"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

kora1
7. únor 2012

@pajiskazemlyna Ahoj, mne jsi teda vubec nepostrasila, ale uklidnila..🙂

pajiskazemlyna
7. únor 2012

@kora1
Ahojky, no tak to jsem jedině ráda ! 🙂
Ono ani tak moc nejde o to, KDY ovu chodí, ale spíš o to, ZDA vůbec chodí !
A i když chodí pozdě, je na otěhotnění šance velká ! 😵 (teda doufám) ! 😀

zzaneta
7. únor 2012

@gabuli202 To je pravda 🙂 Více už jich určitě potřebovat nebudeš.

zzaneta
7. únor 2012

@pajiskazemlyna To víš že je, šance je vždycky 🙂 Hlavně aby byla OVU 🙂

pajiskazemlyna
7. únor 2012

@zzaneta
Přesně tak ..
(pak už záleží na mnoha jiných faktorech - zdravotní stav, spermiogram atd) ...

zzaneta
7. únor 2012

@pajiskazemlyna Tak ale to už je pokročilejší stadium 😉 ale mas naprostou pravdu 🙂

eficenka
7. únor 2012

tý jo, holky! před chvílí jsem došla z práce a ani vás nestíhám číst 😀
Tak dneska mi volala sestřička z gyn, že Mudr 17.2 neordinuje, že mám přijít až v pondělí 20.2 - no já to snad nevydržím! Ještě 13 dní...... Občas mě píchne v pupíku, někdy bolení jako na MS -ale už bych chtěla vědět, že je bublinka tam kde má.... 20.2 budu už 6+2 tak snad bude i srdíčko!
Jinak jsme se s manželem domluvili, že to rodině řekneme až budeme po první kontrole, no nevím jestli to vydržím neříct mamči - je od nás 300km daleko a teď na víkend přijede - naposled jsme se viděli o Vánocích 😀

eficenka
7. únor 2012

@hanickaa.d
Jé Velmez, ten mám ráda- chodili jsme dřive do restaurace - myslím Passage.
No studovala jsem fyzioterapii v Olmu a měli jsme možnost jet na praxi do Jánek na dětskou léčebnu.... No a tady už můj manžel pár let pracoval - nějak jsme si padli do oko, hodně povídali, chodili na procházky - cítila jsem se jako v 15ti 😀
A jakmile jsem dostudovala, tak jsem tu taky začala pracovat, pak jsme se vzali... a teď tu čekáme mimi!

zzaneta
7. únor 2012

@eficenka Dneska nám ta pusa jede co? 🙂 To je k vzteku takhle to posunovat. Ale aspon si budes jista ze je vse ok i se srdickem 🙂

eficenka
7. únor 2012

@zzaneta No jo, jsme přece ženský 😉
dívám se pořád v práci na kalendář a říkám si - tak už tady.... Ať už to je! Nejvíc se bojím mimoděl..těhotenství, ale snad bude vše jak má být.... Ta nejistota je hrozná, ale snad bude vše ok a už se zase pak budu těšit na další a další UZ...

zzaneta
7. únor 2012

@eficenka Je hrozná, ale spíš se hoď do jistoty 🙂 Všechno bude tak jak má. Dneska jsi kolikáty, pátý týden?

zzaneta
7. únor 2012

Holky tak já frčím, držte palce 🙂

eficenka
7. únor 2012

@zzaneta tak jsem většinou v klidu... Jen mě to občas napadne, koho by taky ne 😉 😉
Jsem dnes 4+2, a tt pořád pozitivní!

terulilinka
7. únor 2012

@pajiskazemlyna Ahojky Pájí, mam se celkem fajn, co ty? Novýho? nic moooc, jen že jsem se taky pustila do BT 😀

pajiskazemlyna
7. únor 2012

@terulilinka
Ahojky Terezkooo 🙂
fakticky ? :D a kam si píšeš teploty ? 😀

Můj graf tento cyklus - bohužel z něj zatím nic nevyčteš, protože ovu ještě nebyla :D

http://www.fertilityfriend.com/home/38ac96

já se mám jinak taky fajn, včera jsme byli s přítelem v kině, bylo to celkem fajn, odragováníčko 😀

terulilinka
7. únor 2012

@kora1 můj manža se nabídl sám, že půjde.. Jinak být tebou, počkám si na doporučení Dr., to se neplatí, ale jakmile jde sám za sebe, platí se myslím 1300,- 🙂

terulilinka
7. únor 2012

@pajiskazemlyna pošlu odkaz 🙂 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/terulilinka/...
a na čem jste byli? taky bych chtěla vytáhnout manžu, ale teď se to nějak nehodí.. umřela mu babička, takže v pátek nás čeká pohřeb...

pajiskazemlyna
7. únor 2012

@terulilinka
Tak to je mi moc líto ..
My jsme byli na filmu "Kronika" a docela to ušlo, akorát ten konec byl takový přehnaný no 😀
Kdybych to věděla dřív, půjdeme radši na něco jiného ..

