"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

jankaander
24. lis 2011

@kristinandbaby jasně,moje druhá holčička byla taky počata na silvestra,tak třeba budu mít obě v září,teda když to nebude klučík 😀

trolleey
24. lis 2011

@pajav mooooooooooooc gratulujííí! to je nádherná fotečka!!! já jdu na kontrolu příští pátek, tak doufám, že mi udělá taky fotečku!! hihi zatím jsme to nikomu neříkali, tak čekáme, až nám to potvrdí doktor.. před chvilkou jsem si dělala pro jistotu ještě jednou test, jestli nejsem magor, a nejsem!! :D ten v pravo jsem si dělala teď a ten v levo v úterý ráno.

kristinandbaby
24. lis 2011

@jankaander alkohol prý působí při početí dobře :D hlavně v hlavě 😀

@trolleey Já už chci takýýýýýý

pajav
24. lis 2011

@trolleey děkuji 🙂))) A krásné dvě // !! Mám velikou radost z toho,kolika se to povedlo během dvou měsíců 🙂)) A o tu fotku jsem si musela teda říct, tak se mi snažil udělat co nejlepší 🙂 Zítra se musím objednat na screenign v 1. trimestru či co,ani moc nevím co to je, prostě na genetiku,asi zda je vše v pořádku 🙂) Ale tam si mě objednají až později, počítám tak po Novém roce! Pak se musíš pochlubit,jak jsi dopadla 🙂

barbulinka1
24. lis 2011

@pajav Nááááádhera 🙂 chceš něco říct ?normálně mi ukápla slza, když jsem viděla fotečku tvýho zlatíčka 🙂 at žijou hormony 😀 krásný, moc gratuluju k srdíčku 🙂 Já ještě 11 dní a snad uvidím taky takovou fazolečku malinkou, 3mm tečka bez srdíčka mě moc neuspokojila 😀 uživej si to, aspon muzes už být uplně v klidu 🙂 já chci takyyyy už 🙂

jankaander
24. lis 2011

@kristinandbaby no právě že já nepiju,max červený vínko,ale po jedný sklence jsem na odpis,a hlavně se nemůžu moc vrážet do náladičky,páč kvůli dětem musím být při smyslech,ale neboj,17 a 27 prosinec mám srazík s holkama s učnáku a to rozhodně o cole nebudu,leda žebych už byla těhu 😀

trolleey
24. lis 2011

@pajav pak dám určitě vědět, jak jsem dopadla. 😉 no já se v těch názvech taky ztrácím, takže to bude ještě šílené se v tom ze začátku vyznat.. 😀 ale to zvládneme. MUSÍME! 😀

karlitta
24. lis 2011

@wann14 tak to ti držím palce,doufám že se ti to splní.

jankaander
24. lis 2011

@trolleey krásný čárky 😉

barbulinka1
24. lis 2011

@barbulinka1 Budu cca jako ty, až pujdu k dr, 6tt+6 nebo 7tt+0, tak snad taky něco uvidim, asi se nedočkám 😀

trolleey
24. lis 2011

@kristinandbaby taky nám za chvilku budeš ukazovat // neboj!!!! Držíme palečky!!!! 😉

barbulinka1
24. lis 2011

@pajav Budu cca jako ty, až pujdu k dr, 6tt+6 nebo 7tt+0, tak snad taky něco uvidim, asi se nedočkám 😀

pajav
24. lis 2011

@barbulinka1 jééé moc děkuju za slzičku 😉 Tebe to taky už brzy čeká a bude na co se dívat! Já měla minulý týden taky jen bublinku a ted tohle,roste moc rychle 😀

trolleey
24. lis 2011

@jankaander děkuji 🙂

barbulinka1
24. lis 2011

@pajav No to teda 🙂 to je skok co ? je to krasny, aspon vis, ze roste jak ma 🙂 snad taky uvidim jak roste zatíčko, zatim jsem taková nejistá, ale ono tam bude a bude mít taky srdíčko, protože už ted tu 3 mm bublinku moc milujem 🙂

pajav
24. lis 2011

@barbulinka1 já jsem se dneška moc bála,aby bylo vše tak jak má...ted už jsem klidná :o) Taky jsem byla nejistá..ale tak to má asi být 😉

karlitta
24. lis 2011

@jankaander když jsem si ja dělala ovu testy tak zhruba 11-12 den cyklu tam byl 1proužek,pak den před ovulací se objevily dva,ale ten jeden byl slabší než kontrolní,no a v den ovulace byly oba krásně stejně zbarvené.

barbulinka1
24. lis 2011

@pajav No asi to tak má být, ale ta doba do kontroly je strašná, nejradši bych to prospala a probudila se v pondělí 5.12 😀 😀

karlitta
24. lis 2011

@pajav gratuluji ke krásné fazolce 🙂

jankaander
24. lis 2011

@karlitta no jsem na to svoje testování zvědavá 🙂

likvicka
24. lis 2011

Ahojky holky,
tak jsme dnes byli u pana Dr. a ten nám těhu potvrdil se vším všudy. Vše je v naprostém pořádku a i srdíčko už pěkně bilo. Jsme v 6tt+2 a máme 6,8mm. Termín porodu máme jen předběžně 17.7.2012. Tak teď to jdeme říct našim, tak se moc těším. Přidávám naše první foto 🙂

barbulinka1
24. lis 2011

@likvicka Moooc gratuluju, holky to mi nedělejte, zase mi ukápla slzička, nádhera, uživej si to a vychutnej si oznamování 🙂 krasny 🙂 ja chci takyy už :( 😀

karlitta
24. lis 2011

@likvicka Ahoj,moc gratuluji,to je krása,doufám že ve mě za chvíli taky bude taková krásná fazolka.Moc ti to přeji.

petinkas
autor
24. lis 2011

@dashyyy přijde mi to šíleně dlouhá doba.. ☹, ale už se mooooc těším 🙂

@pajav GRATULUJU!! 🙂) nádherné miminko 🙂 taky už chci taky takovou fotečku 🙂.. krásný!!

barbulinka1
24. lis 2011

@pajav Bolí tě ještě občas břicho jako na ms, nebo už to přešlo ? 🙂

petinkas
autor
24. lis 2011

@likvicka Taky se přidávám ke gratulaci, je to nádhera 🙂..

jankaander
24. lis 2011

@likvicka gratulace

petit.a.nge
24. lis 2011

Teda holky to jsou krásné fotečky 😉 ........já už chci taky 😀 ..........dneska jsem 21 DC, teoreticky 13DPO a mám hrozný nutkání si dělat testík 😠 ......ale nesmím 😀

pajav
24. lis 2011

@likvicka gratulace :o) jsme na tom skoro stejně 😉

pajav
24. lis 2011

@barbulinka1 už to není taková hrozná bolest naštěstí,ale ještě trochu pobolívá,jako by MS končila 🙂