"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

luckawest
23. lis 2011

to je opravdu dobrý, že jsem to nepozanala dřív 🙂) ale nevím co je : Délka Vaší luteální fáze

pajiskazemlyna
23. lis 2011

@luckawest To je doba od ovulace po začátek menstruace, normálně bývá kolem 14. dní, záleží na délce cyklu ... 🙂 A nemáš zač, donedávna jsem tyhle věci taky nevěděla :D

luckawest
23. lis 2011

@pajiskazemlyna aha, já tady čtu takových věcí co neznám, ale nic doma zkoušet nemohu, manžel je hned naštvaný, že počkáme rok a pak to budeme řešit... Jinak jsme stihly plodné dny na dovče, tak uvidím, jestli MS přijde, ale při mé smůle přijde určitě...☹

pajiskazemlyna
23. lis 2011

@luckawest Třeba se ti konečně poštěstí a ms už nepřijde !! To by bylo super .. Vy se snažíte těch 5 měsíců?? 😕
Nevím, jestli to není zbytečné čekat, když se to nepovede rok a teprve pak se měřit a zjišťovat ..

luckawest
23. lis 2011

@pajiskazemlyna já si to myslím taky 🙂)))

pajiskazemlyna
23. lis 2011

@luckawest A jak to má tedy tvůj manžel ? On miminko vyloženě chce ? Nebo proč by mu vadilo, kdyby ses víc sledovala ? ..

luckawest
23. lis 2011

@pajiskazemlyna on ho chce taky, ale jelikož u nás v okolí (mimo mé sestry) čekali všichni okolo dvou let a já blbá mu řekla, že gynekolog to bude řešit až za rok.. On je zásadový, jediné co jsem ho donutila (díky švárovi) že jí vitamín E v tabletách.. Už má i narášky, když v historii vidí MK 🙂..Prý všechno moc řeším a pak nic nebude.. Je pravda, že na to hodně myslím, a pak jsem ztoho akorát zklamaná..

sedivka
23. lis 2011

@pajiskazemlyna treba u nas by to manzel taky moc nemuzsel, abych se sledovala...aspon ze zacatku urcite... a ani ja to nedelam, prijde mi, ze se z toho vytrati taková ta "romantika"... Ale chapu, že když to pár měsíců nejde, nebo má někdo manžela, který je často pryč, tak se sleduje, aby vedel.. 🙂 Ja osobne vím, že kdybych se to snažila mit takhle pod kontolou, tak to budu přehánět, nutit mažela k sexu ve chvílích, kdy se mu nebo me treba nechce a to mi zatím za to nestoji 🙂 zatím 🙂

luckawest
23. lis 2011

@sedivka on se asi tohoto právě bojí, jeden měsíc jsem měřila přesně OVU a opravdu jak stroje..

sedivka
23. lis 2011

@luckawest mě osobně tohle strojovy prijde divny... pokud na dite clovek extra nespecha a je mu jedno, jestli to prijde hned nebo za pulroku... ale je to o pristupu. A chapu, ze pro chlapa neni horsi predstava nez sex na povel. Podle me si pak musi prijit jak inseminatori 🙂

pajiskazemlyna
23. lis 2011

@luckawest To jsme my ženské :D Koukám, že jsme všechny stejné .. Taky se občas přistihnu, jak to miminko moc řeším .. A akorát nám to neprospívá, kdybychom na to tolik nemyslely, třeba bysme už dávno nemusely být v diskuzi pro snažilky :D Neboj se, brzy vám to vyjde .. Třeba už tento měsíc .. Nesmíme se tolik stresovat ..
Budu ti moc moc držet palečky, ať najdeš vytoužené // 😵

luckawest
23. lis 2011

@sedivka 🙂

luckawest
23. lis 2011

@pajiskazemlyna díky moooc, já teď ani nevím, jestli jsi těh.. pokud ne, tak přeju mnoooho úspěchů ...🙂))

pajiskazemlyna
23. lis 2011

@sedivka Je to tak no .. Taky uznávám přirozená početí bez jakýchkoliv metod, ale člověk zase na druhou stranu třeba tím měřením BT zjistí o svém těle hodně věcí .. Já vlastně nevím, mě se líbí oba přístupy :D Jak s měřením a sledováním se tak i neřešení a pak velké překvápko :D
Je na každém páru, jak si to udělá .. 😀

petinkas
autor
23. lis 2011

Ahoj holky, tak jak dneska? Já jsem 4tt + 5 (počítáno od poslední MS) a je mi zatím stále dobře 🙂, jen mě zlobí studené nohy 😀, nemáte některá?

Všem novým snažilkám/maminkám gratuluji 🙂.

