"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petinkas
autor
20. pro 2011

@twistinka123 já bych zkoušela toho 29., sama jsem byla strašně nedočkavá - 2 dny před MS nic, v den MS nic a den po už dušík (ale bylo to po "první normální" MS, tak jsem termín pouze odhadovala podle ní)..

dashyyy
20. pro 2011

@petinkas no nějaký výsledky z moči mi psala sestřička hned do tý průkazky jestli bílkoviny a ještě něco.. jj tu krev budeme probírat toho 17. ale vychází to na 12+2 on říkal že se ty placený screeningový testy dělaj v 11. týdnu to je ta krev a ve 13 ta šíje 😉 no ale jestli jsi podle UZ 8+1 a já 8+2 a TP mám 29.7. tak to budeš mít o den dýl 😀 to je fakt sranda a neboj nic budeme v pořádku a fazolata taky=) máš ho tam hezky namáčklýho v růžku to my se hezky rozvalujeme 😀

twistinka123
20. pro 2011

@petinkas no já jsem druhý cyklus po vysazení a ovu mám na den přesně a MS taky 🙂

dashyyy
20. pro 2011

@twistinka123 já bych to vydržela do toho 29. testovala jsem 11 DPO a dušík tam byl 😉

twistinka123
20. pro 2011

@dashyyy tak uvidíme🙂 dík

barbulinka1
20. pro 2011

@dashyyy Jeee, krasná fazolečka, moc gratuluju 🙂 to je sranda, jsme na tom skoro stejně, to je super 🙂 kráásný, opatrujte se 🙂 🙂

barbulinka1
20. pro 2011

@petinkas Jee, kráááásný !! moc gratuluju a kolik tam má místa, to ten náš ufonek se tak rozvalovat nemůže 😀 moc krasny, opatrujte se 🙂

dashyyy
20. pro 2011

@barbulinka1 děkujéém=)=)

dashyyy
20. pro 2011

@petinkas tak jsem ukazovala vaši fazolku přítelovi a říkal, že vypadá jak budha jak tam ,,sedí" v koutečku 😀

petinkas
autor
20. pro 2011

@barbulinka1 moc díky 🙂

@dashyyy jo tak to je přesný 😀, jen jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží - koukala jsem se na horoskop "dítě - lev" a bude to s ním asi pěkná sranda.. tak ať si to v tom koutečku pěkně vychutnává 🙂

petit.a.nge
20. pro 2011

@dashyyy , @petinkas : mě teda zase připomíná z profilu gumového medvídka 😉

petinkas
autor
20. pro 2011

@petit.a.nge jo tak to je taky dobrý 😀 😀

petit.a.nge
20. pro 2011

@petinkas : samozřejmě to bylo myšleno v dobrým 🙂 ......já jen pouze tiše závidím 😀 😉

petinkas
autor
20. pro 2011

Holky, těhulky, taky vás po kontrole píchá v podbřišku víc než normálně? Mně se to stalo už po druhé, tak jen jestli nevíte, zda je to normální..

trolleey
20. pro 2011

Ahojky holky, tak my na kontrole taky super, jsem 8tt+2, měříme 18mm, TP je 29.7. a srdíčko tlouklo úplně nádherně - bylo to úžasné... úplně mi tekly slzy, jak jsem byla dojatá.. 😉 fotečku přidám zítra. Dokonce už mi vypsal i průkazku, tak to máme oficiálně! 🙂 🙂 další kontrola 6.1. to jdu i na krev a moč. a domluvíme screening. 😉 🙂
moc krásné fotečky tady přidáváte... mám z toho moooc velkou radost!!!

hezký večer a dobrou noc.. 🙂

kixi
20. pro 2011

ahoj holky, tak kontrola 4 mesice po revizi v naprostem poradku, to ze jsme se uz snazili jsem ani nemusela rikat, ovulka pry uz probehla - za vajecnikem byl jakysi "sacek" s tekutinou a podle toho se to pry pozna 😀 no a pak mi rekla ze sliznice je pekna a ze je tam videt nejaky naznak kde by se jako mohlo chystat nove vajicko (to rekla ze jsou tam jakesi ryhy, ci co) - jen doufam, ze to neznamena, ze bych nejakym zazrakem nemohla byt tehu - porad litam na zachod a boli me podbrisek jak cert - takze pokud me nechytl mocak tak fakt nevim co jineho to je 😀 no lepsi neresit, hlavni je ze jsem ok, co myslite?

