"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

kristinandbaby
27. pro 2011

@pajiskazemlyna
No já nevím, ale fakt mě děsně bolí vaječník..no raději jsme to pojistili sexem 😀 to my se snažíme taky furt 😀 denně max obden.
I pro mě už je to hrozně dlouhý...testy objednám a v únoru k dr...to už bude půl roku snažení...nějak mě už přechází ta naděje a optimismus jako máš ty 😀 navíc mě se*ou v práci 😠
Doufám že ti to vyjde !!! to by bylo aby to nebylo :D

pajiskazemlyna
27. pro 2011

@kristinandbaby
To by bylo aby to nebylo, to si říkám už od prvního měsíce snažení 😀
Ale né, musíme to brát taky tak, že jsou na tom některé mnohem hůř .. a snaží se třeba 10 let a nic ...
Nechci to brát moc pesimisticky, protože jsme prostě mladé a máme času dost víš jak no 😀 😀
Ale?! Už to vyjde, vidím to tak, že tam brzy všechny ty // najdeme 😝 😵
A vy se snažte a pořádně !! 😀 Kdy bys to cca měla ne/dostat ??

barbulinka1
27. pro 2011

@terulilinka Zííítrááá testni 🙂 jsem taky celá napnutá, to špinění vypadá hodně nadějně, já to taky tak měla a pokud se bublinka zavrtala, tak už zítra určitě najdeš // 🙂 🙂držim pěstičky 🙂

terulilinka
27. pro 2011

@pajiskazemlyna určitě, budu držet!!🙂 jsi dobrá, jak tomu věříš - a tak to má být!
no jak se cítím - jsem pěkně nervozní a do toho mam nějaký výtok.. tak vůbec nevím co si myslet.. no každopádně zítra testnu a uvidíme.. 🙂

terulilinka
27. pro 2011

@barbulinka1 testnu! už jsem rozhodnutá 😀 zkoumala jsem tu alba s těhu testy a spoustě holek se to ukázalo i dřív než jsem já, tak uvidíme... akorát mam teda teď trochu obavy.. mam docela výtok, tak nevím co to znamená ☹

pajiskazemlyna
27. pro 2011

@terulilinka
Věřit musíme, co jiného nám zbývá? 😀
Nervózní nebuď, nějak to dopadne .. A výtok ? Další dobré znamení 😝
V začátcích těhu bývá hojný bílý výtok .. 😝
Testni a hlavně se nám hned po ránu ozvi, néé že nás tu necháš čekat ! 😀

barbulinka1
27. pro 2011

@terulilinka Já měla výtok snad hned po oplodnění, hustý bílý výtok je i znamení těhu, mění se hormony a mám ho stále, neboj, klídek, dopadne to dobře, budu na tebe myslet 🙂 a jakej máš test ? nejlepší je mamatest 🙂

terulilinka
27. pro 2011

@pajiskazemlyna no to je fakt 😀
Já vím, ono to vždycky nějak dopadne 😀 No ráno testnu tak v půl 6 a k netu se dostanu až budu v Pze, tak kolem 10 🙂 tak tu na vás bude čekat zpráva ANO nebo NE 😀
No, tak to jsi mě uklidnila.. tak uvidíme 🙂

terulilinka
27. pro 2011

@barbulinka1 ufff, tak to se mi trochu ulevilo 😀 mam bohužel jen od zn.Wondfo (dostala jsem ho k ovu testů), ale píšou, že je taky citlivost 10 jako mamatest, tak snad nekecaj 😀 dyžtak pak odpo koumám ten mamatest 🙂 doma mam pak pro jistotu ještě Clearblue 😀

barbulinka1
27. pro 2011

@terulilinka hlavně že je to desítka 🙂 Já jse si dělala poprvé mamatest a vylezla hnedka čárečka a dělala jsem si hned jiné značky a taky vylezla, ale byla slabší 🙂 clearblue je taková jistotka ten digitální, ale je zbytečný ho dělat jako první, stačí papírkový 🙂 těšim se ráno na zprávičku, a držim pěstičky 🙂

terulilinka
27. pro 2011

@barbulinka1 tak uvidíme, já mám clearblue taky jako "pojistku"🙂 a moc moc děkuju!!

