"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajiskazemlyna
17. led 2012

@harley26
Magor určitě nejsi a pokud ano, tak já jsem stejně větší, já si už představuju, jak to dám vědět příteli a rodičům a jak najdu konečně tu vytouženou druhou čárečku na testu ... 😀
Doteď to ještě docela šlo, ale s těmi 45denními cykly to už přestává být sranda ...
Já jsem teda většinou docela optimista, ale zrovna dneska když byl 10DPO test negativní, tak mě docela pohltil smutek ...

Pořád si jen říkám : "Jak dlouho ještě?"

eficenka
17. led 2012

@pajiskazemlyna
tak jsem taky asi magor... někdy jen tak ležím v posteli a představuji si, jak jednou tady bude postýlka atd...

terulilinka
17. led 2012

@pajiskazemlyna nj, jenže já to mam jako hodinky a když ovu bude později, tak i ms přijde později ne? nebo jsme to pochopila blbě?😀
Neboooj, jednou to vyjde určitě! ještě vydrž, třeba se ti dušík ukáže až 13DPO 🙂

pajav
17. led 2012

@terulilinka já když byla 30DC už jsem byla smířená s tím,že mám anovulační cyklus, a nakonecovu byla 34DC, 2 dny před MS a jsem těhule 😉)) Nesmíš ztrácet naději 😉

pajav
17. led 2012

@pajiskazemlyna jinak já otěhotněla až 6. měsíc snažení..hlavu vzhůru 😉

pajav
17. led 2012

@pajiskazemlyna a já měla cykly 32-37 takže taky žádná radost.. a pozitivní TT až na 11DPO

pajiskazemlyna
17. led 2012

@eficenka
Myslím si, že nejsme magoři, jen po om miminku prostě moc toužíme ....
@terulilinka
Terezko neboj se, ovu určitě už byla a nebo bude !! 😵
@pajav
Já vím ... Ale stejně .. už je to doba .. pořád jen doufání a zklamání ..
Nemáš někde fotečku ducha z 11DPO prosím tě ???
Necítím ani žádné příznaky, teplota by "teoreticky" měla stoupat a nic ... Nechci to zase dostat 😀

pajav
17. led 2012

@pajiskazemlyna zkusím pohledat 😉 mmnt

eficenka
17. led 2012

@pajiskazemlyna
@terulilinka
myslím že pokud se jednou tak rozhodneme, tak na to prostě nejde nemyslet... Jednou to snad vyjde... Ale už "nešílím" s testama pro Ovulaci a nedělám si hned pár dní po ovu TT.... Nejlepší je na to nemyslet, ale jak? švagrová má teď miminko - je úžasný, ale pak se mi skoro hrnou slzy do očí. Proč ona, která 10let brala HAK a povedlo se jim to napoprvé a já brala 1rok a 4.měsíc snažení je tu....

pajav
17. led 2012

@pajiskazemlyna tak jsem je našla 😀 první fotka-10DPO ještě jsem si dělala srandu,že s tímhle negativním TT nevyhraju 😀 Druhý fotka 11DPO, duch byl minimálně viditelný,na fotce vidět nešel,naživo jo,pak jsem si udělala druhý test ještě ten den (viz. třetí fotka) a čtvrtá fotka je 12DPO (zelený je ten 12DPO a ten pod tím z 11DPO) asi tak 😉

pajiskazemlyna
17. led 2012

@pajav
Dobrá, už vím, že ani moje naděje ještě neumřela 😀
Moc, moc děkuji, testíky jsou krásné, vidíš jak se mít vše zdokumentované ? 😀
Děkuji 😵

pajav
17. led 2012

@pajiskazemlyna uvidíš zítra..jinak ty máš graf ne?

terulilinka
17. led 2012

@pajav a kdy jsi zjistila, že jsi těhu? já jsem z toho lehce nervozní, nevím co mam od toho svýho těla čekat 😀 no já totiž ten jeden ovu test vyzkoušela, a byl pozitivní, ale ne tak jak bývá vždycky když ta ovu fakt je, a bolesti podbřišku jako vždycky taky žádný.. 😖

terulilinka
17. led 2012

@pajiskazemlyna já si někdy říkám : bože, blbá ovulace 😀 každopádně to máe pojištěný i kdyby byla 🙂))

terulilinka
17. led 2012

@eficenka já vím jak na to nemyslet - zabavit se něčím jiným.. prostě si říct, prdím na to.. mě to pomohlo a jsem v pohodě🙂

terulilinka
17. led 2012

@pajav tyyy brďo, já bych takovej test hned vyhodila, že tam nic neni 😀

pajiskazemlyna
17. led 2012

@pajav

To víš, že mám, je měřím už docela dlouho ..

