"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

wann14
7. lis 2011

@betka20 ja 9 let, takze taky dlouho 😒 Ale tak treba to vyjde, musite zkouset a brzo sama zjistis jestli to vyslo...preji ti aby se to podarilo 🙂

alt
7. lis 2011

@likvicka no a víš, který den jsi měla ovu? jak dlouhý míváš cyklus?

betka20
7. lis 2011

@wann14 diky 🙂 ja tobe taky 🙂 no budeme se tu informovat o dalsim deni 🙂 uz se hrozne tesim, ze tam budou dve carky a ja budu vybirat veci na mimo 🙂

lucille85
7. lis 2011

@golymetr to víš že jo, budem čekat spolu co bude 🙂
@twistinka123 já objednávala z ovulacnitesty.cz testy wondfo-proužek a pak jsem kupovala v lékárně ty claerblue digitální-když bylo před ovu ukázaly to oba spolehlivě, takže jsem spokojená...navíc ty wondfo jsou celkem známý, o těch onestep jsem taky slyšela...spíš se vyplatí objednat přes net, v lékárnách jsou hrozně drahý a na netu objednáš třeba 20ks za 400,-.
@betka20 nejsi sama, je nás víc 😀 ale já to beru jako dobrodružství, i manžel se zajímá a učí se se mou jakže to všechno funguje...tak mu řikám třeba že naše vajíčko už má možná osm buněk a tak...ono podle mě na TO nejde nemyslet, spíš je hlavní se nehroutit když to nepůjde hned...s tim já i počitám, nijak se na to neupínám, ani manžel, jen řikal že by byl rád kdyby to třeba vyšlo...tak uvidíme!

sissi26
7. lis 2011

ahojte, taky se snažíme od miminko, od října, antikoncepci neberu asi 2 roky, taky to asi necháme náhodě, ale tak doufám, že se to povede brzo, už bychom to miminko moc chtěly...všem snažilkám držím palečky🙂

twistinka123
7. lis 2011

holky moc děkuji za tipy a rady na ovu testy🙂

twistinka123
7. lis 2011

@sissi26 držím palečky at to klapne a to co nejdříve!!! 😉

betka20
7. lis 2011

@lucille85 tak to je ono 🙂 budeme se toho drzet a urcite to brzy vyjde 🙂

wann14
7. lis 2011

@sissi26 taky držím palecky, at se ti to co nejdrive podari 🙂

golymetr
7. lis 2011

@lucille85 kdy budeš zkoušet testovat??

petinkas
autor
7. lis 2011

Holky, když je anovulák znamená to, že teplota je pořád stejná?? Myslíte, že u mě proběhla? http://www.womenzone.cz/app/calendar/tempr.aspx...

lucille85
7. lis 2011

@golymetr no vzhledem k tomu že absolutně netušim jak dlouhou budu mít luteální fázi tak asi nejdřív 12DC pokud MS teda nedorazí dřív...a Ty?

golymetr
7. lis 2011

@lucille85 ovulku jsem měla 14DC tak počkám do příští středy jestli bude tedy nějakej příznak,jinak se mi dneska spustila rýma ☹

lucille85
7. lis 2011

@golymetr tak ať je brzy líp, neboj rýma nevadí...já měla ovu 33 DC 😅

golymetr
7. lis 2011

@lucille85 já mam pravidelný cyklus +- 27-28 ovulka 14DC

lucille85
7. lis 2011

@golymetr tak to máš krásný, já po vysazení HA jaksi nevím jaký mám cyklus...zatim nejnovější poznatek je že je moje tělo schopný uvolnit vajíčko 🙂 dál jsem zatim nepokročila...

pajav
7. lis 2011

@petinkas nejde zobrazit ten odkaz..zkus to znovu 🙂) pod grafem je "sdílet graf" tam zkopíruj ten link

pajav
7. lis 2011

@dashyyy já bych testovala už od 10DPO 😀 10-11DPO se už u některých ukazují dušíci 🙂

ange_de_la_morte
7. lis 2011

No já mám sice 2 kila cukroví objednané ale i tak budu muset péct - manžel je hrozný - sežere klidně 3 kila sladkého za den, a navíc dávám cukroví vždycky taťkovi a ségře takže péct musím, na perníčky už mám zadělané těsto ... co se týče pečení cukroví u mladých holek, tak já se bez mučení přiznávám že peču s mamkou od mala a tak od 14 už jsem na to většinou byla sama a později se ségrou, ale taky bych se bez toho stresu obešla 🙂

Jinak já dneska 15DC, ale tenhle měsíc to moc nevidím, snažili sme se 7DC a 12 DC tak se bojím že sme se do ovu netrefili a asi bude snaženíčko i dneska , ale stejně si nedělám naděje že by to vyšlo do ovulky

@dashyyy: na testování je asi ještě brzo 🙂 já bych počkala tak do pátku nebo do soboty

@wann14: ne ne, do Zlína je ta cesta celkem pakárna, nejblíže bych to měla do Olomouce ale manžel má stejně práci v Ostravě takže jezdíme většinou spolu 🙂

@likvicka: gratulace 🙂 a držím pěstičky ať je všechno jak má být 🙂

@uktapzop: dobrý článek 🙂

@lili_h : to ti shvaluju, těhotenství si má maminka užit, stres neprospívá ani jednomu, hodem pozitivní test a na nemocenskou 😀

golymetr
7. lis 2011

@lucille85 HA mi taky rozhodila cyklus od druhýho porodu nic neberu mam to pravidelný

dashyyy
8. lis 2011

@jankaander to je rozumný 😀 přeci jen skoro dvě kilka jsou dost

dashyyy
8. lis 2011

@pajav no já zkusim počkat co mi nervíky dovolí takže nejlépe až do MS 😀

dashyyy
8. lis 2011

@ange_de_la_morte jj souhlas 😉

pajav
8. lis 2011

@dashyyy taky jsem tady odpřisahávala,kdy budu nejdříve testovat a prdlačky 😀 Ale jasný,čím později tím přesnější výsledek 🙂)) Moc držím palečky!!!

dashyyy
8. lis 2011

@pajav poslala bych graf, ale netuším jak 😀 podle mě tam byla ovulka jak vyšitá a zrovna jsme stihli krásný snaženíčko, takže doufáme doufáme v dušíka 😎 a co u vás už řešíte aspoň jména=))))?

petinkas
autor
8. lis 2011
pajav
8. lis 2011

@petinkas řekla bych,že ovulka byla 4.nebo 5.11 🙂)) teplotka pěkně stoupla 😉))

pajav
8. lis 2011

@dashyyy na jakých stránkách máš ten graf? Ti pomůžu 😀 Jinak jména ještě neřešíme,na to bude ještě dost času 😉)))

petinkas
autor
8. lis 2011

@pajav fáááákt? Díky.. přišlo mi, že to nestouplo o tolik.. 🙂

pajav
8. lis 2011

@petinkas teplotka může stoupat postupně 🙂)) i kdyby měla zůstat taková tak ti to zachvíli vyznačí samo plodné dny 🙂