"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajiskazemlyna
15. led 2012

@twistinka123

Ale já ještě nevím, jestli jsem těhu - kéž by 😀

Buď ráda ! Užívej si chvíle, kdy ti je fajn !! 😵

sedivka
15. led 2012

@twistinka123 ja dneska zas lehka kocovina. Uf 🙂
Co @lucille85 ? Jak se ti dari?

terulilinka
15. led 2012

@pajiskazemlyna tak budu držet 🙂 jak se mám? Momentálně ležím v posteli a zvracela jsem ☹ jinak je všechno dobrý, nijak to neprozivam a jsem v pohode 🙂 a jak se mas ty??🙂

trolleey
15. led 2012

@gabuli202 já jdu na kontrolu taky 20.1. 🙂 už aby to bylo'! vůbec to neutíká! 🙂

twistinka123
15. led 2012

já šupu na kontrolu 18.1 🙂 tak hezký zbytek víkendu holky a brzyzase papaaaaaaa 🙂

pajiskazemlyna
15. led 2012

Holky ?? 😕

Myslíte si, že je možný, aby byl na testu s citlivostí 10 mini pidi dušík už 8DPO večer ?? 😀 😕

harley26
15. led 2012

@pajiskazemlyna všechno je mozneee 🙂 vidis ho tam? 🙂

pajiskazemlyna
15. led 2012

@harley26
Těžko říct, možná jsem si ho tam spíš přimyslela 😀 😀
Je strašně brzy, zkusím zítra z ranní moči ... Třeba uvidím něco a třeba taky nic 😀

pajav
15. led 2012

@pajiskazemlyna všechno je možné,znám holky,kterým to ukázalo už na 6DPO,ale to jsou opravdu vyjímky. Zkus ráno 😉)))

pajiskazemlyna
15. led 2012

Zkusila jsem to holky vyfotit, ale na fotce není vidět už tuplem nic 😀
Zkusím zítra ráno, už jsem z toho magor 😒

terulilinka
15. led 2012

@pajiskazemlyna no nekecej!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 tak budu držet palečky!!

pajiskazemlyna
15. led 2012

@terulilinka
Teri, spíš tam nic není, ještě nekřič 😀 😀
Fakt to zkusím radši ráno ...

pajiskazemlyna
15. led 2012

@pajav
Určitě zkusím, když jsem to vyfotila, nic tam vidět není, takže jsem spíš už zmagořila 😀

terulilinka
15. led 2012

@pajiskazemlyna 😀 dobře, tak budu držet palce!!!!! Jéé, to by byla paráda, kdyby vám to už vyšlo!!🙂 ale hlavně se nestresuj :-*

harley26
15. led 2012

@pajiskazemlyna nejsi magor, jestli ho tam vidis, tak tam je, ty fotaky to berou na prd ... navic jestli mam priznaky jak pises, tak to bude pravdepodobne pozitivni 🙂 to bude dneska bezesna noc, co? :D

pajiskazemlyna
15. led 2012

@terulilinka
Já se nestresuju, neboj, zatím je to spíš sranda 😀 😵
Ale kéééž bych si to nevymyslela 😀 😀

pajav
15. led 2012

@pajiskazemlyna nooooooooo já si tam tu druhou umím představit 😉)) Zítra dej vědět! Držím palečky!

pajiskazemlyna
15. led 2012

@harley26
Bezesných nocí už pár bylo, jedna další mi už neublíží, už se těším na ráno, alespoň budu třeba takhle brzy vědět na čem jsem, at je ten test pozitivní nebo ne .. Když nebude, nezblázním se a když bude, tak se zblázním radostí 😀

pajiskazemlyna
15. led 2012

@pajav
Vědět dám, budete to po mě vědět jako druhé ! 😀

terulilinka
15. led 2012

@pajiskazemlyna 😀 ty jsi střevo 😀 ale ten výtok vypadá nadějně! určitě zítra napiš 🙂

pajiskazemlyna
15. led 2012

@terulilinka
Neboj se, že bych nenapsala, přece se tu musím s vámi podělit, at to dopadne jakkoliv 😀 😀

harley26
15. led 2012

Holky, ja uz chci taky najit dve carky na tehotenskem testu. Jestli mi ty prasky nezaberou, tak nevim co budu delat ...

pajiskazemlyna
15. led 2012

@harley26
Prášky zaberou a kdyby to nevyšlo nám ani tentokrát, tak je další cyklus rozhodně náš, uvidíš !!!!!! 😵

terulilinka
15. led 2012

@pajiskazemlyna no v to doufám!!! 😝

harley26
15. led 2012

Snad si na to snazeni vezmu i dovolenou :D vyrazime nekam na hory at mame cas jen na sebe hihi

pajiskazemlyna
15. led 2012

@harley26
Náhodou, to je výborný nápad, spousta holek už z dovči přivezla // 😀

pajiskazemlyna
16. led 2012

Ahojky děvčátka,
tak jsem ráno teda testla a moc moudrá z toho nejsem, spíš bych řekla, že tam není nic než něco ..

P.S. proč jsem sakra testovala tak brzy ??? 😀

Naděje umírá poslední, uvidíme za pár dní 🙂

pajav
16. led 2012

@pajiskazemlyna ještě nezoufej,já měla 10DPO úplně bílej test a 11DPO už byl duch 😉))))) Tak radši testuj až za 2 dny 😉

myka21
16. led 2012

prosí poradte, od čtvrtak si dělám testy a ty pomaličky sílili, ale dnes jen slaboulinká čárka. Je to znak že se to neuchitilo nebo to ještě neusí nic znamenat? Jsem strašně vyplašená

petanevesta
16. led 2012

ahoj holky, nebyla jste některá někdy na vyvolávací injekci? mně jí píchli v pátek, tak jsem zvědavá, jestli to teda dostanu - doktorka říkala, že do 14 dnů...zatím se mi o víkendu akorát konečně zastavilo to špinění a paradoxně se cítím líp, ne tolik nafouklá jako předtím...škoda, že těhu testy jsou negativní, to čekání mě drtí, jsem 47DC 😒