"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
15. lis 2011

@likvicka aulin spíše ale v pozdějším stádiu těhu. ale paralen jo, ten se může. aulin je stejnak na předpis 🙂 takže ten je spíš na domluvě s dr

twistinka123
15. lis 2011

@likvicka hlavně nikdy ne VALETOL!!!!!

barbulinka1
15. lis 2011

@twistinka123 Moc děkuju, po dvou měsících, ani jsem to nečekala a ani jsme se netrefili do ovu přesně 🙂 ted uz jen doufat, že je všechno v pořádku 🙂

twistinka123
15. lis 2011

@barbulinka1 no to je paráda🙂 tak kdy jdeš na gyn?

barbulinka1
15. lis 2011

@twistinka123 Jdu v pondělí nejspíš jen na krev a potvrzení, protože stejně ještě nic nebude vidět určitě 🙂 a taky čípek mi musí zkontrolovat, bude mě kontrolovat častěji kvuli němu :( ale aspon budu pod dohledem 🙂

petit.a.nge
15. lis 2011

Holky tak já vyrážím na gyndu, pan doktor tam je dnes do 7 😀 ........tak snad mi něco udělá s tím 46DC 😠

hanickaa.d
15. lis 2011

@barbulinka1 on takhle ukáže pravděpodobnou délku těhoneství?

barbulinka1
15. lis 2011

@hanickaa.d Ten test ? jo jo ukáže a vychází to, ovulaci jsem měla před 14 dny 🙂 ale podle poslední ms jsem skoro 4+6 týden, měla jsem právě posunutou ovulaci 🙂 a jsem klidnější, věřím, že test skoro za 200 kč lhát snad nemůže 😀

bassatorka
15. lis 2011

@twistinka123 já si vzala před 2 dny ibalgin 😖 Bylo mi špatně. Nic jsem ještě netušila 😒

bassatorka
15. lis 2011

@barbulinka1 Já též přesně 1.11 asi byl nějaký mimořádně plodný den koukám 😀

jankaander
15. lis 2011

Holky,jsem dnes 17 DC a dnes se mi zvětšili prsa,co to může znamenat? 😕

hanickaa.d
15. lis 2011

Tak gratuluji všem novým těhu 🙂 já dnes hlásím 1DC, první MS po vysazení, po 28dnech tak paráda, tělo funguje. Příště už by nemusela přijít.... 😎

twistinka123
15. lis 2011

@hanickaa.d tam Mercilon je docela good co🙂))

@bassatorka tak 1 ibalgin neva ale prostě příště vědomě ho nebrat!!!

gabuli202
15. lis 2011

@hanickaa.d V to doufám taky, že už přiště nepříjde! Snad nám to výjde! 🙂 Já měla první MS po vysazení po 25 dnech, byla jsem šťastná, že jsem nemusela na vyvolávačku 🙂

alzbetak
15. lis 2011

@barbulinka1 Len tak dalej 🙂 treba si to uzivat. Ja som dnes prisla po praci domov akobysa nic nedialo, ale uz som to skoro nevydrzala... ked drahy hovoril ze sa dnes budeme snazit 😀 ... Musim vydrzat do zajtra - ma sviatok tak to je darek 🙂 a este chcem otestovat ci bude silit... a potom je tiez pripraveny ten clearbue testik aby sme vedeli ako dlho 😝

hanickaa.d
15. lis 2011

@twistinka123 jj Mercilon dobrý, ale uvidíme, kdy se zadaří 🙂

gabuli202
15. lis 2011

@alzbetak Můžu se zeptat, jak dlouho jste se snažili? 🙂 Jinak mooc gratuluji!

