"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gabuli202
11. únor 2012

Holky, dnes je mi fakt divně, všechno mě pobolívá, hlavně spodek, nemůžu se dotknout vaječníků a tak. Ale jsou citlivé jen na dotek. Ta ovu si zřejmě dělá co chce. Ale je fakt, že minulý cyklus mě prsa bolela o hodně víc, asi je to pokaždé jinak.

harley26
11. únor 2012

Holky, vite co by me zajimalo? Jak je to s muzskyma spermiema. Jakoze napr. kdyz na to clovek vlitne rano a pak jeste vecer - tak ty spermie jsou taky schopne oplodneni? Vite jak to myslim? Jestli se jakoze stihnou nejak obnovit nebo jak bych to napsala 😀 Nebo ti chlapi je maji nejak v zasobe a "vypusti" jen urcite mnozstvi a pak pri dalsim styku vezmou nejake ze zasoby? :D

zuziiiiicek
11. únor 2012

Ahoj holky. Tak jsem ráda, že se k vám můžu taky přidat. Nenazývala bych to zatím snažením, řešíme bydlení, v létě se budeme stěhovat do svýho tak by manža radši kdyby to mimčo přišlo později, ale je to tak, že jsem v říjnu po 10 letech vysadila HA a od té doby tomu necháváme volný průběh. Přiznám se, že podvědomě každý měsíc doufám, že MS nepřijde. Po vysazení jsem MS měla normálně, ale v prosinci jsem měla velký zpoždění. Šla jsem na gyndu v naději, na UZ nic, brali mi krev a než jsem se dozvěděla výsledek tak ta mrcha MS přišla. Po 44 dnech!☹ Už jsem na sobě i vyhledávala všelijaký příznaky těhotenství. No a pak už zase MS normál, takže asi splašený hormony.☹
Nezvládla jsem přečíst všechny stránky téhle diskuze, ale z posledních příspěvků je vidět, že už se některým zadařilo🙂 takže paráda a držím palce!😉 snad se tu brzo zorientuju🙂

@terulilinka my už se známe z jiných stránek že?😀

pajiskazemlyna
11. únor 2012

@harley26
Taky by mě to zajímalo 😀
Má cenu sexovat 2x den nebo se to míjí účinkem ????

kora1
11. únor 2012

@krista1 @terulilinka holky, moc moc vam drzim palce!! 😵
@gabuli202 gabi, Tobe taky drzim! Na horach si to urcite moc uzijes, kam jedete? A ktery den cekas mrchu, musi tam byt alespon tech 10dni mezi ovulaci a ms, jak jsem tady z prizpevku pochopila..?
Ja prave nevim, jestli se mi pozdejsi ovu prodlouzi cyklus, nebo to prijde ve stejnou dobu (ovu je dnes/vcera) a ms bych normalne mela dostat v pondeli (dalsi) a to se mi zda malo dnu na lutei.fazi...Co myslite?
@pajiskazemlyna kdyz koukam na testik harley26, ktera to ma potvrzene ultrazvukem, ze ma ovulaci, tak ten tvuj by byl pozitivni.. a ja je taky nemivam silnejsi, nez kontrolu. Ten Gabcin je ukazkovy, ale jak jsem to pochopila, ne vsichni to maji takhle silne..Holky, poradte, co myslite. @harley26 co myslis? Ten test, co jis vyfotila, je pozitivni ovulace, ze jo?

