"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajav
26. říj 2011

@barbulinka1 ahoj 🙂) copak je u tebe nového? 🙂)

pajav
26. říj 2011

@lucille85 můj je taky přesvědčený,že to bude kluk, prej s ním musí chodit koledovat 🙂))) a pokud to bude holka,tak si jí rozmazlí :D

barbulinka1
26. říj 2011

@pajav Ahojka, nového tak nějak nic, pořád nevim jak je to s tou teplotkou, včera manža přijel, 14DC tak jsme měli krásný snažilkovský večer a to se mi teplotka držela na 36,7 to jsem měla i při ms a dneska stoupla na 36,8 ale moc jsem toho nenaspala měla jsem špatný sny takže jsem spala možná tak dvě hodky :( a nevim jako jestli ovulace je den před tim než stoupne teplota ????uvidim co bude zítra, jestli stoupne nebo co se bude dít 🙂 🙂 :( a co ty jak se citis ? zitra rano testujes? moc na tebe myslim 🙂 🙂

pajav
26. říj 2011

@barbulinka1 jojo ovu je v den,kdy je teplota ještě nízká,jamile stoupne,je den po ovu ale šup ještě snažit se,pojistit to 😉)) myslím,že ted máte tak akorát ten pravý čas na snažení 🙂) uvidíš zítra jaká bude teplota 🙂)) no test další doma už nemám, ale vím že neodolám a zase si koupím,jak debil no...bolí mě celkem prsa, v práci mě teda zabolely fest :D V podbíšku pořád bolesti jaklo při MS a pořád mám jakýsi výtok...ale jak říkám,nevěřím tomu a radši budu dělat že se nic neděje,nechám se překvapit 🙂) Podle teplot,teda pokud zůstane ještě nahoře,byla ovu mezi 32-37 DC takže na testy je stejně ještě brzy..mě to čekání jednou přeleze přes hlavu.

barbulinka1
26. říj 2011

@pajav a může ta teplota stoupnou jen o jeden stupen ? nejvyssi teplotu jsem mela 36,7 ale to i při MS a dneska tech 36,8 tak uvidíme, každopádně dneska si uděláme ještě hezký večer a uvidíme, ale nevěřim tomu, že bychom se trefili, ale uvidíme 🙂 jee, tak jeste počkej a určitě tam budou tlustice za pár dní 🙂 ja tomu verim, ze ms nepřijde 🙂 a ty prsa to muze byt k tehu a ty bolesti takyyyy, jeee 🙂 neboj, kdo si pocka, ten se docka a snad bude pozitivni vysledek, moc ti to přeju 🙂

pajav
26. říj 2011

@barbulinka1 moc děkuju 🙂) no a k těm teplotám,můžou stoupat postupně, v den ovu třeba 36,7,druhý den 36,8 pak 36,9, 37,37,1...může to šplhat po stupínku,nebo po dvou..je to různé..

pajav
26. říj 2011

@barbulinka1 http://www.fertilityfriend.com/home/37d78c podívej třeba na tento graf,jak pomalu šla nahoru..

harley26
26. říj 2011

Ahoj holky, tak ja sem docela neštastna, mam 3 DC a po menstruaci ani památka ... je to nějaké DIVNE a to hodne. Nejspis se pujdu odreagovat k hromade zehleni, tomu se rika fajn vecer 🙂) Uzijte si prodlouzeny vikend! Sem strasne zvedava, ktera z nas otehotni nejdriv a bude nas informovat jak se citi, jak to rekla doma atd 🙂 tak se vsechny opatrujte

barbulinka1
26. říj 2011

@pajav moc děkuju uvidíme, ale dneska jsem toho moc nenaspala, nejvic tak 3 hodiny a dneska jsem měla bílkový hlen typický ovu s trochou krve, ale hnědý a fakt jen zbarvení minimum, tak to mohlo být prasknuté foliku, tak uvidíme, ale bříško mě bolelo od soboty ale dnes a včera už je to ok, tak jsem zmatena :( ale uvidime, jak to dopadne 🙂 🙂

sedivka
26. říj 2011

@harley26 ahoj, jen mi uniklo, jak muzes byt 3DC bez ms?🙂 jakoze byla dva dny?

uktapzop
26. říj 2011

@lucille85 Já náhodou vím, kde na tom ten můj byl! Kamarádovi jednou jedinkrát praskl kondom a hend to bylo 😀 Takže si myslí, že to je na první vrz..

