"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
8. únor 2012

@petanevesta třeba se ještě objeví neboj se! 😉

zzaneta
8. únor 2012

@petanevesta Peťuli já tam taky nic nevidím :( ale možná je to fotkou a vybarví se za pár dní. Držím palečky aby to tak bylo 🙂

petanevesta
8. únor 2012

díky holky, třeba jo a když ne, tak nebudu věšet hlavu 😉

kora1
8. únor 2012

@petanevesta ahojky, nelze to videt, protoze ta fotka neni dostatecne dobra na podrobne mikroskopicke zkoumani 🙂 , ale take drzim palce, aby se to vybarvilo, precejen v tvem pripade je tezke rict, zda je to prilis brzy nebo akorat nebo jak..tak hodne stesti 😉
A mas nejake priznaky nebo nic?

petanevesta
8. únor 2012

@kora1 no právě, se mnou je to složitý 😀 akorát mám trošku bolení břicha, bílý výtok, ale prsa mě pobolívají jen občas...jenže to mívám i kolem MS, takže těžko říct 🙂

gabuli202
8. únor 2012

@petanevesta Peťulko, držím si palce! Já myslím, že kdybys to zkusila za dva dny, třeba by tam něco jít vidět mohlo! Já jsem zoifalá z té mé ovu, když se dívám na ty testy co mám před sebou, vidím, že kolem 17-18DC byly čárky opravdu silné, tak buď to ovu byla a nebo ještě bude, bojím se, aby to nebyl anovulák ☹

petanevesta
8. únor 2012

@gabuli202 neboj Gábi, já myslím, že jsi ovulku měla, ty čárky máš dost silný 😉 díky za podporu, prubnu další testík třeba za dva dny....

gabuli202
8. únor 2012

@petanevesta Určitě Peti, moc ti držím palečky, ty budeš určitě těhu a já tu zůstanu mezi posledníma, už to vidím 🙂

zzaneta
8. únor 2012

@gabuli202 Ale prosím Tě Gábi, neblbni.. na ovulku to vypadá a věřím že to výjde 🙂 Žádné mezi posledníma 😵

gabuli202
8. únor 2012

@zzaneta Žany, já jsem po tom, co se stalo nějaká nevěřící 😢 Ale horzně moc bych si to přála, je tomu prostě moc nevěřím! A ta ovu mě nervuje, budu to brát tak, že už byla

aluskaasimon
8. únor 2012

Dobre ranko, muj tatinek uz by me opravil na dobre poledne. 🙂 Tipuju, ze mame uvnitr kolem 15 stupnu a to topime od 6 od rana. Holt stary viktoriansky dum, s puvodnimi okny ☹ V noci jsem spala skoro pod manzelem, abych se trochu zahrala. 😀

S tou ovulkou je to tezke, ja si porad myslela, ze to na sobe poznam. Ale podle vseho mam ovulku az 23. DC, aspon podle minuleho tehotenstvi. ALe cert vi, jestli se prte vyvijelo tak pomalu, ze vypadalo mladsi a tim padem mi posunulo ovulku, nebo ji mam opravdu tak pozde. 😒

lucille85
8. únor 2012

@petanevesta tak jeste vydrz Peti,nekomu to testy ukazou az pozdeji,drzim palce!

zzaneta
8. únor 2012

@gabuli202 Já to Gábi chápu, já jsem taky :( Ber to tak, čárky byly opravdu dost silné.

sedivka
8. únor 2012

@gabuli202 Gabi, nervovanim si ale opravdu nepomuzes! Snažíte se, tak to vyjde. tenhle mesic, pristi mesic, ale vyjde. Tim, ze se budes nervovat si rozhodne neprospejes a jen si to vsechno oddalis...

lucille85
8. únor 2012

@gabuli202 Gabi anovulak nebude,zadna panika!Bud to ovu byla a pak uz se Ti tam ryhuje vajicko anebo tam jeste nekde ceka.Kdyz se to podarilo jednou,podari se to zas,uvidis!a tentokrat si to "vajicko" i porodis!

aluskaasimon
8. únor 2012

@gabuli202 Tak tak, stresovanim tomu nepomuzes. Ja si rekla, ze na to kaslu, nemame ani ovu testy, ani tehotenske testy a kupovat nebudeme. Po minule zkusenosti bych se to nejradeji dozvedela trosku pozdeji nejlepe az ve 12 tt. Tady mi drivejsi test stejne nepomuze, na kontrolu driv narok nemam.

zzaneta
8. únor 2012

@aluskaasimon
@sedivka Holky máte pravdu, stres nepomůže, ale chápu jak se Gabča cítí. Každý to bere jinak. Já se taky snažím nestresovat, ale je fakt že poslední dva dny je mi z toho nějak smutno a i kdyby to příště vyšlo, budu mít asi strach.