kouknu na ten tvůj graf 🙂

pajiskazemlyna
7. únor 2012

@terulilinka
Takže jsi podle grafu po ms, cca 11DC ..
noo tak uvidíme, co z teplotek vyčteš dále 😝

terulilinka
7. únor 2012

@pajiskazemlyna tak díky, aspoň víme na co nejít 🙂 mrkni a řekni co si o tom myslíš

terulilinka
7. únor 2012

@pajiskazemlyna 12DC 🙂 a včera bych řekla, že byla ovu, bolel mě podbřišek a ejhle - zase sem se sekla 😀

pajiskazemlyna
7. únor 2012

@terulilinka
No vidíš to :D
Ovu na grafu poznáš,když máš 3 teploty zvýšené po 6 teplotách nízkých - takže až jakoby po 3 dnech, dalo by se říct ... ale alespoň s jistotou budeš vědět, jak ti to funguje a tak no ...

Máš jenom asi o 0,1 nižší teplotu než mám já, tak to máme tak nějak podobně .. to mě těší 😀
Dneska hodně přemýšlím, že bych si koupila ten kontryhelový čaj ... už mě ty cykly nebaví ........
co myslíš ?

barbulinka1
7. únor 2012

@pajiskazemlyna ahojka 🙂 No bříško trochu v neděli potrápilo v noci, bolelo mě bříško v vnoci a tvrdlo mi břicho jako blázen, tak jsem včera mazala k doktorovi a mám zánět močáku, tvrdší dělohu, takže antibiotika, magnezium a ještě mám horší krevní obraz, tak železo...tak snad to bude brzo dobrý 🙂 za 3 týdny jdeme na velký ultrazvuk, tak se těšim, že už budeme snad vědět, co se v bříšku ukrývá 🙂 a co ty jak se daří ? ovu ještě nikde ? ona přijde a vydaří se !!! 🙂

barbulinka1
7. únor 2012

Tak jsem se hoky asi nápalila jednou paní tady v bazárku, 23.1 jsem ji poslala 760 KČ za monitor dechu, hned mi psala, že balíček jde poslat manžel, pak mi psala 311 že se omlouvá, že na to manžel zapomněl, že ho poslala toho 31.1....dneska je 7.2. a balíček nikde a paní nereaguje na zprávy :( co si o tom myslíte ? co by jste dělali ? :(

pajiskazemlyna
7. únor 2012

@barbulinka1
Tak to mě mrzí, že jsi měla teď takové potíže, ale neměj strach s miminkem je určitě vše v pořádku a s tebou po antibioticích taky bude ! 🙂
Už za 3 týdny byste to mohli vědět ? teda ten čas letí, to je šílené ! 😀
Tak moc držím palečky, ať je mimi pěkně natočené, ať jde vidět až ..... "do rozkroku" 😀 😀

U mě.. no nevím, asi bych s těmi cykly měla začít něco dělat, přemýšlím nad tím kontryhelovým čajem ..
Jinak ovu ještě nedorazila, jsem 20 dc .. vidím to podbně jako minulý cyklus 😀

pajiskazemlyna
7. únor 2012

@barbulinka1
Jej, s tím balíčkem to je teda zase věc ..
A nemáš třeba její číslo nebo něco ? nebo si jí zkus najít třeba na facebooku 😀
Já bych jí bombardovala zprávami, dokud by mi ten balíček nedošel ! 😀

silvaaa
7. únor 2012

@barbulinka1 Ahoj,no tak pokud ti vubec neodepisuje,tak bych ji napsala urcite negativni komentar.Videla jsem na to tema tady i nejakou diskusi,mrkni.Tam bych napsala urcite i jeji prezdivku,aby ostatni maminy vedely s kym urcite obchodovat nemaji.Je to hruza,ale i takovi jsou bohuzel mezi nami 😠

barbulinka1
7. únor 2012

@pajiskazemlyna No miminko jsem viděla a je v pořádku, spinkalo s ručičkama za hlavou a srdíčko krásně tlouklo, tak jsem se uklidnila 🙂 no ve 20 nebo 21týdnu jdeme na větší ultrazvuk, kde to bude doktor zkoumat, tak snad to vyzkoumá, už to chci vědět 😀 😀 no, fakt máš dlouhý cykly :( zkus ten kontryhlový čaj, ten je prý dobrý a nebo si zajdi k doktorovi, at ti s tim něco provede, jsou na to léky 🙂

pajiskazemlyna
7. únor 2012

@barbulinka1
To je krásnéééé 😀 Tak hlavně, že je mimi v pořádku, už jsi skoro v polovině !! 😀
Zkusím radši ten čaj, nechci do sebe ládovat léky, dokud to není vyloženě nutné 😖