"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petanevesta
14. led 2012

jinak holky u mě byl zřejmě předtím testík fakt falešně pozitivní - ten malej dušík, ráno jsem si dělala clear blue ten digitální a bylo tam mínus, takže nejsem v tom....tak teď budu po té vyvolávačce čekat menzes, nedá se nic dělat, těhulkám ale moc gratuluju a nám se to snad povede příště 😉

pajiskazemlyna
14. led 2012

@tiburcia

Chápu .. Ale nesmíš nám takhle Gabču děsit ... 😀
Já jsem na testíky taky koukala a opravdu to měla ještě nezaschnuté, byla nedočkavá a chtěla se nám pochlubit 🙂

luckawest
14. led 2012

@petanevesta já měla taky jednou falešně negativní, neboj, už se musíme taky dočkat...🙂))
Já sice špinila, ale 41 den jsem měla negativ. test, tak čekám na ms. Už dva dny mi cuká občas u pupíku, tak jsem zvědavá, kdy dorazí ms..

pajav
14. led 2012

@pajiskazemlyna A jooo,pořád stejně 🙂 špatně není,pořád jíme, ale váha se nachvíli zastavila 🙂 Bříško roste, pomalinku..ve čtvrtek jdu na kontrolu,už aby to bylo..jáá bych už tak nakupovala :D

tiburcia
14. led 2012

@pajiskazemlyna strašit jsem ji nechtěla..to se omlouvám...psala jsem ji, že nejlepší je to porovnávat obden, že jde vidět o kolik čárka zesílela 😉

wann14
14. led 2012

@gabuli202 super, taky moc gratuluji jeste jednou ... 🙂 takse drz a at je vse ok 🙂

pajiskazemlyna
14. led 2012

@pajav
To chápu, budeš na kontrolu brát i manžu ?? 🙂
Snad se to už dozvíte, jestli se ti v bříšku skrývá holčička nebo chlapeček 😵

pajav
14. led 2012

@pajiskazemlyna nene,jdu pouze na měsíční kontrolu,manža byl se mnou na genetice a pak půjde i na druhou. Zkusím se zeptat,jestli tam už vidí malou nebo malýho 🙂)) To čekání je šílený.

gabuli202
14. led 2012

@wann14 moc moc děkuji, snad bude vše probíhat tak, jak má 🙂

gabuli202
14. led 2012

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, zkoušela jsem si podle jedné stránky vypočítat datum porodu a vyběhlo mi 13.září a já myslela, že bych rodila až v říjnu, je to možné? 🙂

petanevesta
14. led 2012

@luckawest no je to hnus ty dlouhý cykly viď? takhle se to čekání ještě protahuje ☹ já jsme si tenhle měsíc zase dělala blbka naději, ale už bych byla teď 15DPO, takže je nemožný, abych to měla negativní a byla těhu....spíš mě štve, že te´d musím čekat, kdy po té injekci MS vůbec dorazí a budu mít zase rozhozenej cyklus...dneska jsem tím pádem 45DC

sedivka
14. led 2012

@gabuli202 jsneze zari 🙂 me vychazi 8.-9.9.

luckawest
14. led 2012

@petanevesta právě, já všude četla, ze když špiníš, tak je to větší procento těhu.. Tak jsem taky doufala, a prd.. Jenže jsem první měs. pila ten kontr. čaj a měla jsem jednodenní střevní chřipku, tak to asi bylo tím... Taky jsem měla príznaky prvního dne ms.. Furt jsem chodila na záchod, že už to bude, a prd..Teď nevím na čem jsem..

gabuli202
14. led 2012

@sedivka že bychom to měly takovej kousek od sebe? Ale ty už jsi přece u něco dýl těhu, ne? 🙂

barbulinka1
14. led 2012

@gabuli202 super 🙂 to odopovídá 🙂 já jsem ho dělala taky cca 14 DPO a ukázalo mi to 1-2 takže 4 týden těhotenství 🙂 super 🙂 🙂

barbulinka1
14. led 2012

@pajiskazemlyna Teeeda super 🙂 To vypadá faakt nadějně 🙂 🙂 včera pokles a tedka se bude držet nahoře a dopadne to 🙂 super 🙂 🙂

zzaneta
14. led 2012

@petanevesta Peti to mne mrzí, držela jsem palečky. Dlouhé cykly jsou na hlavu, souhlasím s Tebou. Doufám že Ti ted dojde MS co nejdříve - nejdříve ji nechceme, teď ji chceme, to jsou paradoxy 🙂 ale věřím že to bude v pohodě a další cyklus už to musí vyjít!!

