"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

ange_de_la_morte
29. říj 2011

@twistinka: uteče 🙂 já vím .... čas letí hrozně rychle 🙂 nejdelší část je alr mezi ovulací a tím než si můžu udělat testík 🙂 ... já jsem minulý cyklus měla přesně 28 dní tak jsem byla až sama překvapena s jakou přesností to vyšlo 🙂

twistinka123
29. říj 2011

no jsem zvědavá jak já🙂
jo tak to věřím, já odpočítávám dny do Vánoc 😀

lucille85
29. říj 2011

hezký večer holky! tak už jsem zpět z výletu, v Drážďanech od čtvrtka nádherně, sluničko, fakt supr, moc jsme si to užili...dokonce jsem se hodila úplně do pohody, teploměr zůstal doma, takže nevim co a jak se děje nebo neděje, ale ms zatim nikde, ale stále je čas...
@pajav držim palečky aby to zpoždění nebylo dlouhým cyklem ale něčím úplně jiným 😵
@twistinka123 já se taky těšim na Vánoce, sice ten nejhezčí dáreček dát pod něj nestihnu ale k těm příštím kdo ví...
Z které části Prahy vlastně jsi?

uktapzop
29. říj 2011

@pajav To použiješ, i kdyby hned ten první byl pozitivní, tak budeš testovat ještě několikrát, pro jistotu 😉

sedivka
29. říj 2011

Holky zacinam se fakt tesit az mi ted skonci MS a s manzelem se vrhnem na zkouseni /-) je to tak nejak novy pocit, co?🙂

lucille85
29. říj 2011

@sedivka to je,ja z toho prvnich par dni nemohla skoro spat...takova zvlastni nervozita,strach a teseni se,snad obden se mi zdalo o detech nebo tehotenstvi...nastesti to asi po dvou tydnech preslo,jinak by mi hrablo...ale porad mam nekde uvnitr ten hezky pocit,ze ted uz na tom miminku pracujem!

sedivka
29. říj 2011

@twistinka123 ty jsi z Prahy? No super. Ja taky 🙂

petit.a.nge
30. říj 2011

Tak já jsem dneska 39DC, ráno teplota až na 37,0.....už tomu nějak nerozumím 😒

hanickaa.d
30. říj 2011

holky tak jaký byl prodloužený víkend? 🙂 doufám, že jste si odpočinuly a také se poctivě snažily 🙂 užijte si ještě neděli a s chutí do pracovního procesu 😀

twistinka123
30. říj 2011

@lucille85
@sedivka ahojky holky, jsem z phy 4 - mezi podolím a Nuslema 😀 prostě u metra Vyšehrad 🙂 odkud vy? ale příští rok se chceme vrátit na jih, pocházím kousek od českých budějovic a prostě nás to tam táhne zpátky 🙂

jinak prodloužený víkend ušel, byla jsem u našich, a byla tu ségra s rodinkou tak jsem si užila malýho (4 roky) synovce 🙂
taky se moc těším na ten pocit, že prostě tomu necháváme volný průběh🙂 a těším se na ty Vánoce, ale....jen aby mi to zrovna vyšlo a nebyl jeden den do MS 😒 a spočítat si to jaksi nemůžu, páč nevím ještě jak dlouhý budu mít cykly, to se ted uvidí🙂

za 3 hodky frčím směr Pha, tak du sbalit, umýt si hlavu a tak....tak zatím holky a pěkný zbytek víkendu!!!! paaaaaaaa

sedivka
30. říj 2011

@twistinka123 my zase na praze 5. Ja jsem z Prahy, manzel z Plzne a v Praze zustavame, protoze jsme na zapadnim okraji koupili pozemek a budeme stavet. Ted uz jen prodat ten nas byt... U nas byl prodl vikend ve znameni prohlidek bytu a malovani obyvaku...velka zabava 😉))) jinak jsem 4DC a zacinam se fakt tesit na to co tenhle mesic treba prinese 🙂

uktapzop
30. říj 2011

@sedivka To jo, je to krásný pocit. Nás to oba moc spojuje 🙂 Jinak ale já na to myslím věčně, rozhodně nemůžu říct že by to polevovalo (no jo, trochu mi hrabe) 😉

Já včera měla slabé krvácení (asi 5dní po ovulaci) tak pátrám a přemýšlím, co to mělo být. Na předčasnou MS to nevypadá, zato jsem našla hodně informací o krvácení při zahnizďování vajíčka. Kéž by! No, musím čekat, a nezbláznit se z toho 😀

Jdu radši žehlit, nebo zase vytvrdnu u netu do večera.

