"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

maybay
2. lis 2011

@sedivka mas pravdu, zkusim vydrzet 🙂 kamaradka mi rikala, ze si udelala 3 testy ty byly negativni a 4. byl pozitivni, mate s tim nektera zkusenost?

sedivka
2. lis 2011

@maybay tak asi zalezi v jakem casovem rozmezi je delala. Pokud v prubehu nekolika dni, tak se to stat muze. Sama jsem zatim v tech negativnich 🙂

maybay
2. lis 2011

@sedivka jak dlouho se snazite?

sedivka
2. lis 2011

@maybay mi se ofiko teprve tak nejak tenhle mesic zaciname. Minuly cyklus to bylo spis o nahode..

dashyyy
2. lis 2011

@maybay my se snažíme čtvrtý měsíc
a k těm testům mám spíš opačné zkušenosti jeden pozitivní a zbytek negativní 😀

lucille85
2. lis 2011

@maybay já bych asi netestovala dřív jak den po předpokládaným termínu a i to může být brzy pokud byla ovulace později.

maybay
2. lis 2011

@sedivka tak to jsme na tom stejne, zatim jsem mela jednu MS po vysazeni antikoncepce

hanickaa.d
2. lis 2011

@ange_de_la_morte no ještě že se hýbu pravidelně!! Ale i tak by to chtělo změnit stravu 🙂

hanickaa.d
2. lis 2011

@twistinka123 já ti tak závidím, že manžel nahazuje takový téma...to je u nás zabité, neřekne ani tip, že to bude řešit, až to bude aktuální 🙂 a myslí si, že to bude kluk, ale jméno ho nenapadá a moje zavrhuje

hanickaa.d
2. lis 2011

@sedivka je to tvrdé, ale vznešené jméno 🙂 a na mimču to bude hezký, stejně si lidi zvyknou na vše 🙂

twistinka123
2. lis 2011

@hanickaa.d no občas má náladu, ale neboj u nás se téma mimi ještě ani neřeší, prej o Vánocích si otom promluvíme tak doufám že mi neřekne že nechce, by mě asi kleplo 😒 ale spíš bych řekla že se na to chce sám připravit, na to zkoušení 😀

já jsem dneska 26DC a zatím nic☹

dneska jsme měli u jedné holčiny zamlklé těhu, tak přeji všem at to dobře klape!!!

uktapzop
2. lis 2011

@twistinka123 Tak to už mám snad za sebou, věřím že dvakrát se to opravdu opakovat nebude. Je pravda že se to stává tak často? Někde jsem četla, že každé čtvrté těhotenství končí zamlknutím?

twistinka123
2. lis 2011

@uktapzop no to nevím ale u dr jsem 3 měsíce a zažila jsem druhé.

uktapzop
2. lis 2011

@twistinka123 No tak to je opravdu statisticky nevýznamný vzorek 🙂

twistinka123
2. lis 2011

@uktapzop tak časté to není bych řekla, ale bohužel se to stává 😒

uktapzop
2. lis 2011

@twistinka123 stává 😢

pajav
2. lis 2011

Ahojte 🙂 dnes jsem robila další test,jiné značky..dávám foto,myslím,že už to trochu jde lépe vidět,ale pořád je to slabučký duch 🙂) A koukejte at se nakazíte!!! 🙂)))) Modrý včera večer,zelený dnes dopoledne. A jdu Vás dočíst, nějak nestíhám 😀 A ještě jednou děkuju za gratulace :-*

sedivka
2. lis 2011

@hanickaa.d je to tvrde, ale my ani jeden nejsme na takova ta roztomiloucka jmena a zdrobneliny. Zas az to bude dospely chlap, tak at to zni 🙂 navic k prijmeni to sedi.... Tak ted uz jen nezmenit nazor pod vlivem hormonu 🙂)))

ange_de_la_morte
2. lis 2011

@uktapzop: no co já vím tak zamlklé těhotenství pokud se nesleduješ tak většinou ani nezjistíš, teda to nám aspoň říkala na fakultě porodní asistentka co nás má na ,,péči o dítě,, - že prostě dostaneš normálně MS a většinou ani nevíš že jsi byla vůbec těhotná , tak nevim

