"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

harley26
27. pro 2011

@heaven_angel 🙂 diky za povzbuzeni, jenze my se snazime uz od cervence a zacina to byt (pro me docela na palici) a jak jste na tom vy? 🙂

harley26
27. pro 2011

@pajiskazemlyna 😀 vsak my to delame po nasem 😀 ale chtela bych byt co nejrychlej tehotna 🙂 znas to

kristinandbaby
28. pro 2011

@terulilinka Já budu v práci sakra, to uvidím až večeeeeer...budu na tebe myslet !!! 😉
@pajiskazemlyna No to my se snažíme pořád, já vím že některé se snaží léta( i moje kamarádka) ale prostě když jí vidím jak ji ničí to IVF, tak to zažít nechci....prostě je mi 21, povést se to musíííííí 😠 a hlavně, sice nesleduju ovulku, ale to protože se fakt snažíme každý den nebo obden 😀 ale takhle to chodí celý náš vztah..
Dostat bych to měla na začátku ledna, kolem 4. Uvidíme 😉 Ty jsi ještě neměla ovulku ?? Přitom si i říkám, že na to zase tolik nemyslím, protože je stres v práci, ale stejně to tam někde hlodá.

terulilinka
28. pro 2011

Hmmm, holky, tak zázrak v podobě mimíska se nekoná ☹ Špiním a test je negativní ☹

zzaneta
28. pro 2011

@terulilinka :( to je divný, já byla přesvědčená že se přidáš k těhulkám :(

terulilinka
28. pro 2011

@zzaneta ☹ no tělo si semnou pěkně zahrává 😠

zzaneta
28. pro 2011

@terulilinka věřím že brzy to výjde Terezko 🙂 držím palečky 🙂

terulilinka
28. pro 2011

@zzaneta děkuju.. snad jo.. už to prostě nebudu řešit, testy vyhodim a buď to vyjde nebo ne... Tobě taky moc držím 🙂

zzaneta
28. pro 2011

@terulilinka Já si to taky řekla a je mi líp.. navíc včera jsme se s manželem docela chytli až jsem si říkala že bude lepší když mimi chvíli počká. Poslední dobou je to horší a horší a to jsou jen samé blbosti, ale už mne to štve :( Takže hlavu vzhůru a příště to vyjít prostě musí! 🙂

petanevesta
28. pro 2011

@terulilinka taky držím palečky, a´t to brzo vyjde...nebo těhu jsi a teprve se to projeví 😉

petanevesta
28. pro 2011

@harley26 ahojky, neboj, my se taky snažíme co dva nebo spíš tři dny, přesně podle toho, jak je čas a chuť...někdy si říkám, že bysme měli častěji, ale nerada bych se dostala do té fáze, že při sexu budu myslet jenom na dítě a nebudu z toho mít už žádný požitek 😒 my jedeme teprve druhý měsíc, navíc je mi 29 a tak jsem z toho nervózní, protože už se nervuju dopředu, že to nepůjde ☹ ale což, hlavu vzhůru, snad se nám brzo zadaří 😉

twistinka123
28. pro 2011

@silvaaa jj v té době už by to měla poznat🙂

twistinka123
28. pro 2011

ahojky holky, tak dneska jsem 27DC a už cejtím takové pobolívání v podbřišku, takže je to jasný, mrcha určo dojde 😒 až dojedu do phy, zkusím testnout, dnes je to 10DPO tak snad už bude sakra jasno 😀

silvaaa
28. pro 2011

@petanevesta Ahoj,mi je 28,taky jsem mela strach,ze to tak lehce nepujde a 2.mesic a na testiku // 🙂 ,tak treba to u tebe bude stejne! 😵 U nas v praci jsou 3 na materske a kazda uz ma pres 30,jedna dokonce skoro 40 🙂,ale ta uz ma 3.dite.Urco se vam to povede,neboj 🙂 😉 .

petanevesta
28. pro 2011

@twistinka123 tak uvidíš, nám taky první pokus nevyšel, ale třeba tě testík ještě překvapí 😉