sedivka
11. únor 2012

@zuziiiiicek ahoj, tak to mate podobne. My se pred dvema tydny prestehovali do maleho provizoria na rok, ted zacneme stavet dum. Rikali jsme si, ze kdyby to s mimcem vyslo az na jare, bude to fajn. Ale zadarilo se nejak rychle, takze uz v zari tu v tom krcalku budeme tri. Ta snad bude dum hotovy do prosince a ty tri mesice prezijeme 🙂
@pajiskazemlyna podle me nema, sperimiim to trva i den nez zase dozraji 🙂

kora1
11. únor 2012

@pajiskazemlyna 2x za den se miji ucinkem..i 1x je dostatecne, i obden by melo byt..
Vzhuru do toho 😉 😵

kora1
11. únor 2012

@zuziiiiicek kolik tam mas tech i, ja jsem to udelala od oka 🙂) Ahojky, tak prijemne snazenicko, je to tu moc fajn 🙂

pajiskazemlyna
11. únor 2012

@kora1
@sedivka

Myslela jsem si to holky, ale pro jistotu se ptám 🙂 Děkuji Vám moc 😵

barbulinka1
11. únor 2012

@harley26 ahojka, já myslim, že je to zbytečný ráno i večer, ale když je chuť tak proč ne 🙂 my jsme se třeba do ovu vůbec netrefili a spermie si stejně 2 skoro 3 dny počkaly na vajíčko, protože manžel odjel do zahraničí 🙂 a nejlepší je sexovat ob den, to spermie dozrají a jsou lepší pro oplodnění vajíčka 🙂

barbulinka1
11. únor 2012

@pajiskazemlyna já myslim, že se to míjí učinkem 😀 stačí ob den 🙂 mršky si počkaj 🙂 🙂

pajiskazemlyna
11. únor 2012

@barbulinka1
Ty jsi toho důkazem !!! 😀

barbulinka1
11. únor 2012

@pajiskazemlyna Tak tak 😀 vůbec jsem těm dvěma čárkám nemohla uvěřít, když vim, kdy jsem měla ovu dítky měření BT 😀 ale ono pak taky zálěží, jakou ty spermie mají kvalitu a jak jsou schopný přežít 😀a taky jaký mají prostředí (například hlen - v tomu ovu hlenu přežijí nejdýl 🙂 ) jsem ráda, že manželovi spermijky byly bojovníci 😀 😀 a že jsem pro ně měla vhodné prostředí 😀 😀

gabuli202
11. únor 2012

@kora1 jedeme jako každý rok do Švýcarska, už se fakt těším 🙂 Jinak pokud jsi měla ovu později, tak se ti cyklus přirozeně posune. Takže bys to měla od ovu dostat nejdříve takový 11 den. 🙂 Já si ani nepočítám kdy bych to měla dostat, ale zřejmě v tu dobu, co budeme na horách, tak se necháme překvapit 🙂

zuziiiiicek
11. únor 2012

@sedivka ahojky, no my už právě v podnájmu bydlíme dva roky a stačilo, taky je to krcálek malinkej takže sem jsme mimi nechtěli. ale teď když už víme, že v létě budeme ve větším a svým tak to prostě necháváme na přírodě. Obdivuju tady holky co si měří teploty a dělají ovulační testy a sexujou podle toho. My by jsme na to asi neměli trpělivost. Navíc jsme si říkali, že nikdy nechceme sexovat prostě účelně, přijde mi to divný. Ale to nemyslím zle vůči jiným holkám, opravdu mají můj obdiv. Já bych jen radši aby mimi vzniklo až když na to vlítnem, protože prostě bude chuť.😀 nevím jestli se smí gratulovat k těhotenství, ale každopádně mám radost, že vám už e zadařilo. Po jaké době? Taky jsi vysazovala HA?
@kora1 Ahojky, děkuji za přivítání. Mám tam 5x i 😀 😀 no snaženíčko nesnaženíčko, kéž bych teď 28.2. už nedostala😀

krista1
11. únor 2012

@terulilinka Asi jo,já to mám dostat 23,tak snad nám ta mrška nedojde,alespoň jedné z nás 😉

sedivka
11. únor 2012

@zuziiiiicek myslim, ze se negratuluje 🙂 HA jsem vysadila v zari. Pak jsme je tak napul chranili, rikali jsme si ze to bydleni je preci jen prekazka. Pak jsme to ale nejak nechali byt a zadarilo se hned asi kolem Vanoc 🙂 necekali jsme, ze to pujde takhle rychle 🙂 nic jsem nemerila, nesledovala. Pro me ideal. No, postylku sem jeste narvem a snad se dum nezpozdi 🙂 tak drzim palce. Ja jsem ted v 11tt

