"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gabuli202
5. lis 2011

Ahojky holky, tak se taky přidávám 🙂
Na konci září jsem vysadila HA a začli jsme se snažit o mimi. Teď mám třetí den MS, po 25 dnech, což je celkem ok, bála jsem se, aby mi vůbec přišla a nemusela jsem na injekci 🙂 Tak doufám, že se nám to brzy zadařííí 🙂 Všem držím pěstičky!!

wann14
5. lis 2011

Ahoj holky, tuhle diskuzi ctu uz od zacatku, ale porad jsem hledala odvahu jestli se muzu pridat, tak snad vam to nebude vadit? Prasky jsem vysadila v pulce cervence, prvni a druha MS probehla v poho u treti uz byl pruser a cele snazeni se nam zkomplikovalo. Teplotu nemerim, zkousime to proste kdyz si myslim ze je asi ovulka 😉

sedivka
5. lis 2011

@wann14 ahoj, tak to praktikujem stejnou taktiku 🙂 co se u treti MS zkomplikovalo, jestli to neni moc osobni. At kdyztak vime, kdyby to tu potkalo nekterou z nas...

lucille85
5. lis 2011

@petit.a.nge já myslim že měřit při ms nemusíš, mně osobně to taky nepřipadá úplně hygienický, asi bych začla až třeba poslední den kdy už je to jen špinění...málokdo má ovu hned po ms, tak asi se nic nestane...

wann14
5. lis 2011

ju jsem rada, ze jsi napsala, mela jsem strach, ze me mezi ze sebe uz nevemete 🙂 prvni MS dorazila po 29, druha po 30 dnech takze vzdy jeden den zpozdeni od cyklu co jsem brala HA, u treti jsem si myslela, ze snazilkovani vyslo, ptz se nedostavila a na testech byla druha carka slabe pozitivni, ale opravdu slabe, ale ona MS dorazila asi po 11 dnech, tak jsem tomu nevenovala velkou pozornost, rikala jsem si ze asi muj organizmus vyrovnal teprve az ted s tou hormonalni zmenou, MS jsem mela asi tak 9 dnu a po trech dnech se dostavila dalsi, takze bylo snazeni. Sla jsem ale ke sve dr a ta mi dala prasky na srovnani cyklu, ktere musim brat 12 dnu a vzala krev. Zjistila mi 9 jednotek hcg, ale rekla ze by to nijak neresila...ze jak doberu ty prasky tak yb se mela dostavit MS a pak uz by mela prijit normalne a cyklus by se mel srovnat...takze nejde o nic hrozneho, jen me stve ze jsme propasli mesic mozna dva

twistinka123
5. lis 2011

jééé nás přibývá super🙂
ale asi jsem tu jediná černá ovce - my ještě nesnažílkujeme 🙂 ale honem at těhotníte at jsem v prosinci ta poslední 🙂 i když asi těžko, na štědrý den a okolo Vánoc mi asi ovu nevyjde 😒

wann14
5. lis 2011

@twistinka123 No sice se snazime ale ne jak prehnane, teplotu nemerim, takze kdyz si myslim ze bychom se mohli snazit tak to proste zkusime. Nechci se na to nejak moc upnout, aby z toho clovek nebyl pak ve stresu a pak to slo jeste hur, si rikam ze ono se to podari v ten cas kdy ma 🙂

jankaander
5. lis 2011

na stránkách moje těhotenství se vypočítavají ovulační dny,je to spolehlivé?nikdy jsem se tím nezabývala ani nějakým měřením,obě děti jsem počala hned po měsíci 🙂

wann14
5. lis 2011

@jankaander Taky jsem to zkousela, ale vim ze tady holky psaly, ze se na to moc spolehat neda, je to individualni, nekdo ji ma driv a nekdo pozdeji, nekdo presne 🙂 Pokud chces mit jistotu, priklanela bych se k mereni BT

sedivka
5. lis 2011

@wann14 mluvis mi z duse. Zrovna ted v jednom filmu byla veta " co kdybychm se misto zoho snazit se o dite spis prestali snazit ho nemit". To beru 🙂

petit.a.nge
5. lis 2011

@barbulinka1 : já právě taky nic jiného nepoužívám,ale vzhledem k tomu, že před měřením bych neměla vstávat, tak si to nedokážu nějak představit 😠 .Asi se začnu měřit, až to bude slabší, ty 3 dny vždycky vynechám. 😎

petit.a.nge
5. lis 2011

@wann14 : já taky vysadila v červenci, první a druhá MS v pohodě a na třetí jsem čekala dost dlouho, tak jsem doufala že by....ale nic dneska jsem 2DC ☹ .@gabuli202 : vítej mezi námi 😉

wann14
6. lis 2011

@petit.a.nge Tve zklamani si dovedu predstavit, kdyz uz to bylo tak dlouho co jsi to nedostala, tak clovek doufa, ze to vyslo a pak kdyz prijde MS, je to zklamani ... Ale nezoufej, nevyslo to to ted, urcite to vyjde priste ... musime myslet pozitivne a nic spatneho si nemyslet ... vse bude ok a ono to vyjde 🙂

pajav
6. lis 2011

Ahoj děvčata 🙂)) tak copka je nového? Vidím,že některým z vás už dorazila MS ☹ Ale hlavu vzhůru,vyjde to příště!! Já to ani nestíhám číst. U mě nic nového,teplota stále nad 37, pořád mám výtok a ty prsa!!! Ty teda bolí 🙂)))) Bradavky mám takové bílé,teda jen ty špičky,jako by se tam vytvořila nějaká tekutinka..jo a začínají se tvarovat do špičky :-/// To se mi vůbec nelíbí teda. Jsem zvědavá,jak moc mi porostou,protože patřím mezi ty "akorát do dlaně" takové trojky by se mi líbily :DDD 😝

petinkas
autor
6. lis 2011

Ahoj holky, tak jsme včera byli s manžílkem na Perfect days - I ženy mají své dny (od Alice Nellis).. Film byl docela fajn, pár vtipných hlášek, výborný Ondra Sokol. Hlavní hrdince je 44, má všechno - jen touží po dítěti (jak my 🙂 ). Takže pro nás film velmi aktuální. I když se mi líbili více Muži v naději, tohle mělo taky něco do sebe.

