"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

barbulinka1
27. lis 2011

@twistinka123 Ahojka 🙂 ja jse si testík dělala 12 DPO, měřila jsem BT, tak jsem i věděla, že ji mám později, takže vlastně 33 DC jsem si dělala první testík, ale myslím, že duch by tam byl i dřív 🙂

barbulinka1
27. lis 2011

@pajiskazemlyna No ale v tu chvíli jem si vubec neuvědomovala, že to jsou těhu příznaky 😀 neboj vyjde to, trefili jste se do ovu, tak ted uz jen stesticko a vyjde to 🙂 určitě podávej info, budu na tebe myslet 🙂 ja bych samozřejmě chtěla holčičku 😀 ale nakonec to bude jedno , hlavně že to bude zdraví 🙂 jinak nad jménama a nad tim všim začneme přemýšlet až za týden uvidim srdíčko na UTZ 🙂 už aby to bylo a věděla jsem, že je vše ok, vubec to neutíká🙂 ale věřim, že to bude v pořádku 🙂bublinku milujeme už ted, tak musí být silná 🙂

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@barbulinka1 Ta vaše prďolka určitě všechno zvládne, nemusíte se bát, jen na sebe dávej pozor, hodně odpočívej a relaxuj 😀 Taky bych radši holčičku, ale ve finále by to bylo jedno ... Dokonce jsem přemýšlela i nad dvojičkami, ale rychle mě to přešlo 😀 A i jména už máme docela vymyšlená, jsme takoví šílenci 😕
Děkuji moc za držení palečků, určitě se to bude hodit .. 🤐 A info budu podávat, to je jasné.. řekla bych dokonce, že byste byly první, kdo by to věděl.. ale nechci předbíhat :D:D

barbulinka1
27. lis 2011

@pajiskazemlyna To nejhorší - vánoční uklid mám za sebou, tak ted už bude jen odpčinek a relax 😀 ja jsem taky vždycky chtěla dvojčátka, ale asi bych to nezvládla, manžel jezdí na montáže do zahraničí, tak bych na ně byla vlastně sama, ale mě bude stačit zlatíčko 🙂 a budu štastná 🙂 no u nás to vím jen já, manžel , jedna jediná kámoška a vy 😀 ostatním až na Vánoce 🙂 jaký máte jména ? 🙂

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@barbulinka1 Já už mám taky núklid-téměř- za sebou 😀 A vlastně i napečeno, dalo by se říct🙂
Taky se obávám, že bych dvojčátka těžko zvládala, 1 prďolka by stačila 😀 Hodně jsme vymýšleli pro holčičky, protože chlapeček bude jisto jistě po tatínkovi :D
A holčička - Sophia, Claudia, Elisa nebo Melissa .. Všechno taková zvláštní, ale pro mě nepřekonatelně nádherná jména ..

kristinandbaby
27. lis 2011

@pajiskazemlyna
Tak jsem ráda že nejsem jediná kdo má takhle divný cykly 😀 a navíc ještě jedno máme společné, že nepoznáme ovulaci bez nějakých metod 😀
ale jinak ty jsi tenhle měsíc jasná, to by bylo aby to nebylo 😝

barbulinka1
27. lis 2011

@pajiskazemlyna Nááádherný jména, přesně podle mýho vkusu 🙂 taky chci nějaký neobvyklý 🙂 mě se líbí Charlotka, Sofinka, Johanka, Emilly atd. a na kluka vubec nevim, tak nějak radši přemýšlím nad holčičkou 😀 ale určitě na kluka nějaký neobvyklý ale krásný jméno 🙂 ja budu píct naštěstí s mamkou u mamky, tak si tu bordel nenadělám 😀 😀

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@kristinandbaby A jsme pořádný mladice ! 😀
Jasný není nic, to jsem se dozvěděla v dobách, kdy jsem se sem přihlásila .. Tolik holčin, co už vypadaly nadějně a nakonec nic .. Ale tak nic by se nestalo, pokračovali bychom v dalším cyklu, svět se nezboří 😎

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@barbulinka1 Emily A Charlot je taky překrásný !!Hihi 😀
To s tím úklidem mě teda pobavilo 😀 Tak snad se ti splní se sen a bude to prďolinka holčička a když néé, tak se nic neděje, hlavně když budete oba s mimísem v pořádku !! 😵

kristinandbaby
27. lis 2011

@pajiskazemlyna 😀 jako takhle, když se nepovede teď, povede se jindy, nic jiného nám stejně nezbyde....i když já dneska moc optimismem nehýřím...dnes jsem byla u kamarádky na kafíčku, je po ET a snaží se už dva roky 😒 odstrašující případ....prostě jsme mladý, musíme být plodný, jinak to nejde...

