"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

eficenka
22. led 2012

@barbulinka1
@krista1
dík moc holky... Je to 4.měsíc snažení, tak už se na to moc neupínám že to vyjde. Pak jsem jen zklamaná.... Do května jsem to nějak přestala řešit a pak jdu na gyndu !

twistinka123
22. led 2012

@sedivka jj přes net🙂 opravdu. se koukni maj to tam🙂

gabuli202
22. led 2012

@harley26 my nejsme takový akčňáci, spíš se válíme 😀 takže si to necháváme zařizovat 🙂 No máme na to krásné vzpomínky, bylo to úžasné, podívali jsme se po celém ostrově, tak to stálo za to, byla by škoda nevidět tu krásu 🙂

krista1
22. led 2012

@harley26 ale wellness není jen o vodě,je to spíš lázeňský pobyt a většinou o víkendu,jindy nemůžu,nedali by mi volno.

krista1
22. led 2012

@eficenka jj,je lepší to neřešit,nechat to tak ať to příjde,ale na gyndu si pak dojdi a uvidíš.Třeba tam ani nebudeš muset jít. 😉

krista1
22. led 2012

Holky taky letím,musím se učit.Tak se mějte a přeji vám krásný večer.

sedivka
22. led 2012

@twistinka123 jasny. Muzem vyrazit na nakup nejakych nezbytnosti 🙂 pokud tobe nevyjdou cb a my bychom zo nestihli do Horovic, tak se potkame u Apolinare. Tak at se seznamime predtim 🙂

wann14
22. led 2012

@harley26 Ahoj, kde jste byli na Floride? To je totiz dost siroky pojem? Jestli e muzu zeptat?
@gabuli202 Ahoj Gabi a kam se chystate vy na Floridu presne?
My taky loni byli, tak me to zajima 🙂

harley26
22. led 2012

@wann14 Ahoj, jj, jasne ze muzes, my sme bydleli na Miami Beach a na dva dny sme vyrazili do Orlanda - na zabavne parky, ja takove kravinky docela muzu 🙂)

harley26
22. led 2012

@wann14 a vy jste byli kde?

harley26
22. led 2012

@wann14 a jak ty ses vlastne na tom, snazilka nebo uz stastna tehulka? 🙂

wann14
22. led 2012

@harley26 Ja stale snazilka 😉 uz 6. mesic 🙂
No jsem v Americe stravili mesic a projeli jsem cele vychodni pobrezi...NY, Niagara falls, Washington, New Jersey - stat, Florida - Coco Beach, Kennedy Space Center, Orlando - Sea World, Universal Studio, St. Pete Beach (Mexický záliv), Key West, Maimi Beach ....uzasna dovolena ...jela bych hned zpatky

harley26
22. led 2012

@wann14 tak to museli byt parada, my to meli opacne, tyden na zapade - poznavacka a pak tyden na Floride oddychovka. Mesic cestovani musel byt dost narocny, ale stoji to za to 🙂 Kde se ti libilo nejvic? my se snazime taky uz 6 mesic, takze toho mame spolecneho vic 🙂

wann14
22. led 2012

@harley26 tak to jsem rada, ze nejsem jedina komu se porad nedari, ptz pul roku uz mi prijde dost ..mam pocit, ze tady kazdy pise ze se nazi bud 2.mesic a nebo ze se uz temer vsem zadarilo ... jinak teda ti preji at foliky narostou a uz jses taky tehu 🙂 nemyslela jsem to nejak spatne kdyz jsem napsala, ze jsem rada ze nejsem jedina komu trva 😉 no a krom toho ze toho mame spolecneho vic, ak bydlim kousek od Hradiste (Hodonin) 😀 😀 😀
Jako cestovani narone bylo, ale byla to parada, nejvic narocnych bylo tech prvnich 14 dni, ptz to byl New York, Niagary a Washington a to jsme chodili porad pesky, takze sila..to jsem myslela, ze to bu uz muju konec..a pak v NJ ma manzel rodinu, tak to bylo fajn, jsme pokecali konecne cesky, udelai nejake nakupy ... No asi nevic me uchvatila Florida - mam rada teplo a zabavne parky a celkove tam to bylo takove hezke, ciste...urcite stal za podivanou i NY jako kecala bych kdybch rekla ze to bylo o nicem, je to prste povestny a treba Central Park u prostred tohovseho tech mrakodrapu, bylo neco uzasneho, clovek si najednou pripadal jako v jinym svete ... anebo Time Square, proste nadhera, silny zazitek jsem si odnesla i z muzikalu Fantom opery na Brodway ... takze i NY stal za to...ale musim teda rict, ze krom toho vseho jsem se teda necitila zrovan bezpecne, v NY je hodne cernochu a pristehovalcu a ty vzdycky nepusobili uplne ok...a taky so tyka vzduchu tak tam byl takovy tezky a cistots na tech ulich nic moc,a le my tam byli zrovna po nejakem jejci velem svatku a prej e hodne lidi sjizdi i do NY tak mozna proto ... A i Washington byl uzasny, zase uplne neco jineho, mrakodrapu jrstka, temer zadny, Bily dum, Capitol...vsechna ta muzea, pamatniky...takze nejde rict takto kde se mi libilo nejvic..vse melo neco do sebe 🙂 ...a vyste byli prsne kde? no pokud nekdy jeste nasetrime, tak bychom prave chteli s manzel jeste projet zapadani pobrezi, tak uvidme ...jestli se nam to vyplni ...neni to nic levneho takova dovce 🙂

