"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zzaneta
22. pro 2011

@terulilinka Jen si ho užij 🙂 i za mne :D Nejhorší je sedět v práci a nemít nic moc na práci, to se pak ten den vleče

@twistinka123 Já bych taky prosila brožurku 🙂 Prosíííííííííím

silvaaa
22. pro 2011

@twistinka123 To si delal srandu,jasne ze by to hned na fcb nehlasil 😀 ,ale porad chodi,ze uz by se chtel nekomu pochlubit..... 😀 😀 .Poprve jsem testla v pondeli toho 19.,pak jeste 20. protoze ten prvni naskocil az po delsi dobe a byl temer neznatelny,no a dneska.

petinkas
autor
22. pro 2011

@pajav Ahojky, to musí být šílený.. moc Ti přeju, aby to ustalo a bylo Ti dobře.

Mně se zase šíleně spustila rýma, jinak mi nic není, tak alespoň piju čaje s medem. Nemáte radu, jak se toho v těhu nejlépe zbavit? 🙂

silvaaa
22. pro 2011

@pajav Ja vim,penizky jsou potreba,sami mame hypoteku.Ale neni to to nejdulezitejsi!Myslim,ze nema cenu kvuli par tisicum trapit sebe i prdolku.A urcite mate i rodinu,ktera Vam v pripade nouze urcite rada vypomuze 😉 .Ted jste nejdulezitejsi vy dva,na to nezapomen a ostatni je vedlejsi 😉 .Zvladli to jini....

twistinka123
22. pro 2011

holky pošlu asi zítra ju.

twistinka123
22. pro 2011

holky a do IP mi pošlete ale mailovky.

terulilinka
22. pro 2011

@zzaneta to mi povídej, to znám :-/ a co vůbec děláš?

zzaneta
22. pro 2011

@terulilinka Dělám na v Honeywellu na Chodově, oddělení pohledávek.. 🙂 Co Ty?

zzaneta
22. pro 2011

@twistinka123 Jsi zlato, posílám do IP 🙂
Moc děkuju

terulilinka
22. pro 2011

@zzaneta Já na Chodově bydlím 🙂 ale jinak dělám na Andělu ve farmaceutický firmě 🙂

twistinka123
22. pro 2011

není za co, mějte trpělivost, až dojdu domu tak lehnu jsem ko ☹

terulilinka
22. pro 2011

@twistinka123 neni kam spěchat🙂 mysli na to, že máš poslední den v práci 🙂

twistinka123
22. pro 2011

@terulilinka no to sice jo ale od 25.12 někde furt cestujeme 😒

zzaneta
22. pro 2011

@terulilinka To já bydlím za Prahou 🙂 Je tu více "pražand"? 🙂

zzaneta
22. pro 2011

@twistinka123 My letos nikam necestujeme a všichni přijedou za námi, nebo cestování max. po Praze, takže se moc těším. Cestování je náročné a člověk si ty svátky ani pořádně neužije.

twistinka123
22. pro 2011

@zzaneta no právě ale dneska jsem ko 😒

sedivka
22. pro 2011

@zzaneta taky Praha 🙂

sedivka
22. pro 2011

@pajav moje kolegyne je v 5mes a byla nedavno na masazi na odblokování zad. Pomohlo ji to, taky porad sedi u PC

zzaneta
22. pro 2011

@twistinka123 Tak mysli na to ze je to posledni pracovni den a aspon zitra a o Stedrem dnu si odpocin 🙂

@sedivka Jeee, tak to je fajn 🙂 To by byl peknej srazik 🙂

silvaaa
22. pro 2011

Tak se mi podarilo jakstaks vyfotit posledni testik 🙂

zzaneta
22. pro 2011

@silvaaa Je to taaaaam 🙂

barbulinka1
22. pro 2011

@silvaaa Moc gratuluju, je krásně vidět 🙂 🙂

misam
22. pro 2011

@zzaneta 😀 já jsem prací Praha 4 a bydlištěm skoro Praha 😀 😀 a ať jsou informace kompletní, tak jsem 13 DC 😉 a snažíme se co to jde.

sedivka
22. pro 2011

@misam Já prací Praha 4, bydlistem Praha 5, za rok za Prahou 🙂)

zzaneta
22. pro 2011

@misam :D díky za detailní info :D co znamená skoro Praha? Já jsem od Říčan, to skoro Praha není ani náhodou :D

misam
22. pro 2011

@sedivka 😀 že bychom byly kolegyně? 😀 😀 😀

zzaneta
22. pro 2011

@misam @sedivka ale já prý teda taky Praha 4 :D

misam
22. pro 2011

@zzaneta já jsem od Jesenice, tak to máme kousek od sebe. Před 5-ti lety jsem pracovala taky v Parku na Chodově, kousek od Honeywell.Holt Praha je malá :o).

sedivka
22. pro 2011

@misam jestli delas pro jednoho z operatoru 🙂)) Skoro Praha je vesnice tesne za hranici Prahy, kde budeme stavet dum smerem na zapad. Ale moji rodice gbydleji hned vedle Jesenice 🙂

misam
22. pro 2011

@sedivka 😀 Pro operátora nedělám. Ale jeden operátor sídlí vedle nás 😀. Je to operátor se sídlem kousek od Budějárny? My jsme sice na východ od Prahy, ale jsme Praha - západ. To fakt nevím kdo vymyslel 😅
@sedivka @zzaneta 😀 se mi líbí, jak si to tady tajuplně popisujeme