"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

wann14
9. led 2012

@petanevesta ok, tak at dobre dopadnes u dr., snad to nic nebude, ale myslim si ze ne

petanevesta
9. led 2012

@wann14 snad ne, třeba to mám takhle rozjetý i díky tomu nachlazení, kdo ví 😕

gabuli202
9. led 2012

Achjo, holky, mám dilema. Dřív jsem se do testovaní hrnula, ale z toho zítřejšího mám obavy, nemám testnout až 11DPO a mám vůbec? 😒 😀

twistinka123
9. led 2012

@gabuli202 😀 😀 😀 testni se neboj!!!! bud a nebo...

gabuli202
9. led 2012

@twistinka123 Už mi z toho hrabe, vůbec mi to nepříjde, reálný, že by tam něco mohlo být, prostě pořád čekám, kdy ta MS dojde. Úplně se vidím, že testnu, nic tam nebude a z celýho dne, kdy se mám učit, bude ho*no 😒 😀

twistinka123
9. led 2012

@gabuli202 tak netestuj....a MS máš dojít kdy?

gabuli202
9. led 2012

@twistinka123 Tak MS chodila 30-33DC, ale ovu byla 27DC a dnes jsem 9DPO

petanevesta
9. led 2012

@gabuli202 já bych být tebou zítra testla, beru to podle sebe...když netestneš, tak na to stejně budeš pořád myslet 😉

twistinka123
9. led 2012

@gabuli202 9 dní po ovu? tak testni zejtra! mě to taky nic neukázalo 8DPO a najednou 10DPO tam duch byl...takže šance je!!!

gabuli202
9. led 2012

@twistinka123 Ok no, tak to zkusím, prostě si z toho už sakra nechci dělat hlavu, ale ono to jinak nejde, pokud mrcha nedorazí, zítra ráno testnu. A šlehne to se mnou tak i tak 😀

twistinka123
9. led 2012

@gabuli202 😀 neboj se nic, nějak to dopadne!!! 😉

zzaneta
9. led 2012

@gabuli202 Já taky hlasuji pro testování, neboj se toho!!

Holky mne už zase není dobře, celková slabost, nejraději bych zalehla do postele :(

twistinka123
9. led 2012

@zzaneta nejsi ty taky těhule? 😀

zzaneta
9. led 2012

@twistinka123 Kéž by, aspoň bych věděla z čeho to je 🙂 ale nevím o tom

hanickaa.d
9. led 2012

nazdárek dámy, já zítra ráno razím na kontrolu a na odběry krve - to je moje smrt, ale pak musím fungovat až do 18hod na třídních schůzkách tak snad budou jen pozitivní zprávy. Do tabulky se tedy zapíšu až zítra, začínám 9. týden 🙂 toto letí

zzaneta
9. led 2012

@hanickaa.d Ať to dobře dopadne Hani!

hanickaa.d
9. led 2012

@zzaneta doufám, jsem nervní 🙂

harley26
9. led 2012

Holky, tak sem dneska byla na konzultaci u me doktorky. Vajecniky i sliznice vypadaji O.K. dneska sem 14 den cyklu. Jenze zjistila, ze mam vajicka 14 mm ale mely by byt 18 :( takze sem vyfasovala clostilbegyt a budu se ji kazdy mesic hlasit, aby naplanovala kdy mam dojit na ultrazvuk, aby zjistila jestli se to lepsi. takže tak asi. Jsem z toho taková rozčarovaná. Snad to bude v pořádku a časem se to srovná!!! Co myslíte?

zzaneta
9. led 2012

@hanickaa.d Nebuď, určitě to bude dobrý. Dej nám pak vědět 🙂

twistinka123
9. led 2012

@harley26 srovná si piš že jo! 😉

harley26
9. led 2012

@twistinka123 no sem z toho taková smutná, ale zase na druhou stranu aspon vim, proc se nam to nedarilo a tedka se to snad s pomoci prasku srovna. Stava se to casto? Maji u vas snazilky s timhle taky problemy? A za jak dlouho si myslis ze se to muze srovnat? Je moznost ze to vajicko doroste jak ma treba uz v tom prvnim cyklu kdy ty prasky budu brat? Aspon se uklidnuju, ze mi mudr rekla, ze vajicek je tam dost a sliznice vypada dobre. Diky za info 🙂 A jak se citis ty? 🙂 A jak to s manzelem prozivate?

twistinka123
9. led 2012

@harley26 jj hned další cyklus to budeš mít ok, proto ty prášky bereš, bud v klidu...jj taky se s tím setkáváme...no jak mi je, zatím dobře, tom se na to docela upnul, tak snad vše bude ok 🙂

harley26
9. led 2012

@twistinka123 Tak to si me uklidnila! Hned mam lepsi naladu. 🙂 Takze zadny pocit nevolnosti, nic takoveho, to se teda mas a je fajn kdyz se na to tesi oba a na chlapovi vidis, jak je z tehotenstvi paf. 🙂 Sem zvedava, co budete mit. Je ti jedno jake pohlavi nebo bys radsi holku nebo kluka?

twistinka123
9. led 2012

@harley26 je mi to jedno, zatím budu rádaza to, že začne bušit srdíčko!!! nic víc si nepřeju!!! no občas mám pocit nechutenství večer, svoje oblíbené latte dolce gusto nemůžu ani vidět...ale nezvracím, nic...jen mě bolí prsa 😉

harley26
9. led 2012

@twistinka123 vsechno bude jak ma byt 🙂 stejne je neskutecne, ze se vam podarilo pocit male hned na poprve 🙂

twistinka123
9. led 2012

@harley26 no je to zázrak....snad ten prcík bude mít tolik síly!

sedivka
9. led 2012

@harley26 ahoj, taky nic moc necitim. Blbe mi neni, maximalne hodne lehce ze zubni pasty... Drzim palce, at ti ty prasky zaberou! 🙂

misam
9. led 2012

@petanevesta Délka cyklu je jak kdy 🙂.Ten poslední byl 30, což je nejdelší co jsem za poslední dobu měla.

harley26
9. led 2012

@sedivka 🙂 tak to bud rada, ze to mas takhle, treba budes patrit mezi ty stastne, ktere krome briska ani nevi ze jsou tehotne 🙂 Jj, diky, doufam, ze ty prasky zaberou a taky se dockam 🙂 Clovek to musi brat vsechno nejak optimisticky. A uz si byla na kontrole?

misam
9. led 2012

:@harley26 Ahoj, jak dlouho se snažíte? Mne občas napadne, jestli u nás není něco špatně. To že můžou být vajíčka menší jsem vůbec netušila. 😕 Takže si tak říkám, po kolika měsících bych to měla začít řešit na gyneko (kontrolu mám v březnu, tak se asi rovnou zeptám). Vím, že se píše že rok je normální doba, ale zase se mi nechce čekat rok aby pak zjistili že je něco blbě.