"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

harley26
10. únor 2012

@gabuli202 gabi, ja si taky myslim, ze ted je to uz jisto jiste pozitivni test!!! Takze preju prudce plodny vikend 😀 My mame totozny plan. Takze na tom budeme uplne stejne. Kdy se pak budes chystat testovat tehu? Ja sem totiz trochu magor, jeste neprobehlo ani snazeni a ja uz premyslim, kdy budu testovat tehu :D

hanickaa.d
10. únor 2012

@eficenka ahoj Evi, s tou neschopenkou tě chápu, mě by to asi taky překvapilo - zarazilo, ale nějak to dáte - musíte...jinak já se celý týden škrábu, vši ve třídě nemám, ve vlasech nic nemám, tak jsem si dnes koupila preventivní šampon a jdu na to 🙂 jen tam není psané, zda to nevadí pro těhotné, tak snad ne 🙂 za výtah buď ráda, lepší teď než s děckem 🙂

hanickaa.d
10. únor 2012

hoky všechny vás zdravím, jakž takž jsem vás dočetla, ale kecáte a kecáte 🙂 jinak k alkoholu, já jsem s manželem docela často popíjela, ne samo na litry, ale je to pro mě symbol pohody 🙂 teď si taky dám sem tam skleničku vína a když mi bylo hodně zle, dala jsem si malého frťana Magistra...taková troška nevadí 🙂

harley26
10. únor 2012

Jinak holky, vsem vam preju krasny vikend 🙂 Ja se dneska chystam na veceri s kamoskama. Tak se tesim na poradny babinec 🙂

gabuli202
10. únor 2012

@harley26 ahoojky, máš krásný pozitivní ovu testík!! 🙂 Tak doufám, že ten můj už je konečně taky 🙂 Takže jak říkáš, máme stejný plán na víkend, já jsem akorát manžela před chvílí přepadla 😀 😀 No vzhledem k mé špatné zkušenosti z minule budu testovat až později, jen kdyby měla MS nějaké radikální zpoždení. Stejně odjíždím příští týden na hory, takže si s sebou žádné testy brát nebudu a buď MS dojde nebo ne 🙂

harley26
10. únor 2012

@gabuli202 ja prave cekam, az dorazi manzel z prace a vrhnu se na nej hned :D protoze kolem 8 jdu s kamoskama ven a on ma taky tah s kamosema. Tyhle nasledujici dva tydny pro me budou muka! My jedem na dovolenou koncem unora. Po kolika dnech po ovulaci by se mohl ukazat duch? Jinak ja bych mela taky testovat asi az pozdej, pry je po injekci pregnylu casto falesne pozitivni test, hlavne kdyz se testuje moc brzo, protoze ho ma clovek porad v tele... tak abych se neradovala zbytecne, to bych byla zklamana jeste vic, nez kdyby byl test rovnou negativni.

harley26
10. únor 2012

@hanickaa.d taky si myslim, ze sklenicka vina nebo male pivko nemuze nicemu uskodit 🙂 a jak se citis?

hanickaa.d
10. únor 2012

@harley26 ano ano ba naopak 🙂 jedné holce z diskuze doporučil doktor malou Plzeň na nevolnosti. Já se cítím báječně ťuk ťuk 🙂 v pondělí jdu na genetiku a zítra začnu cvičit, zatím jsem nemohla, tak snad bude vše OK 🙂 tak ty se hezky snaž a užij si večer 😉

krista1
10. únor 2012

@harley26 tak dneska je to jisté,máš ovulku,tak hup na chlapa,a dejte tomu maximum,hodně štěstí,já valím do práce.

evik19
10. únor 2012

Ahoj holky, přeju všem krásný víkend a ovulkářkám pěkné posnaženíčko🙂 Můj cyklus je jaksi celej na levačku - už mě bolí prsa, jakože ovulace proběhla, i když zřejmě mnohem později než jindy, i když ten správnej bílek jsem teda tento měsíc vůbec nepozorovala...Místo toho už teď pár dní mám hlen jako PŘED ovulací místo po. Takže se z toho asi po....Vzhledem k tomu, že jsem minulej měsíc měla z normálních 28 dní přetaženej cyklus na 32, tak ani nevím, kdy pořádně čekat MS....Chjóóó, někdy bych fakt chtěla být chlap!

gabuli202
10. únor 2012

@harley26 Mně se první duch ukázal 10DPO, ale musela jsem ho vykoukávat, ale je to zybtečně brzy, pak se může stát cokoliv, jako mě ☹ My jdeme s manžou asi na pivko, takže jsem to sfoukli už odpo, večer budeme dosti unavení 😀

eficenka
10. únor 2012

ahoj holky... rozčílili jste se někdy na začátku těhotenství? já jsem se dneska tak rozčílila v kauflandu, že jsem začala brečet a bolelo mě moc moc bříško... Ale zatím nešpiním, nekrvácím a házím se do klidu...

eficenka
10. únor 2012

@hanickaa.d to máš Hani pravdu, ještě že už není mimi na světě a nemusíme tahat kočárek 😀

harley26
10. únor 2012

@eficenka A co se ti stalo, ze ses tak nastvala?

