1 diky moc, snad vsechno bude v poradku! Uz jsem z toho cela nervni, je sileny nevedet na cem jsem... Tak teplota zase o kousek stoupla, takze nadeje je 🙂 Moc ti drzim pesti, aby uz to konecne vyslo!
@kora1 tak kafe mi stale chutna, jedinou zmenu, kterou jsem zaznamenala - co se chuti tyce, je to ze mi ted vic chutna slane...jsem od malicka silenej sladkomil, cokolada, susenky, jogurty...to ted vubec nemusim, ujizdim na salamu, bramburkach, syrech... 😀 Jinak prsa me boli, kdyz si na ne sahnu, nebo kdyz se poradne protahnu a prijdou mi, ze jsou takovy pevnejsi 😀 Jak jsem se docetla, ze by mi mely snad ztmavnout bradavky ci co, tak to teda nic 😀 No a jasne, ze Ti po prvni prohlidce vsechno napisu, jsem na to vsechno sama zvedava. Jedna navsteva soukrome gyndy pry stoji od 70 euro vys, to je celkem palka ty jo! El. cigareru jsem jeste nesehnala, nebyl cas, ale manzelovi jsem to rikala a souhlasil, tak snad uz z nej ten cigo smrad za chvili neucitim 😉 A co Ty? Kdy ze to mas dostat? Ja si nic nepamatuju, vsechny holky se mi tady pletou, chtelo by to profilovou fotky 😉

lola024
18. únor 2012

@zzaneta jeeee, moc Ti to slusi 🙂 Vypadas hrozne mladounce, muzu se zeptat kolik Ti je let?

kora1
18. únor 2012

@lola024 moc jsi me potesila, jak jsi vse poctive popsala 🙂 diky.Urcite je vse v poradku, to je jasny!! Ja to mam dostat dle normalu v pondeli, ale mela jsem posunutou ovulaci tenhle mesic, takze teoreticky se to muze natahnout az do patku, co ja vim? 😀 Mam priznaky na ms, klasika, Zada, takovy to napeti v brichu, citliva prsa. Nedelam si nejaky sileny nadeje, ale porad doufam, to vis. Jj, taky si o vsech vse nepamatuji 😉 tady soukroma navsteva na gynde stoji pres 100 euro 😨 Tak jsem prave zvedava, az mi vse napises, tesim se.
A popisuj dal v prubehu priznaky a tak jo? 🙂

lola024
18. únor 2012

@kora1 😀 Tak to jsem rada, ze jsem Te potesila 😉 Ja jsem se pred ocekavanou MS taky citila uplne normalne, jakoze to dostanu. Ja jsem teda kazdy mesic trpela MS bolestmi a pred nalezenim dvou carek me bricho bolelo narazove - to mi bylo divne, vzycky me boli neustale az do te doby nez to dostanu... Ted jak me boli bricho, tak je to to same, treba jednou za dve tri hodiny tak 5 minut bolest na MS a pak jak kdyz utne, casteji me pak boli bricho vecer u tv 😅 ... Takze co ty vis, jestli mas priznaky na MS, nebo na tehu...ono se to spatne rozeznava no..je to podobne. Jo a jeste si vzpominam, ze jsem mela hroznou, ale hroznou zravku - mela jsem chut na vsechno a taky jsem si vsechno doprala 😀 Ale cetla jsem, ze vy jste milovnici zdrave stravy, tak to u Tebe urcite nehrozi, vid? 😀

twistinka123
18. únor 2012

čauky holky. tak včera jsem se v práci pěkně natlemila, normálně jsme s doktorkou šly skoro pod stůl přišla holka, že si dělala test a byl pozitivní a že je asi těhotná. tak jí doktorka šla udělat UZ a normálně mě volala at se du na něco podívat holky, ona byla ve 13týdnu a dokonce doktorka viděla i pohlaví. a to prej bylo první co viděla při přiložení sondy no to byla komedie))) prostě měla slabou MS i přes těhu

barbulinka1
18. únor 2012

@twistinka123 ahojjka, jee, tak to je mazec, to muselo být překvápko 😀 a jak na to reagovala ? 😀

twistinka123
18. únor 2012

@barbulinka1 no to bylo🙂 všichni chodí s tečkama a ona s předškolákem jak to označila moje dr🙂 všichni jsme se smáli🙂)) byla ráda ale krapet v šoku, že je prcek tak velkej už🙂

barbulinka1
18. únor 2012

@twistinka123 To je fakt mazec 😀 ale aspon se nemuse ze začátku stresovat, jestli bude srdíčko, jestli to dobře dopadne atd. 🙂 to je mazec 🙂 🙂a byl to kluk ? 😀

kora1
18. únor 2012

@twistinka123 Tak to je bomba.. Ja bych to tak klidne brala, takovy zjistenicko .. a predpokladam, ze to byl kluk 😉

twistinka123
18. únor 2012

@barbulinka1 jj byl to kluk🙂 ale ona to vědět nechtěla, prej by to bylo moc najednou tak prej příště🙂)) doktorka říkala že se dá zjistit i holčička brzy když je to pěkně vidět....já už to chci vědět🙂 holky, u klučičího jména bude boj, máme úplně jinej názor☹

