"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

terulilinka
29. pro 2011

@pajiskazemlyna to jsi mi neměla ukazovat, teď tomu nerozumím zase 😀

barbulinka1
29. pro 2011

@dashyyy ahojka, jo jo daří se dobře, špatně mi moc není, tak je to fajn, pupík už roste, podívej se do alba 😀 zítra jdu na genetiku na krev a cca za 10 dní potom pujdu na ten velký UTZ kde se bude měřit to šíjový projasnění a nosní kůstka, tak doufám, že všechno bude v pořádku 🙂 a co ty jak se daří ? 🙂 jaký byl ježuch ? 🙂 my jsme oznamovali rodině, tak jsou všichni nadšení, kamarádům to řekneme, až po té genetice 🙂

terulilinka
29. pro 2011

@twistinka123 paráááda, gratuluju a přeju ať sílí! ty máš štěstí!🙂

zzaneta
29. pro 2011

@twistinka123 Mám radost Luci, gratuluji a přeji ať sílí 🙂

harley26
29. pro 2011

@twistinka123 obrovská gratulace 🙂 prvni mesic snazeni a hned se vam podarilo zadelat na miminko 🙂 ukazkovy par! Tak si uzivej te nadherne noviny a informuj nas 🙂 Kdy to chces rict manzelovi?

harley26
29. pro 2011

@petanevesta tak to si na tom proti me jestre dobre, ja mam menstruaci desne slabou. Prvni den spineni, druhy den silnejsi a treti den zase jen spineni a konec. Docela me to desi, ze to znaci nejaky problem ... A to jeste beru Proveru, bez ni bych to podle me nedostala vubec :(

pajiskazemlyna
29. pro 2011

@terulilinka
Čemu nerozumíš ? :D
Pokusím se ti to trošku vysvětlit, jestli chceš ... :D
Když se podíváš na listopadový graf - ten, kde je červený kříž ...
Začala jsem měřit těsně po ms, to znamená 9DC, na 20 DC mi fertility vyznačil ovulaci - to je ten červený kříž a já si to den předtím potvrdila testíkem - když máš pozitivní test, zpravidla druhý den bude ovu..
No a pak jsem měřila dál, abych věděla, jestli zůstane ta teplota nahoře - což by znameno těhu nebo klesne, jako v mém případě a přišla ms ....
Chápeš ? 😀 Je to docela jednoduché ..... :D
Když by ses koukla na graf prosincový, měřím od 7DC - po ms, a pořád čekám na ovu ....

dashyyy
29. pro 2011

@barbulinka1 tak to já jsem zralá na nemocenskou.. je mi šíleně pořád mě něco natahuje na blití a jsem tak unavená až se mi podlamujou nohy a motá se mi hlava=/ mimčo si asi bere úplně všechno prcek jeden zlobivej ale roste v pořádku=) 3. jdeme na krev a 17 na ten velký UZ jak píšeš tak jsem zvědavá... u nás je matka slepičí prdel a zkazila co mohla ačkoli jsem ji třikárt prosila ať to nikde neříká tak si to napsala na zeď na fcb a tátovi to volala teta která se to tam dočetla takže obrovský haló a půl rodiny nasraný jak blázen 😒 ale jinak vánoce fajn furt bych jen odpočívala doma jsem neudělala nic jak jsem hotová tak doufám, že se to brzo zlepší=)

pajav
29. pro 2011

@barbulinka1 ani nevím co všechno měřila, ale bylo toho hodně 🙂 výsledky budu vědět,až jak půjdu na kontrolu k mému Dr., pokud bude něco špatně,zavolají mi dnes max. do půl 4, pokud ne,je vše ok. Tak snad volat nebudou 🙂

barbulinka1
29. pro 2011

@dashyyy Jejda, tak to mě mrzí, že je ti špatně :( mě je špatně vždycky večer/ v noci, ale zjistila jsem, že když se najim něčeho malýho než jdu spát, tak je mi pak dobře, ale piškoty mám přiravený u postele 😀 😀 tak až překleneš ty 3 měsíce, tak bude třeba líp konečně 🙂 jejda, no ten facebook, u nás jednou kvuli němu bylo taky halo v rodině, tak tam radši nic takovýho nepíšu už 😀 jinak u nás to akorád řekla babička, která má alzhaimra tetě, jinak se to zatim drží v rodině 🙂 těšim se na ten velkej ultrazvuk, já jdu 9.1. ke svýmu dr a podle toho jak to bude vypdat mimi, tak mě objedná ještě ten týden do Hradce do Sanusu na ten velkej 🙂 jsme totiž o týden mladší než podle ms 🙂 ale to jsem věděla, měřila jsem si bt 🙂 kolik budeš platit za ten screening ?

pajav
29. pro 2011

@hanickaa.d ona mi to hodně přiblížila, proto je tak veliké 🙂 Děkujeme ;) A jojo, dělá se ve 12tt genetika. Pak je druhá asi kolem 17-20tt to nevím přesně.

pajav
29. pro 2011

@twistinka123 Moooc gratuluji :o) Tak se vám to podařilo 😉 Super!!!

pajav
29. pro 2011

Jo a jinak za ten screening jsem zaplatila pouze 30,- protože jsem měla žádanku od Dr. a 50,- klasika za fotku. Hlavně na tom sceeningu musíte říct hned na začátku,že chcete fotku. Já to řekla až když byl konec a ona,že to jsem měla říct hned a né až je po všem,ale že si to myslela,tak mi ji vytiskla.

