"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

luckawest
3. pro 2011

@leeerinka to jsi dobrá... určitě se vám zadaří...🙂 Já nebrala žádnou antikon. tak nevim...

wann14
3. pro 2011

@gabuli202 Tak budu moc drzet pesti, at se co nejdrive podari, ale kdyz jste mladi a oba zdravy, tak nevidim jediny problem, jen na to prestat tak moc myslet a soustredit se na to a verim ze to pujde a co vis treba to uz vyslo a ted to tady resime uplne zbytecne 🙂

harley26
3. pro 2011

@krista1 ahoj, ja proveru taky beru. v podstate hned od zacatku, protoze sem po vysazeni vubec nedostala menstruaci, tak sem sla na vyvolavacku a ted sem na provere. Bez ni bych to asi ani nedostala :( Jak si na tom ty?

barbulinka1
3. pro 2011

@gabuli202 ahojka tak to mě mrzí, ale neztrácej naději, třeba byla ovulka dýl a čárečky se ještě ukážou 🙂 Zkus si měřit třeba tu teplotku nebo testy a třeba se zadaří další měsíc 🙂jinak já nevim, já jsem na to taky myslela pořád a nic jinýho než miminko si nepřála a // byly hned druhý měsíc alě měřila jsem si tu bazální teplotu. Držim pěstičky a neboj jsi mladá a dopadne to brzo 🙂

sedivka
3. pro 2011

Ahoj holky, tak jlasim ze jsem 38DC, MS porad nikde. Jestli to je zase extra dlouhy cyklus - jakoze na 99% jo, tak premyslim jestli se neobjednat k doktorce at na to koukne... Nebo to jeste mesic treba nechat, at se to srovna samo?

harley26
3. pro 2011

@sedivka ja ti nevim, v techto vecech sem dost netrpeliva, takze ja razim k doktorce po vikendu. Sice na me asi bude hledet, co tam delam, kdyz rekla ze mam prijit po pul roku. Ale nemam cas ztracet cas 🙂 Navic tim nic neztratis, naopak. Treba ti predepise nejake prasky, co ti cyklus upravi a otehotnis diky nim rychleji. Tak proc to nezkusit?

gabuli202
3. pro 2011

@barbulinka1 Pokud to nevýjde, jakéže asi určitě ne, tak si asi koupím testíky, jsem líná si měřit teplotku každý den 😀 Doufám, že už to další měsíc výjde, jinak mě ty myšlenky na mimi pohltí 🙂 🙂

sedivka
3. pro 2011

@harley26 premyslela jsem, ze bych spis dalsi cyklus koupila testy na ovu a zjistila jestli ji vubec mam. Nevim, jestli neni brzo jit za ni 2mes po vysazeni...

harley26
3. pro 2011

@sedivka jo ahaaa, ty si teprve 2 mesice, tak treba to opravdu potrebuje jen trochu casu, aby se telo vzpamatovalo 🙂 No ovu testy si kup, ja si je objednala pres net, takze ted budu testovat kazdy den, protoze ja na sobe absolutne nepoznam, jestli mam ovulaci, nebo ne. Ale treba moje doktorka mi rikala, at hlavne nevysiluju s testama a podobne, ze se timhle nemam vubec zatezovat, ale copak to jde? Ji se to rekne 🙂

pajav
3. pro 2011

@trolleey to je super!!! Hodně štěstíčka při příští kontrole :o))))) Já jdu na kontrolu až 27.12.,mohla jsem i dřív,ale neměla jsem zase kdy skrz práci, tak jsem zvědavá jak budeme velicíí a :o)) Ještě jednou gratuluji !!

sedivka
3. pro 2011

@harley26 no ja jinak testovat nechci, aspon pulroku ne. Ale ty cykly nejsou uplne normalni, tak si rikam, ze jednou zkusit jedtli vubec ovu mam. A pak to zas nechat byt. Uvidim, kdy to dostanu..

petit.a.nge
3. pro 2011

@sedivka : objednej se k doktorovi, mně na to předepsal Utrogestan a teď jsem to dostala přesně po 28 dnech:o).
Jinak já tento měsíc přestala i měřit teplotu, chlap jezdí stejně jen na víkend, takže jsem se každý měsíc stresovala, jestli stihneme ovulku nebo ne😖 ...takže jsem to přestala řešit........a prostě to výjde....musí 🙂 😉

jankaander
3. pro 2011

Ahojky,tak dnes ovu test už slabý,takže včera ovu asi proběhla,jak na testu,tak bolest břicha a hlen,zkusili sme a uvidíme,dnes to zopakujem. 😉

sedivka
3. pro 2011

Tak se dneska z 38DC stal 1DC. Tak uvidime dalsi mesic..

twistinka123
3. pro 2011

@jankaander držím palečky at se zadaří!!!!

