"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajav
18. led 2012

@pajiskazemlyna zdá se mi to,nebo tam něco vidííím??? 🙂

petanevesta
18. led 2012

@pajiskazemlyna mně taky přijde, že tam něco malilinko je 😉

sedivka
18. led 2012

@petanevesta mas dneska za ukol koupit mamatest a zitra rano testnout na nem!!🙂

petanevesta
18. led 2012

@sedivka ta rada asi nepatří mně, ale je pro pajiskuzemlyna, že? 😀

pajiskazemlyna
18. led 2012

@pajav
@sedivka
@petanevesta bylo by to holky krásný, kdyby tam něco bylo, ale je to vážně divne rozpite.. tak uvidíme zítra, mamatest rozhodně koupím, kéž by tam opravdu byly dvě 🙂

petanevesta
18. led 2012

@pajiskazemlyna no držím palečky! 😉

zzaneta
18. led 2012

@petanevesta Peti co Ty, ještě nic?

sedivka
18. led 2012

@petanevesta a, preklik 🙂

pajiskazemlyna
18. led 2012

Holky, ta carecka je tam krásně vidět po zaschnuti, ale bojím se, ze na mamatestu nebude nic 😀

harley26
18. led 2012

@pajiskazemlyna Bude, neboj 🙂

harley26
18. led 2012

Holky, poslednich par dnu je to tu jakesi mrtve nebo co 🙂)

dashyyy
18. led 2012

Holky, trošku pro povzbuzení: fotečky ze včerejšího screeningu 😉 a můj pupajz 😀 ať se máte těhulky v začátcích a snažilky na co těšit 😉

terulilinka
18. led 2012

@pajiskazemlyna já jsem normálně slepá, ale něco maličkýho tam vidím 🙂

gabuli202
18. led 2012

Ahoj holky, nesu špatné zprávy. Jak asi víte, čárečka mi na testu nesílíla, tak jsem šla v pondělí na odběry a doktorka mě prohlídla. Říkala, že zatím nic nevidí, ale sliznice je zvýšená a mimoděložní to určitě není, že by tak byla volná tekutina. Výsledky mšly být dnes. Tak jsem se modlila, ať to dopadne. Jenže dnes v noci mi začalo bolet břicho, ale nedávala jsem tomu velký význam. O půl 7 vstával manžel do práce, tak jak odešel, šla jsem na záchod a v kalhotkách krev, tak jsem se příšerně lekla, utíkala do ložnice a volala manželovi, že krvácím, ten byl teprve na cestě, takže to prý otočí a jede za mnou. Bydlíme v domě s našima, tak jsem vyšla na chodbu a že půjdu za mámou. Na chodbě máme schody dolu a schody nahoru. Jenže přestala jsem slyšet, vidět, k tomu byla ještě všude tma, udělalo se mi příšerně zle, přestávala jsem dýchat, v tom jsem ještě mluvila po telefonu s manželem, chtěla jsem jít po schodech nahoru, jenže jsem to neodhala a spadla jsem po schodech dolů, strhla jsem všehcny obrazy, květináče. Jsou to horzně vysoký točený schody, takže hrůza. Tu ránu slyšel jak manžel v telefonu, tak mamka. Takže pro mě utíkala dolů, tak jsem ležela skoro v bezvědomí a jen brečela. Na gyndě měly až od 10, takže jsem tam jela, byl tak doktor, řekl mi, že hcg bylo hodně nízký, takže nejspíš došlo k rannému potratu, prostě se plod nechytil. za 14 dní mám přijít na kontrolu, že si mě prohlídle, mluvil o nějakých folikulách, moc jsem mu nerozuměla. K tomu mi říkal, že moc na testy na ovu nevěří atd. No, takže naštěstí to nebylo mimoděložní ani zamlklé těhu, ale i tak, jsem z toho zničená. Zítra mám nejtěžší zkoušku, je to v háji. Zase si říkám, že když už se nám to jednou povedlo, tak šance na druhé otěhu je velká, co myslíte? Achjo, holky těhulky, závidím vám, že to máte některé tak jednoduché. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

dashyyy
18. led 2012

@gabuli202 Gábi no to je příšerný 😒 hlavně že se nic nestalo Tobě pády ze schodů můžou končit hodně špatně.. a s miminkem nevěš hlavu ono se to podaří!

