"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

luckawest
6. pro 2011

@kristinandbaby aha to je blby..

kristinandbaby
6. pro 2011

@luckawest No takže proto se snažím to nějak řešit, abych aspoň věděla že mám ovulaci...kromě měření BT a navíc mám i nepravidelný cyklus + - 5 dní...

luckawest
6. pro 2011

@kristinandbaby to ja mam taky nepravidelny..

kristinandbaby
6. pro 2011

@luckawest Ale ovulku poznáš viď...no to já ne...i když nejsem jediná, ale raději bych měla jistotu, každopádně v únoru jdu k dr a tak se o tom pobavíme

luckawest
6. pro 2011

@kristinandbaby to jo, poznam..to ti dr. poradi..a pomůze, brala jsi nejakou antikon.? ja ne..

kristinandbaby
6. pro 2011

Brala jsem mercilon, který je šetrný řekla bych...5 let v kuse...Snažíme se teď 4.měsíc ( 6DC) tak uvidíme 🙂 říkala jsem si do půl roku nebudu plašit, pak to budeme řešit

krista1
6. pro 2011

@kristinandbaby No já jsem četla na netu,že když máš nepravidelný cyklus můžeš mít i některé měsíce anovulační,proto jsem si koupila ten kontryhelový čaj a taky mám ty hormony,ty jsou na anovulaci...tak doufám,že už ji teď budu mít jistou...já teda ten hlen mám pokaždé jiný,ale když spím každý den s manželem,tak to nepoznám...jestli je to hlen nebo sperma......ono by měla být pouza aspoň jeden den aby si to poznala

luckawest
6. pro 2011

@kristinandbaby aha, me rekl dokt, at se rok snazime a pak at kdyztak prijdu.

krista1
6. pro 2011

@kristinandbaby taky mám nepravidelnou MS a tak jsem si to našla na netu a až po skoro roce jsem zjistila,že tím pádem mám anovulační cykly,nevím taky jsem to i spozorovala,pokaždé jsem ten hlen neměla stejný...tak jsem to taky zjistila,prý plodný je táhlý a bílkového vzhledu...párkrát jsem to zažila,ale tento měsíc ne...takže zase nic ☹

krista1
6. pro 2011

@kristinandbaby já jsem si taky myslela,že na gyndu jdeš až za rok,když to nejde....mi to taky doktor takhle řekl

krista1
6. pro 2011

@luckawest asi každý doktor je úplně jiný...si nevybereš

luckawest
6. pro 2011
krista1
6. pro 2011

@kristinandbaby tohle jsem našla na netu :Jak se čaj z maliníku užívá?
Dle doporučení je vhodné začít čaj z maliníku pít nejdříve po ukončeném 36. týdnu (někdy po ukončeném 34. týdnu) až do porodu s postupným navyšováním denního množství od jednoho šálku až po 3-4 šálky denně.
Jak je čaj z maliníku prospěšný pro zdraví?
Čaj z listů maliníku je cenným zdrojem řady vitamínů (např. A,C,E) a také jednotlivých prvků jako je například hořčík, vápník, mangan a železo.

krista1
6. pro 2011

@kristinandbaby jinak jsem ještě našla k čemu se používá dále:při trávicích potížích,při očních potížích.při průjmu, při kašli ,při obtížích ledvin a močového měchýře.pomáhá zpevňovat cévní stěnu

krista1
6. pro 2011

@luckawest ale nenašla jsem,že by pomohl pro otěhotnění ☹

twistinka123
6. pro 2011

@simeonecka no já se připravuju na snažilkování příští týden🙂 ještě 7 dní🙂)) moc se těším🙂)) a jinak nic, doufám že se to povede...nakaž mě🙂))
@krista1 právě že 2 sestry předemnou v ambulanci odešly že byly s mimi doma🙂 takže se doktorka hrozí okamžiku,kdy jí řeknu žejsem asi těhu - ona to bude vědět mezi prvníma, páč k ní sama chodím🙂
když to půjde tak samo dopráce chodit budu, tak ale nikdy neříkej nikdy

twistinka123
6. pro 2011

@luckawest jj ten čaj neni nic moc ale sladkej ujde🙂 ale nepiju ho pravidelně🙂

luckawest
6. pro 2011

@krista1 to nevadi, staci kontryhel...

luckawest
6. pro 2011

@twistinka123 tak to si ho budu sladit...🙂)

pajiskazemlyna
6. pro 2011

Ahojky kočky ! 🙂
Nové potencionální těhulce moc moc gratuluji ..
Jsem dnes 13 DPO a dorazí ms, dnes klesla rapidně teplota (kdo chce, může mrknout na graf), takže už jen čekám ...
Docela mě to mrzí, protože bylo tento měsíc vše skvěle načasované a nevím, kdy to může všecko vyjít lépe 😀
Nevadí .. přijde to, až bude vhodný čas, snad už to nebude moc dlouho trvat ☹
@kristinandbaby JEDEME V TOM SPOLEČNĚ ! 😀

krista1
6. pro 2011

@twistinka123 tak to máš super,pracuješ u ní a ještě k ní chodíš...to je fakt pohoda...to bych brala taky,tak já myslím,že když máš tak pohodovou práci,že se ti to povede hned...

krista1
6. pro 2011

@pajiskazemlyna Neboj,určitě to příjde,jen se na to nesmíme tak upínat 😉

krista1
6. pro 2011

@twistinka123 a piješ ho celý cyklus?nebo jen do toho 14DC?
Myslíš,že se ten kontryhel má pít v kuse?

twistinka123
6. pro 2011

@pajiskazemlyna tak uvidíš....já těm BT moc neholduju a nevím jak to je....já příští týden pojedu podle testů, ale anibych nemusela,poznám to na sobě. tak pokud to nevyjde, nesmutni, určo se to podaří na Vánoce, nebo v době,kdy si řekneš že to rozhodně nemůže vyjít🙂 neboj!!!

@luckawest tak já bylinkové čajíky nemusím, tak to doháním cukrem🙂 ale musím ubrat - abych nebylajak koule, poslední dobou sladké miluju....

@krista1 tak stres tam fakt nemám, doktorka je zlatíčko, jsem už po 4 měs zajetá a vím co chce a tak...takže paráda...uvidíme🙂

twistinka123
6. pro 2011

@kristinandbaby já brala taky mercilon...prej se po něm těhotní v poho tak jsem zvědavá 😀
@krista1 já ho piju kdy si vzpomenu🙂

krista1
6. pro 2011

@twistinka123 to máš úplně super práci,věřím tomu,že příjdeš po novém roce na diskusi a napíšeš,že jsi těhotná...no mě čeká zítra ten výsledek manželovi krve...jsem zvědavá...tak to já jsem na pravidelné dodržování...jenže jsem kdesi četla,že se musí dělat pauza mezi pitím...že není zdravé to přehánět s bylinkami

krista1
6. pro 2011

No nic,dneska už končím,bolí mě z toho oči a musím se ještě juknout na školu...tak jo dobrou noc holky ...a zítra se tu zastavím,doufám,že toho tu nebude moc a nebudu číst jako šílená...tak se tu mějte

twistinka123
6. pro 2011

@krista1 měj se báááájo a pěkný učeníčko 🙂

luckawest
6. pro 2011

tak dobrou, domeju jedno okno a jdu taky spat..🙂)