twistinka123
18. únor 2012

@kora1 ahojky🙂 jj kluk jak buk🙂

barbulinka1
18. únor 2012

@twistinka123 No a já ? jsem v 19 týdnu a nevim to 😀 a ještě si 3 týdny počkám 😀 :( jem napnutá jak kšandy a vubec ten čas neutíká :( ale zatim mě vůbec nikdo netipnul na kluka, pořád samá holka 😀 tak jsem zvědavá 🙂 třeba se to dozvíš za chvíli až pujdeš na NT, tak se vám miminko třeba ukáže 🙂

twistinka123
18. únor 2012

@barbulinka1 hele vtipný je, že mi máme v ambu celkem 30těhu a z toho jen dvě holčičky a jinak samý kluci!!! 😀

barbulinka1
18. únor 2012

@twistinka123 Já se nedivim, roztrhl se s nima pytel !!! co máme s holkama skupinu na FB, kde jsme všechny, co rodí v červenci, tak nás tam je 23 a zatim je to samej kluk !!! a 3 holky to ještě nevíme !!! asi jen jedna holčička, jinak samý kluci, to není normální 😀 😀

twistinka123
18. únor 2012

@barbulinka1 no vidíš že nekecám🙂 je to fakt divný🙂 no jsem strašně zvědavá🙂

barbulinka1
18. únor 2012

@twistinka123 říká se, že když jsou samý kluci, tak bude bud válka nebo konec světa 😒 jsem zvědavá, jestli se přidám k pindíkům nebo budu vyjímka 🙂 já už to nevydržim ještě 3 tejdny, to bude doba :( nevim proč mě objednal tak dlouho 😀 aspon už to bude jistější 🙂

twistinka123
18. únor 2012

@barbulinka1 jj to je fakt aspon to bude na stopro....co všechno už máš koupeno? mám strašnou chut nakupovat, nebo aspon něco, ale takolegyně mě to tak otrávila... 😒

barbulinka1
18. únor 2012

@twistinka123 právě, kdyby mi to řekli ve 13.týdnu, tak bych váhala....ted to bude ve 22 týdnu, to už věřit budu 🙂 🙂 já toho mám dost, musíme nakupovat postupně, pak by to byla moc velký finanční rána 🙂 mám nějaký oblečení, moc ne, chci si užít kluka/holku ne neutrál 🙂 mám plínky, ubrousky, kosmetiku pro mimi, kojící polštář, lahvičky atd. když jukneš do mého alba, co už máme, tak tam uvidíš, co všechno už máme 🙂 je jedno jestli budeš mít doma jednu nebo sto věcí, to co se má stát stane se a myslíš že tvoje tělo, miminko ví, že máš doma schované oblečky ? aspon si uděláš radost a budeš v pohodě a budeš mít pozitivní emoce v sobě a to je důležitý, být v pohodě a klidu 🙂 takže na nějakou kolegyni kašli, jsou to jen pověry a uplně debilní s prominutím, nemaj logiku 😀

twistinka123
18. únor 2012

@barbulinka1 jj taky si to myslím...a když už jsem ve 12tt tak snad se nic nestane....já tomu věřím....jen mě docela naštvala. že já jsem to vůbec říkala. před ní už budu mlčet a budu si dělat věci podle svého. mimi má slíbenou hračku po NT 😀

barbulinka1
18. únor 2012

@twistinka123 přesně tak, kašli na ostatní lidi, stejně akorád záviděj 🙂 a užívej si to 🙂 já jsem koupila asi jednu věc před NT a pak všechno až po výsledcích z NT a taky jsme koupili hračku za odměnu 😀 a nic se nestane a určitě na to nebude mít vliv hračka koupená po screeningu 😀 takže na to kalši a užívej si 🙂 🙂 jo a měla jsem vlastně doma věci od kámošky v kumbále už asi půl roku a hrací kruh jsem měla doma rok 😀 😀

twistinka123
18. únor 2012

@barbulinka1 jo ten je moc hezkej, co to je za značku nevíš??? máš už docela koupeno a moc hezké věcičky...kdy se chystáš na kočárek?

terulilinka
18. únor 2012

@twistinka123 prej přeškolákem 😀 chtěla bych vidět její výraz 😀 a jak se máš?🙂

twistinka123
18. únor 2012

@terulilinka byla ráda ale z té velikosti v šoku, už ani nejde udělat genetický test a UZ 13tý 😀 no jo no...já se mám báječně! co ty?

barbulinka1
18. únor 2012

@twistinka123 ten kruh ? já myslim že je od Bawi 🙂 mám ho právě od známé už rok, prodala mi ho za super cenu 🙂 moc děkuji, už se těšim na hadříky až budeme kupovat 🙂 když to bude holka, tak budu kupovat od kámošky hadříky, když kluk, tak budu muset hledat a kupovat...no a kočrek máme slíbeno od tchánovců a naši taky přispějí, ale v pondělí se mi vrací manžel, tak se pojedeme podívat po Hradci a chci si vyzkoušet jak se s tim Janéčkem jezdí a pak asi objednáme na internetu, kde to bude nejlevnější, ale to asi až tak v dubnu, květnu 🙂 🙂

twistinka123
18. únor 2012

@barbulinka1 a jaký kočárek? nenašla jsem ho u tebe v albu. nebo blbě koukám🙂

terulilinka
18. únor 2012

@twistinka123 😀 nj, každý to má fakt jinak 🙂 ale joo, taky to jde, manža je nemocnej a já se celý den flákám 😀 jsme dvě mrtvolky, on chudák leží a já skuhrám, že mě bolí prsa :D