"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
22. pro 2011

čauky holky, jsem tu jen naskok, od 4hod hajám, padlo to na mě☹

holky co chcete brožurku, už jí v pc nemám, písněte třeba pajav, ona vám jí jistě pošle 😉 musela bych všechny stránky skenovat znovu po novém roce 😒

jinak já pracuji na Praze 1, bydlím na Praze 4 - Vyšehrad, Podolí, a doufám že příští rok se stěhujem zpět do jižních čech🙂))

všem těhulkám gratuluju ke krásným miminkům!!!

mějte se a brzy zase papa

twistinka123
22. pro 2011

@zzaneta drž se, na mě to padá taky, ale s tím nic neuděláme 😒 určitě to dopadne brzy!

zzaneta
22. pro 2011

@twistinka123 Díky Luci.. je to v pohodě, jen jsem nějak citlivější poslední dobou.. Věřím že to brzy dopadne 🙂

twistinka123
22. pro 2011

@zzaneta dopadne, určitě!!! 😉

petanevesta
23. pro 2011

Ahoj holky, tak ještě jeden den a máme tu Ježíška, těšíte se? 🙂 Jinak jsem 23DC a ovulka dle testů stále nikde, pořád mám jen ducha, přitom břicho mě zase od středy pekelně tlačí... snad to neprošvihneme, protože dnes odjíždíme k našim na barák a zůstáváme do neděle, při čemž tam se fakt sexovat nedá, stěny jsou tam jak z papíru, tak jedině pak v neděli večer doma 😀

silvaaa
23. pro 2011

Ahoj holky,tak twistinka ani pajav uz tu brozurku nemaji v PC.Nenajde se tady nektera,co ji jeste ma v pocitaci a poslala by ji nam ostatnim,co ji jeste nemame? 😉 🙂 Dik moc

hanickaa.d
23. pro 2011

@silvaaa já mám, napište mi emaily, ale nevím kdy vám ji pošlu, buu se snažit dnes 🙂

mersy
23. pro 2011

@hanickaa.d - prosím také o brožurku.
děkuji

mersy
23. pro 2011

@hanickaa.d prosím také o brožurku na marci.pol@seznam.cz
díky

misam
23. pro 2011

@zzaneta No lidé jsou teď prostě všude. Chuděry paní pokladní. My byli taky včera večer nakupovat, takže jsme si taky vystáli frontu na pokladu. A paní pokladní byla otrávená jak šváb a hudrala už i na směnu pro další den 😀. Si to teda dost otrávila sama 😀. Jsme s manželem raději u pokladny mlčeli, abychom ještě jednu neschytli 😅.
Neboj, to příjde. Sice nevím kdy, ale vím že to určitě příjde. 😀 Ber to pozitivně. Já na tom našla třeba pozitivní to, že když se nám to podaří až někdy v následujících několika měsících, tak si můžu vybírat z menších kočárků 😀 😀. A čím později půjdeme na mateřskou, tím později se z ní vrátíme 😀.
Ale nezastírám, že vždy když zjistím neúspěch, tak je to zklamání. Jak už tady některá psala, tak si miminko vybírá měsíc, kdy se chce narodit 🙂. Tak si budeme držet palce, ať si ta naše vyberou září nebo říjen příštího roku.

zzaneta
23. pro 2011

@misam Děkuji za milá slova 🙂 Dneska už je to lepší, jen jsem poslední dobou nějaká přecitlivělá. Minule dokonce manžel prohlásil že musím být těhotná když jsem tak náladová :D hihi..
Září nebo říjen by byl fajn 🙂 Tak uvidíme, necháme se překvapit 🙂 Nechávám to plynout, ani ovu testy, ani měření BT, nějak se mi do toho nechce :D

twistinka123
23. pro 2011

čauky holky tak vás zdraví nemocná twistinka 😒 je naštěstí lépe jak včera 🙂
co nového? já už dnes mám volno, jupíííí! mám uvařené brambory a vajíčka a půjdu dělat salát 🙂 a pak zase hají...jo a ještě musím dobalit zbytek dárečků 🙂

zzaneta
23. pro 2011

@twistinka123 Čau Luci, tak se pořádně kurýruj ať máš síly na cestování 🙂 Já trčím v práci a doufám že nás aspoň pustí dřív, protože moc tu toho vážně není. Večer ještě koupím pár věcí, večer trochu uklidím a uvařím, dárky zabalím zítra 🙂 už aby byl večer 🙂