hanickaa.d
10. únor 2012

@eficenka já pořád něco řeším v práci, někdy musím zvýšit hlas...neboj, nic se nestalo, ale snaž se uklidnit vždycky, zavřít oči, z hluboka se nadechnout, poslat v duchu problém nebo dotyčného do pr.....copak tě tak nasralo?

heaven_angel
10. únor 2012

@eficenka nerozciluj se, nestoji to za to.. muj muz mel vcera hadavou, obvykle bychom se rafli, ale mavla jsem nad tim rukou, sla se vysprchovat a spat.. ale usnul driv a zacal chrapat, tak jsem se musela vyhostit do obyvaku.. grrr 😠

eficenka
10. únor 2012

@harley26 konečně mi přijela po dvou měsících mamča - má to k nám 300 km, jela 6 hodin vlakama a autobusama... NAkonec dorazila a já doma neměla nic na jídlo, tak jsme vyrazily do kaufladnu.
TAk jsme nakoupily, zaplatily, a těsně u vchodu nás zadrželi 3 chlapy z ochranky - prej pojďte s námi říkali mamce, tak říkám že jdu teda s ní co po ní chou..... Zavedli nás do jedné místnosti a říkali, že máma dělala divné pohyby rukama, že ať ukáže vše co má v kabelce!!!!
No já se tak rozčílila, že jsem tam začala křičet že jako moje máma nás sama dvě vychovala, otec byl hajzl, v životě si nic nedovolila ukrást, dřela bídu z nouzí aby uživila 2 děti a měly jsme vše atd.... Navíc mama jak mě viděla, jak jsem ve stresu, tak začala taky brečet a říká těm chlapům, tak už dost ona je těhotná, nemůže mít stres...
Přihlížela tam k tomu i jedna pokladní která dokonce jak jsem tam křičela a mama brečela, tak začala brečet taky... No hrůza - samozřejmě mama nic neukradla a strohá omluva promiňte pro ně byla asi dostačující...
@heaven_angel
@hanickaa.d

harley26
10. únor 2012

@heaven_angel ahoj skoro mamino 🙂 co je noveho? A jak se s prckem mate? 🙂

harley26
10. únor 2012

@eficenka jak rika hanka, priste se zhluboka nadechnout a je. Nestoji ti to za to, se takhle zbytecne vztekat a stresovat.

heaven_angel
10. únor 2012

@harley26 no tak to je parada, fakt to vypada na ovulaci 😉 tak drzim palce

harley26
10. únor 2012

@heaven_angel diky diky 🙂 no mela by byt, protoze vcera sem byla na ultrazvuk a vajicko bylo jak ma byt a dostala sem injekci na ovulaci a prikaz doktorky poradne v posteli zamakat :D Ale i tak sem cekala, ze ten test bude vypadat vic pozitivne 🙂

heaven_angel
10. únor 2012

@harley26 ahoj ahoj.. 🙂 mame se dobre, akorat mne zacina byt divne.. hlavne teda k veceru je mi jak po flasce rumu druhy den rano 🙂 ted bych mela jit varit veceri a vubec se na to teda necitim.. jenze manzel prijde pozde a ja budu mit urcite hlad 😀

heaven_angel
10. únor 2012

@harley26 neboj, to vyjde.. aspon ze carka je a vajicko je ok, tak pekne poslouchej pani doktorku 😉

harley26
10. únor 2012

@heaven_angel tak jestli je to jak po flasce rumu, tak s tebou musi byt velika sranda :D Me o hladu ani nemluv, ted sem zmarnila cely sacek pombar medvidku a tesim se na veceri 🙂 co mate v planu pres vikend?

heaven_angel
10. únor 2012

no kdyby se mnou byla aspon sranda, ale spis mam nadech do zelena a kazdou chvili cekam, kdy obejmu misu.. ale nastesti se to jeste nestalo, i kdyz nekdy bych byla i radsi 🙂 no ja si taky nakoupila v krame bramburky, musli tycky, syry a vsechno mozny a prijdu domu, snim pul rohliku a je mi priserne.. tak to dneska vidim tak na piskoty 😀 bohuzel v planu nemame nic moc, manzel je od rana do vecera v praci, takze ja budu mit uklizeci a valeci vikend 🙂 a asi se kouknu na nejakej sladak, manzela nebudu trapit.. 🙂 co vy?

sedivka
10. únor 2012

@heaven_angel jojo, ja mela dvoutydenni "kocovinu". Vydrz 🙂

eficenka
10. únor 2012

@harley26 přesně tak.. nadechnout, já ani nevím proč jsem tak vylítla... Ach jo, budu se muset držet na uzdě 😅

twistinka123
10. únor 2012

@eficenka žádný stres ti za to nestojí!!!

holky co děláte? já se povaluju u netu, piju acido mlíko a čaj🙂 manžílka mám v hospě tak po celodenním uklízení relaxuju🙂

kixi
10. únor 2012

@twistinka123 ahojky, ja lecim rymu, vypila jsem uz dnes asi 5 litru caje 🙂 a jdu se divat na madagaskar .. jen odpocivej, to je stejne nejlepsi, ze ? 🙂

twistinka123
10. únor 2012

@kixi jj je to máš pravdu🙂 taky mám zaplý madagaskar🙂 to je sranda docela🙂 já kreslený blbosti miluju🙂