"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

harley26
1. led 2012

@hanickaa.d Jasne, v tomhle pripade te ani nema moc co stvat, ja bych dala kdovi co, kdybych mela misto hor trcet doma na zadku s prckem v brise 🙂 hlavne na sebe davat pozor, to je ted tvoje nejdulezitejsi mise 🙂

hanickaa.d
1. led 2012

@twistinka123 naštěstí nejsem, teď mám prázdniny,,,neschopenku nebo nemocnici bych nedala vůbec, tak radši budu sekat latinu do 10.1. 🙂

twistinka123
1. led 2012

@hanickaa.d to chápu. taky se mi nechce na neschopenku....pokud by ti bylo joooo blbě, zkus EMESIN tbl, bere se 1 denně v době největší krize - lépe před🙂 ale prej to pomáhá🙂 a 10.1 budeš už v kolikátém?

hanickaa.d
1. led 2012

@harley26 no no myslela jsem jak budu hrozně aktivní v těhu a zatím naopak 🙂 snad se to brzy změní. Tak přeji ať se brzy zadaří 😎

hanickaa.d
1. led 2012

@twistinka123 asi 7+2...ok dík za typ, zatím se držím, je to spíš jak po kocovině a není to pořád 🙂

twistinka123
1. led 2012

@hanickaa.d 7+2? už ted ti to tu píše že jsi v 7 tý? je mi jasný že 6+něco...nebo jak to je?

pajiskazemlyna
1. led 2012

Ahojky holky !!! 🙂
Jakpak se dneska máte ? 😵
Všem přeji se zpožděním krásný Nový rok 2012, těhulkám zdravá a krásná miminka a snažilkám konečně // !

Já jsem dneska 27DC a vypadá to, že ještě ani ovulace nebyla, možná včera nebo dnes, ale neměřila jsem teplotu, takže nevím .... Budu mít zase 40denní cyklus, vážně paráda ... 😒
Kdyby to alespoň tentokrát už vyšlo ....

twistinka123
1. led 2012

@pajiskazemlyna moc držím palečky....

nějak začínám mít chutě, musela jsem si udělat vajíčko na hniličku🙂

pajiskazemlyna
1. led 2012

@twistinka123

Jéééé, čerstvá těhulka 😀
No jooo, jen si dej, na vajíčkách není nic špatného, hihi 😀

kixi
1. led 2012

achjo holky, ms porad nikde...dneska depkuju :((

twistinka123
1. led 2012

@kixi proč depkuješ? a testla jsi? nebud smutná!!!!

@pajiskazemlyna jj hodně čerstvá🙂 dneska 4+2 😀

pajiskazemlyna
1. led 2012

@twistinka123
Lepší než nic - podívej se na mě 😀

pajiskazemlyna
1. led 2012

@kixi
K depkám není důůůvod !!! 😵
V pohodě ... buď přijdou // nebo bohužel ms ...... Nějak to bude, nevěš hlavu !!! 😵

twistinka123
1. led 2012

@pajiskazemlyna jo jo to jo🙂 však mě za chvíli doženeš! 😉

terulilinka
1. led 2012

@twistinka123 to zase ne 😉 nechci to hrotit

twistinka123
1. led 2012

@terulilinka to je správný!!!! 😉

kixi
1. led 2012

@twistinka123
@pajiskazemlyna dekuju holky, testovala jsem 30 DC, a testnu asi zitra nebo pozitri...ale podle me to uz nema moc cenu, posledni snazeni ze kteryho mohlo neco byt bylo 18 DC...no a depkuju proto, protoze uz se nezadrzitelne blizi rok od zacatku snazeni a take termin, kdy jsem mela rodit :(((((

twistinka123
1. led 2012

@kixi první těhu se nezadařilo? nebud smutná, však se to povede, jen se moc nenervuj a nedepkuj, příroda to ovlivní 😉 bude to brzy ok!

kixi
1. led 2012

@twistinka123 jj zamlkle tehu v 9tem tydnu ... ja vim, jen proste se to vraci a cloveka to vzdycky srazi k zemi a pak se zase postupne zvedne ... diky za podporu, to me pomaha nejvic

pajiskazemlyna
1. led 2012

@kixi
Neboj se, brzy to přijde ... miminko si hledá ten správný čas ... 😵
A pokud 1.mimísek nevyšel, tělo určitě vědělo proč .. ☹
Zkus i tak myslet pozitivně, moc držím palečky, aby se brzy zadařilo !!!!

twistinka123
1. led 2012

@kixi jak říká moje dr, asi něco miminku bylo když to takhle dopadlo...tak nesmutni, ono to přijde,až nebudeš čekat! 😉

kixi
1. led 2012

@pajiskazemlyna diky moc...hned je mi lepe 🙂 zitra tesntu a uvidime ... zvlastni je, ze jsem 4 dny zpatky spinila tak jako vzdy pred ms ale ta neprisla a mam jen slaby vytok ...i ty ms bolesti uz dneska polevily...proste jako by ms byla...ale nebyla 🙂

twistinka123
1. led 2012

@kixi noooooo to zní hoooodně dobře!!! já teda nešpinila vůbec. zatím....a dost holek ale špiní a je pak těhu... 🙂

pajiskazemlyna
1. led 2012

@kixi
Tak možnááááá ?! 😵
Nebudeme radši předbíhat, testni a uvisíš ....
A na testíku posledním určitě nebyl ani duch třeba ? 😀
Moc moc držím palečky !!!!! 😵

kixi
1. led 2012

@twistinka123
@pajiskazemlyna .....no citim se absolutne netehu takze faaaakt nevim....ale myslite, ze z toho 18 DC by to jeste mohlo byt? testovala jsem 30 DC a opravdu ani dusik, to mi verte ze ten test jsem zkoumala dostatecne 😀

twistinka123
1. led 2012

@kixi no to nevím, já měla ovu 18DC a už 10DPO mi to ukázalo....ale to není u každého,takže se neboj! rozhodně já se těhu necítím, takže podle toho se neřid!

kixi
1. led 2012

@twistinka123 oki..uvidime...zitra pisnu co a jak 😀

twistinka123
1. led 2012

@kixi budu napjatá!!! 😉

pajiskazemlyna
1. led 2012

@kixi
Tak se těším na zítřejší zpráávičky ! 😀

pajiskazemlyna
1. led 2012

@twistinka123
Luci, nevíš, jak je možný, že mě pořád to břicho tak bolí - jako vždy při ovu, přitom ovu ještě nebyla ?(měřím BT) ..
Ale už tak týden mě to břicho fakt bolí, v oblasti obou vaječníků ... 🙄