"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gabuli202
16. únor 2012

Holky bez fotečky, neštvěte mě a šupněte si nějakou hlavní fotečku, ať vím, s kým se bavím 😀 😀

zzaneta
16. únor 2012

@kora1 Ahojky, pochopila jsi to spravne, prave mne zajimalo co si o tom myslite.. Dekuji 🙂 ja si do te chvile verila ze to vyjde, ale tak jsem se aspon prehodila do realu a nepocitam s tim, aspon nebudu kdyztak zklamana.. teda to budu urcite kdyz to nevyjde, ale ne tolik 🙂
Jake je vlastne Tve krestni jmeno jestli muzu byt zvedava? 🙂

harley26
16. únor 2012

@gabuli202 me se libi, kdyz tu vidim vase fotky, ale me se sem ta moje moc davat nechce. Jsem na internetu spis takova opatrnejsi, co se tyka soukromi. Kdyby to byla zamknuta diskuse, tak proc ne, ale takhle nevim 🙂

gabuli202
16. únor 2012

@harley26 no tak nic, tady jsem neuspěla 😀

terulilinka
16. únor 2012

Holkyyyy, co na to říkáte?🙂

zzaneta
16. únor 2012

@terulilinka Já si myslím že jsi horkým kandidátem do těhu klubu 🙂 Kdy má přijít MS. Někdy okolo 20teho?
Myslim si ze Ti to vyjde, objednala ses k nove doktorce jestli nemas problem a ani ji nebudes potrebovat 🙂

terulilinka
16. únor 2012

@zzaneta Žante, právě, že má přijít až 24.2., tak si říkám jestli tyhle teploty nejsou ještě po tý ovu.. klesat to prý má až před ms... Jsi hodná!!! Dneska se mi o tý doktorce zdálo 😀 Takovej praštěnej sen, že mi řekla, že mi vadí manžovo sperma a hned nám to nepůjde.. ale pak mi řekla, že se sekla, že jsem těhotná :D

zzaneta
16. únor 2012

@terulilinka A kdy budeš testovat? Já se v BT nevyznám, vím jen že se má po ovu držet nahoře a to ty zatím máš, takže tfuj tfuj ať je to i dál 🙂 Nooo tak to je jasné, řekne Ti že jsi těhotná 😉

misam
16. únor 2012

Ahoj holky, tak jsem byla dneska na gyneko a je tam připravený folikul 1,5 cm. Tak ovu už bude brzy. Mám ale dotaz, jestli je nutné po cytologii nějaký den nesexovat? Dřív jsem to neřešila, ale dneska jsem poprvé po kontrole krvácela (teď už jen tak špiním) teď čekám tu ovulku, tak to nechci prošvihnout, ale zároveň mne vyděsila ta krev. Stalo se vám to někdy? 🙂

terulilinka
16. únor 2012

@zzaneta až v den MS, dřív určitě nechci... 🙂 já jsem si to hledala ve snáři a vyšlo mi, že bych měla čekat dvojčata, když se mi zdá že vidím sebe těhotnou.. Blbost! 😀

terulilinka
16. únor 2012

@misam Já jsem teda špinila jen jednou a to když mi cytologii dělal uplně poprvý, jinak jsem vždycky měla jen silný výtok 🙂

misam
16. únor 2012

@terulilinka Mně se to nestalo nikdy, takže když jsem přišla domů a viděla tu krev tak mne to hrozně vyděsilo. 😕 Dala jsem si slipku a teď je na ní jen už špinění. A výtokem myslíš jako že jsi měla krvavý výtok? A dávali jste pauzu s milováním?
Jinak grafík máš krásný :o)

twistinka123
16. únor 2012

@misam krvácení po cyto je celkem normoš, protože se to dělá brush kartáčkem, který poměrně dost škrábe! určitě to není překážka v ovulaci a milování, neboj! to ustane!!!! 😉 když má někdo třeba křehčí čípek (třeba v době ovu) tak se to krvácení může vyskytnout - aby se odebralo dost buněk a pořádně tak se tím kartáčkem jakoby škrabe v čípku, tak proto. fakt se ničeho neboj, je to běžný!!!

terulilinka
16. únor 2012

@misam nene krvavý právě, že ne.. takový ten typický výtok, ale dost silný teda.. asi mě to vzrušovalo či co :D:D:D ale milovali jsme se vždy normálně 🙂 děkuju 🙂

misam
16. únor 2012

@twistinka123 ....uf to mi spadl kámen ze srdce, fakt. Ještě že tě tu máme 😉. Opravdu jsem se hrozně lekla, když jsem to viděla. Pochopila bych špinění, ale tohle bylo celkem dost. Teď už jen špiním, takže to bude asi zítra nebo pozítří ok. Jsem právě v době ovulace, tak to je možná důvod proč se mi to teď stalo. Jinak jsem nesledovala v jaké fázi na kontrolu jdu. Ale stejně raději dneska dáme pauzu, neměla bych z toho dobrý pocit. Fakt moc díky za uklidnění 😀

kora1
16. únor 2012

@terulilinka Teri, gratuluji Ti, ty jsi urcite v tom!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 A jak ze se dlouhp snazite? 🙂

misam
16. únor 2012

@terulilinka 😀 jo táák. Už mne uklidnila i twistinka, prý je to normoš 😀. My teda dáme dneska pauzu, tak snad mi ovu neuteče 🙂 🙂

twistinka123
16. únor 2012

@misam já sim myslím že ani pauzu dávat nemusíte, pokud je to už jen špinění, tak to prostě už odchází🙂 mě se o stává pokaždé tak bud fakt v klidu, navíc moje doktorka všechny upozonuje že budou krvácet, hlavně těhule, aby nezačli šílet!🙂 takže klído si dej sprchu a vlítněte na to, vůbec se to netýká vaječníků a spermíky to neomezí🙂

misam
16. únor 2012

@twistinka123 ...myslíš, jo? Abych to toho "naškráblého" čípku nedostala třeba nějakou infekci se bojím nebo tak něco. Tak na to vlítneme asi zítra ráno 😀

twistinka123
16. únor 2012

@misam ne fakt nic z toho nechytíš🙂)) neboj to už je zacelený, jen to doznívá tím výtokem, to se neboj opravdu!!! 🙂 vždyt někdo sexuje i přes MS🙂 a taky infekce nic...takže neboj🙂

eficenka
16. únor 2012

@terulilinka zatím vypadá nadějně 😉 no šup, šup ať jste do léta všechy těhule!!!!