pajiskazemlyna
27. pro 2011

@terulilinka
Už se těšíííííííííííííííííííííííím 😀 😀
V 10 tu budu jako na koni ! 😀 😵

terulilinka
27. pro 2011

@pajiskazemlyna 😀😀 neslibuju, že to bude přesně v 10 😀 a že to bude pozitivní 😀

pajiskazemlyna
27. pro 2011

@terulilinka
Já víím 😀 Zlehčuji tvojí nervozitu 😀
Co budeš dělat když tam ty // vážně budou ?? 😀 (jako že budou) 😀

heaven_angel
27. pro 2011

Ahoj holky..

@terulilinka taky držím palce, ať to vyjde 😉 jak dlouho se pokoušíte o mimi?

u nás tento měsíc nevyšlo, včera přišla MS.. ale snažení bylo tak neplánovaně podle nálady, muž už mě poučuje, ať začnu měřit BT.. začíná to prožívat víc než já.. 😀

silvaaa
27. pro 2011

@terulilinka Taky ti drzim pesticky,at na tebe zitra vykouknou // ! Ja jsem taky testovala 28 DC a maly dusik tam byl a nemela jsem mamatest,ale nejaky testik od Dr.Max s citlivosti 10.Takze se tesim na tvoji zitrejsi zpravicku: "ANO holky jsem v tom! " 😉 🙂

silvaaa
27. pro 2011

Holky ja uz se nemuzu dockat toho 5.1.,kdy jsem objednana na prvni prohlidku! ☹ Porad se pozoruju, hlavne mam strach z te bolesti bricha,cetla jsem sice,ze je to v pocatku tehu normalni,ale i tak se proste bojim,aby bylo vse O.K. Nedavno jsem si rikala, ze az se mi objevi ty //,tak budu v klidku a to sem se teda hooodne spletla,s nima jsou ty nerviky jeste vetsi! 😀

pajiskazemlyna
27. pro 2011

@silvaaa
Já vím, že se mi to lehko povídá, protože jsem nebyla a nejsem ještě těhotná, ale nebuď nervózní 🙂 Ty bolesti bříška jsou rozhodně normální, pokud jsou snesitelné .. Všecko se ti to tam natahuje, připravuje a zvětšuje, takže to musíš nějak pocítit 😀 A na prohlídku se těš, určitě to bude nezapomenutelný zážitek ! 😵
Co čárečky na testíkách ? Sílí? 😵

harley26
27. pro 2011

jak tak holky ctu, ze se pokousite kazdy den, max. kazdy druhy, tak z vas mam temer depku :D my se snazime tak 2x max 3 krat tydne....

silvaaa
27. pro 2011

@pajiskazemlyna Na tu prohlidku se tesim,ale je to jeste doba 😀 .Naposledy jsem si delala testik na Stedry den a byla celkem silna.Tedkom uz zadny nemam,ale behem tydne si urco skocim pro dalsi! 😉 Jinak vytok asi je takovy jak ma byt 😀 ,prsa uz se taky zacinaji ozyvat a chute?Teda tak bez chuti kapra jsem jeste nejedla a navic se sladkym bramborovym salatem 😀 😀 😀 .A nejhorsi je smrad z cigaret.

