"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petinkas
autor
30. lis 2011

@aluskaasimon Připojuji se k velké gratulaci 🙂.

luckawest
30. lis 2011

@lucille85 Sama dobře vím, že odhodlání a pevná vůle udělá své, jen se drž a určitě to vyjde 🙂))

wann14
30. lis 2011

@luckawest No vidis, tak ti to rikam i ja ...bud hlavne v klidu a nervuj se tim ze nekomu se to povedlo hned a vam to proste nejde, mozna to mas v hlave a prave proto to nejde, zkus si najit neco cim by ses zabavila a nemyslela tolik na to 😉

wann14
30. lis 2011

@lucille85 plne souhlasim s @sedivka ty hned vse vydis cerne a hledas na tom tu nejhorsi variantu. Bud v klidu a jako tvuj manzel optimistia a mysli pozitivne. Nebo si ty spatnosti vsechny privolas a to by nikdo nechtel. Takze uz nic necti a tes se na ty dva svoje krasne bobanky 🙂

luckawest
30. lis 2011

@wann14 ono me to bylo jedno do prvních příznaků.. Ty jsem měla v říjnu, měla jsem i ducha a pak za týden už nic... A nějak od té doby to nemůžu dostat z hlavy,.. ráda peču a vařím, takže teď se vyřádim na vánocích..🙂))

lili_h
30. lis 2011

@zzaneta já ji brala cca od 16-ti a 28 mi bude v únoru 🙂 To píchání v podbřišku by mohla být ovulka, pokud jsi 14 DC, ale těžko říct, když máš teprv první cyklus po vysazení. Já taky čekám jak bude dlouhý cyklus, matně si ale pamatuju, že sem dřív měla cyklus docela dlouhý, tak se nechám překvapit 🙂

lili_h
30. lis 2011

@luckawest já jsem taky našla v pátek ducha (dávala jsem sem i foto), ale asi to bylo tím, že ráno jsem se jen tak zběžně mrkla, nic tam nebylo a po práci jsem na testu našla slabou druhou čárku. V sobotu jsem si dělala druhý test a ten byl už negativní a bylo tam napsané, že se testy mají odečítat jen max do 5 minut, že pak může být test falešně pozitivní, což byl asi můj případ. Celý týden mě totiž divně bolel podbřišek. Dnes jsem 25 DC, tak ještě může být šance. Další test si chci udělat až příští týden nebo v neděli, nebo počkám i dýl a´t nejsem zklamaná. Teď budu mít taky doma hromadu práce, uklízení, pečení, k tomu studuju dálkově školu, o víkendu 2 jedem do Vídně, tak už se těším 🙂

luckawest
30. lis 2011

@lili_h já jsem začla číst i romantické knížky aby si mozek odpočinul..🙂)

chalotka
30. lis 2011

Ahojky holky, jsem tunová, můžu se přidat??? Snažíme se o mimi taky od říjana - o druhé mimi. Už mám doma holčičku 🙂)) A chtěla jsem se zeptat. Jsem 19DC a už tři dni mám takové divné bolení v podbříšku a zad - bederní, těsně nad zadkem. OVU to není, už jsem jí měla, mám ji bolestivou, takže to přesně poznám a menses mám dostat kdesik až koncem příštího týdne. Myslíte, že to může být znamení, že se něco uchytilo???

chalotka
30. lis 2011

Omlouvám se za ty překlepy .-)

zzaneta
30. lis 2011

@lili_h No právě že mě mate ten ovu test který byl včera úplně negativní, ani dušík. A to jsem nepila od čtyř a test dělala v sedm. Tak uvidíme. Jsme na tom dost podobně s tou HA 🙂 akorát že ji máš déle vysazenou. To čekání je hrozný :D

zzaneta
30. lis 2011

@chalotka Ahoj, vítej mezi námi 🙂 já jsem tu taky docela nová, ale co jsem u holek myslím že by to mohlo být, každý to má jinak. Držím pěsti..

