"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

hanickaa.d
4. lis 2011

@twistinka123 neboj to přijde, já po Mercilonu neměla problém. Nebylo to přesně podle hodinek, ale vše bylo v normálu a v pořádku. I by se mi to mimčo hodio skrz v práci, všichni teď vše hrotí a řeší příští rok....zbytečně
já jsem dnes 17DC, někdy cítím trochu bříško, ale kdyý se na to zaměřím 🙂 uvidíme, trošku jsem zvědavá, ale na testování je brzo 🙂

twistinka123
4. lis 2011

@hanickaa.d ty kecám ted na to koukám, už jsem 29DC! bože☹ a jaký si měla cyklus? já taky brala Mercilon, asi 4 roky, předtím Minisiston. a jinak nic, ale celkem asi 10let 😒

hanickaa.d
4. lis 2011

@twistinka123 já taky 10 let, od 16 🙂 začala jsem cylest, to byl hnus, pak přestávka přes 6 měsíců, potom Mercilon s krátkou 4měsíční přestávkou. Cyklus jsem měla 30-34 dnů, trošku silnější. Pod 30dnů to ale nešlo

twistinka123
4. lis 2011

aha tak děkuji za info🙂

hanickaa.d
4. lis 2011

@twistinka123 ty Teď je kravina testovat, že? 17DC nemusela ani skončit ovulace, test nic neřekne, že? Já jen čistě z ženské zvědavosti 😎

twistinka123
4. lis 2011

@hanickaa.d no to je fakt brzy...já bych to prubla až kolem data MS 😉

hanickaa.d
4. lis 2011

@twistinka123 no já vím 🙂 tak počkám ze 2 týdny, to uteče 🙂 jinak se mi po vysazení zkazila trochu pleť....tak dobrou ať nestrávíme noc na koníkovi 😉

twistinka123
4. lis 2011

já mám manžela na služební párty tak tu chvíli ještě budu🙂 takti držím palečky at to klapne at vidím jak se po Mercilonu pěkně těhotní🙂 papa dobrou 🙂

sedivka
4. lis 2011

@twistinka123 necekej, ze to po vysazeni dostanes hned po 28mi dnech. Jak rika mohe doktorka, je vlastne super, ze to dostanete prirozene. Ale preju at se ti telo nastartuje co nejrychleji. Zkiusite az od Vanoc, tak mas cas 🙂 ja jsem zvedava, jak bude vypadat muj 2. cyklus po vysazeni....

twistinka123
4. lis 2011

@sedivka však to nečekám, vím jak to chodí🙂

lucille85
4. lis 2011

cau holky jeste nespite jo?

twistinka123
4. lis 2011

já už pádím jsem total ko☹ tak dobrou všem!

lucille85
4. lis 2011

@twistinka123 dobrou!

ange_de_la_morte
5. lis 2011

Ahojky holky, tak teď zas poslední dva dny nemám na nic čas, tak se omlouvám ale budu muset dočítat až zítra 🙂

Teď ještě rychle vyžehlím prádlo a pak se jdu chystat - jedeme dneska ke tchýni na oběd a určitě tam ztvrdnem do večera , takže zas jeden zabitý den 🙂

twistinka123
5. lis 2011

ahojky holky

tak jak říká můj manžel, dneska přijela tetička z Červeného Kostelce 😀 Jsem 1DC 😀 takže po vysazení 29dní je super 😉 sice krvácení je krapet silnější ale aspon nemusím na injekci🙂

přijeli jsme z nákupů, koupili jsme dárek synovci - 4 roky, koupili jsme si žárovky na stromeček a taky sníh na okna🙂 už se prostě těšíme na Vánoce 😀

ted jdu žehlit - kopu prádla 😒

tak se mějte berušky!!!papaaaa

hanickaa.d
5. lis 2011

@twistinka123 jéé tak to je fajn, tělo funguje 🙂 jo a ten sníh na okna se pěkně blbě umývá, přemýšlím, jestli ho letos dám..