gabuli202
8. únor 2012

@zzaneta
@sedivka
@lucille85
@aluskaasimon Já vím holky, nervováním si akorát všechno oddálím. Snažím se myslet pozitivně, že už brzy mimi bude, je to mé největší přání, jako tady každé z nás je nebo bylo! Z ovu se nebudu nervovat, zatím to beru tak, že byla, někdo měl stejné čárky jako já a ovu to fakt byla, ještě dva dny zasebou. \zatím testuju dál a uvidí se

twistinka123
8. únor 2012

@gabuli202 Gábi copak se děje? nějak jsem ted mimo mísu...jak ordinujeme nestíhám dočítat....

gabuli202
8. únor 2012

@zzaneta Přesně jak říkáš, je mi z toho taky smutno a mám strach, nejraději bych se to dozvěděla později a né takto brzy, pak se budu bát, aby se to neopakovalo

aluskaasimon
8. únor 2012

@gabuli202 @zzaneta Ja se taky budu bat, po tom potratu bych rekla, ze chci miminko jeste vic nez predtim. Da se to tezko popsat. Ale verim, ze zrovna vy dve presne vite co myslim. 😉 Urcite se ale dockame, nemuzeme mit takovou smulu dvakrat po sobe. 😉

gabuli202
8. únor 2012

@twistinka123 Lucí, asi nic zásadního, jen mám ze všeho obavy. Bojím se, aby se to povedlo a kdyby se to povedlo, aby se mimi udrželo a neopakovala se historie. K tomu lehce nervuju z té ovu, jestli už byla, nebo aby to nebyl anovulákm ☹

sedivka
8. únor 2012

@gabuli202 Tim ze ale budes neustale testovat, tak se to zase dozvis hodne brzo 🙂 to chce klid, radost ze zivota, radost ze sexu a to je idealni rozpolezeni na to zadelat si na prcka. Stresem, neustalym testovanim a nervovanim si na nej zadelas daleko hur...co ti to rikala ta svagrova na plese? 🙂

gabuli202
8. únor 2012

@aluskaasimon Přesně vím, co myslíš! jak říkáš ty, mimi si teď přeju ještě víc! Má kamarádka je těhotná a nemůžu si vůbec číst její statusy na fb atd., hodně mě to deptá, ale snad se vše v lepší obrátí! 🙂

gabuli202
8. únor 2012

@sedivka Já vím já vím, más naprostou pravdu, i na moji švagrovou! Ta mě hodně uklidnila! 🙂 Tím testováním myslím ovu, né těhu testy, na ty se asi vyprdnu 🙂

aluskaasimon
8. únor 2012

@gabuli202 Gabi, nezapomen, ze mas pred sebou cely zivot, neni to, ze bud otehotnis tento mesic, nebo nikdy. 😉 Zkus trosku relaxovat, zajdete si s manzelem na veceri, nebo do kina. Nebo si dej vanu, zapal si svicky, pust si oblibenou hudbu. Stresovat opravdu nema smysl. Ja se bala o mimi od chvile, co jsem se dozvedela, ze jsem tehotna. A jak to dopadlo? Takze tentokrat na to kaslu, pokud ma mimi byt zdrave, tak bude, nicim tomu nepomuzu. 😒

petanevesta
8. únor 2012

@gabuli202 neboj Gábi, poslední určitě nezůstaneš - nemůžeme tady mezi sebou závodit, každý má ty podmínky jiný 😉 určitě ta ovulace byla a ty brzo objevíš // na testu, tím jsem si jistá! 😉

petanevesta
8. únor 2012

@lucille85 děkuju, taky jsem to četla, že někomu se to ukázalo dost pozdě... dokonce mě pobavil případ, že holčina to měla potvrzený dokonce od doktora z ultrazvuku, byla pomalu ve 3. měsíci a těhu testu pořád negativní -asi nějaká anomálie 😀

sedivka
8. únor 2012

@gabuli202 vsadim se, ze tim ze delas kazdy den ovu test, tak budes 10DPO tak nervozni, ze ti to neda a budes hned testovat 🙂 a kdyz ne, tak na to budes porad myslet a otestujes 11DPO nervozni jak sanky v lete 🙂 Naprosto souhlasim s aluskaasimon - relax, romantika, sport, konicky a jak to vyjde, bude to super. Vís, že to jde, ze ty i manzel jste plodní, tak se prestaň stresovat 🙂

aluskaasimon
8. únor 2012

@petanevesta To by bylo idealni pro me!!! 😀