"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petinkas
autor
15. lis 2011

Ahoj holky, moc Vás zdravím.. nejde nám teď doma net, tak v rychlosti dočítám jen v práci 🙂.. Všem MOOOC gratuluju, teď aby se to přesunulo ještě na nás "netěhotný" 🙂. Já jsem dnes 27 DC, minulá MS byla po 28 dnech, tak čekám, kdy to přijde.. Přeju pěkný den (u nás šílená inverze).. pa pa

pajav
15. lis 2011

@dashyyy ahoj 🙂 u tebe je ještě brzy na testování? Jak jsi na tom 🙂

pajav
15. lis 2011

@petinkas Držím palečky 🙂) testovat nebudeš?

alzbetak
15. lis 2011

@pajav, @barbulinka1 Diky moc 😵 a Ja vlastne tiez moc gratulujem 😉 Mam prijemny mierny sok 😵

dashyyy
15. lis 2011

@pajav no ještě asi jo, co mi hodil grafík tak jsem 7 možná 8 DPO a dneska 31DC a poslední cyklus byl 30dní tak uvidíme uvidíme 😉 ale bříško teda bolí jak když má dorazit každou chvíli tak furt lítám kontrolovat ale teplotka se drží vysoko 😉

pajav
15. lis 2011

@dashyyy to je super 😉 Vypadá to dobře 🙂

dashyyy
15. lis 2011

@pajav už bysme si to taky zasloužili 😉

pajav
15. lis 2011

Jen pro přirovnání,jak vypadal včera můj UZ..podotýkám,tato fotka NENÍ MOJE ,ještě žádnou nemám,našla jsem ji na netu..ale přesně takhle vypadala moje bublinka!

dashyyy
15. lis 2011

@pajav to je ta černá tečka uprostřed?

pajav
15. lis 2011

@dashyyy jojo 🙂) Embryo u mě ještě vidět nebylo,jen ta bublinka 🙂

dashyyy
15. lis 2011

@pajav to je ale krásná bublinka 😉

pajav
15. lis 2011

@dashyyy taky se mi líbila 🙂) doufám,že příští týden bude větší i s milimetrovým mimiskem 🙂)

twistinka123
15. lis 2011

ahojky berušky moc Vás zdravím🙂 koukám na Vaše bříška🙂 jsou krásný🙂 svoje ani nebudu fotit - ty moje špeky🙂)) zatím netestuju, zatím jím jen listovku a těším se na Vánoce, kupujeme dárečky o stošest🙂 dneska jsem si vyzdobila ambulanci umělým sněhem (to zítra bude Dr. koukat 😀 ) a tak🙂 moc všem gratuluju, odpočívejte. jo a ty výtoky jsou normoš

kamussa
15. lis 2011

ahoj holky 🙂 Tak u nás zatím nic novýho 🙂 asi tento týden zkusím ty ovu testíky 🙂) Tak jsem zvědavá 🙂 Jinááč už mě 3 den pobolívá vaječník tak jsem z toho trochu nervníí ☹

pajav
15. lis 2011

Bára mě nakazila :D Já si taky šla ještě koupit TT 😀 A s radostí jsem na ten test koukala,testovací čárka tam byla v první vteřině a je tmavší tež ta druhá co tam je vždy 😀 To už bylo jen tak ze srandy ten test 😵 Dnes 25DPO 🙂

@twistinka123 ahoj 🙂 já už taky pomalu nakupuji výzdobu do bytu 🙂)) A nevím, jak mám letos nazdobit stromeček,v jakých barvách :-///
A dárečky ještě nemáme...páč nás nic nenapadá 😀

betka20
15. lis 2011

Ahoj holky jak dlouho po ovulaci ma cenu delat si tehotesky test? Delala jsem si ovu test minule pondeli a byl pozitivni..... ted je jeste asi brzy testovat ze?

pajav
15. lis 2011

A po 10-ti minutách takto:
😎 mám nový koníček asi 😀

pajav
15. lis 2011

@betka20 Ahoj, ideální je testovat 14 dní po ovu, někomu se to ukáže už po 10-11 dní..

betka20
15. lis 2011

@pajav jee diky moc 🙂 no dneska jsem to totiz nevydrzela a zkousela a samozrejme nic 🙂 vim, ze to bylo brzy, ale stejnak mi to nedalo 🙂

betka20
15. lis 2011

@pajav a jinak velika gratulace k // 🙂

pajav
15. lis 2011

@betka20 děkuju 🙂) Včera mi to i pan doktor potvrdil 🙂) Dnešní test už byl jen tak pro radost 🙂)))
Test si udělej nejdříve v pondělí 😉

betka20
15. lis 2011

@pajav no hrozne ti to preju 🙂 jak dlouho jste se snazili? uz se taky tesim az budu moct mit takovou radost jako ty 🙂 diky za radu v pondeli si ho udelam 🙂

pajav
15. lis 2011

@betka20 snažili jsme se od května,takže půl roku 🙂) Přeji hodně štěstíčka 🙂)))))) Pak dej vědět jak to dopadlo 😉

betka20
15. lis 2011

@pajav diky 🙂 jasne jak neco budu vedet hazu sem fotky testu 🙂 tak at vse dobre probiha a neni ti spatne 🙂

pajav
15. lis 2011

@betka20 no můžu říct že se mi často motá hlava (díky mému nízkému tlaku) a špatně se mi dělá trochu vždy až večer takže zatím dobrý 😉 Snad bude vše ok 🙂

betka20
15. lis 2011

@barbulinka1 muzu se zeptat kolik ten digi test stoji?

betka20
15. lis 2011

@pajav musis se setrit 🙂 do pristiho tydne to snad nevydrim 😀 uz se nemuzu dockat 🙂 ale predpokladam, ze to bude sklamani, po 7 letech HA a ted prvni snazeni,,,, no uvidime 🙂

pajav
15. lis 2011

@betka20 co ty víš, někomu se může zadařit hned napoprvé 😉))

betka20
15. lis 2011

@pajav no to maji opravdu stesti 🙂

bassatorka
15. lis 2011

Ahoj holky můžu se přidat?V Březnu jsem vysadila HA,ale zatím jsme se nijak výrazně nesoustředili na ovulaci a hupsli na to podle nálady :D Před měsícem jsme si řekla,že už to budu trošku hlídat at je to snažení k něčemu. Před 2 dny jsme měla dostat menses a zatím nic. tak jsem si ze zvědavosti udělala mamatest a objevila se tam i ta druhá čárka.Celekm výrazná,ale asi tak po 5min možná dýl.Šla jsme mezitím zatopit :D a jak jsem došla koukám na to. Ale nevím no. Zítra skočím por nový test.