petit.a.nge
5. lis 2011

@twistinka123 Na žehlení se chystám už od rána...akorát si vždycky najdu lepší činnost než žehlení 😝

lucille85
5. lis 2011

@twistinka123 tak to gratuluju! my máme dnešek odpočívací, teplotka ráno 36,9 a ovutest už negat. zakže ovu byla asi včera, tak to radši ještě dnes "pojistíme"...docela mě to "snažení o mimčo"začlo bavit 😅 ale trošičku doufám že třeba MS pak ani nedorazí...naivka nooo

o žehlení mi nemluvte, mám tu taky hromádku a už ji asi týden ignoruju a hodlám v tom dneska pokračovat 🙂

twistinka123
5. lis 2011

díky holky

už dožehluju, ale peru další várku 😒

@hanickaa.d mě se umývá dobře, jarem! ale nastříkám ho asi až příští týden 🙂

@lucille85 držím palečky at potvora nedorazí 😀

lucille85
5. lis 2011

@twistinka123 no uvidíme jestli se vajíčko s někým "skamarádilo" 😀 ale moc si naděje nedělám, napoprvé to by byla moc velká náhoda! Ale snažili jsme se poctivě dva dna před, den před, v den ovu a dneska...a manžel je extrémně plodnej (byl na spermiogr. kvůli jednomu problému) takže uvidíme 🙂

janinka1987
5. lis 2011

Tak já se taky hlásím, dnes 1DC, pořád tak nějak (naivně) doufám, že to bude jako minule a bude to moje poslední mrcha na pár měsíců 😀

lucille85
5. lis 2011

@janinka1987 jani a proč ne? 😀

janinka1987
5. lis 2011

@lucille85 Že by takové štěstí? Ne že bych to nebrala 😀

lucille85
5. lis 2011

@janinka1987 byl by to hezký dáreček pod stromeček hm? 😎

twistinka123
5. lis 2011

tak vám držřím palečky at to vyjde holky, chtělo by to!!!

lucille85
5. lis 2011

@twistinka123 díky 😵 ale myslim že po těch letech s HA to tam asi vypadá všelijak...nevim nějak moc nevěřim že by to vyšlo...ale i MS bude úspěch, byla by to první přirozená...

petit.a.nge
5. lis 2011

Holky jak je to s měřením při MS? Vrtá mi to hlavou,ale je mi to hrozně proti srsti 😖

sedivka
5. lis 2011

Ahoj holky, tak ja dneska10DC. Tak uvidime jak se tenhle mesic zadari 🙂 tezko rict bez sledovani kdy tak muze byt ovu v delsim cyklu. Takze to proste zkousime vzdycky, kdyz je chut. Bud se trefimr, nebo ne. Snad trefime 🙂
@lucille85 tak udelali jste pro to vsechno, ted zalezi na prirode, jestli vam to uzna, nebo ne 😉 uvidis

barbulinka1
5. lis 2011

@petit.a.nge ahojka, já jsem měřila i při ms, ale jelikož nic jinýho než tampony nepoužívám, tak to bylo uplně v pohodě, vim není to zdravý, ale mám je i na noc, nesnášim vložky :( a jinak teplotu jsem měla 38,37 při ms, ještě dozníval asi ten hormon, co je po ovulaci a co způsobuje ty vysoký teploty, ale po ms klesly 🙂

petanevesta
5. lis 2011

Ahojky, můžu se taky přidat? 🙂 Brala jsem do konce září antikoncepci a pak jsem čekala, jak mi naskočí cyklus...dostala jsem to celkem v pohodě po nějakých 30 dnech a teď už se chceme snažit. Koupila jsem si i ty OVU testy, tak uvidíme, jak to půjde. Rádi bysme měli do Vánoc "zabřeznuto" 😀 Teď jsem 9DC, takže přiští týden nějaký testík vyzkouším, i když sexujeme taky jak se nám chce 🙂))