@pajav: ale krásně se ty dvě čárečky začínají rýsovat 🙂 sice pořád duch ale už je silnější než předtím 🙂 paráda 🙂

@hanickaa.d : no já so neumím představit jak budu vypadat během těhu a hlavně potom protože téměř veškerý můj pohyb jsou koně a práce kolem nich a to asi budu muset během těhu a šestinedělí oželet :/ .... to budu mít po prvním dítěti nejmín 10 kilo víc než teď ( a jak to pak budu zkazovat to nevim) 🙂)

A když tady probíráte jména tak přihodím naše návrhy 🙂 .... s manželem sme se celkem zhodli na Matyáš a Terezka, ... hrozně se nám oboum líbí Eliška, ale tak se jmenuje dcerka od šéfa tak to sme vypustili. Já jsem hrozně chtěla pro chlapečka Vojtíšek nebo Jakub , ale obojí mi manžel zamítl 🙂 On zase chce aby se dítě jmenovalo po něm, ale tomu já moc nefandím , přijde mi to nepraktické

pajav
2. lis 2011

@ange_de_la_morte taky přihodím do tématu 🙂) My jsme rozhodnutí,že když to bude kluk,bude se jmenovat po manželovi (stejně jako děda) takže Milan a u holčičky ještě nevíme,padl návrh Sára,víc jsme to ještě nerozebírali.. Každopádně musíme myslet na to,aby se to hodilo k příjmení, manžel Koníček a já Koníčková 🙂)))

ange_de_la_morte
2. lis 2011

@pajav: to máte krásné přijmení 🙂 k tomu se hodí spousta jmen 🙂

petit.a.nge
2. lis 2011

Holky co myslíte http://www.womenzone.cz/app/calendar/tempr.aspx... ? ☹
Jinak my budeme mít kluka určitě Daniela (vybral chlap) a holka ho nezajímá, tu prý mít nebude,ale mně se líbí Karolína (těch je ale už moc) a pak Diana, Adriana, Izabela 🙂

pajav
2. lis 2011

@petit.a.nge ten odkaz nejde otevřít,máš nastavené,aby se mohl každý podívat? A pak pod grafem je "Sdílet graf" a na to když klikneš tak tam máš odkaz..

pajav
2. lis 2011

@petit.a.nge jinak asi před půl rokem jsem si v kalendáři poznačila: Klaudie, Natálie,Kristýna a Naomi je taky pěkné jméno..když jsem byla mladší,vždy jsem chtěla Denisa nebo Gábina 🙂)) Ale pořád přemýšlím nad tou Sárou 😉 A Izabela je pěkný jméno 🙂

petit.a.nge
2. lis 2011

@pajav : jejda, děkuji, už jsem to opravila takže znovu: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/petitange/gr... . Já chtěla Sáru taky moc, ale tu má od mého chlapa bývalka 😠 😠

pajav
2. lis 2011

@petit.a.nge to vypadá nadějně ne? Zkoušela jsi test?

sedivka
2. lis 2011

To vypada, ze vetsina z vas vazne dava jmena po manzelich.... 🙂
@pajav Izabela je pekna, ale prijde mi, ze k ryze ceskemu prijmeni to trosku drhne..

pajav
2. lis 2011

@sedivka Izabelu psala petit.a.nge tak jsem jen reagovala,že je to pěkné jméno..samo,že k mému příjmení by nešla 😝 musím opravdu vybírat české jméno 😉)

petit.a.nge
2. lis 2011

@pajav : zkoušela ráno a nic ☹ ....už si připadám jak b*bec 😠 😠 .
Já chtěla po chlapovi holku Romanu,ale to odmítá.

sedivka
2. lis 2011

@pajav a, promin, myslela jsem ze to myslis pro sebe 🙂 taky mame ryze ceske prijmeni, takze i my jsme tak nejak omezeni na ceska jmena 🙂