barbulinka1
20. pro 2011

@petinkas ahojka mě píchá pořád někdy u pupíku, někdy v podbříšku, někdy mám i tlaky..myslím, že je to normální, jak se děloha natahuje vytahuje a někde jsem četla, že je to i známka toho, že je všechno v pořádku, když píchá atd. že se ti to natahuje a miminko roste 🙂 nesmí to být ale velký křeče 🙂 a zpozorovala jsem, že to je třeba když dýl sedim a nic nedělám a vstanu, tak mě píchá a bolí podbříšek víc 🙂

hanickaa.d
20. pro 2011

holky těhulky máte krásné fotečky 🙂 já jdu zítra na 1: prohlíku tak se uvidí. Včera jsem měla s holkama večírek a nepila jsem a byy pěkně nepříjemné a furt nějaké otázky....je to naprd lhát a něco vymýšlet....

pajav
20. pro 2011

@dashyyy
@petinkas
@trolleey
holky veliká gratulace!!!!! Já budu mít fotečku ve čtvrtek,tak se pak pochlubím 😉)) Super!! Jen tak dál 😉

trolleey
21. pro 2011

tak holky moje, přidávám včerejší fotečku, jak jsem slíbila. 😉

petanevesta
21. pro 2011

@trolleey krásná fotečka 😉

trolleey
21. pro 2011

@dashyyy @petinkas tak to máme holky na chlup přesně ty naše fazolky. 😀 to je fajn. 😉 mát moooc krásné fotečky! 🙂 dášenko, gratuluji k zásnubám a k svátečku. to je parádní!!! mám z vás radost! 😉

trolleey
21. pro 2011

@petanevesta děkuji. 😉

eficenka
21. pro 2011

ahoj holky... tak se to tu víc a víc ze snaženíčka stává těhulkování 🙂 ... Moc Vám všem gratuluji a přeji bezproblémové těhotenství.... Dle výpočtů nám vychází ovulka na štědrý den, tak uvidíme, třeba po novém roce přihodím i fotečku já... A začínám měřit BT!

dashyyy
21. pro 2011

@trolleey jééé dííík=) tak to máš nádhernou fotečku, to jsem myslela, že budete víc 😉 a veliká gratulace jen ať rostete krásně dál

dashyyy
21. pro 2011

@petinkas já se taky dívala na dítě lev a bude to asi pěknej nářez s výchovou 😀 no kdyby se narodil dřív tak by se stihl klidnější ráček 😀 😀 😀

zzaneta
21. pro 2011

@kixi Tak to jsou více než pozitivní zprávy, držím palečky a věřím že ten LEDEN je prostě osudový pro nás všechny /i konec prosince/ 🙂
Já pořád čekám na MS, to je hrozný :(

kixi
21. pro 2011

@zzaneta dekuji 🙂 pozitivni to je, jsem rada, ze jsem v poradku...jen uz bych rada vedela na cem jsem 😀 chvilku se citim tehotna a chvilku totalne netehotna 🙂 cekani na MS je sileny, vim o cem mluvis, po revizi jsem cekala 54 dni 🙂 neboj ona dorazi..ja jsem tu cetla horka sprcha a cervene vino a je tu 🙂

zzaneta
21. pro 2011

@kixi Tak davam si oboji a nic :D ale jo, vim ze prijde, jen doufam ze ne na vanoce nebo silvestra protoze posledni dobou je dost bolestiva.

silvaaa
21. pro 2011

Ahoj holky,teda clovek tu neni 1 den a takovych krasnych fotecek fazolku tady pribylo a i zasnuby... 🙂 no teeeda.Gratuluji jak k zasnubam 😉 ,tak k prdolkum a at krasne rostou bobecci 😵 .Ja jsem si udelala 2.tehu testik uz vcera a dusik je silnejsi 🙂 🙂 .Mam porad strach,aby bylo vsechno v poradku,nezacla krvacet....to je tak,kdyz se clovek furt pozoruje 🙄 .