"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petanevesta
3. led 2012

@twistinka123 díky, já zítra písnu, jak to se mnou vypadá 😉 těhotně si právě vůbec nepřijdu, jak tu ostatní popisujou, že je bolí prsa atd...mě nic ☹ No a ovulka byla pozdě 27DC( ještě to nevím úplně na 100%, protože tentokrát ty ovu testu nějak hodněkrát ukazovaly ducha) do toho na mě leze cosi jako bacil, aby toho nebylo málo 😀 ....

hanickaa.d
3. led 2012

@trolleey hmm hezký, asi mě to taky čeká....začínají mě pekně bolet zatím jen na omak, ale i tak....v jakém jseš?

hanickaa.d
3. led 2012

holky prosím vás jak se to počítá v těhu? jsem z toho jelen...když jsem třeba 7+2 tak jsem v 7. nebo 8. týdnu? a končí to vždy třeba 7+6 nebo 7+7??? nevyznám se v tom

aluskaasimon
3. led 2012

@hanickaa.d Kdyz jsi 7 +2 jsi v 8. tydnu. KOnci to 7+6 a pak je 8 + 0

sedivka
3. led 2012

Ahoj holky, tak jsem dneska 32DC, jdu si po praci pro testy a jeden zkusim - kdyby byla ovu driv v cyklu, tak uz by mohlo byt neco videt...kdyby byl negativni zkusim dalsi v nedeli, v po by mela prijit MS, pokud bych mela dlouhy cyklus jako ty dva minule... uvidime 🙂

zzaneta
3. led 2012

@sedivka Drzim pesti at jsou pozitivni 🙂

hanickaa.d
3. led 2012

@aluskaasimon ahaa díky za odpověď....myslím na tebe... 😎

aluskaasimon
3. led 2012

@hanickaa.d Dekuju, jsi hodna 🙂 Mam ted trochu vztek na vsechno, ale to je pry normalni. 😠

hanickaa.d
3. led 2012

@aluskaasimon to je asi naprosto normální!!!!! a jen se vyvztekej 🙂 brzy zase bude fajn, věřím tomu...já čekám jak to se mnou dopadne a trochu si oddychnu asi až na konci února...

aluskaasimon
3. led 2012

@hanickaa.d Vztekani mi nedela problem, hlavne manzel si to neskutecne uziva 😀 Ja doufam, ze jsem si to holky vybrala za vsechny ze srpnove diskuze a vy uz se nemusite niceho bat 😉

twistinka123
3. led 2012

uff tak mám vyžehleno🙂 a za chvíli půjdu vařit večeři...nemaj to ty chlapi jednodušší??? 😀

@petanevesta no to by mohlo bejt dobré znamení ted bacil🙂 protož já po ovu ulehla🙂 a jak to dopadlo🙂

trolleey
3. led 2012

@hanickaa.d teď jsem 10+2 😉 a ty?

twistinka123
3. led 2012

@trolleey haha já 4+4 😀 začínám 2.měsíc 😀

dashyyy
3. led 2012

@trolleey tý jo tý jo to jsme na tom úúúúplně stejně 😉 taky jsem dneska 10+2 hustý jak to letí, že? Akorát mě začaly zase bolet prsa už jsem tajně doufala, že to přešlo ale zase zvracím už jen ráno 😀

petinkas
autor
3. led 2012

Ahoj holky, moc Vás všechny po Vánocích zdravím.. vůbec se sem nestíhá dostat. Já byla včera na KO - podle UTZ dnes 10+1 (asi dost záleží na měření - nejdřív se mu ukázalo 10+2, pak 10+0). Mimísek se nádherně hýbal. Dostala jsem průkazku, hned mě poslali na krev a 23. jsem objednaná na velký utz (kvůli těm vadám). Tak jsem moc zvědavá, půjde se mnou manžílek - šíleně se těšíme.. jen ta doba bude nekonečná 🙂.
Jinak já prsa cítím taky pořád. Zítra musím s kolegyní z práce na Zumbu (ještě nic neví), tak doufám, že mi neupadnou.. no, budu se muset šetřit.. 🙂