alzbetak
15. lis 2011

@gabuli202 Ahoj, no nechcem to este zakriknut, snad este bude silit druha ciarka - kedze zatial je sice normalne viditelna ale nie taka silna ako prva... a este k tomu som DC27 takze vlastne este pred... No ale aby som odpovedala na otazku 😀 tak "natvrdo" sme sa zacali snazit v září. Takze ak to klapne tak na druhy cyklus vlastne 😀

trolleey
15. lis 2011

@kamussa @aluskaasimon @wann14 holky, moc děkuji. snažíme se od září,.. vím, je to chvilka,... ale už se na to strašně těšíííííííííííííííííím... 🙂

likvicka
15. lis 2011

@alzbetak Ahojky chtěla bych se zeptat ten test ClearBlue vám ukáže kolik dní jsi těhotná? Já totiž pořád počítám těhotenství od prvního dne polesní MS, ale nevím kdy jsem měla ovu, takže ani netuším odkdy jsem těhotná. Děkuji moc 🙂

alzbetak
15. lis 2011

@likvicka Ahoj 🙂 No podla navodu co som citala tak ukaze tyzdne a vraj teda pokial som to spravne pochopila tak iba do 4+ ... Ja ho mam zatial iba pripraveny este som ho nepouzila, az ked uvidim ze ciarocka sili na klasickych, tak aby sme vedeli ktory tyzden sme ... 😀 Ono totiz rano ked ma napadlo spravit si test len tak narychlo pred pracou ma velmi ani nebolo napadlo ze budu naozaj uz vidiet dve ciarky, ale tak zvedavost uz bola velka 😅 Ako sa to rata presne podla dni to neviem 😒

likvicka
15. lis 2011

@alzbetak děkuju za info. No já jdu příští týden k doktorovi tak si to nechám říct od něj a uvidíme. Já jsem si právě neměřila bazální teplotu a nechali jsme to s manželem náhodě a ono ot vyšlo, takže ani nevím od kteréh dne jsem těhotná. No řekla bych asi tak 4tt ale podle MS je to 6tt. tak uvidíme 🙂

alzbetak
15. lis 2011

@likvicka A inak k tej OVU... ja som predtym (teda myslim si ze to bola ona... 😅 ) mala dost bolestivu, ale tento cyklus cely pijem kontryhelovy caj a este vitaminy super zelezo a kyselinu listovu a GS Mamavit a tento mesiac uplna pohoda. Robili sme poctivo OVU testy ... Povedali sme si ze tento cyklus skusime troska pomoct tak ak sa naozaj podarilo tak 😀 ...

jankaander
15. lis 2011

Holky,jsem dnes 17 DC a dnes se mi zvětšili prsa,co to může znamenat?

barbulinka1
15. lis 2011

@bassatorka No já nejspíš 31. nebo 30. 10 nebo tak nějak 🙂 měnil se zrovna čas, tak jsem ty teploty bazální měla takový divný, ale je to jedno, hlavně že to tam je 🙂 🙂

barbulinka1
15. lis 2011

@likvicka ahojka, já si ten clearblue dělala dneska a vyšlo mi hnedka plus a 1-2 týdny, že jsem těhotná a v návodu je, že to je 4 tt podle ms , tak to vychází přesně, vim kdy jsem měla ovu 🙂 tak si ho kup a uvidíš, co ti ukáže 🙂 🙂

petit.a.nge
15. lis 2011

Novým těhulkám gratulace. Je tu vůbec ještě někdo, kdo není těhulka? 😉 Pan doktor mi poradil, že týden před ovulkou, máme nechat chlapa v klidu, aby se mu nashromáždily kvalitní spermijky 😀, pak to ze dva dny zkoušet a pak si prý máme dělat co chceme 😀 😀 ....to't rada pana doktora. Jinak mi napsal utrogestan na ten můj cyklus 46ti denní. 😠

barbulinka1
15. lis 2011

@alzbetak Manžel dneska přjel ze služebky a když přišel ze sprchy, tak jsem mu nechala kráásné překvápko -srdíčko z 9 svíček, jako 9 měsíců a krabičku s testem i ten clearblue a dopis od miminka a dětský ponožtičky, něčekal to 🙂 jsem štastná, už jen aby to bylo vše ok 🙂 Tak to bude mít manžel taky krásný překvápko 🙂 🙂 vydrž do zítra 🙂

alzbetak
15. lis 2011

@likvicka Tak to je parada ze vam to hned pekne vyslo. Drzim palce k Dr. 😉

likvicka
15. lis 2011

@barbulinka1 jj děkuju, zítra si pro něj skočím do lékarny a hned si ho udělám. Docela by mě zajímalo jak dlouho jsem v tom 😀