"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petinkas
autor
13. pro 2011

@dashyyy Ahojda, přijde mi to nekonečná doba. Chtěla bych už slyšet, že je všechno v pořádku. Mně se teď žaludek taky drží 🙂, ovoce mi pomáhá neskutečně.. Ale únava mě zmáhá pořád - nemůžu se k ničemu donutit a prsa bolí taky stále. No, už aby bylo 20. 🙂)

petanevesta
13. pro 2011

@sedivka naše číča je děsná průzkumnice, ta nám právě leze i na ten malej nebo si aspoň zespoda pinká s ozdobama 🙂 Ještě, že je v dnešní době dělají z umělý hmoty jako pinpongáče 😀

gabuli202
13. pro 2011

Holky-snažilky, jak dlouhé méte cykly a kdy máte zhruba ovulku? Dnes jsem 9DC a po vysazení jsem měla 1.cyklus 25 dní a pak 28.dní. Na ovu testech čtu, že bych měla testovat asi 15.-18. den, co myslíte?

terulilinka
13. pro 2011

@gabuli202 já mám ovulku 15DC ale testuju už od 10DC, na internetu píšou tohle a na mých testech taky - tak se tím řídím🙂 a cyklus mam 29dní 🙂 podle mě je teda určitě pozdě testovat až ten 15DC 🙂

gabuli202
13. pro 2011

@terulilinka taky si myslím, že je to pozdě, začnu s tím zítra a uvidíme 🙂

terulilinka
13. pro 2011

@kixi měly by být stejně silné, jinak je test negativní 🙂

kixi
13. pro 2011

@terulilinka dekuji...spis me jde o to, zda 13 DC uz to vypada ze ovu byla nebo teprve bude..test jsem delala v 8:30 a byla silnejsi (ale ne jako kontrolni) a delala jsem ve 12:00 a byla slabounka...

terulilinka
13. pro 2011

@gabuli202 určitě, alespoň to vychytáš a případně do budoucna budeš vědět co a jak 🙂 jinak netestuj ráno, ale až tak mezi 10-20h, já testuju až ve 13h a minulý měsíc se mi ukázala krásná a stejně silná čárka 🙂 a předtím nemůžeš moc pít, aby to neovlivnilo výsledek 🙂 a jestli můžu ještě poradit, tak se zaregistruj na womenzone.cz a tam je kalendář a budeš mít přehled - ukazuje to ms, předpokládanou ms, ovulaci + plodné dny, a můžeš si tam i zapisovat kdy byl sex a tak 🙂

andrejkonellis
13. pro 2011

zzaneta@ už víš??? 😀

terulilinka
13. pro 2011

@kixi určitě testuj dál, ale pozor - nesmí se testovat ráno ale až mezi 10-20h a předtím moc nepít 🙂

gabuli202
13. pro 2011

@terulilinka Moc děkuji za informace. O tom pití jsem to už četla, akorát já pořád piju, tak jsem zvědavá, jestli to vydržím 🙂 Jinak na womenzone půjdu případně až po delší době snažení, nechci teď na to tolik myslet. Jak dlouho se snažíte vy? 🙂

zzaneta
13. pro 2011

@andrejkonellis Tak MS ještě nepřišla a test ráno negativní :( MS má být 15.12., nevím jestli to ještě může být pozitivní. A Ty?

terulilinka
13. pro 2011

@gabuli202 Nemáš zač 🙂 upřímně - já tam ten kalendář mam taky, ale pořád na to zapomínám, takže nehrozí, že bys na to myslela 🙂)) Určitě, pij jen malinko, já piju k snídani ráno čaj a pak už nic a v pohodě 🙂 No teď jedeme 3.měsíc.. co vy?

gabuli202
13. pro 2011

@terulilinka tak to jsme na tom stejně, taky jsme rozjeli 3. měsíc! Kéž by nám ro do Nového roku vyšlo! 🙂 🙂

kixi
13. pro 2011

@terulilinka diky, zkusim to teda zase vecer pred 20:00 a uvidime...mrzelo by me kdyby me takto utekla ... ale snazime se od 9DC tak uvidime...