luckawest
23. led 2012

@eficenka Neboj, musí se nám to povédst!!!!🙂

zzaneta
23. led 2012

Ahoj holky, jaký jste měly víkend? Já v sobotu pracovala, ale v neděli jsme si krásně užili den - půl roku od svatby. Koupili jsme něco na sebe, šli na kafe, do kina no a taky jsme večer našli krásné překvapení 🙂

petanevesta
23. led 2012

@zzaneta no nekecéééj! 😀 a kdo říkal, že tomu tenhle měsíc nedává moc naději? 😉 strašně moc gratulujuuuuu!!! 😀 😉

zzaneta
23. led 2012

@petanevesta Peti moc děkuji.. jenže to je to, já to vážně vypustila a naději nedávala. A včera jsem ty testy ani kupovat nechtěla, ale manžel říká že to zkusíme, prý měl tušení 🙂 no a zpětně už mne pár dní šíleně pálí žáha, bolí prsa a táhne v podbřišku, ale ani toho jsem si nevšímala 🙂 Měla bych být v pátem týdnu, podle MS, ale podle ovu je to méně..

zzaneta
23. led 2012

A tímto taky prosím, kdyby si tohle náhodou četla jedna rodinná příbuzná, aby oznámení nechala na nás 🙂

petanevesta
23. led 2012

@zzaneta tak to je vážně super, že vám to vyšlo, strašně moc ti to přeju a plivni na mě taky ten plodný bacil ju? 😀
my pokračujeme ve snažení, ale včera mě manžel trošku naštval, připadám si občas, že když neloudím sex já, tak on nic....dali jsme si večer vínko a něco k tomu a on místo nějaký iniciativy pak normálně usnul 😒 a to už to bude zase asi týden, co jsme naposledy sexovali, protože pak jsem to dostala ve středu po té injekci a teď celý víkend nic, trošku mě to zlobí, protože se nechci pořád vnucovat první, aby si nemyslel, že chci sex víckrát jen kvůli miminu....asi si s ním budu muset o tom promluvit 🙄

zzaneta
23. led 2012

@petanevesta Moc děkujeme Peti.. tfuj tfuj tfuj, hlavně na to moc nemyslet - já vím, po bitvě je každý generál. U mne to zafungovalo, ale nebylo jednoduché se do tohoto stavu dostat. Moooooc držím palečky, doufám že tu brzy najdu Tvou fotku 🙂
No to chápu, já taky měla strach aby si nemyslel že to chci jen kvuli mimču. Jestli je typ s kterým se dá mluvit, určitě to udělej. Bylo to tak i dřív, že jsi většinou vyvíjela iniciativu ty?

petanevesta
23. led 2012

@zzaneta právě, že nebylo, musím říct, že když se zamyslím zpětně, tak mi antikoncepce celkem tlumila chuť na sex a byla jsem to já, který stačilo to mít tak jednou týdně a on se většinou snažil se přišmajchlovat, ale poslední dobou je dost pasivní, tak mě to štve 😒
a co te´d uděláš, budeš ještě testovat, jestli to sílí nebo zavoláš hned doktorce a půjdeš na krev?

pajav
23. led 2012

@zzaneta Přidávám se ke gratulaci 😉))) At jste zdraví! 😝 🙂 😉

trolleey
23. led 2012

@zzaneta mooooc gratuluji!!!! 😉 😉

gabuli202
23. led 2012

@wann14 zatím nemáme tušení, ale ráda příjmu zkušenosti. 🙂 a jak jste byli spokojení?

@zzaneta To je skvělééééééééé, moooooc ti gratuluji. 🙂 Jak že jste se dlouho snažili?

Holky, už tady na mě padá nějaká depka, uvažuju, že sem chvíli nebudu chodit

harley26
23. led 2012

@zzaneta tak to je pradani novina takhle po ránu 🙂 Gratulace, musi to byt super pocit 🙂

twistinka123
23. led 2012

😀 @zzaneta no to je bombaaaaaa!!!!!!!!! hurá, konečně u někoho můj flusanec a Hurvajz zabral 😀 😀 😀 gratulujuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

krista1
23. led 2012

@zzaneta Ahoj gratuluji,no vidíš,když si myslíš,že to nevýjde,tak je to tady 😉 Hlavně ať je všechno v pořádku a dobrý průběh těhotenství

wann14
23. led 2012

@zzaneta super, taky moc gratuluji, ta si to uzivej a at je vse v poradku 🙂

wann14
23. led 2012

@gabuli202 Ahoj Gabi, bylo to uzasne, myteda hodne cestovali, takze na plazi a to jsme byli asi na 4 jsem stravili tak tyden, ale stalo to za to ... bylo to skvele..