@dashyyy Já v červnu zjistila své těhotenství, bohužel za 14 dní to zamlklo, ale do té doby muž stihl nakoupit komplet nábytek do dětského pokojíčku, objednat nové auto (obří), vymalovat, přestěhovat dvě místnosti, položit novou podlahu. A teď mu to vymlouvejte, hehe 😀 Takže teď doma máme za zamčenýma dveřma tajný pokojíček a návštěvy se diví proč se tam nesmí!

pajav
26. říj 2011

@barbulinka1 no vidíš,třeba proběhla pěkná ovulka 🙂) jinak ještě chodím pěkně často na malou, bud si to moc připouštím a pak furt chodím,nebo já nevím..jen za dopoledne jsem šla tak 10x a za poslední hodku 3x :D Připadám si jak magor,protože jestli těhu nebudu, tak jsem pěknej debil a vše jsem si vsugerovala :DDDD ani bych se nedivila,už jednou se mi to povedlo :DDD

barbulinka1
26. říj 2011

@pajav No uvidíme, nechám to být, ted je manžel do úterka doma, tak si budeme užívat a uvidíme 🙂 No já to měla minulej měsíc - bolest bradavek, bolest břichá, výtok, zácpa, cůrání taky 😀 ale to bylo spíš z těch hormonů a vysazení 🙂tenhle měsíc je mi fajn 🙂 ale měla jsi i dušíka, a to jen tak vsugerovat nejde 🙂 🙂 neboj vyjde to 🙂

pajav
26. říj 2011

@barbulinka1 i ten dušík se dá vsugerovat 😉)) i když nikdyy před tím se mi to nepovedlo,až ted..uvidíme,jak dopadnou další testy 🙂)) a tobě přeji hodně štěstí 😉)

barbulinka1
26. říj 2011

@pajav Uvidíš, ale přeju Ti aby to vyšlo a těšim se na další (snad pozitivní) zprávy 🙂Moc děkuju, štěstí bude potřeba 🙂

lucille85
26. říj 2011

@pajav seš v tom a hotovo! držim palce at ty dvě potvory sílí!

sedivka
26. říj 2011

@pajav ale castejsi curani je az v dalsich mesicich, ne hned orvni tyden co bys mohla byt tehotna, ne? Ty dve bunky prece na to nemaji vliv, jestli se teda nepletu 😉

pajav
26. říj 2011

@sedivka tož to ani nevím,kdy až se to projevuje 🙂) Ale taky bych řekla,že až později...

pajav
26. říj 2011

@sedivka asi náhoda 🙂)

sedivka
26. říj 2011

@pajav moje kamaradka je v 16tydnu a na curani si zacala stezovat tak 2-3tydny zpatky. Ale tak, ze musi jit jednou v noci, coz driv nechodila 🙂

pajav
26. říj 2011

@sedivka jj..taky mám dvě těhule kamarádky a na čůrání si stěžovaly ve druhém měsíci,ale ty chodí teda pořád :D

ange_de_la_morte
26. říj 2011

Holky naposledy sem tu byla ráno a teď kolik mám dočítat 🙂 Paráda kolik nás tu teď je

@sedivka: aj my sme tak nějak podobně začali, nejdříve že ještě počkáme a že první dořešíme rekonstrukci a manžel uvažuje o změně práce a tak, ale teď o tom sice nemluvíme ale pozor si už taky nedáváme, a minulý měsíc se mně ptal kdy to mám dostat a jestli si nechci udělat test

@lucille85: i můj manžel byl přesvědčen, že jeho spermie jsou rozhodně hrozně šikovné a že by byly schopny udělat potomka i kdybych byla úplně mimo ovulaci, pak si myslím že se cítil celkem ponížen že to nevyšlo hned napoprvé