pajav
14. led 2012

Už mě bere nakupovací mánie!! Zatím jen koukám, ale už bych to chtěla mít doma :D Těhulky,kdy začnete nedříve nakupovat? Počkáte si až na druhou genetiku? Pokud bude 19.1. vše v pořádku,už bych si chtěla udělat nějakou radost 🙂

barbulinka1
14. led 2012

@pajav Já s hadříkama počkám až budeme vědět, co to je, jinak se chystám nejdřív kupovat takový věci jako chůvičky, monitor dechu atd. začnu už tedka, protože máme hypotéku a budu to vždycky kupovat z výplaty, kdybych to kupovala najednou, asi bychom to finančně nezvládly 🙂 a postýlku, skřín atd. to má na starosti manžel vydělat korunky a pojedeme pro to na jaře do ikei 🙂 🙂 ty věcičky co mám doma, mám už doma dýl koupený od kámošky 🙂 jinak radost jsme prckovi už taky udělali po genetice, lamaze lvíček a kombinézka na zimu 😀 😀

gabuli202
14. led 2012

@barbulinka1 uf, 4 týden těhotenství? Stydím se, ale ješte ty počty s týdnama v těhotenství moc nechápu 😅

pajav
14. led 2012

@barbulinka1 tak s hadříkama taky počkám,jak píšeš 😉 V albu mám věci,na které jsem se ted dívala na netu a už bych je nejradši kupovala :D Asi máš pravdu,postupně něco kupovat,at se z toho člověk pak nezblázní 🙂 Některé věci budeme mít půjčené, jako postýlku,kočárek, košík na spaní, v únoru jedu za sestřenicí a ta mi taky něco popůjčuje 🙂

barbulinka1
14. led 2012

@gabuli202 Máš to napsáno i v příbalovym letáku, jukni na to 🙂 Budeš mít menší miminko než podle menstruace, protože jsi ovulaci měla déle a u těhotenství se počítá, že je 14.den cyklu, takže se asi moc řídit menstruací nebudeš, když jsi ji měla tak dlouho, ale spíš pak podle toho co Ti ukáže ultrazvuk 🙂 ale tedka by jsi měla být cca 4.týden 🙂 🙂

barbulinka1
14. led 2012

@pajav Taky jsem okukovala net a je to strašný to čekání 😀 já bych už zase nakupovala hadříky, ale to si ještě asi chvilku počkám, než bude pohlaví vidět 🙂 já tenhle měsíc asi koupim monitor dechu a pak začnu až po těch tripple testech 🙂 no my přebalovák máme od kámošky, postýlku a skřín chci z ikei a kočárek budou kupovat naši a manželovi rodiče 🙂a košík budeme mít taky pujčenej 🙂 ale bude toho ještě dost co kupovat :( ale to zvládneme 🙂 🙂 už bych nejradši měla miminko v postýlce 🙂 🙂

pajav
14. led 2012

@barbulinka1 a už víš,kdy se dělají ty tripple testy?

barbulinka1
14. led 2012

@pajav v15 nebo 16 týdnu, každý doktor to má prý jinak, já jdu v pondělí na kontrolu, teda jenom do poradny, takže si myslim, že mi ultrazvuk dělat nebudou, tenhle týden jsem měla 2 🙂 ale určitě se ho zeptám 🙂 🙂

eficenka
14. led 2012

@petanevesta hlavně se nevzdávej a snažte se dále! jednou to vyjde - koukni tady kolik je tu už těhulek! některým to vyšlo na poprvé, jiným na podruhé a já se snažím počtvrté....

pajav
14. led 2012

@barbulinka1 jojo pak mi dej vědět 🙂)) A co že se to vůbec zjištuje? Nemáš strach z falešných výsledků?

gabuli202
14. led 2012

@barbulinka1 já už jsem byla tak rychlá, že jsem leták vyhodila 😀 No, neznáš nějakou stránku, kde bych si o tom mohla přečíst, asi bude trvat, než se do toho dostanu 😀

barbulinka1
14. led 2012

@pajav Já myslím, že to samý jako u těch v prvním trimestru, a dělají se jenom odběry, měří se nějaký ty hodnoty....no proto jsem šla na ty v prvnim trimestru, doktor říkal, že jsou mnohem spolehliější a nejpřesnější 🙂 takže spoléhám hlavně na tyhle testy, které vyšli negativně 🙂 ty tripple testy bývají často falešně pozitivní, to máš pravdu...

barbulinka1
14. led 2012

@gabuli202 Já si zadávám termín sem, vyjde ti kolikátý týden jsi 🙂 já jsem měla ovulaci taky později, tak si vdycky zadám termín ms, aby to vyšlo na 14.den cyklu 🙂 a vychází mi to tak i podle utz 🙂 krásně ti to tam napíše, co se děje s maminkou a miminkem 🙂 http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=1