dashyyy
3. led 2012

@petinkas ahojky, no tak to buď moc opatrná 😉 já bych se dost bála, ale na prsa nejlepší sportovní podprda i v ní kolikrát spím 😉 a co jinak dobrý? Taky jsem byla dneska na krvi a velký UTZ jdeme už 17. tak si musíme dát vědět 😉

hanickaa.d
3. led 2012

@trolleey tak to už seš zkušená mamina proti mně...já dnes 7+0 podle ms

hanickaa.d
3. led 2012

@dashyyy a zvracíš o začátku? mně je až teď šouflo....

dashyyy
3. led 2012

@hanickaa.d zvracím od začátku ☹ zvracela jsem ještě předtím než jsem přišla na to, že jsem v tom a občas je to lepší třeba dva tři dny a pak si to vyžeru i zpětně a zatím to teda nevypadá, že by se to třetím měsícem lepšilo ale už jsem si tak nějak zvykla... prý pomáhají ta lízátka ze zázvoru a mně banány a mandarinky

petinkas
autor
3. led 2012

@dashyyy no, nejradši bych nešla vůbec, ale nechci jí to ještě říkat a výmluvy mi docházejí.. chjo.. taky se bojím.. sportovní podprdu mám, ale stejně to skáče 🙂.. jinak u nás dobrý.. žaludek stále super (tak doufám, že už se neohlásí), únava je dnes lepší (chodím teda spát ve 20 h) 🙂.. podbřišek cítím (tak si říkám, že je alespoň vše ok).. a jak vy? Na UTZ jdeš kam? Tý jo - 17. je za chvíli 🙂

dashyyy
3. led 2012

@petinkas no už se nemůžu dočkat 😀 na krvi jsem byla u nás v laborce a to posílali do Hradce a na velký UTZ jdu ke svýmu dr. má prej dobrej UTZ tak uvidíme 😉 už víš kolik budeš doplácet? Já čekala pálku a bude to jen 320Kč.. já teda nemám tak velký prsa takže to sportovka zvládá 😀

petinkas
autor
3. led 2012

@dashyyy 😀
Já jdu tady v Chrudimi na Polikliniku.. stojí 500 Kč, což je taky super - někde jsem četla, že chtějí až 1000 Kč. Můžou Ti to nahrát i na DVD za150 Kč, fotka 50 Kč. No, už aby to bylo 🙂.. Tak přeju, ať Ti je hlavně dobře a krásně rostete.. Jdu vařit véču.. pa, pa

dashyyy
3. led 2012

@petinkas no já jdu v Miřeticích v Chru budeme akorát rodit 😉 není to ta poliklinika u Vodafonu? někde chtějí až 1900 tak jsem taky ráda za tak malou částku a za fotky platíme 30Kč 😉 tak se hezky držte.. pááá

pajiskazemlyna
3. led 2012

Ty jo holky .... začínám být nervózní ...
Jsem 28DC a ovula pořád nikde ..................... Akorát ten podbřišek mě bolí vkuse už asi 10 dní ... ☹