@twistinka123: ty tam máš stejně v té ambulanci celkem zajímavý pracovní režim , že s náma vypisuješ 🙂 🙂 to mi když se občas povedlo si na noční přečist email tak sem byla ráda a eště sem měla strach že dostanu od staniční

@barbulinka1 : tak to ste možná tenhle měsíc vychytali přesně ne ? podle teplot a i DC si myslím že by mohlo odpovídat 🙂

@uktapzop: no v době kdy jsme ještě mimi nechtěli a používali sme kondomy tak tež nám jednou praskl a já hned letěla pro Postinor, a jsem si jistá že bych nešla tak jsem těhotná, to je zákon schválnosti jak nechceš tak se povede hned a kdybys chtěla tak ani náhodou ... kamarádka taky spala s přítelem dlouhou dobu a jednou si řekli tak to risknem a byla v tom 🙂 .... a obdiv pro tvého manžela 🙂 takhle rychle se připravit na příchod miminka to se jen tak nevidí 🙂

@pajav: no i kdyby jsi těhotná nebyla tak magor nejsi 🙂 já minulý měsíc měla hromadu těhotenských příznaků a dneska sem 3DC :( ... ale moc bych ti přála dvě čárečky ... a co týče toho čůrání tak sedivka má celkem pravdu, častější čůrání je způsobeno tím že miminko tlačí na močový měchýř, každopádně tak či tak znám i holčinu co chodila na záchod co chvilku od začátku těhotenství ( jestli je to těhotenstvím nebo věčným přechlazením tak to nevím)

sedivka
26. říj 2011

@ange_de_la_morte tak z manzela prave vypadlo, ze mu vlastne bylo lito, kdyz jsem mela predevcirem ten test negativni a jestli bychom to teda mohli nechat na prirode a prestanem si davat pozor 🙂) no jinak jsem 38DC a ms nikde...

barbulinka1
27. říj 2011

@ange_de_la_morte ahojka, no uvidíme, dneska mi teplota klesla na 36,5 z mých 36,7, včera bílkový hlen, tak jsme se možná trefili, ale to uvidíme podle tohojak se budou teplotky zvedat 🙂 🙂

trolleey
27. říj 2011

Ahojky holky. teda, já nestíhám číst! 😀 dostanu se tady za vámi jen občas, a pak než to všechno přečtu, tak nevím, co bych napsala dříve! 😀 no já jsem 3DC. už ať je mrcha pryč. protože mi teď fakt dává těma bolestma zabrat.
@pajav duch tam určitě je, moc ti všechny držíme palečky, ať už ten duch sílí a máš tam brzy plnohodnotné hrubé // 😉

Jinak holky, já jsem z Bílovce, ale narodila jsem se v Ostravě a tady taky pracuju - na úřadu práce, manžel podniká (lité podlahy).

@ange_de_la_morte jak tady píšeš, tak já myslím, že si každý měsíc taky vsugerovávám milión těhotenských příznaků, všechno mě bolí, nemám hlad, pak bych zase snědla všechno, chodím čůrat.. no jsem prostě magor.. ale teď jsem si řekla, že se budu s těmi příznaky krotit, tak jsem na sebe zvědavá. 😀

Zkusím tady mrknout večer, ať to stíhám všechno číst. 😀

dashyyy
27. říj 2011

@uktapzop tak tomu říkám muž činu... je vidět že se fakt na mimi těší 😉

pajav
27. říj 2011

Dobré ráno 🙂) 40DC a teplotka 37, MS nikde..stále pokračuji stejně 🙂) pěkný den 🙂))))))

dashyyy
27. říj 2011

Holky tak dneska 12 DC a snažílkovali jsme večer a pro jistotu i ráno a teplota druhý se druhý den drží na 35.9 tak jsem zvědavá jak tohle dopadne 😎

@barbulinka1 to zní velice slibně 😉

dashyyy
27. říj 2011

@pajav testík testík testík 😀

pajav
27. říj 2011

A kdo má problémy s dlouhými cykly a měří teplotku, tak dávám pár grafů,kdy proběhla ovu hooodně pozdě ale přeci jen a bylo z toho těhotenství,tím chci říct že není vše nemožné 🙂)))
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/628...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/585...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/508...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/471...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/466...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/417...