"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zzaneta
13. únor 2012

@gabuli202 Já počítám 35dní 🙂 Takže budeš testovat 25.2.?

kora1
13. únor 2012

@gabuli202 hahaha, pry "mrcha doleze" 😀 😀 😀 Potvora, ludra je to! Tfuj! 😀 😀

@nasaluca Ahoj, no stane se i to, ze se clovek prihlasi a den nato je tehotny 😀 😀 (@lola024) Tak v kolikatem jsi DC? 🙂

nasaluca
13. únor 2012

@kora1 Že by to mělo až takový účinky? 🙂 Jsem 12 DC, ale ovulku čekám až kolem 19DC, tak snad budem o víkendu ve formě 🙂

kora1
13. únor 2012

@nasaluca 😀 mne se tento cyklus zpozdila ovulace a mela jsem ji 19DC, a tak se te chci zeptat, jak mas dlouhy cyklus s ovuli v 19DC?
Jojo, ucinky to na nektere holky ma, to vis ze jo 😵 🙂
A kolik mas roku? (moje obligatni otazka 😀 ..)

nasaluca
13. únor 2012

@kora1 Mívám tak průměrně 32 dní cyklus. MS většinou 13-14 DPO. Je mi 24 a tobě?

zzaneta
13. únor 2012

@nasaluca Vítej mezi námi 🙂
@kora1 Koukám že skenuješ věk :D

evik19
13. únor 2012

@gabuli202 Gábi, já myslím, že máš pravdu v tom, že na horách nebudeš mít tolik času přemýšlet nad tím, jestli se konečně zadařilo nebo ne, takže se bez testíku podaří "přežít" až na doma. A držím pěsti, ať MS nedorazí🙂

@kora1 díky za vysvětlení, myslím, že ani s cystama bych neměla mít problém, nebo aspoň doktorka před měsícem nic neříkala. Jestli je to tak, jak říkáš, tak je to pro mě skvělá zpráva, protože mám jen jeden vejcovod a celou dobu se užírám myšlenkou, že třeba ani ten druhý není průchozí a že teda nikdy neotěhotním přirozenou cestou. Jestli jsem ale měla minulý měsic fakt zamlklé těhu, tak je to sice smutné, ale na druhou stranu super zpráva, že to aspoň jde.
Jinak co se týče té ovulky- myslím, že jestli je pořád mezi ovu a MS aspoň týden, tak by měla MS (Anebo pozitivní tt, že🙂 přijít stejně, jako jsi zvyklá.

kora1
13. únor 2012

@zzanetajojo, stydim se, ze jsi me prokoukla 🙂 Skenuju a chci najit soukmenice, ale zase jedna mladice 😀
@nasaluca je mi 32
@evik19 podle me ano, je to to jedine, co to muze znamenat, ale nejlepe ti odpovi stejne MUDr..nemuzes/nechces se zeptat?
A muzu se zeptat, jak to, ze mas jen jeden vejcovod? Mela jsi nejaky zanet, ktery se neprojevil? A jak dlouho se vlastne snazite?

zzaneta
13. únor 2012

@kora1 😀 to je jasny 🙂

evik19
13. únor 2012

@kora1 Doktorka mi k tomu řekla, že prostě tím, jak jsem si to moc přála, tak jsem viděla čárku i tam, kde nebyla...Což jsem jí odkývala, ale doma jsem se pak mrkla znova a čárka tam prostě je (doktorce jsem to neukazovala). Já mám z doktorů (a dokonce i hodných doktorek) docela fóbii, takže nějaké velké dotazování u mě nepřipadá v úvahu a vždycky jen koukám, abych už mohla vypadnout🙂) Proto se taky děsím toho, že bych třeba někdy potřebovala k otěhotnění asistenci doktorů 😝
Jeden vejcovod mám po nevydařené operaci slepáku, kdy se ho povedlo šikovným doktorům zničit tak, že mi ho museli amputovat. A snažíme se od léta, tak do října jsme tomu nechávali volný průběh, nic jsem nesledovala, jen si dělala těhu testy. No a od toho října se snažím sledovat hlen, takže je to naše snažení cílenější🙂

kora1
13. únor 2012

@evik19 ano ano, rozumim. A k tomu problemu-slysela jsem, ze se to po slepaku nekdy stava. Nicmene, mas jedena zdravej, to je super skore!! Co bych dala aspon za tuhle jistotu ja 😵 Tak pekne snazit a nezanedbavat 😎
Jinak se snazime stejne, tohle je 7.zkouska..cca od rijna ci listopadu sleduji ovuli dle testu a holky me tu nakazily a zacnu merit bazalni teplotu 😉
Urcite to brzy vyjde, vzhuru do toho! 😀

gabuli202
13. únor 2012

@zzaneta Pokud mrcha nedoleze, tak budu buď testovat 25. nebo 26.2. A ty? 🙂

@evik19 Přesně tak, chci si tam užít hor a nechci myslet na otěhu 🙂 jen mi dělá starosti ten bazén, kam máme jít, je teplý 😒

evik19
13. únor 2012

@kora1 Taky jsem si říkala, že po příští MS to zkusím s tou bazalkou, i když u mě je to těžký v tom, že ráno nevstávám v pravidelnou dobu, tak nevím, jestli budou výsledky úplně směrodatný. Krom toho netřeba vyhrnovat gatě, když brod je ještě daleko, třeba se tento měsíc obě zaradujeme nad // 🙂
A máš nějaký důvod se obávat, že ti vejcovody nefungují? Mě by to nebýt té operace asi ani nenapadlo. Kromě toho se obě snažíme jen pár měsíců, to fakt nic není. Našim se podařilo poprvé otěhotnět až po roce, babičce dokonce po roce a půl, což byla v té době věc nevídaná. No a druhý těhotenství pak vždycky přišlo hned🙂 Takže klid, času máme obě dost...