terulilinka
29. pro 2011

@pajiskazemlyna chááápu! díky!🙂 jenom mě vyděsilo jak to tam skáče ta teplota :-d

dashyyy
29. pro 2011

@barbulinka1 to máš Hradec Králové? Tam se od nás posílaj testy a velkej UZ bude dělat dr sám a jsem docela ráda mám k němu velkou důvěru je hrozně fajn vždycky zodpoví mých milion dotazů a vysvětlí mi to jak blbovi 😀 taky jsme ještě o týden mladší než podle MS ale podle BT to vychází přesně.. budu doplácet 320Kč což je docela fajn cena a Ty?.. některý pojišťovny to prej proplácej celý ale ta moje ne - jsem u VZP.. já zkusila snad všechno jeden čas mi hrozně pomáhaly banány ale už ani banány nezabíraj no děsný

sedivka
29. pro 2011

@twistinka123 tak at jsi dal dite stesteny 🙂)

petanevesta
29. pro 2011

@harley26 hmm, tak to máš hodně slabounký....já asi uvidím, jestli se te´d zadaří nebo ne a pokud ne, tak bych příští měsíc zkusila měřit tu bazál. teplotu, na testy už se vyprdnu, je to drahý a tenhle měsíc mě akorát matou 😒

terulilinka
29. pro 2011

Holky a ještě jeden dotaz - jaký teploměr?? na tom merenibt.xf.cz píše o digitálním.. tak nevím..

silvaaa
29. pro 2011

Ahoj,brouzdala jsem na netu,mrkni 🙂 : http://www.otehotnet.cz/bazalni-teplomr/88-baza...

silvaaa
29. pro 2011

Jeee,holky nasla jsem nejaky test na urceni pohlavi ditete jiz od 10.tt 😀 Nevite co to je?To by me teda zajimalo,jak to funguje a jestli to vubec funguje?! 😅 Nejak se mi to teda nezda,stoji to pres 800Kc,tak to zas chteji urcite jen zdimat z nedockavych rodicu penizky,ne? 😠 Co myslite?

silvaaa
29. pro 2011

@terulilinka Teri,ten odkazek s teplomerem je pro tebe! Zapomnela jsem pridat tvoje jmeno 🙂

misam
29. pro 2011

@terulilinka Ahoj, já měřila teploměrem klasickým. Je to sice pomalejší, ale údajně přesnější. Co jsem měřila teploměrem digitálním když jsem byla v nemocnici, tak jsem se nestačila divit jaké blbosti to ukazovalo. 😀 Sestra v nemocnici na digitální pěkně nadávala, ale prý je používat musí. 🙂 Ale možná záleží na kvalitě výrobku, tak nevím 😀 .

silvaaa
29. pro 2011

Holky a jeste jsem tu narazila na nejaky gel pro podporu otehotneni.Pisi tam i nekteri recenze jak jim gel pomohl.Ale jestli je to pravda,tak to netusim.Jmenuje se CONCEIVE gel.Prodavaji ho i v sade s tim bazalnim teplomerem.

silvaaa
29. pro 2011

@misam Ahoj,no ja mam zkusenosti akorat s normalnim digitalnim a je fakt, ze se na me dycky dost vyradi 😀 .Kdyz sem si myslela,ze mam teplotu,tak mi neukazal vic jak 36 stupnu a tak malo nemivam ani,kdyz jsem zdrava.Ale taky myslim,ze nejaky kvalitnejsi bude O.K.A nebo me ted napadla ta rychlobezka nebo jak se jmenuje ten teplomer?Je jako normalni,akorat tam hned najede ta teplota a jak ho vytahnes,tak klesne?Dava se mimcum do zadecku,ale myslim,ze se da strcit i jinam ne? 😀 😀 😀

twistinka123
29. pro 2011

holky třeba to neklapne ještě...stále nevěřím! 🙂

misam
29. pro 2011

@silvaaa Mám stejnou zkušenost 😀. Měřil mi teplotu tak kolem 35 stupňů, zvýšenou teplotu by podle sestry ukázal. No ale mne tato zkušenost od koupě digitálního odradila 😀.

silvaaa
29. pro 2011

@twistinka123 Ale jo klapne,prave ze naopak,ne ze stale neveris,musis porad verit!!!Ja mam taky porad strach,uz se nemuzu dockat te prvni prohlidky pristi tyden.Vsak pokud carecka sili,tak uz by to melo byt temer jiste,nebo se pletu?

silvaaa
29. pro 2011

@misam Taky me moc nepresvedcily,ale jak jsem se prave divala na netu,tak uz se daji tezko sehnat,pry uz jsou rtutove zakazane.A i ty rychlobezky jak jsem psal jsou digi 😒

twistinka123
29. pro 2011

@silvaaa jj to jo no, ale uvidíme. jsem z oboru takže jsem při zemi, klidně mohu začít krvácet zejtra dle plánu a jsem v pytli 😒

jo a manželovi to řeknu kdyžtak na silvestra kdojste se ptal🙂 a všem díky za palečky!

silvaaa
29. pro 2011

@twistinka123 Toho se taky porad bojim,hlavne kdyz mam casto boleni jako pri MS.Casto litam na WC a kontroluju zda je vse O.K.Ten strach bude asi cele tehu. ☹ 🙄