@sedivka jsme na tom stejně já dnes 2DC🙂

@petit.a.nge si piš že vyjde, jak píšeš musí!!!!

@pajav tobě to letí vid🙂 před chvíli těhu test a ted už 9tý🙂 super!!!

hanickaa.d
3. pro 2011

@sedivka já taky přemýšlím, jestli nějak testovat po 2 měsících ovulaci, ale fakt mě to zajímá jestli je nebo ne....přemýšlím nad měřením BT, ale až o ledna....

krista1
3. pro 2011

@twistinka123 Ahoj jsi tady?

twistinka123
3. pro 2011

@krista1 ted jsem přiběhla🙂

twistinka123
3. pro 2011

@hanickaa.d jééé čauky🙂 tak jakto běží po Mercilonu? mě bájo, včera došla MS jak měla 🙂 a ovu na sobě taky poznám🙂 od 13.12 do toho jdeme tak uvidíme jak to půjde🙂 a co ty?

hanickaa.d
3. pro 2011

@twistinka123 jj už jsem četla že do toho jdete od 13. 🙂 no já po Mercilonu jen jeden cyklus a teď v prosinci se uvidí (kolem 12. bych to měla dostat). Nic neřeším, ani testy ani neměřím, výkonní jsme hodně, ale ovu nepoznám.Pokud se nezadaří, od ledna budu měřit BT. Nevím zda ovu je či není 🙂

krista1
3. pro 2011

Ahoj už jsem tady

krista1
3. pro 2011

@hanickaa.d já jsem si nikdy BT neměřila,ale musíš každý den,ať víš,kdy ti to stoupne a zapisovat si to,ať máš přehled,to by se mi nechtělo.Ale jestli máš čas a taky to musíš dělat hned po ránu,než vstaneš,ať je to přesné

krista1
3. pro 2011

@twistinka123 to máš super,že máš pravidelnou MS a jak dlouho už máš vysazenou HA?

krista1
3. pro 2011

@twistinka123 Nejsem v práci,ale mám po práci,dělám ve fabrice a teď si půjdu zacvičit,moc se mi nechce,ale ráda jím,tak musím trošku doma zasportovat a jindy nemám čas,za chvíli jsou zprávy,tak to je nejlepší čas,dám si hudbu do uší a tak půl hoďky můžu cvičit

krista1
3. pro 2011

@twistinka123 A co budeš dělat ty,když manžel jde na bedbinton?Ty to nehraješ?

krista1
3. pro 2011

@hanickaa.d Ahoj,máš už děti?

twistinka123
3. pro 2011

@hanickaa.d vždyt to je dobře že to nehrotíš,tak to má být....tak držím palečky a dej vědět jak to dopadlo🙂

@krista1 já si udělám relaxík🙂 jj hrajem ho i spolu, ale ne v době mé MS, pobolívá podbřišek a asi bych nedala takový výkon...🙂 tak já piju punčík, a relaxuju u telky🙂

hanickaa.d
3. pro 2011

@twistinka123 no to se neboj, že se nepodělím 🙂 my hrajem taky s manželem bembajs, mám ráda tento sport 🙂 je to vyrovnané, jinak mě manžel převyšuje ve všem, je sportovec. Dnes už mám 5 punčů v sobě = výhoda netěhotenství 🙂

twistinka123
3. pro 2011

@hanickaa.d souhlasím🙂 je výbornej vid🙂)) no já na manžela nemám, snažím se a trénuju ale nene🙂 i když tenhle měsíc to flákám....nějak nestíháme.
těším se na pozitivní zprávičku - věřím tomu!!!

hanickaa.d
3. pro 2011

pokud to nevyjde tento měsíc, tak se zaměřím na ovulaci, pač sex je opravu velice parvidelný....ale za ničím se něženu....