lucille85
3. led 2012

Ahoj holky....tak jsem byla dnes na kontrole, tolik jsem se těšila že přijdu s dobrýma zprávama....ale bohužel, tu smůlu jsem si ještě nevybrala....
Úplně náhodou dnes doktor na utz objevil třetí embryo...jo čtete dobře, třetí. Bohužel ta úplně špatná varianta-jedno embryo a jednovaječný dvojčata...hned jsem na něm viděla že je zle...během dne jsem mluvila asi s pěti doktory, samí odborníci z různých oborů jako genetika, neonatologie, rizikové těhot...všichni říkali totéž-trojčata jsou veliké riziko, jen asi 30% se donosí a to do max 33tt, rodí se předčasně, pak ty možná posttižení....navíc ta jednovaječná dvojčata jsou riziko samo o sobě, hrozí transfuzní syndrom (jedno krade druhýmu a jsou na tom pak špatně obě)a další komplikace...Takže dvě možnosti-nechat všechny a doufat že zůstanou co nejdýl a že ty dvojčata budou ok (kdyby ne, odneslo by to pak i to třetí) nebo redukce-těch dvojčat...protože nechat tam ty dvojky je prej stejně rizikový jako ty trojčata...Řeknu vám takhle hrozný rozhodování nepřeju nikomu a nikdy bych si nemyslela že zrovna mě to čeká....navíc všechny tři vypadají ok, odpovídají 10+5tt...Asi mě spousta lidí odsoudí a i mě to přijde strašný, že někdo nemůže třeba mít děti a já udělám to co udělám...Ale nedovedu si představit tři děti, který budou možná postižený, kde bude riziko že budou v inkubátoru a já se budu modlit aby přežili nebo to vzhledem k postižením z nezralosti vzdali...upřímně tři postižené děti to není pr...l a i kdyby bylo jen jedno, je to šílený...A když budu hodně hnusná, i finančně a jinak by to bylo nad naše síly, tři děti jsou obrovské výdaje, i když to by bylo to nejmenší, toho postižení se bojím víc...navííc jsem měla problémy s čípkem tak bych se se toho porodu předčasného bála o to víc...Bohužel ta redukce s sebou nese krom psychického tlaku i riziko, že přijdu i o to třetí embryo....jsou všechny hodně dole v děloze...řekli že deset procent pravděp. potratu...ale zase pak šance donosit jedno dítě je vysoká a já mu chci dát šanci....Takže budu muset doufat že tam vydrží nebo se smířit s tím že odejde a začneme od začátku...Omlouvám se, že jsem to na vás tak "vyblila" ale musím to ze sebe dostat... 😔 😔 😔

zzaneta
3. led 2012

@lucille85 To mne moc mrzí :( neumím si tohle rozhodování představit ale věřím že to není lehké. A nejsi hnusná, holt uvažuješ prakticky a to je podle mého názoru správné. Drž se, ať už se rozhodneš jakkoliv 🙂

harley26
3. led 2012

Luci, tak tohle me opravdu strasne moc mrzi :(((( tvuj pribeh sem tu s radosti a napetim cetla od zacatku! Je to kruta rana, ale ver, ze to nakonec vsechno dobre dopadne! Za tvé rozhodnutí tě nemůže nikdo odsoudit, na to ani nemysli! Uvazujes naprosto rozumne a to s ohledem na vsechny okolnosti. Ve tvem pripade bych se rozhodla uplne stejne. Ikdyz to pro vas musi byt hrozne tezke....

lucille85
3. led 2012

@zzaneta dekuju...my uz jsme se rozhodli...manžel řekl že je to veliké riziko i pro mě, a že je důležité abych byla v pořádku...jsme mladý tak snad se kdyžtak zadaří znovu nebo případně pak druhé...jen to zní hrozně, ale opravdu to neberu tak jak to vypadá-že holt si uděláme kdyžtak noví...dnešek je fakt hroznej den....ale tady musí rozhodnout rozum....řikám si že to ještě děti nejsou a než je ohrozit všechny tři a i sebe tak holt zkusíme dát šanci tomu jednomu, které má největší šanci být ok...

pajiskazemlyna
3. led 2012

@lucille85

já ti řeknu jen jedno : ROZHODLA BYCH SE STEJNĚ!!
držím palce, ať je ten jeden vyvolený mimísek a ty v pořádku !!!
Zvládněte to, moc na vás všechny myslíme a přejeme jen to dobré !!

harley26
3. led 2012

@lucille85 a 10% procent pravdepodobneho potratu je minimalni sance, urcite se vam podari mit krasne a hlavne zdrave miminko! A na to ted musis myslet ...