silvaaa
27. pro 2011

@twistinka123 Ahoj,prosim te,kdy nejdrive jde videt na ultrazvuku srdicko? Podle posledni MS budu v dobe prohlidky v 6+3tt.Mohla bych se uz tesit,ze by uz ho tam pani doktorka nasla? 😉 Nebo naopak,pokud by tam jeste nebylo,je to v poradku?
Doufam,ze se ti taky objevi brzy ty // a mrcha jedna nedorazi.Ja jsem si taky myslela,ze to neklaplo,pred planovanou MS jsem nemela zadne priznaky a pak takovyhle sokec 😀.To je potom o to vetsi radost! Drzim palce at tam jsou! 😉

heaven_angel
27. pro 2011

@harley26 z toho si nic nedělej, my se taky snažíme/nesnažíme, rozhodně to nehrotíme každej den.. ale zase tím člověk zvyšuje šance, to je fakt.. 🙂

sedivka
27. pro 2011

@harley26 Bud v klidu. Hlavne to nedelat jen kvuli tomu, ze "musite". Vsak ono to vyjde i kdyz to bude 2-3x tydne 🙂 mi to delame jak je chut a energie... Vychazi to tak obden az ob dva dny... Kazdy den ne, to nam vyjde jen na dovolene, ale na tu se bohuzel nechystame 🙂 misto toho strhovani a stavba domecku. 🙂)

pajiskazemlyna
27. pro 2011

@silvaaa
No tak ty jsi těhule, jak vyšitá 😀 Není pochyb 😀
Já si myslím, že v 6+3 už by srdíčko být mohlo, ale jistá si nejsem teda ... 😀
Každopádně se máš na co těšit .. Jak vůbec reagoval přítel/manžel ? Neptala jsem se už ? 😀

pajiskazemlyna
27. pro 2011

@harley26
Ahojky,
u nás to třeba není jakoby "snažení", ale máme rádi sex, takže je to prakticky normální 😀
Záleží na vás, kdy je chuť ... rozhodně není dobré, to dělat "na povel" ... 🙂
Takže žádný depky, udělejte si to s manžou po vašem ! 😵
P.S. Pardon za ty výrazy 😀

silvaaa
27. pro 2011

@pajiskazemlyna Tak ten je z toho z toho uplne v sedmem nebi! 😀 Porad chodi,saha na bricho... 😀 😀 😀 Ale nejhorsi je,ze mi i zakazuje kafe,protoze nekde psali,ze to prispiva k potratu a nesmim si moc solit,coz je des,protoze mi pripada vsechno plane popr.sladke....Ale jo,asi je dobre,ze nas tak hlida,proste se stara "tatka" 🙂

pajiskazemlyna
27. pro 2011

@silvaaa
No tak to je krááásnééé ! 🙂 😵
Jen ať se stará, tatínek ! 😀 Ale solit můžeš, (cca jednu polévkovou lžíci soli denně, což je asi 5g) a instatní kávy můžeš denně 2 😀 🙂
Hlavně se opatruj, s ničím se netahej a těš se na prohlídku .. a dej nám taky vědět, co vám řekl pan doktor, jsme tady zvědavky - třeba já 😀

silvaaa
27. pro 2011

Jeee,dekuju moc. 😵 Neboj,urcite se hnedka ozvu! 😉 Doufam,ze das taky co nejdrive vedet,kdyz se ti ukazou na testiku //,a to ukazou,musi !!! 🙂 😉

pajiskazemlyna
27. pro 2011

@silvaaa
Já mám ještě spoustu času,
ovu - podle mě proběhla teprve dnes (zjistím zítra změřením BT), takže pak mám skoro 14 dní čekání do ms nebo pozitivního testíku 😎 Snaženíčku jsme tentokrát dali opravdu hodně, i plodný hen byl, tak si myslím, že by miminku nemělo nic bránit 😀
Uvidíme ... Kdo si počká .. však víš 😀

harley26
27. pro 2011

@sedivka 🙂 tak my uz nastehovani
a zabydleni jsme, ale manzelova prace a sportovni aktivity nam docela ubiraji tu energii :D kazdopadne verim, ze se nam to podari co nejdriv, protoze se na male oba desne tesime 🙂 ale protoze se snazime uz delsi dobu, tak at chci nebo ne, sem cim dal vic nervoznejsi, ikdyz se to nesnazim moc pripoustet, ale vis jak ...