"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajav
1. lis 2011

Dobré ráno děvčata :o) Ted jsem znovu testovala...a? Já tam mám ducha! Nekecám,ted jsem ho uviděla hned napoprvé,co jsem se podívala na test...fuj já jsem nervozní...úplně se třepu :D Jinak 45DC,teplota 37.... 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

uktapzop
1. lis 2011

@pajav JOOOOOO! Super, ten už určitě neuteče a zítra, na dušičky, už to bude duch jako hrom! 😀
Já teda dnes jedna čárka, ale to nevadí, mám radost z tebe!!

uktapzop
1. lis 2011

@pajav Jo a vypadá to, že jsi vyhrála naši sázku 😉

pajav
1. lis 2011

@uktapzop Děkuji 😀 pořád na ten test koukám a opravdu tam je! Je hodně slabý,vyfotila jsem ho fotákem,vidět trochu jde,ale jak jsem to dala do PC,tak vidět nejde ☹ tak snad zítra bude silnější,abych vám ho mohla ukázat 🙂 Ale pořád tomu nemůžu uvěřit.... tu fotku sem dám ale opravdu,vidět to nejde.. naživo jo,vidím ho i když natáhnu ruku 😀

uktapzop
1. lis 2011

@pajav cosi tam tuším 😉

pajav
1. lis 2011

@uktapzop a jak jsme tady kdysi s holkama psaly,prvni to budou vědět snažilky,pak až manžel..a fakt že jo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jsem ráda,že tam něco tušíš 🙂)))

pajav
1. lis 2011

http://www.fertilityfriend.com/home/377f67 že by vítězný graf? Na živo ten test jde vidět lépe...

pajav
1. lis 2011

Tak druhý test to potvrdil 🙂)) Jsou tam //

jankaander
1. lis 2011

@ange_de_la_morte Děkuji,třetí bude Monička nebo Pavlík 🙂

barbulinka1
1. lis 2011

@pajav Tak to je super, moc gratuluju, super 🙂 snad zítra budou čárečky silnější abychom se pokochali i my 🙂 🙂

pajav
1. lis 2011

zkusím sem dát ten druhý test...

pajav
1. lis 2011

@barbulinka1 děkujiiiii 😉 😉 😉

kvetinka6
1. lis 2011

já už tam tu druhou vidím.....moc gratuluju!!!! Ať sílííííííííííí

barbulinka1
1. lis 2011

@pajav taky vidííííííím duušííííkaaaa 🙂 gratuluju, zitra bude silnější 🙂 super 🙂 🙂

hance09
1. lis 2011

@pajav gratuluju!...jsem sem občas nakoukla,protože jsem byla zvědavá,jak to s Tebou vypadá 🙂

holky,já se teda zatím nějak moc nesleduju,protože mi přijde stresující,že zrovna dneska musím,protože mám ovulaci...ani pak nemám chuť ☹...stačí mi,že mi kalendář na womenzone ukazuje,že dneska by to šlo a mě už se nechce...

lucille85
1. lis 2011

@pajav hurááá, vidim ducha!!!moc gratuluju a přeju ať hezky sílí!!!! 😵 😵 😵

sedivka
1. lis 2011

@hance09 chapu, taky to nesleduju a uz jen pomysleni, ze treba dneska by to bylo dobry a pritom manzel je do noci v praci a pak uz nemame silu.... 🙂))

sedivka
1. lis 2011

@pajav drzim palce, at se vse dobre vyviji 🙂

lucille85
1. lis 2011

@pajav a graf je teda divokej, ale ten konec vypadá báječně!

skirt
1. lis 2011

ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? sice se snažíme už od léta, ale zatím neúspěšně .. s tím, že 3.9. byla revize - časný potrat ... a ted probehl prvni regulerni snazici cyklus .. jsem dnes 30DC .. cekam zitra MS .. nejpozdeji pozitri .. ale bohuzel teplota mi dneska rapidne klesla na 36,4 .. byla jsem z toho jak opařená :( byla jsem si jistá že to vyšlo, a nakonec to vypada dost špatně http://www.womenzone.cz/uzivatelka/skirt/grafy.... .. no uvidíme, ale potrebovala bych nejak zvednout naladu.

pajav
1. lis 2011

Holky děkuju 🙂))) 14.11. jdu na gyndu,tak jsem zvědavá,co mi řeknou. Zítra ještě určo testnu..snad bude silnější 🙂
)))))))))))))

twistinka123
1. lis 2011

@pajav držím palečky, doufám že budeš průkopnice tady a už to pojede🙂))

s těma hypo děkuji za radu🙂 nějak to dopadne🙂

já jsem dneska 25DC tak jsem zvědavá kdy to vypukne🙂

@skirt moc ti držím palce at to dopadne pozitivně!!!!

jinak všechny vás ostatní moc zdravím, zase jedete jako dráhy🙂 já jsem v práci a teprva ted mám časík sem kouknout🙂 dneska do dvou a pak jedu mrknout po dárkách, vařit a žehlit fuuuuuj!!!

😒 tak pěkný den!!! paaa

sedivka
1. lis 2011

@twistinka123 - po darkach? neeee, jeste prece ne. Staci, ze mam Vanoce uz dva mesice v praci 🙂)))

twistinka123
1. lis 2011

@sedivka co děláš za práci? asi si to tu psala🙂

sedivka
1. lis 2011

TV reklamy pro jednu nadnarodni firmu. Takze Vanoce se resi uz od leta 🙂)

lucille85
1. lis 2011

@sedivka tak to je super job, ne? ale taky mi přijde na Vánoce brzy...no já dárky řeším až tak dva týdny před...

lucille85
1. lis 2011

@skirt nic si z toho nedělej, ono se tělo rozhodne až bude pžipravený, přeci jen je po zákroku...až budou podmínky ideální, mimčo se určitě zabydlí!

twistinka123
1. lis 2011

@lucille85 no já jsem ten typ, co neblázní před Vánoci a pak si to jen užívám🙂)) ale vzhledem k tomu že letos nejsou nápady tak to řeším už ted🙂
@sedivka pěkný job!!!! 🙂 tak dej tip na dárek!!🙂

trolleey
1. lis 2011

@pajav mooooooooooooooooooooooc gratuluju! 🙂 už se těším na zítřejší fotečku!!!! doufám, že jsi to tady konečně prolomila, a budeme posílat fotky TT jedna za druhou! 🙂 😉

jinak hezký den všem.. 🙂 🙂

lucille85
1. lis 2011

@twistinka123 no já spoustu věcí dělám na poslední chvíli, ale zas se pak dokážu vyburcovat k nevídaným výkonům...no ale už začnu asi pomalu aspoň přemýšlet co komu naježíme...