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@kristinandbaby Mě taky ty budoucí maminky, co se snaží už dlouhá léta, mají za sebou různá KET a IVF děsí ...
Musíme doufat, že zrovna my nebudeme ty případy, nepřeju to nikomu teda ..
Já si myslím, že se nám brzy zadaří,musí prostě 😀 😀
Kristin a ty bys taky radši holčičku ?(když přeskočíme dobu opoldnění) 😀 😀?!

kristinandbaby
27. lis 2011

@pajiskazemlyna
Nechci se rouhat,ale já bych chtěla každopádně holčičku 😀
Také to nikomu nepřeju, kamarádka má jen problémy....chudák...je to teda na vině partnera, ale stejně...
Myslím že se nám brzy zadaří....snažíme se 3 měsíce, podle mě taková ta hranice je půl rok a pak s tím něco dělat 🙂

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@kristinandbaby Chceme samé holčičky, takže když se zadaří, bude to samý chlapeček 😀
Musí to být šílené .. to čekání, ty nervy, těch peněz, co za to UO padne ..
Podle mě je taky hranice půl roku, ale doktoři s tím chtějí něco dělat až po roce snažení se s minimálním stykem 3xtýdně - jsem četla 😀

barbulinka1
27. lis 2011

@pajiskazemlyna Těch jmen je spoustu krásných, to bude něco vybrat to pravý 😀 moc děkuju, snad to všechno dopadne dobře 🙂 za týden budu moudřejší 🙂

sedivka
27. lis 2011

@pajiskazemlyna tak to ja bych ve finale mozna prvniho brala kluka. Nepisti tolik, jezdi si akorat potichu s autickama a nepovida porad cely den 🙂 a manzel by byl strasne rad. I kdyz holka si ho omota kolem prstu, to je jasny
No, cykly mam taky zajimavy. Prvni po vysazeni 39DC, ted jsem 32DC a MS zatim nikde. Uvidime. Treba se zadarilo. I kdyz by to byla asi nahoda 🙂
@lucille85 jak se mas? Jak jsi dopadla??

kristinandbaby
27. lis 2011

@pajiskazemlyna Myslím, že já mám naštěstí doktora, který by mě čekat nenechal....nemyslím rovnou do Caru, ale jsou i jiné možnosti...
Protože ten půl rok je podle mě max a pak už je potřeba něco dělat...
ale to ty už nebudeš muset řešit, protože za týden se dozvíme super zprávu 🙂 nebo aspoň chceme :D

sedivka
27. lis 2011

Jinak ja jsem pro to, nechat tomu minimalne pulrok absolutne volny prubeh. Prijde mi, ze jsme tak zvykle planovat sve zivoty, ze si potrebujeme naplanovat i dite a chceme, aby prislo hned co se rozhodneme. Takhle to ale s prirodou nejde vzdycky. Dulezity je si to s tema nasema chlapama uzivat, ze delame spolu uz vazne sex "na ostro" a ze vubec vedle sebe takove chlapy mame 🙂

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@barbulinka1 Neboj, vše dobře dopadne, držím palečky !!! 😵 A hlavně na sebe dávej pozor a užívej si to, rychle ti to všechno uteče ! 😵

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@sedivka Ale byla by to krásná náhodička, že ? 😵 Ještě jsi netestovala ? Když nedojde v brzké době ms, tak to zkus, třeba budeš mile překvapená !! 😵 S těmi našimi cykly to je pěkně na prd, člověk může jen odhadovat, jak to bude další měsíc ..

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@kristinandbaby Tak to je super, když máš takového super doktora .. Každopádně si myslím to, co ty .. že déle než půl roku by se nemělo na nějaká důležitá vyšetření čekat ..
Kéž by Kristin, kéž by ... Taky bych si to moc přála, ale nechci v to moc věřit, protože to zklamání je pak šílený, všechny to známe ..
Doufáme a testíky jsou sněhobílé .. 😒

sedivka
27. lis 2011

@pajiskazemlyna presne. Proto zatim testovat nechci. Jeste mi prijde brzo. 🙂 vidim to na ten ctvrtek 🙂

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@sedivka Já se k tobě pak přidám, v tu neděli, možná později, uvidíme, jak se budu cítit .. každopádně moc držím palečky .. 😵

barbulinka1
27. lis 2011

@pajiskazemlyna Moc děkuju 🙂 Musí to dopadnout dobře , prostě musí 😀

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@barbulinka1 A taky, že dopadne - prostě dopadne !!! 😀

sedivka
27. lis 2011

@pajiskazemlyna diky. A kdyz to nevyjde, zatim nevadi. Me to snazeni desne bavi 🙂) tak at to bavi i tebe 🙂

jankaander
27. lis 2011

ahoj holky,tak dnes jsem 5DC a už mi to končí,dneska jsme se na to ještě vyprdli,ale od zítra začnem snaženíčko asi ob den,taky mi zítra přijdou ovu testy tak od čtvrtka je začnu dělat,docela jsem zvědavá,protože jsem to nikdy nedělala,ale když to budem dělat obden,tak by se to mělo při ovulce uchytit tak i tak když tam píšou při pozitiv ovu testu za 24hod a do 48 hod ne? 😉

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@sedivka Mě baví též a zřejmě vždycky bude 😀

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@jankaander Píšeš to úplně přesně. Snaženíčkem obden nic nezkazíš, spíš naopak - můžeš si tím dopomoct k vytouženému miminku a k těm ovu testíkům, je to taky jak píšeš, jakmile máš pozitivní ovu test - to znamená obě čárky stejně silné, máš 24-48 hodin strašně velkou šanci k otěhotnění !! 😵 Směle kupředu 😝

jankaander
27. lis 2011

@pajiskazemlyna díky,fakt bych ráda dala takový dáreček pod stromek,sice pro mě třetí mimi,pro manžela vlastní druhé 😉

sedivka
27. lis 2011

@pajiskazemlyna i nas 🙂