twistinka123
30. říj 2011

@sedivka tak ti držím palečky! moc přeji aby vám to tento měsíc vyšlo

@uktapzop zqase nevěř všemu co se na netu píše! někdy jsou to kraviny!

uktapzop
30. říj 2011

@twistinka123 To je taky pravda 😉 Ale o tomhle se zmiňuje i má odborná kniha, jinak by mě vůbec nenapadlo se tím zabývat, že může zahnízdění něčeho tak prťavýho způsobit viditelné krvácení. To je jedno, nechám to koňovi...

twistinka123
30. říj 2011

@uktapzop jo to radši nech! 😉

pajiskazemlyna
30. říj 2011

Ahojky budoucí maminky 🙂)
Chtěla jsem se jen zeptat, zda mám ještě šanci, když jsem už 39 DC, ms nikde, ale i tt negativní ...
Vysazovala jsem HAK před třemi měsíci a BT neměřím, ovu nevím, kdy byla .. jsem to lajdák :(
Myslíte, že by to ještě mohlo být těhu nebo mám ms brzy očekávat ? :(
Asi se tento týden raději obejdnám k doktorovi, ať mám jistotku :D Jsem nedočkavá :D

twistinka123
30. říj 2011

@pajiskazemlyna ahojky, k doktorovi se objednej až 10dní po datu plánované MS aby něco bylo vidět na UZ - dříve je to zbytečné! jaký máš cyklus?

sedivka
30. říj 2011

@pajiskazemlyna ahoj, ja vysadila minuly mesic a cyklus jsem mela prave 39dni. Dva dny pred MS jsem si pro jistotu delala tt a negativni. Pak prisla ms

sedivka
30. říj 2011

Jinak s merenim teploty a sledovanim ovu jsem na tom stejne jako ty. Nic nesleduju 🙂

pajiskazemlyna
30. říj 2011

twistinka123 Ahojky, děkuji za radu .. 🙂 Mám cyklus strašně nepravidelný .. 28,32,35 ... jak kdy ... :D Ale spíš si myslím, že se mrcha jen někde zdržela a zanedlouho mě přijde navštívit :D Ale stejně .. co kdyby ?? .. 😵

pajiskazemlyna
30. říj 2011

@sedivka Ahoj 🙂) Taky nic nesleduji, ale pak toho o to méně vím a jsem akorát nervózní :D Mimi bychom moc chtěli ...

uktapzop
30. říj 2011

@pajiskazemlyna Oboje je možné, vcelku nic neobvyklého. Já po vysazení měla cykly 47, 22, 30 a tak...

pajiskazemlyna
30. říj 2011

@uktapzop Ahoj, 47 ?? Tý bláho, snad nebudu muset tak dlouho čekat ... ☹ Radši bych to dostala co nejdřív, abychom mohli začít znovu 😎

twistinka123
30. říj 2011

@pajiskazemlyna to že se nesleduješ je naopak dobré, že nejsi nervní a necháváš to přírodě, to není nic na tom špatného a vůbec neříkej že si neznalec a tak 🙂 držím palečky aby nic nepřišlo a ani nenavštívilo 😀

pajiskazemlyna
30. říj 2011

@twistinka123 Kéž by 😵 Nervní jsem stejně :D Ale vím, že máme ještě čas ... zkoušíme to krátce ... Asi 3. měsíc ... Takže bych to zatím ani tolik "nehrotila", ale beztak .. Byla bych moc šťastná, kdyby to už vyšlo 😵

twistinka123
30. říj 2011

@pajiskazemlyna jo to ti věřím, taky doufám že se mi to pak podaří hned první měsíc, ale na druhou stranu zůstávám při zemi🙂

pajiskazemlyna
30. říj 2011

@twistinka123 tak Vám budu moc držet palečky, ať to vyjde co nejdříve !! 😵 Já vlastně ani nemám moc příznaků.... Jen vynechaná menses, bolest hlavy, občas zabolí bříško .. jinak nic,prsa vůbec necítím, takže jak jsem říkala, moc to tento měsíc nevidím ☹

twistinka123
30. říj 2011

@pajiskazemlyna děkuju, my až od Vánoc...zatím se modlím, abych MS dostala a nemusela na vyvolávačku ke svojí paní doktorce se kterou pracuji a zároven jsem její pacientka🙂))

tak příznaky být nemusí, na to nehled!

pajiskazemlyna
30. říj 2011

@twistinka123 Jéé, takže jsi zdravotní sestřička ?? 🙂 Aháá, tak Vánoce už jsou za dveřmi, tak ti budu držet palečky po nich 😵

uktapzop
30. říj 2011

@twistinka123 Docela by mě zajímalo, jaké to je, pracovat na gyndě a vidět všechny ty příběhy?