gabuli202
18. led 2012

@dashyyy já vím, jsem celá do krve, vypadám děsně, nemůžu ani sedět. jsem fakt smutná, ale zase si říkám, že to mimi vědělo, proč u mě nezůstat. A mohlo to dopadnout hůř, doufám, že se nám brzy zadaří a bude vše v pořádku. ☹

dashyyy
18. led 2012

@gabuli202 teď je fakt nejdůležitější Tvoje zdraví a on si prcek správný čas vybere

petanevesta
18. led 2012

@zzaneta zatím nic, radši ještě čekám, ale je to těžký, možná to prubnu zítra ráno, kdyby náhodou 😀

gabuli202
18. led 2012

@dashyyy doufám, už jsem se tak začala těšit, tak doufám, že za námi brzy příjde ☹ Říkám si, když už se to jednou povedlo, musí to jít znovu

dashyyy
18. led 2012

@gabuli202 já si myslim to samý, ale jak říkaj holky v naší diskusi možná lepší teďka než za pár měsíců.. mohl to být stres ze zkoušet cokoli ale jak píšeš jednou to šlo půjde znova

petanevesta
18. led 2012

@gabuli202 to mě strašně mrzí za tebe☹ , ale přesně, jak píše dashyyy, hlavně, že ses nezranila a neboj, mimi určitě přijde v pravý čas...

gabuli202
18. led 2012

@dashyyy A taky všude čtu, že po potratu se často otěhotní, nevím proč, asi je to tělo tak nasatrtovaný, tak doufám, že nebudeme dlouho čekat ☹

@petanevesta Peti, díky, snad to nějak zvládnu a mimčo brzy příjde

petanevesta
18. led 2012

@zzaneta tak Žanet aktualizace - asi MS začíná, právě jsem přišla z WC 😒 ale zatím nebolí břicho, tak to zřejmě teprve přijde během odpol....njn, takže pokračujeme ve snaženíčku, co se dá dělati - už to ale musí vyjít a tobě držím všechny palce, až budeš příští týden čekat, jak se to vyvrbí 😉

petanevesta
18. led 2012

@gabuli202 no musí to být těžký, ale drž se, určitě se brzo zase zadaří

dashyyy
18. led 2012

@gabuli202 jj prej je fajn nechat tělo vyčistit projít jednou MS a potom se to prý hodně daří... tak držím pěsti a hlavně nevěš hlavu

heaven_angel
18. led 2012

@gabuli202 to musel byt otresny zazitek, ale hlavni je, ze se ti nic nestalo.. urcite se to ted co nejdrive podari, tak nebud smutna.. budu ti drzet palce..

zzaneta
18. led 2012

@petanevesta Jeee tak to je fajn. I kdyz taky to mohlo byt radeji mimi, ale jak rikas, jedeme dal. Aspon ze jsi ted na MS nemusela dlouho cekat.. No ja jsem zvedava jak dlouhy cyklus bude tentokrat, ale posledni dobou to moc nehrotim, mam toho fakt dost tak na to ani tolik nemyslim.. ani sem moc radeji nechodim, jen Tebe vetsinou kontroluju 😉 Tak hodne stesti Peti, aby uz to konecne vyslo 🙂

petanevesta
18. led 2012

@zzaneta máš pravdu, taky jsem si řekla, že na to už nebudu teď tak myslet...stejně nevím, jak budu mít dlouhý cyklus příště, takže nějaký ovu testy padají a necháme tomu volný průběh 😉 tak třeba vám to vyjde, když jsi měla jiný myšlenky a starosti 🙂

wann14
18. led 2012

@gabuli202 Gabi, tak to me strasne moc mrzi, co se stalo. Ale nastesti se ti nic pri padu nestalo a to je dulezite. JInak vim o cem mluvis a jak ti je, ja to taky zazila. Presne jak pises kdyz to slo jednou pujde to i po druhe ja to taky tahle beru. Tak se ted dej pekne do kupy at se muzete zase zacit snazit ... drz se a nebud smutna

zzaneta
18. led 2012

@petanevesta No jen aby tento pristup vydrzel 😉 U mne je to jen posledni tyden, minuly tyden jsem mela naopak depku, jak jsem byla doma, hodne jsem na to myslela.. Tento cyklus tomu nadeje nedavam, uvidime pristi. V breznu manza mozna pojede na sluzebku na min.dva tydny, takze nic moc snazeni nebude. Ted jsem jen zvedava jak dlouhy bude cyklus 🙂 Ty uz jsi najela na novy, jdes jeste na kontrolu k doktorce?