twistinka123
23. pro 2011

@zzaneta večer dneska nebo zítra? 😉 jj snad budu fit...ale ¨je mi fakt lépe - tuk tuk 😒
jak je, doufám že už lépe! 😉

misam
23. pro 2011

@zzaneta Mě to taky občas přepadne....většinou, když potkávám maminky s kočárkem. Ale pak se zase oklepu a řeknu si, že to nevyšlo teď, vyjde to příště. Já taky první měsíc neměřím BT. Jsem teda díky tomu o moc klidnější, že se tolik nepozoruju. Na druhou stranu jsem zase nervozní, jestli jsme ji neprošvihli nebo jestli byla vůbec. Manža tedy chce abych od ledna zase měřila, no tak uvidím.
Jasně, budeme směřovat k září nebo říjnu 2012 a to by bylo aby to nebylo 😀

zzaneta
23. pro 2011

@twistinka123 Dneska 🙂 To mi stačí, těším se na vaření a vlastně na všechno, poprvé budeme mít svoje vánoce a já se nemůžu dočkat.. Jojo, už je to dobrý. Jen mne to tak občas přepadne, nějak na mne doléhá smutek, nedávný pohřeb dědy, bezmocná babička a pak si člověk všechno moc bere, ale už je to dobrý 🙂

misam
23. pro 2011

@twistinka123 Přeju rychlé uzdravení. Jsi mne tedy inspirovala, jdu uvařit brambory 🙂

zzaneta
23. pro 2011

@misam Tak ten můj je rád že to nehlídám, prý si to takhle víc užije :D já sice nevím jestli vůbec ovu byla a kdy, ale říkám si že tomu dám 3měsíce (teď už jen dva) a pak to kdyžtak začnu sledovat pořádně 🙂

twistinka123
23. pro 2011

@zzaneta no já koukám na pohřeb Havla a vzpomenu si na rok 2007, kdy mi umřela v únoru babička a v prosinci tomův děda....na Vánoce...ale lidi se rodí a umírají a my s tím nic neuděláme....

@misam děkuju, snad budu 25.12 už fit🙂 musím, máme ject ke tchýni a 26.12 k našim a ségře... 🙂

zzaneta
23. pro 2011

@twistinka123 Určitě, je to přirozený koloběh 🙂 jen jak je to čerstvé, tak to víc bolí, jak říkám chce to čas a bude líp 🙂

misam
23. pro 2011

@zzaneta Já to začala sledovat, protože mne zajímalo, jestli ovu vůbec mám. Brala jsem přes 10 let antiko, takže jsem to chtěla vědět, abychom se třeba rok nesnažili zbytečně. A taky ty moje praštěné cykly, každý je originál...takže výpočet ovulace z kalkulačky z netu u mne vůbec nesedí.
S tvým dědečkem mne to mrzí, je to moc smutné.

twistinka123
23. pro 2011

@zzaneta drž se! 😉

misam
23. pro 2011

@twistinka123 taky to budeme mít takové "jezdící". Taky koukám na Havlův pohřeb....určitě mne to dojme a budou slzičky.

twistinka123
23. pro 2011

@misam no mě to povídej, jsemstrašnej cíta a vše vořvu 😒

misam
23. pro 2011

@twistinka123 Tak to máme podobné. Já bulela i ve středu při tom smutečním průvodu, na který jsem v telce koukala. Jestli budu v těho ještě větší cíťa, tak probulím asi celý den 😀 .

zzaneta
23. pro 2011

@misam Holky taky to tak mám, hroznej cíťa, to to těhotenství nechci ani vidět :D

sedivka
23. pro 2011

@misam taky koukam na pohreb...to bude napor na city. A to to sleduju jen v TV.. Zvlastni atmosfera na baleni a darku a delani salatu.....

silvaaa
23. pro 2011

@sedivka to jo teda 😢 ....ja jdu taky na baleni a potom me ceka vanocka,bez ktere by to pritel asi o vanocich neprezil 🙂 .A vecer se jde zdobit stromecek.Taky se uz nemuzu dockat zitrka,pohadky,kapr,proste celkove ta tmosfera nema chybu 😉 .

twistinka123
23. pro 2011

@sedivka jj taky u toho balím dárky 😒 a člověk si uvědomí že ty dárky jsou jen takové nic oproti jiným věcem 😒

misam
23. pro 2011

@sedivka Naprosto souhlasím.
Taky jsem začala dělat salát. Stromeček už je z balkonu přestěhovaný. Dárky budu balit zítra u pohádek.