No, ač se mi nechce budu muset jít uklízet a vařit.. Tak se tu zatím mějte.

pajav
6. lis 2011

@jankaander Ahoj,,my se asi 5 měsíců snažili hlavně v období,kdy mi to vypočítala kalkulačka na netu a nic...a poslední měsíc jsem začala měřit BT a zjistila,že ovu mám tak dva týdny později,než mi ukazovala kalkulačka a hned se zadařilo 🙂)) Takže můj názor na kalkulačku plodných dnů si můžeš domyslet 😀 Ale každá holka to má jiné..do třetice přeji hodně štěstí ;)

petinkas
autor
6. lis 2011

@pajav Naprosto souhlasím, my se teda snažíme druhý měsíc, s tím, že tento jsem si začala měřit teplotu - podle kalendáře bych měla mít po ovu, podle BT stále nic (jsem 18DC a klidně bych řekla, že ovu i proběhla), takže se budeme snažit dál a budu si přát, aby mi BT stoupla..🙂

janinka1987
6. lis 2011

Tak já nevím, při prvním těhu jsem si zjistila jen něco o plodných dnech, koupila ovulační testy a 13DC testovala. Ani ten den a ni druhý ovu podle něj nebyla...Od 13DC jsme asi týden v kuse každý den sexovali (podle manžela jsem byli jak králíci 😀) a byl z toho kluk napoprvé...Takže teď budu jen hlídat zase 14DC a uvidíme...Když se nezadaří, jdu pro ovu testy a teprve pak měřit BT (do toho se mi teda moc nechce). Jen bych chtěla tu holčičku, takže s "králíkama" asi začneme o dva dny dříve 😀

lucille85
6. lis 2011

hoja holky!tak jak se máte při neděli? já dnes opět 36.9, tak se modlim aby to bylo i zítra a ta ovu fakt byla...jen sem myslela že mi třeba po ovu přestanou bolet ty bradavky a nic, furt bolí 😖
@pajav opatruj se!

jankaander
6. lis 2011

Holky vysvětlíte mi někdo to měření teploty?já teda nikam nechvátám,až to přijde tak to bude,jen mě zajímá jak je to s tou teplotou,co se kdy a kde a jak měří a co kdy jak znamená,díky. 😉

pajav
6. lis 2011

Holky kuk :o))) Myslím,že bomba co? 🙂))))))) Snad Vás nakazím!!!

twistinka123
6. lis 2011

@pajav no huráááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀
jo a si MS vymodlila, já jí chtěla 😀
du uklízet mějtese papaaa

jankaander
6. lis 2011

@pajav super,gratulace,já při druhý holce dělala testy tak brzo,že jsem tam měla skoro neviditelnou druhou čárku a to bylo něco u doktora,hned krev,na ultrazvuku nic,tak mě děsil mimoděložním,nakonec se vše pak ukázalo,takže už tak brzo testy dělat nebudu,když já to nikdy nevydržím 😀

pajav
6. lis 2011

@jankaander děkujiii 🙂)) já začala dělat testy 10DPO,nic,11DPO malý dušík,12DPO stejně malý dušík..dnes 16DPO a krásná čárka 🙂)) Testů jsem od května udělala apon 30 😀

petit.a.nge
6. lis 2011

@pajav : no je krásná 😉 , zrovna jsem ti chtěla napsat, ať nám sem hodíš nějakou krásnou a silnou pro motivaci 🙂 a jak psala lucille85 , hlavně se teď opatruj 🙂 .
U nás je veselo, včera dojel chlap z montáží (zítra zase odjíždí), já MS a naše fenka taky začla včera hárát 😀 (prý s náma ani s jednou nic není), na jaře ji chceme připouštět, tak snad už budu taky těhu, ať si to těhulkování můžeme spolu užít 😀 😀

betka20
6. lis 2011

ahoj holky muzu se pridat? Snazime se s manzelem od minuleho tydne 🙂 mam nepravidelnou MS, tak nevim zda jsem chytla dobre Ovulaci :( no uvidime 🙂

@pajav velka gratulace! doufam, ze se vsechny nakazime 🙂

hanickaa.d
6. lis 2011

@pajav tak ta už je pořádná 🙂 supr!!

hanickaa.d
6. lis 2011

holky mrkněte jak vzniká naše mimi 🙂
http://www.savevid.com/video/super-video-ja-se-...

wann14
6. lis 2011

@pajav Ta uz je krasne videt, moc gratuluji.... tak si to moc uzivej to tehulkovani a doufam ze se nam taky vsem brzy zadari 🙂

wann14
6. lis 2011

@betka20 Ahoj, musis verit ze ano ze jsi vychytala ten spravny okamzik a za par tydnu uvidis 🙂 Nevim zda jsi brala HA, ale me ma dr uklidnovala ze to muze po vysazeni trvat i pul roku nez se ten cyklus nejak normalne rozbehne