kora1
13. únor 2012

@evik19 diky za uklidneni. realny duvod nemam (jako zadne potize krom par kvasinkovych infekci v minulosti), ale stalo se to 2 mym kamaradkam, ze z niceho nic jim objevily nepruchozi vejcovody. Jedna to po nepodarenem umelku vzdala a jedna po silenem utrpeni ma ted chlapecka z umelka.
Vis, me to desi, moc. Ale nechci nikoho desit, lepsi veci nevedet. Desi me velmi rozsirene chlamydie, ktere se udajne ani nepoznaji, ze je clovek chytl a oni behem let delaji paseku uvnitr zeny a prijde se na to pozde. Ale uz dost, potreba myslet pozitivne..! 🤐 😵 Dekuju za slova podpory, rikam si, proc to nejde, uz takovou dobu, ovulace mam-prijde pochybnost, jako vsem tady asi..
Diky, povzbudilo me to

zzaneta
13. únor 2012

@gabuli202 Já asi až 29. - pokud vydržím 😀

gabuli202
13. únor 2012

@zzaneta uvidíme, toho 26.2. bych byla 14DPO, takže bych to asi zkusila 🙂 ale je možná, že mě mrcha předběhne 🙂

evik19
13. únor 2012

@kora1 Jasně, všechny holky, co neotěhotní do dvou třech cyklů začnou přemýšlet...Já na to taky myslím, co všechno může být špatně, ale i když se na to podívám ze statistcikého hlediska, tak není moc pravděpodobné, že se nám to nikdy nepodaří. Mě vcelku od těchhle obav pomohlo, že jsme si s manželem sedli a řekli si, že i kdyby se to náhodou stalo nám, tak že spolu zůstaneme a děťátko si adoptujeme. Jasně, že bych chtěla, aby bylo mimi biologicky naše, ale vím, že bych stejně ráda měla jakékoliv dítě, které bysme dostali jako mimčo, možná i starší. Od té doby mě fakt obavy skoro na 100% přešly a naopak mě přepadl možná trošku nemístnej optimismus, že se to už ale určitě povede🙂 A můj optimismus se vztahuje i na všechny okolo, čili i na tebe🙂

evik19
13. únor 2012

@gabuli202 Tak záleží na tom, jak teplý ten bazén bude...pokud kolem 37 stupňů, tak to je teplota těla a nemůže se nic stát. Krom toho znám i holky, co chodíly během doby otěhotnění do sauny a taky se nic nestalo...

zzaneta
13. únor 2012

@gabuli202 No zní to lákavě testovat dřív 🙂 uvidím jak vydržím 🙂

sedivka
13. únor 2012

@zzaneta driv netestuj 🙂

zzaneta
13. únor 2012

@sedivka Jo to se ti to ted rekne 🙂 Po bitve je kazdy general 😀 ale vsak ja nechci, jen jak se znam, bude mne to lakat 🙂

terulilinka
13. únor 2012

Ahojky holky, tak tělo překvapilo a ovu byla včera 🙂
@barbulinka1
@eficenka Holky, zasílám grafík, že byla?🙂)) ta bolest toho podbřišku nešla přehlídnout :D
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/terulilinka/...

sedivka
13. únor 2012

@zzaneta ani ne tak po bitve, jako ze jsi psala driv, ze uz nebudes testovat brzy, aby ses vyhnula tem "duchum" a tak. ze budes testovat az v den co ma dorazit MS...tak ti to jen pripominam 🙂

zzaneta
13. únor 2012

@sedivka No myslím že jsem měla více než ducha 🙂 Já vím co jsem psala a vím co mám udělat, jen mne to bude lákat 🙂

zzaneta
13. únor 2012

@sedivka Ale dobrá paměť 😉

sedivka
13. únor 2012

@zzaneta to ze te to bude lakat naprosto chapu 🙂 i kdyz jsem tohle nezazila, dokazu si to predstavit..rikej si, ze kdyz vydrzis, budes mit ten vysledek proste jistejsi 🙂 a kdyz nevydrzis, tak nevydrzis 🙂

zzaneta
13. únor 2012

@sedivka Budu se snazit 🙂

gabuli202
13. únor 2012

@evik19 tak snad ten bazén nebude vadit, kdyby náhodou 🙂

@zzaneta taky to nechci uspšchat, tak uvidíme, nebudeme to řešit nějak dopředu 🙂

lola024
13. únor 2012

@kora1 diky vyzivova poradkyne 😀 A co ryby, ty se muzou? Dneska jsem dostala strasnou chut na tunaka, ale jelikoz jsem si nebyla jista, jestli muzu, nebo ne, radsi jsem ho zavrhla...
Tak a @holky kolik z vas bude na konci unora testovat? @gabuli202 @zzaneta a jeste nekdo? 🙂 Urcite ten tehu bacil zapusobil, moc moc drzim pesti!

petinkas
autor
13. únor 2012

@terulilinka Ahojky, koukala jsem na grafík - zkus měřit dál a pokud teď budeš mít 3 dny vyšší teplotu než dny předcházející, tak opravdu byla.. grafík vypadá pěkně..