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@terulilinka
Tak to vůbec nechápu ..................
Promiň mi to moje natěšení, byla jsem vážně naprosto přesvědčená, že to vyšlo ..... ☹

petanevesta
28. pro 2011

@silvaaa díky za podporu, no bylo by to fajn 🙂 stejně je to paradox, člověk bere 10 let prášky a oddaluje těhu jak může, pak vysadí a chtěl by to hnedka 😀

zzaneta
28. pro 2011

@petanevesta
@silvaaa holky taky je mi 28 a rikam si aby to vubec slo, ale verim ze se nam povede 🙂 Jen to asi nebude hned jak bychom rady. Ja treba byla presvedcena ze to vyjde hned poprve, mozna jsem si to snazila vsugerovat :D

silvaaa
28. pro 2011

@petanevesta jj presne 😀 ,ja ji brala 8-9 let s jednou prestavkou.Ale teda musim rict,ze ta MS bez antikoncepce je fakt hnus,jeste ze jsem ji mela jenom jednou 😀 a doufam, ze jeste par mesicu budu mit klid 😉 .A jak si mela dlouhy cyklus po vysazeni?

barbulinka1
28. pro 2011

@terulilinka Tak to mě mrzí, opravdu jsem věřila že to vyjde, to špinění a všechno :( ale nezoufej a hlavu vzhůru, jsi mladoučká a určitě to brzo vyjde 🙂

silvaaa
28. pro 2011

@terulilinka Taky je mi to lito,ale urcite se uz brzy zadari,mimisek si jen vybira ten spravny mesic! 😵

silvaaa
28. pro 2011

@zzaneta Urcite to vyjde,28 neni prece zadny vek.Kamaradka se snazila jak mela kolem 23, rok a nic.Pak se na to vykaslala a za nejakou dobu se pak snazili nesnazili,proste tomu nechali volny prubeh a ted je ji 27 a na podzim se jim narodil chlapecek 😵 .Navic mela i nejake zdravotni problemy,tak se bala,aby mohla vubec otehotnet.No a ted uz planujou druhe 😀 .

zzaneta
28. pro 2011

@silvaaa Prave ze ja mam taky zdravotni problemy takze to cloveka pak napadne. Ale manzel je mladsi, 24 - tak si rika ze ten by mel byt ve spravne kondici :D

zzaneta
28. pro 2011

@silvaaa a děkuju za podporu 🙂 je fakt ze s holky co se stejnymi problemy jako ja otehotnely, nekdo to mel v pohode , nekdo na tom byl hur.. na to clovek asi nesmi myslet, ale ne nadarmo se rika ze biologicke hodiny tikaji 🙂

sedivka
28. pro 2011

@zzaneta me bude za par mesicu 28... Vyjit to proste musi!!🙂

zzaneta
28. pro 2011

@sedivka Me bude za par mesicu 29 :D ale vyjde nam to, verim ze ano.. jen je to hrozna vlastnost chtit vse hned :D ale ne, uz jsem se uklidnila, prvni mesic jsem byla presvedcena ze to vyjde a ted uz si rikam ze jednou to proste vyjde 🙂

silvaaa
28. pro 2011

@zzaneta Urcite na to zkus,co nejmene myslet.(Ono to asi uplne nejde).Kazdy jsme original a nemuzeme vedet vsechno predem.Ono to prijde v tu spravnou chvili,uvidis ! 😉 Jak pises manzel je mladoch,takze neni kam spechat 🙂 .Mimochodem,muj pritel je taky mladsi,o 2,5 roku. 😀

zzaneta
28. pro 2011

@silvaaa No vsak on taky vubec nespecha :D ale jak uz jsem psala, myslim na to mene, dokonce jsem na to pres Vanoce uplne zapomnela :D jen mne pak obcas nekdy popadne ten chtic, ze uz by to mohlo byt, ale vim ze jednou se dockam 🙂 Tak koukam ze mladosi funguji, to jsou dobre zpravy 🙂

twistinka123
28. pro 2011

@terulilinka ahojky neboj, určo na tom budu stejně...dneska jsem 27DC a až dorazím domu do phy tak testnu, ale nevěřím, páč mě začíná pobolívat podbřišek jako na MS, tak čekám že zejtra, v pátek max sobota to přijde..ach jo 😒 není ale pravidlem že u těhu se ze začátku špiní 😉

petanevesta
28. pro 2011

@silvaaa já měla dvakrát cyklus 34 dní na den přesně, takže i teď to tak čekám....ale kupodivu mám MS lepší než s antikoncepcí, je kratší a i slabší, což čumím 😀