"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

hanickaa.d
5. pro 2011

@gabuli202 ahj jakou jsi brala HA? Já čekám 2. za týden..po vysazení

aluskaasimon
5. pro 2011

@terulilinka Moc dekuju, snad bude vsechno v poradku. Ty ses vlastne vdavala asi mesic po nas, ze? No, tak muj mi rikal, ze minimalne tri mesice si musim pockat, nez zaceneme zkouset. To se teda mas, ze tvuj manzel svolil ke zkouseni hned. Jsem si jista, ze vam to brzy vyjde, jsi mladoucka, takze se neni ceho bat. 😉

zzaneta
5. pro 2011

@sedivka Ja jeste porad doufam ze to vyjde napoprve :D tak uvidime, dneska 18DC takze jeste je cas.

twistinka123
5. pro 2011

@hanickaa.d nazdááááár jak je 🙂

krista1
5. pro 2011

@gabuli202 obyčejné testy stojí tak do 40Kč
Jinak já jsem už 20DC,myslím že mám teď ovulku,teda možná už proběhla,nejsem si teď vůbec jistá.Už jsem začala brát Proveru a tu beru od 19DC,tak nevím.Raději jsem to teď pojistila a tak co druhý den probíhá snažení,když má manžel pomalé spermie a má jich málo,tak se to musí trošku nahromadit,takže každý den nemůžeme...teda pokud chceme mimi 🙂
@sedivka jj já jsem taky půl roku čekala na každou MS,ale jelikož byla nepravidelná,tak jsem měla i Ovu nepravidelnou,takže to bylo takové všelijaké ale určitě se ti to podaří,věř tomu a bude to tak,já jsem čekala,že se to povede to těch 3měsíců jak se říká,ale bohužel...tak uvidím

petanevesta
5. pro 2011

@gabuli202 hustý je, že já jsem to vůbec nějak neprožívala, dokud jsem nevlezla sem na Modrýho koníka... to člověk vidí samý roztomilý fotky miminek a do toho tady v diskuzi každou chvilku někdo jásal, že má dvě čárky, že jsem z toho začala být úplně mimo a myslela na to každý den, kdy už se budu moct testnout, a jestli to teda vyšlo nebo ne 😀 je to pak takový davový šílenství 😀 na druhou stranu jsem ráda, že to mám s kým prožívat, protože v práci to takhle otevřeně nemůžu ventilovat 🙂

krista1
5. pro 2011

@aluskaasimon ty se taky máš,když už jsi těhotná...přeji ti hlavně ať je to zdravé a ať se dočkáš všeho co si přeješ 😉 Hlavně buď na sebe opatrná

terulilinka
5. pro 2011

@sedivka no to mi povídej - taky se na to snažím tolik nemyslet, ale stejně pak budu testovat jak divá a čekat // 😀 jsme ženský no 😀 stejně si říkám jak je to v dnešní době problém, tenhdy si jednou zašpásovali a byli v tom 😕

hanickaa.d
5. pro 2011

@dashyyy @sissi26 sáákriš asi taky něco zařídím 🙂

terulilinka
5. pro 2011

@aluskaasimon určitě, neboj, držím palce! 🙂 no prvně taky tvrdil, že se musí počkat, ale já si došla na gyndu a tam mi řekli, že ne, tak jsme začali hned po svatební cestě 🙂 no, ale to, že jsem mladoučká mi říká každý, prý mi stačí kouknout na poklopec a jsem těhotná 😀😀 ale neni to tak jednoduchý 🙂)

terulilinka
5. pro 2011

@zzaneta jéé ahoj Žanet, ty už se taky snažíš?🙂))

zzaneta
5. pro 2011

@terulilinka Ahoj Terezko 🙂 taky taky, ale zatím je to první cyklus po vysazení, tak uvidíme jak to půjde 🙂

terulilinka
5. pro 2011

@zzaneta tak držím palce! 🙂 koukám, že je to pomalu jak epidemie 😀

aluskaasimon
5. pro 2011

@krista1 Dekuju moc, snazim se. 🙂
@terulilinka Proc ti na gynde rekli, ze nemas na nic cekat?

luckawest
5. pro 2011

@terulilinka já ji chci taky chytit, mě se zatím vyhýbá 🙂)))

zzaneta
5. pro 2011

@terulilinka Děkuji, Tobě taky hodně štěstí. Nedávno jsme spolu prožívaly šaty od Zima a teď další věc :D jojo, ono to po té svatbě je asi normál, dokonce můj o 4roky mladší manžel s tím přišel sám a to byl ještě před svatbou přesvědčený že tak dva roky ještě počkáme 🙂

luckawest
5. pro 2011

krista1 ať vám výsledky dopadnou dobře...🙂)

hanickaa.d
5. pro 2011

@twistinka123 nazdááár 🙂 jo já dobrý, dnes jsem 21DC, po víkendu uvidíme jestli budou letos dva nebo jen jeden Ježíšek 🙂 ale tak Vánoce budou tak či tak a pokud se nazadaří do Vánoc tak snad s pomocí alkoholu a Silvestra to třeba klapne 🙂

twistinka123
5. pro 2011

@hanickaa.d no určo!!! já věřím tomu že se zadaří!!!🙂 já jsem takovej optimista🙂 já jsem 4DC a musím ještě se 8x vyspinkat než na to dojde 🙂

luckawest
5. pro 2011

@twistinka123 tak to jsme na tom stejne 🙂)))))

terulilinka
5. pro 2011

@aluskaasimon že se nemusí čekat na to vyčištění od prášků 🙂 že se můžem začít snažit hned 🙂

terulilinka
5. pro 2011

@luckawest tak jí zkusíme chytit spolu 😀

terulilinka
5. pro 2011

@zzaneta no vidíš to, to je fajn když s tím začne chlap sám 🙂 a co, už jsi je prodala? já je mám stále ve skřni a čekám, teď to nemá smysl 🙂

luckawest
5. pro 2011

@terulilinka musíme, chytám ji už října, co jsem tu 🙂)))))

terulilinka
5. pro 2011

@luckawest no já už tak 2roky 😀😀 ale to bylo jen takový, že chceme, a až teď odříjna to hodně prožíváme 🙂

zzaneta
5. pro 2011

@terulilinka Já je docela dost zničila takže je asi ani prodávat nebudu. Den před svatbou pršelo a následné focení v poli se podepsalo, plus pár dalších nehod, hlavně jak mi na ně furt někdo šlapal :D ale i tak byly za skvělou cenu, levnější než půjčovné a nemusela jsem se o ně bát.. Je to moc fajn, ani ve snu mne nenapadlo že s tím příjde tak brzy, ale je fakt že trochu spoléhá na to že to potrvá min.3měsíce než se zadaří, takže by bylo super kdyby to vyšlo hned na poprvé :D

twistinka123
5. pro 2011

@luckawest supeeeeer🙂 tak do toho praštíme spolu🙂))

holky, prosinec bude plodnej, já tomu věřím a vidím to jasně! 😀

zzaneta
5. pro 2011

@twistinka123 Věřím Ti :D

luckawest
5. pro 2011

@terulilinka my se snažíme teprv půl roku, tak mám teda jeste hoodne casu 🙂))

terulilinka
5. pro 2011

@luckawest no to my od října, ale už před 2roky jsem chtěla mimi 🙂)