gabuli202
11. únor 2012

@zuziiiiicek Ahojky Zuzi. když už mluvíš o tom účelném sexování. Taky jsem si dřív ťukala na čelo, že bych si neměřila ovulaci atd., ale když to miminko opravdu chceš, tak se všechno změní, alespoň u mě. 🙂 S manžou to nebereme tak, že se musíme milovat, to vůbec né. Manža je naopak rád, když ví, že mám ovulaci. Vždycky říká, že už se těší, až budeme dělat miminko 😀 Takže my to bereme takto. U nás se sexuje pravidelně, takže co 🙂

harley26
11. únor 2012

@kora1 doufam, ze pozitivni byl, dostala sem na to i injekci, tak snad to tak bylo 🙂

zuziiiiicek
11. únor 2012

@sedivka proto negratuluju, nekde jsem to cetla😀 juuu tak to se vam zadarilo rychle🙂 no u nás "snažení" probíhá max. 2x do měsíce a ještě náhodně tak to asi potrvá než se trefíme. Uvidíme. Tak vám taky držím palce s domečkem, at jde vse podle plánu.😉 A kdy jsi zjistila ze jsi tehotna? Myslim, v kolikatým tt jsi byla?

harley26
11. únor 2012

@pajiskazemlyna takze v podstate jednou behem ovulace se silnymi plavci by melo bohate stacit 🙂)

zuziiiiicek
11. únor 2012

@gabuli202 Ahoj gabuli, to jsem právě nechtěla aby to vyznělo že si ťukám na čelo. Tak to není.😉 Jen na to nemám trpělivost. Ale miminko chceme, jen jsme zatim v takove fazi, ze si rikame kdyz to prijde tak to prijde a doufám, že se v tehle fazi zadari.🙂 To je pěkný jak jsi to popsala, je dobře, že to s manžou berete takhle😉

gabuli202
11. únor 2012

@zuziiiiicek za prvé jsem si ovu chtěla začít měřit taky kvůli tomu, jestli vůbec probíhá, to byl první popud 🙂 Dnes mi vyšel pozitivní test, takže fajn, ale říkám si, pokud se to tento měsíc nepovede, testovat už možná nebudu, vím, že ovu probíhá a konec. takže uvidíme, jak všechno tento měsíc dopadne 🙂

zuziiiiicek
11. únor 2012

@gabuli202 tvůj přístup se mi líbí, držím moc palce, já doufám, že se MS 28.2. nedostaví😀

gabuli202
11. únor 2012

@zuziiiiicek moc držím palečky, aby mrcha už nepřišla!! 🙂

sedivka
11. únor 2012

@zuziiiiicek tak to my na to sli pomerne naruzive 🙂 tak obden az obdva dny 🙂) zjistila jsem to 34DC, takze to byl nejaky 4-5tyden.

terulilinka
11. únor 2012

@zuziiiiicek hih, já si říkala co ty tady 🙂)

@kora1 děkujuuuu 😵

@krista1 tak to máme hezky načasovaný 🙂

zuziiiiicek
11. únor 2012

@terulilinka no co asi😀 a jak jste na tom vy?

zuziiiiicek
11. únor 2012

@sedivka aha🙂 tak už chápu tu rychlost 😎

harley26
11. únor 2012

holky, tak vam reknu, ze tenhle vikend se ze me stal regulerni magor posedly otehotnenim 😀 myslim na to vkuse cely den. Hledam si na netu jak vlastne presne dojde k oplodneni a predstavuju si, jak moc by bylo krasne za dva tydny objevit pozitivni test. Je toto normalni? A jeste do toho si rikam, ze sme se nemeli snazit dnes rano, ale nechat si to na vecer nebo az na zitra, aby uzraly spermie. To kdybych rekla manzelovi, tak si poklepe na celo a objedna me pravdepodobne k chocholouskovi 😀