andrejkonellis
13. pro 2011

zzaneta@ tak to může být ještě brzo...Já nic, já budu testovat až příští týden...Ale doufám, že se to vám to povede 🙂

terulilinka
13. pro 2011

@gabuli202 Přesně tak - kéž by 🙂 ale už na to radši tolik nemyslím, abych zase nebyla zklamaná, teď to jde nějak mimo mě 🙂

terulilinka
13. pro 2011

@kixi já už se poučila, takže na to tolik nemyslím a milujeme se normálně jako by se nic nedělo 🙂 ale být Tebou, zkusím to testnout až zítra 🙂

kixi
13. pro 2011

@terulilinka jj to delas jedine dobre...jenze ja proste po tom co jsem uz tehu v lete byla na ten pocit jaksi nedokazu zapomenout a tak blbnu a zkoumam se...vim ze je to spatne...ale tezko si muzu rict, ze to nemam delat...ted jsem na sebe nastvana ze jsem ty testy koupila, akorat mam z nich po nalade 😀

gabuli202
13. pro 2011

@terulilinka Já se na to taky snažím nemyslet, ani při milování. To je podle mě nejhorší 🙂 Teď se budu soustředit na školu, na zkoušky. A jsme obě mladičký, tak to jít musí 🙂

terulilinka
13. pro 2011

@kixi Jéé, ty jsi byla těhu? to mě mrzí ☹ já ti rozumím, nebyla jsem jiná, pořád jsem se zkoumala a snad i nalhávala příznaky 🙂 a předminulý týden jsem byl v kině a od tý doby myslím jen na ten film 😀 😀 takže za mě - najdi si jinou činnost 🙂

zzaneta
13. pro 2011

@andrejkonellis Jééé, ty sis dala fotku 🙂 Pěkná. Tak uvidíme, ale smiřuji se s tím že nic abych nebyla zklamaná 🙂 Ani se necítím divně, teda jen dneska před obědem se mi nějak udělalo zle, ale to se občas stává.

terulilinka
13. pro 2011

@gabuli202 To máš pravdu, to je to nejhorší, to to tělo to taky musí poznta.. Super, tak na to teď nemyslím a pak budem překvapený 😀 Upřímně - nesnáším když mi někdo říká, že jsem mladá, že to musí jít hned 😠 už mě ani nebaví všem říkat, že to neni tak jednoduchý 😠

andrejkonellis
13. pro 2011

zzaneta@ tak to mě mrzí, ale ještě nic nejí ztracené ! Ale je rozumné, že se připravuješ na negativ. test. 😉 Jáááj fotečka, je lepší když víš a víte s kým mluvíte, že? 😀

zzaneta
13. pro 2011

@andrejkonellis Jojo, hned je to takové osobnější 🙂 Tobě držím palečky 🙂

andrejkonellis
13. pro 2011

zzaneta@ no já v posledních dnech nemám žádné špeci příznaky atd... kromě toho, že mně o víkendu natahovalo ráno při čištění zubů.....Mně se prostě zdálo a s postupem času si myslím, že jsem na sobě viděla změny v době kdy se "možná" usazovalo vajíčko v děloze....Ale co já vím jestli to nebyla sugesce...Takže jsem smířená s tím, že 50% na 50% 🙂

kixi
13. pro 2011

@terulilinka jj 3 mesice...zamlkle tehu...o to je ted tezsi na to nemyslet 🙂

gabuli202
13. pro 2011

@terulilinka já vím, samozřejmě to o věku není, spíš jsem tím chtěla říct, že nemusíme mít tak naspěch, ikdyž bych si to strašně moc přála, ale pořád nám není pětatřicet a nemusíme z toho bláznit 🙂 Řečeno v dobrém slova smyslu 🙂

zzaneta
13. pro 2011

@andrejkonellis Sugesce je mocná čarodějka :D mne jediné co fakt bylo byl narůžovělý hlen někdy po půlce cyklu, dva dny.. Takže uvidíme. A mám předsevzetí že kdyby to nevyšlo, od příštího měsíce to prostě nebudu hrotit - tak se chci vidět :D

silvaaa
13. pro 2011

Ahoj holky,chtela bych se zeptat,jestli muze byt ovu treba i tyden pred MS?Posledni cyklus trval 27 dni a predtim jsem brala HA.Snazili jsme se od 13DC do 18DC.Dnes je to 21DC,tak by me zajimalo,jestli muzu mit Ovu trema az ted?Bricho me poli uz tak 14 dni a jinak to na sobe nijak nepoznam.Diky