http://www.fertilityfriend.com/home/38ac96

Jenže ten taky stojí za sarou bačkoru podle mě ..

pajav
17. led 2012

@terulilinka že jsem těhu jsem zjistila 1.11. 45DC (11DPO) měřila jsem si teplotu,díky tomu jsem věděla přesný den ovu,ovu testy jsem si nedělala,pro mě jsou drahý ☹ Jinak já už nedoufala v ovu takže snažení ustalo a díky tomu,že mě manžel ukecal když to tak řeknu na sex a já teda že jo a hned jsem šla na záchod (jindy jsem chvíli ležela) tak z toho vznikl prcek :D 5 měsíců před tím jsem se soustředila pouze na plodné dny,které mi určila kalkulačna plodných dní na netu a pak už jsme se nesnažili..se nedivím,že se nám to nedařilo pokud ta ovu bývala vždy tak pozdě :D

pajav
17. led 2012

@pajiskazemlyna tak zítra ještě testni a pokud nic,tak já nevím ☹ ještě bych určo testovala i 12DPO a pak bych čekala nejspíš na MS ☹ Kěž by tam byla 😉

pajiskazemlyna
17. led 2012

Já teda holky ovu testy nedělám a když jsem dělala, tak jen ty dobrý, kde se ukáže smajlík pokud ovu je a nic, pokud ovu není, ale je to test digitální a strašně drahej, zkusila jsem to jednou a od tý doby už jen měřím ... 🙂

terulilinka
17. led 2012

@pajav ty brďo, tak doufám, že nebudu mít takhle dlouhý cyklus, mam to dostat 26.1., normálně to mam vždycky 28DC..
No a tak to bývá, když se na to "vyprdnete" a je z toho drobek 🙂 my se teď milujeme podle chuti, což je ale tak ob den dva, takže mi na tý ovu ani nějak nezáleží, ale dost mě to znervoznilo, že to tělo teď funguje zase jinak než cykly předtím...

terulilinka
17. led 2012

@pajiskazemlyna určitě zítra nebo pozítří zkus testnout a uvidíš 🙂

pajav
17. led 2012

@terulilinka já po vysazení měla cykly 32-37 dní,takže jsem se pěkně vždy načekala :-/ ale vyplatilo se a tobě určo taky brzo 😉

sedivka
17. led 2012

@pajiskazemlyna priznaky mit něusis. Ja zacala neco malo citit v 5tt 🙂. Kdyz jsem mela jasne pozitivni test, priznaky jsem nemela vubec zadny 🙂

pajiskazemlyna
17. led 2012

@sedivka
Já vím ... Ale radši si říkám, že když nic necítím, žádnou změnu, tak z toho nic nebude ...
Nechci být už ZASE zklamaná ... 😀
Kéž by tam byl zejtra ducháček, alespoň takový, jako měla Pájí 🙂

Ale tak, nevadí..... kdyžtak pojedeme dál, co se dá dělat ?! 😀

pajiskazemlyna
17. led 2012

Zitra, tzn 11DPO testnu a uvidíme nebo neuvidíme .... 😀

Ozvu se hned brzy ráno 🙂

Tak třeba držte holky palečky, pokud si na mě na chvilenku vzpomenete ..

DĚKUJI MOC VŠEM ZA HEZKÁ SLŮVKA .... TO pomůže nejvíc 😵

sedivka
17. led 2012

@pajiskazemlyna co se da delat? Uzivat sex!🙂 drzim palce

terulilinka
17. led 2012

@pajav děkuju za podporu 🙂 uvidíme, necháme se překvapit 🙂

terulilinka
17. led 2012

@pajiskazemlyna super, ráno očekávám zprávu 🙂

pajiskazemlyna
18. led 2012

Ahojky kočky 🙂
Tak jsem teda ráno zkusila test (11DPO), ale je to nějaký divný, trošinku je to u T zóny rozpitý, tak nevim ...
Posuďte samy ....
A není to mamatest, ten už jsem neměla, je to pepino 10 .. 😀