krista1
16. únor 2012

@terulilinka já čekám MS 23.2. a teplota mi už klesla,takže to asi dostanu,njn to mě fakt štve,ale co nadělám ☹ Hlavně ať tobě se to aspoň podaří 😉 a máš //

krista1
16. únor 2012

@eficenka Tak hodně štěstí,ať to zítra všechno dobře dopadne.No mi klesla teplota,takže těhotná asi určitě nebudu,mám to dostat za 7dní,takže zase nic,to mě fakt štve,protože v práci nám potvrdili,že přejdeme na 18i směnný provoz,to je opruz.No tak držím pěsti 😉

eficenka
16. únor 2012

@krista1 ahoj Kristi, tak se hlásím po kontrole! tak mudr mi řekla, ať jsem aspoň ty první 3 měsíce na neschopence a pak že se uvidí, ani se nechtěla bavit, že by mi potvrdila že mám rizikovou práci, prej má nějaký špatný zkušenosti 😠
Na mykózu mi doporučila ten clogin - je to vaginální výplach a budu to dělat poprvý, tak jsem zvědavá 😀 😀
Držím palce, ještě nic není uplně ztraceno- mě BT taky klesala a stoupala.... Moc držím palečky ať si do léta těhule!!!

krista1
16. únor 2012

@eficenka Evičko,díky moc,tak ať ti ten výplach pomůže a ať to brzy přestane svědět,no ty to zvládneš,co bys kvůli miminku neudělala 😉 No to je krásné,ale já bych potřebovala být těhulka už teď,ať mám dobře placenou nemocenskou,na těch osmnáctkách budu mít peníze menší o 4tisíce ☹

eficenka
16. únor 2012

@krista1 tak to je blbý! no jo, taky jsem počítala, že budu doma a zaměstnavatel mi bude platit... ale jsem na nemocenský a mám kolem 7500.... což se za 5000najíme a zbytek schovávám na účtu na věci pro mimnko, z manželova platu jde byt a splátka auta, inkaso a je na nule 😅
No hele, nějak to vyjít musí... Člověk se dokáže v něčem omezit.... My už ani nechodíme do kina, do restaurace a tak... Ale nevadí - pořídili jsme společensmé hry na doma a máme štěně, tak o zábavu je postaráno... Ani nám nevadí, že jsme pořád spolu!!!
Určitě Tě můj bacil těhotenství za chvíli nakazí!!!! Moc na Tebe myslím, zasloužíš si to!

krista1
16. únor 2012

@eficenka Díky moc,taky bych si to přála.No my už jsme zažili být s málo penězi,ale chtěla jsem větší nemocenskou,já na ni taky nastoupím a navíc platíme hypotéku 8200 měsíčně,no takže bych to potřebovala jako sůl,abychom mohli aspoň šetřit.Máš opravdu štěstí,taky by mi nevadilo být s Tomem pořád a doma,o to mi vůbec nejde...jen bych chtěla aspoň trošku šetřit na mimi,jak říkáš ty,tak by nebylo z čeho ☹

eficenka
16. únor 2012

@krista1 uplně chápu 🙂 dneska je fakt vše o penězích,..... Moc držím palečky, nějak to vyjde a když už nevíš jak dál, tak se vždycky něco najde ( známe 😉 ) Hlavně ať za chvíli najdeš //
Na mě asi leze rýma, tak čajíkuju a jím ovoce.... Z ostatních věcí je mi najednou špatně, navaluje se mi... Uvařila jsem fakt skvělé špagety - manžel už snědl 3 talíře a já jen to cítím, tak bléééé...
Vydám do sebe jen termix, pomeranč a čaj - to bych ani za těhu nemusela přibrat 😀 😀

krista1
16. únor 2012

@eficenka to jsou ty začátky,neboj taky tě čekají těhotenské chutě a to potom nebudeš vědět co dřív,ale myslím,že určo nepřibereš,když se budeš hlídat,uvidíš 😉 No já taky doufám,že už co nevidět budu mít //,tak bych si to přála,po tak dlouhé době,navíc jsem byla u kartářky a ta mi řekla,že do roka a půl by se mělo zadařit a pak tam byla švagrová a ptala se na nás a říkal,že máme zajít k doktorovi a že pak se to vyřeší a podaří.Tak snad už by mělo. 🙂 a poznala si na sobě nějak,že si těhotná?nebo až z testu,nějaké příznaky nebo tak něco?Mě už delší dobu pícha v podbřišku,ale jen na jedné straně,ale tak mi to někdy dělá i před MS nebo i střeva,tak nevím k čemu to přirovnat ☹ To už po takové době si říkáš,že je všechno příznak a stejně nic,tak si říkám,že to zase nic není...fakt nevím...už ať je 23. a vím co a jak 🙂

krista1
16. únor 2012

@terulilinka Teri,držím pěsti,ať je to těhotneství a najdeš brzy //