dashyyy
30. lis 2011

holky tak jsem se vrátila až teď to čekání v čekárně bylo neskutečně dlouhý... zjistila jsem, že jsem měla OVU skutečně až nějak 26DC takže máme teďka v bříšku bublinku 9mm - krásný UZ a dr říkal že jsem mezi 3. a 4. týdnem tak ještě o týden míň než jsem předpokládala.. každopádně vše je na svém místě a ta krev je prej z čípku že to není nic neobvyklého akorát mi ještě udělal nějaký stěry takže se nemám bát, že budu ještě dva dny špinit a 20.12. jdeme na UZ a pro těhotenskou kartičku nebo jak se tomu říká... mně se tak moc ulevilo 😀

wann14
30. lis 2011

@dashyyy Je tak to jsou super zpravy, tak hlavne ze to dobre dopadlo. Tak se ted opatruj a davej na sebe pozor 😉

luckawest
30. lis 2011

@dashyyy to je dobře jak to dopadlo. ted už si jen užívej... 🙂))

dashyyy
30. lis 2011

@wann14 říkal jen že mám nějaký anomálie z poslední kontroly ale nic co by mělo mě nebo bublinku ohrozit jdu si z těch nervů zdřímnout asi 😀

twistinka123
30. lis 2011

@dashyyy jsem ti to říkala že to bude ok🙂 moc gratuluju!!!!🙂

dashyyy
30. lis 2011

@twistinka123 dost se mi ulevilo, ale dobře, že jsem šla říkal, že se mímo zavrtavá a že se to může občas objevit tak se nemám děsit.. už jsem si dělala srandu že mímo bude v srpnu já v září a tatínek v říjnu 😀 to budu celý léto pěkně oteklá a twisti děkuju za podporu!!!

twistinka123
30. lis 2011

@dashyyy nemáš za co vůbec prosím tě!!!! když by se to stalo znovu tak je ještě možnost dát něco na podporu, ale to usoudí lékař dle nálezu, asi si to měla ok, a není to potřeba! a to je bájo🙂 opatruj se a odpočívej! my do toho jdeme už za 13dní🙂

dashyyy
30. lis 2011

@twistinka123 těšíš se viď? strašně moc Ti přeju ať to vyjde hnedka to by bylo super 😉

petinkas
autor
30. lis 2011

@dashyyy Super! 🙂 Tak budu čekat sama do 6. 🙂..

dashyyy
30. lis 2011

@petinkas no já bych tam stejně asi nic moc neměla=/ musíš potom dát hnedka vědět.. já to do 20. nevydržím 😀

twistinka123
30. lis 2011

@dashyyy můžu se zeptat, kdy ti vyšel pozitivní test???

lucille85
30. lis 2011

@dashyyy super zprávy!tak na sebe dávej pozor! 😵

aluskaasimon
30. lis 2011

@dashyyy Tak to je super, uplne se mi ulevilo. 🙂

petinkas
autor
30. lis 2011

@dashyyy tak to já na tom budu teda asi podobě - MS jsem měla 20. 10., OVU ale asi až 6. 11. - podle čeho Ti teda spočítal stáří miminka - podle OVU?

aluskaasimon
30. lis 2011

@dashyyy Taky me prekvapilo, ze jsi zmenila 7 tt na 4... To asi neni podle PM?

dashyyy
30. lis 2011

@twistinka123 první byl 18.11. takovej slabší ale 19. už čára

dashyyy
30. lis 2011

@petinkas jj podle ovu protože podle MS (první den poslední 16.10.) ale OVU až někdy mezi 5. - 8.11.

dashyyy
30. lis 2011

@aluskaasimon podle MS mi to vycházelo 6+3tt ale i podle grafu jsem měla OVU dost pozdě a upřímně jsem byla ráda že vůbec no a ten váček má 9mm tak říkal, že cca 4. týden 😉