Já jsem BT začala měřit po první "normální" MS (bez prášků) a to hlavně proto, že jsem chtěla vědět, jak funguju a jestli mám vůbec ovulku. I když jsem měla první od vysazení po 28 dnech, ovulku jsem měla až 19 DC. Manžel to bral s humorem, ráno to ani nepostřehl, jen se mě pak v průběhu dne ptal, co teplota. Taky jsem si někde přečetla, že by se po styku mělo chvíli ležet a dát nohy nahoru, tak u toho mi i pod zadeček dával polštáře 😀. Ale ty nohy nahoru podmínkou určitě nejsou - to zase jiný článek 🙂. No, záleží na každém čemu věří a čemu ne..

Holky, které jste již byly na kontrole - předepsal Vám doktor nějaké jiné vitamíny než listovku?

jankaander
23. lis 2011

Dnes jsem 25DC-má to ještě smysl zkoušet? ☹

pajav
23. lis 2011

čaute děvčata 🙂)) Tak prsa a bříško přestaly bolet, ted je mi jen v kuse od rána do večera zle ☹ Už mám u postele i piškoty 😀 prej se nesmí z postele hned vylézt ale něco zdlábnout a pomalu vstát,aby nebylo špatně,dnes to celkem zabralo ale pořád mám takový blbý pocit, na polovinu věcí nemám vůbec chut 😒 ☹ A pozor!!! Zíííítra jdu na druhou kontroluuuuuuuuuu tak Vám pak napíšu jak jsem dopadla 😉))))))))

luckawest
23. lis 2011

@pajav přeji hodně štěstí..🙂)

bassatorka
23. lis 2011

Ahoj tak já včerejšek proležela a dnes ráno jdu s hrůzou na záchod a zase špiním 😢 Ach jo

pajav
23. lis 2011

@petinkas ahoj,mě jen tu listovku, řekl že pokud chci brát nějaké vitamíny tak to nechá na mě ale prej to není potřeba,že listovka stačí 🙂

dashyyy
23. lis 2011

@pajav tak to u nás je to jak kdy včera dobrý a dneska ráno zle ale k obědu jsem toho snědla jak slon 😀 musim zkusit jinou zubní pastu ta stávající mi dává dost zabrat 😀 no už by mělo být něco vidět, ne?

@bassatorka odpočívej odpočívej😉

holky jak to máte doma se sexem co jste zjistili těhu? 😀

pajav
23. lis 2011

@dashyyy já jsem se ted taky nadlábla 😀 už mám 2 kg nahoru,nechápu to!!!! Tak já myslím,že vidět to už půjde určitě,jen nevím,jestli už bude srdíčko 🙂 A sex?? Co to je? Chudák manžel..od zjištění těhu byl sex jen jednou,asi pře dvěma týdny ☹ Když já bych chtěla,ale absolutně na to nemám chut! Manžel to respektuje,ale jde vidět že už by chtěl,tak dnes mu udělám radost 😀

jankaander
23. lis 2011

@pajav i mě bylo takto řečeno,před 12 lety připrvní těhu jsem brala maternu,před 14 měsíci druhé těhu listovku a na další taky plánuju jen listovku 😉

jankaander
23. lis 2011

@pajav nám to při druhém těhu bylo zakázáno,protože jsem měla konizaci a po sexu jsem špinila,takže od 5 měsíce útrum,ale i tak se dá partnera uspokojit jinou metodou 😉

pajav
23. lis 2011

@petinkas jo a já bych měla být 6tt+4 🙂) http://tehotenskakalkulacka.cz/ tahle stránka se mi líbí 🙂 datum poslední MS si ale musíš upravit podle sebe,jestli víš,kdy byla ovu, to je pak přesnější..🙂

dashyyy
23. lis 2011

@pajav jo to mi ho je právě taky líto jezdím domů úúúplně vyřízená ale já teda polevila za těch pár dní dvakrát 😀 ale taky se mi do toho úplně nechce když mě celej den kope žaludek tak ještě tohle, ale je fakt, že na mě nijak netlačí naštěstí 😉

jankaander
23. lis 2011

Dnes má opět bolesti na mršku,tak ať už přijde,ať mám jasno ☹

jankaander
23. lis 2011

A je rozhodnuto,kontrola na wc:dorazila mrška,takže už žádný nervy,dnes jsem 25DC,to byla rychlost,koupím si ovu testy a uvidíme ☹

petinkas
autor
23. lis 2011

@jankaander Jestli myslíš TT, tak určitě jo. Já 26 i 27 DC taky nic, dušíka jsem měla až 29 DC. Tak vydrž!

luckawest
23. lis 2011

@jankaander
to je škoda, ja ji čekám ode dneška do příštího týdne..